Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

laxity
14. aug 2009

ahojte babulky

ja len hlásim, práve som sa zobudila, noc bola hrozná, ako písala sincer, zistila som, že to bolo zo sliviek a z hrozna, jedla som to neskôr večer. Ale šli sme na pohotovosť, tam sa na mne vybúril taký kretén doktor, že som ho zobudila a že s takými chujovinami chodím..... 🙄 🙄 🙄 , ale vyšetril ma, povedal, že to budem mať celé tehotenstvo /ale to určite nie, pretože tieto kŕče boli neskutočné/. Tak musím obmedziť to ovocie a bude dobre, lebo ja to žerem jak tehotná 😀 😀 , vo veľkom množstve 🙂

orsulka..ty si uži chatu

nelia...nikomu nič roztrubovať nemusím, ak to máš v práci jednoduche, nahlásila by som si voľno a hotovo 😉

ivkaj...ďakujem, oddychujem a poctivo som spinkala,nebola som vôbec za pc....mám toho v práci dosť

pekný víkend prajem 🙂

ivkaj
14. aug 2009

Laxity, tak to jsi mi udělala radost, že to bylo jen z přežrání 😀

adulik76
14. aug 2009

čaute, konečne som sa dostala k netu, dnes mal Maťo v robote deň otvorených dverí, tak sme vzali Lindu. Bolo tam plno atrakcií - aké len vojaci môžu spraviť - robot, čo odmínováva polia podával deťom cukríky, bral im šiltovky, no super. Nakoniec sa Linda na ňom povozila. Bola aj ukážka bojov so streľbou. No, pochodila všetku vystavenú techniku, nakoniec dostala diplom s balíčkom. Fakt bolo super a jej sa to páčilo. Teraz mi umývajú poháre, ideme robiť džem.

nelia
14. aug 2009

Adu, tak vidím, že sa počas dovolenky nenudíš 🙂
Lax, ja viem, že je to jednoduché.. no už nemám dosť dovolenky, takže ak, tak to musím riešiť cez PN a PN-ka bez príčiny, to by mi asi neprešlo 😝 🙂 .. no už to nebudem riešiť, veď to bude až o mesiac... 😝 ... a ktovie, čo sa ešte dovtedy zmelie..

nelia
14. aug 2009

Jaj, a to najdôležitejšie som zabudla.. píšem tu o sebe, jak taká ťapa... Lax, som veľmi rada, že je všetko OK.. a bacha na to ovocie... odporúčala by som Ti ho v tekutom stave, no ale to teraz tiež nemôžeš... 😉 😀 😀... že aká smola... či????? 😀

orsulka
autor
15. aug 2009

ahojte kuriatka moje zlate....tak som len nakukla, včerajsia party, že doooobre.....teraz ked mi doerie pracka tak za 3/4 hdinu...odchádzam pripravovat tu dnesnu!!! hihihihihih.......
vsetkych Vas pozdravuje Viliam s Ladkou, aj ja som im pozdravy odovzdala......

sincer, zlatko....tak ten blesk donesiem pravdepodobne až na to vinobranie, vcera sme sa dohodli, že pojdeme, a tak idem rezervovat izby v Rozálke.....my už v stredu odchádzame do tej Ljublany a už by som radsej neposielala, lebo Ferko ma nakope do zadnice..!!!

Adulik, tebe vcera odisiel list a s cuňcicikom vo vnutri 😀 😀 😀 😀

ostatne si krasne užite vikendik.......mám vas rada!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀

adulik76
15. aug 2009

orsul, ďakujem za dzindzíček, dúfam, že dôjde OK. Inak, prajem vám všetkým pekný a ničím nerušený víkendík 😵

sincerity
16. aug 2009

ahojte babule 😉

orsul... ok, ak ti to nerobi problemy. A nech ta ferko nikam nekope, ved ten blesk by za to vobec nestal!

prajem vsetkym krasnu nedelu 😀

orsulka
autor
17. aug 2009

dobre ranko....este dva dni a dovolenkaaaaaaaaaaa 🙂 🙂 🙂 🙂

party dopadli velmi dobre.....sobota bola u mna co sa hrusky tyka, dost podobna nasej "chvojnickej" sobote 🙂)))) ale kamoska sa dost opila a tak som pri nek musela byt, nakolko si to "vyžadovala"...a tak som rýchlo vytriezvela 🙂)))))

co vy???? praca?????, adulik.... ako na dovolenke?????????

lax....dufam, že to neprehánas s tym ovocim a nemás problemy......

nelia
17. aug 2009

Dobré ránko 🙂
Ja som bola v sobotu na narodeninovej oslave, ale čo sa hrušky týka, dopadla som lepšie ako minulý týždeň na chate 😉 😅 ... no nedá sa to povedať o mojej milovanej polovičke 😝 😨
Orsul, závidím Ti tú dovolenku.. ja jej mám už tak málo... práve ráno som rozmýšľala, ako budem riešiť stimulku, keď mám tak málo dovolenky.. no a manžel má ešte menej a ja do BA sama autom neodvážim, takže to bude ťažký oriešok, ale nejako ho hádam rozlúskeme.. TA NE? 😀
Orsul a ten koncert v Lubljane teda nebude?

nelia
17. aug 2009

vynechala som "sa"... píšem jak maďar 😕 .. tak si to tam domyslite 🙂

sincerity
17. aug 2009

ahojte dievcence 😉

nel.... 😀

my sme chvalabohu tento vikend nechlastali, este som sa spamatavala z minuleho 😅

orsul.... tak to si bola dobra, ked ako minuly tyzden, ved ty si snad ani nepila 😅
co sa tyka toho blesku, ok, tak sa tam na tom vinobrani snad vidime 😀

orsulka
autor
17. aug 2009

nelia...ahoj zlatko 🙂)))) koncert je zruseny.....a tak isto aj v Budapesti 22.8. lebo este sme rozmyslali, že pojdeme tam.....aj tak dobre, lebo madari mali neskutocne drahe listky!!!!!!!!!!!
tak nakoniec sme sa vcera dohodli, že ostaneme v Ljublane len do piatku, a vyrazime k moru, aby sme tam boli tak dlho ako sa bude dat......este dnes a zajtra nejake nakupy, balenie...a frčiiime 🙂)))))

tak ja mám este jeden den starej dovolenky!!! hihihihihihih...a potom celu novu....takže celkom v pohode 🙂))))
no to je žaťsie s tou stimulkou, lebo ked človek zas prinesie papier s peciatkou zo sanatoria, tak sa to može roztrubiť že čo sa deje, a pokial to nechcete roztrubovat, tak potom je to ozaj ťažko.....ale verim, že to vyriešite nejako......šak musi sa..... 😉

nelia
17. aug 2009

Ahoj Sincer.. ako sestra? Už sa má lepšie?

nelia
17. aug 2009

Orsul, ale vám bude hej... jáááááááááj, ja by som išla k moru zas.. už som totálne vybledla.. včera sme síce grilovali a boli sme takmer celý deň na slnku.. lebo však moja polovička si po minulom víkende musela kúpiť petang 😀 , tak sme v piatok kvôli tomu museli do Blavy 😝

orsulka
autor
17. aug 2009

nelia...hahahahaa 😀 😀 😀 😀

sincer....čaf.....este, že si mi pripomenula....šak musim volat do toho penzionu, nech nam rezervuju izby!!!!!!! cez vik mi to nikto nebral.......bude prieser, ak nebude nic volne...no uvidime......

sincerity
17. aug 2009

nel... sa mu to nejak zapacilo ten petang 😀

Sestra sa ma uz dobre, prisnejsie si strazi jedalnicek teraz, kupila som jej caj nech popija, tak snad sa to uz nezopakuje, zbytocne sa potom stresuje a boji co sa deje....

tak my sme sa rozhodli, ze niekedy v oktobri by sme isli aspon na predlzeny vikend niekde na chatu s tym mojim... tak pojdem nieco pozriet, snad najdem najaku peknu chatu pre dvoch 😀

orsulka
autor
17. aug 2009

sincer..... 😀 😀 😀 😀 😀 chata pre dvoch......... najlepsie s plnou penziou, nie?????? 😉 😉 😉

sincerity
17. aug 2009

orsul... co sa smejes.... ved furt tak chodime 😅

adulik76
17. aug 2009

dobré ránko, no, zisťujem, že na dovolenke mám menej času venovať sa koníkovi ako keď som v robote 😀 . Neviem, čím to je. O chvíľu vyrážame do mesta, tak tu zasa nebudem, ale musím vás pozdravovať od Maťa, kládol mi to na srdce, aby som určite nezabudla. 😵

nelia
17. aug 2009

Adu, tak aj ty ho od nás pozrdavuj.. mohol by nám poštou poslať nejaké parené buchty 😉 😀 😀

sincerity
17. aug 2009

jeee adu pozdrav ho aj ty!

orsulka
autor
17. aug 2009

pozdravujem TN!!! aj ja.....tak som v pracovnom švungu......fuuuuuuuj!!!!! este som aj na danovy urad musela utekat.....hladna som že ani nevidim, a tak idem asi niečo natlacit do seba.......

sincer....mne sa to len pacilo, že chata pre dvoch....no my ked nieco hladame tak to je furt nad 10 osob 🙂)) tak to len preto...

informujem, že mam rezervovany noclah na to vinobranie...takže 19.9. dofrcime do Pezinku......a prinesieme ten blesk.....takže sa bližsie dohodneme, ked pridem po dovci....lebo sak cas este mame 🙂)))

adulik76
17. aug 2009

orsul, cicík došiel, zatiaľ sme ho nenainštalovali, uvidíme neskôr. Ďakujem za lístoček, aj ja prajem pekný dník. A prajem ho vám všetkým. 😵

sincerity
17. aug 2009

no babule, sak ja by som spala 😅

orsul... ok, ved sa dohodneme kde by sme si ho podali 😀

nelia
17. aug 2009

Ja som akurát po obede a tiež by som spala 😲 😲 ... no musím makať, lebo zastupujem ak kolegyňu 😒

orsulka
autor
17. aug 2009

jak tak napodobne ako vy....... 😝 😝 😝 a to ani nikoho nezastupujem a robim...a robim....... 😝 😝 😝

ani chuť na kavu nemam......aspon zatial......

kde mame Ivkaj dnes??????????????? nevideli ste ju ??? 😀

labutienka
17. aug 2009

a mňa kde máte dnes????? nevideli ste ma??? 😀 😀 😀

nazdar babulky 😀

orsulka
autor
17. aug 2009

no nazdarek............... labu...a ty sa kde flakas??????? 😉 😉 😉

sincerity
17. aug 2009

tak ja som uz po obede, a je to este horsie 😅

ahoj labu... ako?

nejak nas tu zanedbavaju babizne jedny 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre