Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
11. aug 2009

pridávam dalšie na face......

😉

orsulka
autor
11. aug 2009

inak Ivaj už reagovala na facebook...takže počítam, že su uspešne domka....po výlete na Slovensko a Moravu .... 😉

adulik76
11. aug 2009

ja som tiež mala pocit, že sa poznáme prinajmenšom sto rokov 😵 . Bolo fakt super

orsulka
autor
11. aug 2009

tak ja sa idem napapať.....celkom mi už škvŕka v brušku 😀 😀 francuzke zemáky sa peču......a vonku.....to by ste nečakali..od rána pršíííííí 😀 😀

adulik...ten "cicík" poslem zajtra, ked budem v praci...máme tam take obálky s foliou, nech sa to v normálnej obalke nepoškodi.... 😉

orsulka
autor
11. aug 2009

adulik....máte pekne fotečky, hlavne tie co ste boli hore nad chatou...🙂))) to prostredie fakt velmi pekne.....a dokonca zistujem, že chatu sma ani nemali odfotenu...ale teraz už máme 🙂 🙂

nelia
11. aug 2009

Orsul, aj som na vás myslela, že určite prší a na víkend budete mať vodu 🙂 🙂

orsulka
autor
11. aug 2009

🙂 🙂 🙂 len nevieme, či sa bude niečo na Chvojke diať....všetko sa ešte len dáva dokopy 🙂))))

idem pomaličky na tie uhroky...babule...pekny dniček........neskooor 🙂))

adulik76
11. aug 2009

Aj tu prší, inak, naši chlapci sa už mobilizujú kvôli Handlovej 😒 , nuž, keď to bude nutné, tak tam vyrazia

sincerity
11. aug 2009

ahojte babule 😉

veru ivka uz pisala na face, tak snad sa ozve aj sem.

z picasa som si uz fotky pozrela, stahuje sa to tak, ze ulozit obrazok ako? Alebo je aj iny sposob?

Orsul co spravime s tym bleskom?

Inac, nechcem sa pysit, ale na to, ze som bola asi najviac opita, som mala najmenej rozmazane fotky 😅 😀

😀

to nestastie inac 😔 idem pozriet spravy, najnovsie neviem.... adu, hlavne nech si dava Martin pozor, a ty nikam nechod, nieze aj teba poslu!

nelia
11. aug 2009

Ahoj Sincer... fotky boli fakt krásne 🙂 šak profesionálka, TA NE? 😀

adulik76
11. aug 2009

tak ja by som tam nič neporiešila, aspoň momentálne sa nejedná o mňa

navrhujem, aby sa ten blesk upravil do práškovej polohy a potom ti to môže orsulka poslať aj v malej obálke 😀

sincerity
11. aug 2009

adu.... nenavrhuj radsej 😀

len musim este dat vsetky tie moje na ten e-disk.... je to trosku velke 😅

adulik76
11. aug 2009

koľko toho je, tých mojich bolo 440 Mb, tak som to rozdelila na dve zložky a to potom šlo ľahšie

sincerity
11. aug 2009

adu ... troska viac 1,4 GB 😅 - necelych 400 fotiek

labutienka
11. aug 2009

ahojte babuľky 🙂

ivkaj
11. aug 2009

Ahojte, bude mi to chvilku trvat než vás dočtu ;o)

Hlásím, že Bojnice sme zvládli. Pojistili si tam přírůstek do rodiny - v poslední věži mají tři lavice a prý kdo se na ně posadí, tak z jedné jsou holčičky, z druhé chlapečci a ze třetí dvojčata. Tak jsem si sedla všude, jen doufám, že pak nebudu mít doma čtyři děti 😎

V neděli jsme se ještě stavovali u kámošky. Už vím co znamená "dlouho se k vám nedostaneme" Koncem prosince čekají totiž další přírůstek do rodiny. Představ te si, že se jim ale moc nehodí termín 30.12. raději by rodili až v lednu a úplně nejradši by byli kdyby to bylo třeba v únoru nebo v březnu 😒 "Bohužel" jim to vyšlo na první pokus. Pardon za tu ironii, ale když vím, že nechci rodit v prodinci, tak se asi nebudu pokoušet počít dítě devět měsíců před tím, že.

Jo a smutná zpráva na konec. Moje rybičky nepřežili náš výlet. Asi se zasekl filtr, takže po návratu nás čekal smrad v baráku, akvárko totálně kalné a rybky mrtvé. Takže včera jsme ještě pohřbívali rybky na zahradě. Pavel neměl odvahu říct, že ne. No a mě z toho včeho chytla taková migréna, že je mi zle ještě teď 😝

sincerity
11. aug 2009

ivkaj .. to s tymi rybkami ma vazne mrzi.... ake to boli rybicky
a ta tvoja kamaratka... len nech nevyprava, aby este nerodila predcasne ...
a k tym styrom detom.... no mne by to teda nevadilo, len si to neviem predstavit naraz... 😅

nelia
11. aug 2009

Labu, ahoj... že 8tt 🙂 .. paráda!!!!
Ivi, ahooooooooj 🙂.. je mi ľúto rybičiek ☹ .. a aj tej kamošky je mi ľúto.. chúďa bude musieť v decembri rodiť.. no fakt ju hrozne ľutujem!!!! 😠 😠 😠
Neboj, keby bolo najhoršie, nabehneme a pomôžeme Ti s tými 4 deťmi.. ale porodiť ich musíš ty 😉 😀 😀 .. inak posledné dni dosť často myslím na to, ako zvládnem dvojičky (lebo je tam dosť veľká pravdepodobnosť pri IVF), ale moja polovička mi na to vždy len odvrkne, no normálne.. len nech to už je 😝
Labu, ty si si dala vložiť jedno či 2 embyjká? Ja si nepamätám 🤐

sincerity
11. aug 2009

labu veru to je! skoda ze si nebola s nami na chate!

nel... neboj zvladnes aj dvojicky keby boli.... 😀

ivkaj
11. aug 2009

Sincer, ani předčasně by se jim to asi moc nehodilo, to zase budou vánoce 😅

Kolega mě podezírá z těhotenství 😀 Skuhrám tu, že je mi zle. Asi z té včerejší migrímy a nebo mám kocovinu místo Sincer 😎

Nelia, dvojčat se neboj. Vždyť máš doma budoucího pedagoga a vždycky se to dá nějak zvládnout a aspoň si budou mít s kým hrát 😉 🙂

nelia
11. aug 2009

Ivkaj, až teraz na Teba pôsobí to pálené? 😀

labutienka
11. aug 2009

nelia - dali sme vložiť 2. ale je tam len jedno. dnes ráno som bola na uzv ale dr. mi neukázal monitor a ja v tom šoku, že je všetko o.k. ma ani nenapadlo sa opýtať... 😅 totižto včera poobede som mala slabé krvácanie, ale do rána to ustalo, tak som hneď utekala ráno k dr. plod je živý, je jeden a dostala som fotečku 🙂 🙂 🙂
podľa uzv je všetko v poriadku 🙂
doteraz som mala strachy, či vôbec budeme mať niekedy bábo a až teraz začnú tie skutočné strachy, som si to uvedomila cestou späť. celé tehotentstvo sa budem obávať, či bude v poriadku. a keď sa narodí, dennodenne strachy, či sa mu niečo nestane, či neochorie, atď atď, ale to už je osud matky 😉

sincerity
11. aug 2009

ivkaj 😀
no ze mne teraz este neni velmi dobre 😀 ale stalo to za to!

labutienka
11. aug 2009

no baby, to ste sa museli riadne zrúbať, keď vám je tak dlho zle 😀 😀 😀

ivkaj
11. aug 2009

Labu, neboj se, všechno to dobře dopadne. Už "jen" 32 týdnů a uvidíte se😉 A pak jen 18let, než ho budeš moct vypustit do světa 😀

Ozaj, Orsul, v v v v v v v e e e e e e e e e e l l l l l l l l l l l l m m m m m m m m i i i i i i i i i i i ti DĚKUJU za úžasný víkend. Už dlouho jsem se tak dobře nebavila!

A pro všechny jestli budete mít někdy cestu do Prahy, nabízím ubytko ;o)

sincerity
11. aug 2009

veru orsul.... bolo to uzasne, dakujeme moc.... a samozrejme aj Ladke 😀 Ta z nas teda musela mat dost..... idem kuknut na fotky ci este nejake pridam na face

labu, neboj vsetko bude v poriadku.

adulik76
11. aug 2009

ivkaj, to ubytko si mohla ponúknuť, keď sme šli do Prahy v máji 😉

ivkaj
11. aug 2009

No to mě nenapadlo:-/ Každopádně to stále platí !!!

sincerity
11. aug 2009

co je v maji? 😕

adulik76
11. aug 2009

v máji sme boli s mužom na Dracule - nepamätáš, sincer???????????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre