Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
6. aug 2009

labu.... lax nepije ziadne pivo.... pivo je pre mna.... pre lax je caj, ona furt pije nejaky ten tea ci co....

orsulka
autor
6. aug 2009

ja som raz pila tekila pivo...vo Francii.....to sa pilo iba z flase, kde do hrdla strcili mesiačik citronu, a to pivo tieklo cez hrdlo flase do mojho hrdla.....a ked som ho ochutnala bez toho citrona tak to bol des!!! .-))))) ale citronove som nepila...... 😉

sincerity
6. aug 2009

no co uz nevymyslia! 😕

orsulka
autor
6. aug 2009

😀 😀 😀 sak vies...turisti, chcu vyskušať šeeeeecko .-)))))

kde je ADU???????????? 😕 😕 azda nemaju zas nejaky poplach!!!!!!!!

sincerity
6. aug 2009

no neviem.... ci nesla kupit tie plavky..... ved nespominala nic 😕

orsulka
autor
6. aug 2009

adulik...dufam, že si sa nenahnevala na mna.....preto v prispevku je dost smailikov, lebo som to myslela zo srandy....... 🙂 🙂

ivkaj
6. aug 2009

Dobré ránko;o)

já už mám zítra volnóóóóóó 😀

U nás se občas prodává pivo s citronovou limčou, tak jestli má někdo zájem, zkusím se v obchodě mrknout.

Orslu, naprosto souhlasím se vším cos napsala. Ty si prostě úžasný organizátor! 😵

sincerity
6. aug 2009

no to sa niekto ma 😀

nelia
6. aug 2009

Ivka, paráda... ale Ti je... ja zajtra prídem asi zase na 6-tu a potom by som odišla o 2 domov, aby som stihla prísť do PD 🙂 ... lebo ešte musím stihnúť nazbierať zeleninku a mätu 😉

nelia
6. aug 2009

Práve ma osvietilo... veď dnes je 6.8. a Adu mala ísť dnes na kontrolu (konzultáciu) do CAR-u.. takže tam nám zmizla 🙂

orsulka
autor
6. aug 2009

matu...matu...matu.......ano..........
sacky na lad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉

sincerity
6. aug 2009

aha.... tak to som zase nejak prehliadla! no ved snad nam napise...

veru sacky na lad....

co este vas napada? 😕

orsulka
autor
6. aug 2009

neli...........................ano...mas aty pravdu dievča!!!!!!!!! tak dnes budu infosky, ako sa bude dalej pokracovat!!!!!! 😉 😉

nelia
6. aug 2009

Dúfam, že to budú pozitívne infošky.. Adulik tuším chcela ísť na KET v septembri, ak sa nemýlim..

orsulka
autor
6. aug 2009

ano...v tom septembri by sme mali skoro vsetky opat znovu naštartovat 🙂))))))))))) teda ako viem korem sincer, zatial..🙂))))

sincerity
6. aug 2009

korem? asi okrem? 😅
ci ty si si nechlipla aj dnes.....

veru my v septembri nikam nestartujeme.... ja vam budem drzat paste! U nas to nechavame na neurcito.... asi tak za rok..... 😅

labutienka
6. aug 2009

...akosi som sa začítala do inej témy...
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

...ako sa hovorí, klobúk dolu...

sincerity
6. aug 2009

labu... ja tu temu sledujem tiez ... a tiez som videla, ze si tam pisala.... je to hrozne zaujimave a obdivuhodne

nelia
6. aug 2009

Labu, tiež som do tej témy dnes ráno nakukla... no pre niektoré baby je to bohužiaľ jediná možnosť ako mať "skorovlastné" dieťa.. no u nás to podľa mňa zákony vôbec neupravujú.. ktovie, či by sa také niečo aj dalo urobiť 😕 ... a veru, klobúk dole 😔

orsulka
autor
6. aug 2009

videla som tuto temu, ale nezapajala som sa, teda aspon zatial nie a nebol cas citat este...teda nie vsetko.....ale s mojim Dr. v Heliose sme presne preberali aj tuto možnosť.....tiež vravel, že jedine v USA, a ta cena 2 mil. je presna.....presne tolko mi povedal aj on.....a este k tomu je tam kopec pravnych veci, ktore sa dokonca daju napadnut aj po prichode domov....ludia su vselijakí, aj také, čo ti nedopraju......

orsulka
autor
6. aug 2009

ale inak babule....pravdu napisať, mne sa už dva kamamratky ponukli, že ked bude takato možnost, že to chcu pre nas urobit........

sincerity
6. aug 2009

orsul.... tak to mas teda super kamaratky! Ono ale v tej diskusii hovorili o tom, ze niektorej ponukla, ze jej vynosi jej sestra.... a ze to nieje velmi dobry napad z psychologickeho hladiska.... no ktovie...

orsulka
autor
6. aug 2009

asi to idem poprecitovat......nech viem o co gou.... 😀

labutienka
6. aug 2009

tu je ten clanok, co je aj v ten teme....
http://www.crmzlin.cz/article/1946.lidove-novin...

adulik76
6. aug 2009

no, čaute, vidím, že ste na mňa mysleli a popravde nemám iné infošky ako tie moje plány, lebo to čo, som plánovala, tak tak to aj bude. Dr. bol trocha zmätený, lebo si myslel, že chcem ísť na KET hneď a keď som mu povedala, že teraz mám mrchu, tak sa ma spýtal, na čo som došla. Potom si uvedomil, že potrat bol 17.6, tak mu svitlo, že na KET som teraz určite neprišla. Dal mi lieky, čo si mám nechať predpísať u svojho dr. aby som ich neplatila celé, lebo ak by mi ich napísal on, tak poisťovňa mi ich hradiť nebude. Fakt dobré, keď si predstavím, koľko zo svojej výplaty odvádzam do poisťovne, tak mám nervy, že poisťovňa niečo hradiť nebude. Ale ak sa to dá takto obísť, prečo nie?
Výsledok je ten, že ak sa rozhodnem pre KET, tak týždeň pred mrchou mám prísť na sono, či nemám cysty a keď príde mrcha, tak sa začnem ládovať liekmi, vlastne len tým jedným, druhý je ako vždy Utroš.

Ale mám z dneska jednu príhodu: Včera sme boli na garančnej kontrole v našom servise a máme tam takého kamoša, čo nám vždy vybaví dobrú cenu. A dnes sme sa stretli vo Ferticente. Keď nás zbadal, očervenel, lebo nevedel, že aj my tam chodíme. Zasa, nebudeme každému na počkanie vykladať, čo máme za problém. Ale potom sa už trocha osmelil a začal aj on rozprávať, aký majú problém. Svet je fakt malý. Hlavne, že včera mu muž vykladal, že potrebujeme mať auto hotové, lebo dnes ideme do BA 😅 a oni prišli do Ferticentu 10 minút po nás 😅 😅 😅 😅 😅 😅

K tomu Nelinmu pivu, ja som pila už aj broskyňové (ale to už nevyrábajú, škoda) a to citrónové som tiež pila - je to vlastne taká malinovka s príchuťou piva. Ja moc pivo neľúbim, ale toto som si dala. A vyrábal to pivovar Stein, alebo tak nejak sa to píše. A to citrónové mávali aj v Kauflande -také malé fľašky 0,33 l. Toľko k pivu. 😀

orsulka
autor
6. aug 2009

adulik....no tak dobre....jednoducho naplanuješ a tak to aj ide.... 😀 😀 možem sa opytať ake lieky budeš brat pred KET? ethinylestradiol????????? lebo ja som brala tieto, su na stimulacie sliznice maternice, a potom klasika utros......tieto lieky mi dali v CAR a priamo som platila im 500 Sk resp. 16,5 Evri, lebo vraj tie na Slovensku nedostat......

labutienka
6. aug 2009

vitaj späť adulik 🙂
no ti poviem, že to vedia byť náhody...
my sme v GF stretli tiež jedného, čo stretávame v práci, ale nezdravíme sa ani nič, len občas okolo seba prejdeme. chudák vtedy nevedel kam sa má pozerať, lebo išiel asi na odovzdanie spermií... no nám to tiež nebolo príjemné, že nás tam vidí...
a o pár mesiacov neskôr sme tam stretli jednu pomocnú silu z jedálne. skoro ma vystrelo. lebo takí (obyčajní) ľudia nevedia držať jazyk za zubami... 😖

labutienka
6. aug 2009

v GF predpisujú Estrofem na rast sliznice. aj mne ho dali teraz pred 2. ivf

sincerity
6. aug 2009

no teda adu.... ved to su v podstate dobre spravy.... ja pokial mi nezistia nic zle, alebo co ide mimo plan... povazujem za dobre 😀

ani nehovorte o tom stretani... my vzdy ked ideme do ferticentu trpnem koho tam stretnem! Rovno v tom baraku byva moja byvala kolegyna... /sice som si s nou dobre rozumela..... ale.... jej brat bol moj sef...... a to bol taky.... no taky na K./ Ten mi na vianoce raz povedal, ze mi sa ideme snazit o dieta.... a na druhy mesiac ze nam sa to uz podarilo!!! /pritom uz bola v tretom mesiaci a on to musel vediet/!!! chapete ho? No fuj zas som sa rozculila..... A debil isiel mi davat rady, ze ako si to naplanovat aby som mala dobru matersku!!! Taky zidak to bol /bez urazky zidov/

labu.... taki su najhorsi....lebo nemaju o com.... len klebetit a ohovarat....

adulik76
6. aug 2009

Aj ja som dostala Estrofem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre