Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
31. mar 2009

tak jas om už tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀 😀 kto sa pridáááááááá 😕 😕 😅 😅

kuspitka
31. mar 2009

orsulka nova tema???

orsulka
autor
31. mar 2009

toto je moja druhá...starsia temicka kam chodievam 🙂)))))))) a potom teda este Helios 🙂)))
ale už sme mali 10 tis prispevkov a tak teraz tutok pokracujeme 🙂)))

kuspitka
31. mar 2009

jaj ...tak dufam,ze ti prinesie stastie a budes v tehu

nelia
31. mar 2009

Aj ja som už tuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu 😀 😀 😀
Ahoj Kuspitka 🙂 Pridaj sa k nám aj ty... tento nový názov nám všetkým prinesie šťastie 😀 😀

kuspitka
31. mar 2009

Ahoj nelia dakujem velmi pekne ......
tak sa to musi uz podarit

adulik76
31. mar 2009

ahojte, tak som dala zbohom našej prvej témičke a už som teda tu

sincer, dr. mi teraz v piatok robil preventívku aj sono a som v poriadku, našiel nejaké folikuly a dostala som aj agolutin, tak rátam, že do 14 dní tá potvora už fakt príde

Inak, teraz idem domov, lebo mi je nejak zle od žalúdka, a bojím sa, že by som to tu dnes už nezvládla (to "tu" myslím v robote)
Keď mi bude lepšie, ozvem sa vám z domu

..... a ešte jedno prianie, nech je toto pokračovanie témičky čo najplodnejšie 😵

nelia
31. mar 2009

Adu, tak si oddýchni a daj sa do poriadku... 😉 🙂

orsulka
autor
31. mar 2009

adu...pa pa zlatko....nehc sa ti polepsi...tak daj vedieť ako ti je......možno sa mrška bliži.... 😉

nelia
31. mar 2009

Kde ste babule???? 😕 😕

orsulka
autor
31. mar 2009

tak ja som už zas nachvilku tu .... 🙂 stihačky stihačky a dotahovačky v praci...... 😖 😖

ivkaj
31. mar 2009

Já hlásím, že už sem si vás taky našla. Ale padám v práci na ústa, tak nemám moc čas 😖

orsulka
autor
31. mar 2009

ivi...tak pozor na zúúúbky!! 😀 😀 😀

ja sa tu vsetko snažim porobiť, aby som na nic nezabudla, že už teraz ani nemám čo robiť...vsetko som už ako tak postihala 😀 😀 😀

sincerity
31. mar 2009

ahojte kocky,

tak som Vas nasla. Dufam, ze v tejto teme nebudeme musiet napisat dalsich desat tisic prispevkov, aby sme sa posunuli do inych tem 😉

adu... chod si teda pekne oddychnut, mozno to robi aj psychika, ze sa potvora nechce spustit, predsa caka vas dolezity krok.... ozvi sa nam, dufam, ze ti bude skoro lepsie.

nel..... veru neodkladajte to, my sme si to tiez tak povedali... ze co sa budeme rozhodovat a premyslat nad tym.... ked sme raz do centra zacali chodit, uz sme asi vedeli ze nieco neni v poriadku.... a ono bude vzdy nieco... pocuj.... ved ja studujem vysku, pred par mesiacmi sme zalozili sro, o chvilocku ideme stavat - ako budeme mat v rukach povolenie... potom pomaham v jednom oz.... a milion dalsich veci... takze kaslat na pracu... 😀

orsulka
autor
31. mar 2009

sincer!!!!!!! ako by si mi z duše vravela... 😉 😉 😉 presne tak.....

sincerity
31. mar 2009

orsul ... 😉

orsulka
autor
31. mar 2009

no..celkom to tu ide...ani nás neblokly..... 🙂 🙂 🙂 😉

lilienka13
31. mar 2009

ahojte babulky... no teda, to som ani netusila, ze ked dojdeme k cislu 10.000, tak musime vyrobit novu temu 😅 ... ale nastastie som vas nasla, tak je vsetko ok 😉 😀

ako sa vam inak dnes dari?

ja idem zajtra k dr., tak to budem mat konecne na papieri... tak mi drzte palce, aby vsetko dopadlo v pohode 😉

orsulka
autor
31. mar 2009

lili...skvele....tak ja zajtra možno na transfer a ty na potvrdenie 🙂))))) rovno na 1.aprila 😀 😀 😀

lilienka13
31. mar 2009

orsul: super, nie? 😉 😀 a to este bude vtip, ked to poviem svojmu sefovi 😵

nelia
31. mar 2009

Sincer, Orsul, súhlasím s vami.. človek si musí určiť priority a tak aj urobím 😝
Lili, držím zajtra palce.. ozvi sa nám potom so skvelou správičkou 😀
Orsul, tak bude možno zajtra transfer??? A kedy sa to dozvieš??? Držím silno silno palčeky 🙂 🙂

ivkaj
31. mar 2009

Tak mám chvilku na oddech a zase budu chvilku makat než budu mít v 6 padla.
Normálně sem si na chvilku myslela, že je dneska čtvrtek 🙄

Lili a budeš chodit dál do práce nebo ne?

Orsul, tak dneska žádné vyspávání u telky, pěkně spi v posteli ať máš sílu.

sincerity
31. mar 2009

orsul a kedy sa dozvies kedy budes mat transfer? A kolko ti vlozia? Tri? Lebo vo ferticente ze vkladaju max dve...

adulik76
31. mar 2009

ahojte, tak už mi je lepšie, ale bolo mi faaaakt hnusne. Celý deň som len o jednej polievke, ktorú som dokázala zjesť až o štvrtej. O mojej mrche sa ani vyjadrovať nebudem. Zahlásim, až keď sa jej uráči.

.... ale ste milé, že ste na mňa mysleli 🙂

sincerity
31. mar 2009

adu.. tak som rada, ze ti je lepsie.... ale musim pokarhat... byt o jednej polievke takmer cely den.... 😕

adulik76
31. mar 2009

tak teraz som si dala ešte acidofilné mlieko 😉

momentálne lietajú okolo mňa guličky, čo sa môj drahý snaží trafiť do terču, kúpil si včera takú zbraň - vzduchovku. Ale vyzerá to ako ozajstná pištoľ - taká riadna devina. A teraz ideme súťažiť, kto viac nastriela. 😀 😎

orsulka
autor
31. mar 2009

adulik 😀 😀 😀 mate domka veselo 😀 😀 😀

ja abudem volat zajtra rano o 7,30 do Heliosu, ako sme na tom, a kedy mame ist na transfer....momentalne som po treningu už osprchovana a vyholena 😀 😀 😀 no jednoducho už pripravena na zajtrajsok 😉 😉

orsulka
autor
31. mar 2009

vložiť asi dve...a tiež davaju max 2

sincerity
31. mar 2009

no teda orsul.... tak to ma byt, vzdy pripravena 😀
tak nam daj vediet, budeme cakat na spravy.

adu.... to ma byt jedna z metod na privolanie mrchy? 😀

nelia
31. mar 2009

Adulik, to sa mi nezdá, že Ti bolo tak zle.. mohli by sa tu diať ďaľšie zázraky 😉 😀 😀 .. bolo Ti zle od žalúdka a dala si si acidko???? 😕 😕 😕 ... to je viac než zaujímavé... hmmm
Orsulka, ty si ako pionierka, vždy pripravená 😝 😀 😀
Baby, rozhodla som sa, zajtra volám do CAR-u a objednávam sa 😔

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre