Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
10. aug 2009

sincer...no tak super, už som sa lakla že to bude vsetko!!! 😉

a ja idem balit....... joooooooooooooooooj...a taký otlak mám na nohe medzi prstami od tej TURY!!!!!!!! naco mi boli žabky!!!!!! a stipe to jak hovado!!!!!! 😠 😠 😠

nelia
10. aug 2009

Orsul, ja že nútená dovolenka kvôli uhorkám.. ešte furt ništ??? 😕

sincerity
10. aug 2009

ze jaku turu sme tiez mali!
ten sprosty face nejak blbne, sak mi to furt vyhadzuje, ze to nejde!

sincerity
10. aug 2009

no dievcata, ja neznasam tuto poobednu, ved nikto uz na tomto konovi neni z vas 😒 😠

adulik76
10. aug 2009

už som doma, opäť sme si nakúpili nejaké handry, tak idem prať a idem dávať fotky na e-disk

sincerity
10. aug 2009

no komu je lepsie! a plavky si kupila?

ozaj na ten e-disk budem potrebovat aj Vase e-mailove adresy? alebo ako?

sincerity
10. aug 2009

hlavne tam nedavaj fotky kde mam divny xicht a viete co!

adulik76
10. aug 2009

plavky som nekúpila, rozmýšľam, že si ich dám ušiť na mieru - v Dubnici ich šijú

S tým e-diskom je to tak, že ja vám len sem hodím link a vy tam kliknete a stiahnete

sincerity
10. aug 2009

sem? 😕 sem nic nedavaj prepana!
to si potom moze stiahnut kazdy.... 😅

sincerity
10. aug 2009

radsej do IP ma napadlo, nie?

adulik76
10. aug 2009

nie je sem ako sem, určité súkromie musí byť, ta ne? 😀

sincerity
10. aug 2009

fuuuu uz som sa zlakla.... predsa nebola som az taka dama cez vikend 😀

a chlapi co hovorili, neboli z nas vydeseni 😅 ?

adulik76
10. aug 2009

ten môj nebol, práveže bol fakt spokojný, vlastne obidvaja sme boli spokojní. Taký relax som už dávno nezažila

sincerity
10. aug 2009

tak to som rada....
ja som tiez potrebovala prave nieco taketo 😀
ten moj aj lutoval, ze nesiel s nami.....

adulik76
10. aug 2009

no, možno nabudúce už nebude len ľutovať a príde 😎

sincerity
10. aug 2009

len aby nejake to nabuduce bolo 😀 😅

adulik76
10. aug 2009

a hádam aj bude, závisí to od nás

adulik76
10. aug 2009

linky na fotky som poslala, treba to stiahnuť, dať rozbaliť a pri rozbaľovaní napísať heslo, čo som tam dala a bude to OK. Už som to vyskúšala a fachčí to. 😵 😵 😵 😵

nelia
10. aug 2009

Baby, kukala som na face-i, fotky sú najsamsuper 😅 😅 😅 .. ale zo super akcie ani nemôžu byť zlé fotky... proste to nemalo chybu 🙂
Sťahujem si fotky od Adu, ale zatiaľ si to žiadne heslo nevypýtalo.. dúfam, že to pôjde.

sincerity
10. aug 2009

ja som si uz fotky od adu stiahla... heslo to chce vtedy, ked to budes rozbalovat

adulik76
11. aug 2009

dobré ránko, som rada, že fotky prešli.

nelia
11. aug 2009

Dobré ránko.. ja som si fotky síce stiahla, ale nevedela som si ich rozbaliť 😖 ... ja technický antitalent 😒 .. na to rozbaľovanie musím mať nainštalovaný nejaký program, však? No večer to ešte doma skúsim.
Mimochodom dnes už skutočne ovulujem 😉 😀

adulik76
11. aug 2009

neli, potrebuješ winrar, ak ho náhodou nemáte nainštalovaný

tak sa dnes snažte 😉

orsulka
autor
11. aug 2009

tak ahojte...zdravím z domu...a hlásim...

MAAAM UHORKYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀
takže som vlastne spokojná, lebo to vyslo presne tak ako malo...minulý štvrtok som sa nemusela naháňať z nákupmi na chatu a zároven zavarať, a o piatku ani nehovorim.....
no a dnes mám nutenu dovcu kvoli tej elektrike, a môžem v klude zavarať 😉

akurát to nešťastie v Handlovej....ja nviem čo tento náš region je takto "posihnuty", Bana Nováky, VOP Nováky a teraz aj Handlova, a stale vela ludi.....je to smutne....

nelia
11. aug 2009

Aha, ten asi nemáme.. namiesto sťahovania fotiek sa mám teda snažiť??? 😀 😀 😀
September to istí!!! 🙂 som sa rozhodla, že sa na pár dní po transfere dám určite na PN a možno už od OPU.. uvidím, ako to vyjde.

orsulka
autor
11. aug 2009

adulik...dikes za fotky, nám to v pohode islo......
Ferko dal tie nase na toho "picasa" na googli..

nelia, viem, že tebe to nejde....a co Vy ostatne?????? ide vam to pozriet a ide to vobec stiahnut????

nelia
11. aug 2009

Orsulka, že wou.. konečne 😀
To nešťastie je veru hrozné.. hlavne pre tie rodiny.. neviem si to ani predstaviť 😔 ☹

orsulka
autor
11. aug 2009

nelia...to kto nezažije neevie čo to je, vieme si to len čiastočne predstavit...ozaj, co vravel tvoj na to streko??? ani si nenapisala.....
moj ferko, ako aj Lada a Vilo boli fakt nadšení a hodnotili to veeelmi veeeelmi pozitívne, akože fakt na to, že to bolo "rande na slepo" 🙂 🙂 🙂

a suhlasim s Adulikom....že ďalsie stretko , ci bude alebo nie, bude zavisiet len a len od nás 🙂 😉

orsulka
autor
11. aug 2009

nelia...poslala som ti na mail...myslím fotky......

sincer....ani mne to na face včera neslo...pridala som par fotiek a viac sa nedalo...kym sa mi rozmrazi kôpor, tak idem pridať dalsie.....
hihihi...vcera som aj kontrolovala fotky, aby som tam nezverejnila " nejake".... 🙂 🙂

nelia
11. aug 2009

Orsul, no môj bol tiež veľmi spokojný a cítil sa skvele.. ja som aj dúfala, že to dopadne dobre, veď sme si tu dobre rozumeli.. ale že to dopadlo až tak dobre, to ma fakt prekvapilo a som veľmi rada, že som vás spoznala 😅 😅 Bavili sme sa ako stará zabehnutá partia, nie? 😀
Orsul, dík za foto.. kuknem si ich doma..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre