Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

jordana
17. apr 2009

Ahoj dievčatá

Keď som začala písať tak sa mi na klávesnicu vylial čaj a až včera mi došiel opravený.Tak sa ospravedlňujem,že som nič nenapísala. Snažíme sa druhý mesiac. Normálnou klasickou cestou.Ja som po operácii srdiečka síce už skoro rok a pol ale moja rekonvalescencia bola dlhá,tak to skúšame až teraz a zatia 😎 ľ som optimistka ale musím povedať,myslela som,že to pôjde raz dva.ženské problémy som nemala ale 36 rokov je už asi vek tak to na prvý šup nevyšlo.Dajte nejaké rady ako na to.

adulik76
17. apr 2009

ahoj jordana, ťažko ti dávať nejaké rady, najprv by si mala zájsť k lekárovi na tie základné vyšetrenia, hoci dva mesiace snaženia ešte nie je doba na paniku. Ale keď beriem do úvahy vek, tak nemáš už na čo čakať. Alebo choď k svojmu dr. a rovno sa daj objednať do centra. Inak ti moc neviem poradiť.

nelia
19. apr 2009

Ahojte babenky 🙂 . Víkendujete? Je tu ticho 😕 😕
Adulik, nejaké nové správičky??? Ako sa drobci vyvíjajú?
Ja sa už zajtra celkom teším do toho Ferticentu.. dám vedieť, ako sme dopadli..
Sincer, tak to je fakt sila s tou poisťovňou. A ty si samoplatca alebo zamestnávateľ niečo neodviedol? Akú máš poisťovňu? Tuším si to tu už písala, ale nespomínam si. Som zvedavá, čo moja Dôvera - čítala som, že majú nejaké problémy 😕

adulik76
19. apr 2009

Neli, o drobcoch momentálne neviem nič, ale keď budeš zajtra vo FC, tak ich odo mňa pozdravuj, že na druhý deň si po nich prídem. 😵

orsulka
autor
19. apr 2009

ahojte...ahooooj....krasny den, vsak?????? určite pobehujete niekde po vonku, čooooo????? 🙂 🙂
ja som bola len doobeda na treningu, aj to v telocvični....ale fajn, konečne som sa mohla trosku porozhybovať .-)))))))))))
adu...a ty si ani nevolala že ako a ci rastu????? ja som volala do centra každy druhy den, a povedali čo a ako sa im dari.........už sa tešim na utorok, ked ti ich tam daju, a kolko is das vložiť???? 1???2??????

neli...a vy idete kedy do Fc??????, bud, týžden už?????

a čo tehulky??? kde ste ...lili???,akvy????? dracek????? kde su infošky o Vas???? ha?????? sup sup s nimi....
a poprosim sisi a marmit...o nove fotečky 🙂 🙂 🙂 🙂

adulik76
19. apr 2009

orsul, dám si ich dve a neviem, či môžem vyvolávať každý deň, čo je s nimi. Ja im verím, sú určite super po ockovi a mamičke 😉

sincerity
19. apr 2009

ahojte kocky
tak to bol dnes zase krasny den 🙂
nel .... ja mam spolocnu zdravotnu poist. nedoplatok je tam nejaky z 2003 a potom nejaky z minuleho roka. V tom 2003 som bola v zahranici, ale minuly rok co tam je to neviem. Ja som zivnostnik, tak neviem, co som to tam podorabala. Zajtra tam ideme osobne, ze sa to tam da vyplatit, tak uvidime co nam povedia.
Daj nam vediet, co Vam dr povedal 🙂

nelia
19. apr 2009

Orsulka, idem už zajtra ráno, tak som zvedavá...
Adulik, pozdrav odovzdám 😉 😀
Sincer, dúfam teda, že to nebude veľká suma a nebude už žiadna prekážka, aby vám schválili žiadosť.
Pekné sníčky 🙂

adulik76
20. apr 2009

Dobré ránko všetkým

Neli, a dones len samé dobré správičky 😵

ivkaj
20. apr 2009

Dobré ránko;o)

tak tu máme sluníčkový den a hned jde práce líp od ruky.

Nelia, doufám, že to budou jen samé dobré zprávy!

Sincer, ty jedna, dlužit zdravotní pojišťovně peníze, teda 😎

Adu, takže transfer bude zítra?

Orsul, jak se má naše bojovnice?

adulik76
20. apr 2009

ivkaj, veru, transfer bude zajtra 😵 už sa teším na naše babuliatka 😵 😵 😵 😵

sincerity
20. apr 2009

ahojte kocky, ved dnes nemam vobec cas 😅

no som zvedava, kolko im dlzim, ved vam dam vecer vediet 😉 snad to nebude majland....
adu sa tesis co? Vies ako to bude prebiehat?

adulik76
20. apr 2009

sincer, teším sa, hoci neviem, čo robia naše babuliatka, ako sa im darí. Aj som chcela volať, ale potom som si to rozmyslela, aby som ich zbytočne neotravovala. Nie som jediná pacientka vo FC. A ako to bude prebiehať, tak to mám info od jednej kamošky. Len sa bojím, že sa im tam pocikám 😝

ivkaj
20. apr 2009

Adu, vydržela to spousta ženských před tebou, tak ty jako vojanda to zvládneš hravě.
V kolik tam máš být? Ať vím kdy držet palce 😵

Sincer, dofuám, že tě doplatek moc nezrujnuje 😅

Nelia, jak jsi dopadla na konzultaci? 😕

adulik76
20. apr 2009

ivkaj o 12,00

sincerity
20. apr 2009

ahojte kocky

tak nedoplatok nebol taky hrozny, len nejakych 55 EUR 😅 , ale to len vdaka tomu, ze som tam mala preplatok 😀 inac by to bolo horsie...

nel ako ste dopadli? sme zvedavi, snad to dopadlo dobre....

adu, budeme na teba mysliet... ale ved ty urcite este pisnes 😉 a preco pocikas? Boze to je tam nejake riziko ? 😅

nelia
20. apr 2009

Ahojte 🙂
Sorry, ale len teraz som sa dostala k netu...
No tie správy nie su moc pozitívne, ešte chvíľku si budeme musieť počkať, ale ja si z toho nerobím ťažkú hlavu. Nebudem sa rozčuľovať kvôli niečomu, čo neovplyvním 😕
Veci sa majú tak, že moja zlatá poisťovňa si vyžaduje 3 hormonálne profily, no a keďže ja som mala len jeden, tak som sa s mojím obvodným Dr. hneď bola dohodnúť, že mi spraví jeden z 20DC a jeden na začiatku ďaľšej mrchy. Keďže som dnes 10DC, žiadosť do poisťovne budem vedieť podať najskôr o takých 20 dní, závisiac od mojej ovulky a potom mrchy. A vraj "zlatá" Dôvera schvaľuje žiadosti 1-4 mesiacov, tak sa ešte asi načakám. Trochu som si ponadávala, načo som zbytočne menila poisťovňu (keďže som mala Všeobecnú a tá vraj niekedy schváli žiadosť aj za 7 dní), ale potom som si povedala, nech je toto najhoršie rozhodnutie v mojom živote, veď pár mesiacov si ešte počkám, keď som už 5 rokov čakala, no nie? 😉 🙂

Adulik, zajtra na Teba budeme moc moc myslieť, vo Ferticente sú veľmi zlatí, takže uvidíš, bude to OK. Medzi nami, ja sa tiež najviac bojím toho "pocikania sa"... chi chi 😀 😀 😀 .. Sincer, to je tak, že keď Ti idú robiť transfer, tak musíš mať plný močový mechúr, aby Dr. lepšie videl maternicu, či čo.. a po transfere ešte musíš tuším hodinku ležať (s plným mechúrom... uffff).. Adu, zvládneš to.. držíme všetky palčeky, aj na nohách 😀 😉

adulik76
21. apr 2009

Baby, ja už nemôžem spať, nieže by som inokedy vyspávala, ale dnes som si mohla pospať a už som hore asi hodinu 😝 . Asi som trošku nervózna.
Vopred vám všetkým ďakujem za to, že budete na mňa alebo radšej nás myslieť.

A aby som nezabudla: dobréééééé ráááááánko

...... dúfam, že o pár dní už k prianiu dobrého ránka vám budem pridávať aj tehulkovské prskance 😉

ivkaj
21. apr 2009

Dobré ránko;o)

Adu, tak hlavně kliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiid a neboj, budeme s tebou. A manžovi že vzkazuju, ať se vzorně stará a dává na tebe pozor !!

Nelia, byrokracie je vážně hrozná věc 😝 Ale za pár týnů už bude žádost podaná a pak uvidíš že to půjde rychle😉

Sincer, a vaše žádost se už zpracovává?

sincerity
21. apr 2009

ahojte babule 😉
adu, na teba budeme vsetky silno mysliet!
nel... no inac na nervy s tymito instituciami, jednej staci to druha chce omnoho viac... otras ... ale vzala si to tym spravnym pohladom, takze si nenechaj pokazit to obdobie cakania 😉
ivkaj... no o chvilocku idem volat doktorke, oznamim jej ze sme to uspesne uhradili a ako to vyzera dalej.... uz by to mohlo byt pomalicky schvalene.

orsulka
autor
21. apr 2009

velmi velmi Adukik na TEBA myslim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! držkaj sa dievčatko, hlavne klud...lud...dklud a vieru, že vsetko bude dobre......... ked pojdes domov po transfere, ležkaj pekne vzadu v aute celu cestu, a potom aj domka, vela,vela ležkaj, vobec nič nerob....pokial sa dá, tak si podlož aj panvu aj nohy hore.......cmuk zlatko........!!!!!!!! drž sa!!!!!

orsulka
autor
21. apr 2009

sincer.....tak je to super že je to len taký malý nedoplatok...jednoducho si aj tak poctivec a platiš vsetko a načas!!!!! takže možu schvalovat.......
NELI... nechápem to s tou Doverou.....ked som pred rokom dala schvalovat 3x IVF, tak nikto nič nevravel o 3 horm. profiloch.....ale to možno, že ja som mala už 3 žiadosť.....možno.....tie chlamydie viem, lebo to mi dodatočne robili vysetrenie z krvi..... ale aj tak to tam trva len taky mesiac al. 5 týždov...a nie 4 mesiace!!!!

orsulka
autor
21. apr 2009

ivi.....ako sa mas bambulka?????

inak, včera som teda absolvovala proforma kontrolu.......takže len potvrdili negativny vysledok....aj som sa Dr. pytala, či mám isť vobec na tu krv, ale povedal, že ano...a tak som sa nechala pichnut....
už doma sme sa s drahym dohodli, že ideme na KET a to hned od dalsieho cyklu.....takže som to povedala Dr. (ktorý mi mimochodom povedal, so smutnym hlasom a pohladom v ociach, že som mu pokazila cely den 😀 😀 ) a hned som absolvovala pohovor pred KET, dali mi lieky na stimulaciu sliznice maternice a od dalsieho cyklu ideme na to.......cca na 14 DC bude kontrola cez UTZ....a cca na 20 DC vklad.....
takže takto asi ideme pokracovat dalej......

sincerity
21. apr 2009

orsul! no to su mi spravy pozitivne! Som rada, ze ste sa tak rozhodli! Ved ono to predsa musi vyjst!

orsulka
autor
21. apr 2009

sincer...dakujem zlatko...tak snáď.......................................... 😉 😉 😉

nelia
21. apr 2009

Dobré (neskoré) ránko 😉
Adulik, myslím na Teba, DRŽ SA!!!! 🙂
Orsulka, teším sa vášmu rozhodnutiu a pevne verím, že vám KET vyjde. Moc Ti to prajem 🙂

orsulka
autor
21. apr 2009

neli..dakujem... 🙂 🙂 pracuješ?????? silno??,silno???????

nelia
21. apr 2009

Pracujem veru, silno, silno ☹ .. aj som inak trocha rada, že sa to IVF posunie, aspoň sa to v robote stihne ukľudniť a nebudem mať také stresové obdobie 😔

dracekmracek
21. apr 2009

adu ty už jsi po ET?držím aplečky 😵

orsulko jsem ráda že do toho jdete hned,vyjde to věřím tomu 😵

orsulka
autor
21. apr 2009

ahoj dracek.......lentak dalej...pekne treba veriť a držať palce!!! hihihihihihih 😀 😀 😀 ako sa darí tebe??? teda Vam????????? vsetko ok......kedy a kde aká kontrola bola, alebo bude???????? ved napis, nech vieme ako sa ti dari..... 😉 aby sme sa mohli tešiť s tebou...

aj tie aplečky su fajn 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre