Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
16. sep 2009

čaute, konečne som sa dostala aj ku vám - musela som požehliť a popratať tú kopu prádla, ktorá sa nahromadila od dovolenky. Teraz trocha varím - ale len kuriatko so zemiačkami.

nelia
16. sep 2009

Adu a dokedy si ešte doma? Mne sa už dá, že dovolenkuješ celú večnosť... nie, že by som Ti nedopriala.. naopak 🙂

ivkaj
16. sep 2009

Ahojte,

v břiše mám injekci a děj se vůle boží. ZAtím docela pohoda, ale co bych taky mohla čekat po pár hodinách.

Tak já se loučím, mějte se krásne a doufám, že tu budou nějaké pozitivní zprávy až se vrátím ;o)

orsulka
autor
16. sep 2009

IVKAJ.................... cmuuuuuuuuuuuuk pre Vas oboch....krasnu dovolenku prajem, vela energie, sil naberte, aby si nam mohla potom aj porozdavat 🙂))))))

😉 😉

my ta tu zatial budeme "ohovárať"......samozrejme v dobrom .-)))))

adulik76
16. sep 2009

neli, zajtra idem na krv a od piatku sa nechám vypísať do roboty

orsulka
autor
16. sep 2009

od piatku??? ADU??????? ta od pondelka už.....ne????????? ci si budeš kazit vikend????? 😀

adulik76
16. sep 2009

šéf odchádza z roboty v piatok o 12,00 - tak bude veget a okrem toho si už musím podrkotať so svojou kolegynkou, koooooopec info má pre mňa 😀

orsulka
autor
16. sep 2009

adu.......ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............. 😀 😀
ale aj tak...neviem neviem ci by som sla...... 😉 😉

orsulka
autor
16. sep 2009

oki dievčatka...užite si este tento den.......ja padám zagratulovat mamci k meninkám, odovzať darček.....sa tesim, že sa hádam poteši 🙂)))))

pa bambulky...... 🙂 🙂 🙂 🙂

nelinka, pohladkaj brusko za mna..... 🙂 🙂

nelia
16. sep 2009

Orsul, hladkám, hladkám 🙂 ... aj ty si uži poobedie... pá 🙂
Adu, s tou robotou potom pomaličky... treba sa pomaly rozbiehať... ale vidím, že máš "svoje" plány 😉 😀

adulik76
17. sep 2009

dobré ránečko, ako sme sa všetky vyspinkali? 🙂

nelia
17. sep 2009

Dobré ránko 🙂
Adu, už si zvykáš na raňajšie vstávanie? 😕 😕
Ja som sa vyspala celkom fajn, len sa mi straaaaaaašne nechcelo vstávať 😝

orsulka
autor
17. sep 2009

dobre...aj ja som vyspinkana.....do ružova 🙂 🙂 😉
este stale sme tak trochu chorý, ale zlepsujeme sa!!! 😀 😀

a Ivkaj si už spinka niekde v hoteli v teplucku 😉

sincerity
17. sep 2009

ahojte kocky

dnes pracujem z ineho miesta, takze same papiere a papiere, ziadny pc a uz vobec nie ziadny internet.
vyspali sme sa super, len keby sa ta Lila, tak stale medzi nami netlacila...ja som jak zbity pes, ale ona je urcite vyspinkana do ruzova.

lucim sa a ja zase vecer mrknem pa

orsulka
autor
17. sep 2009

sincer...pa bambulka......pozdravuj lili 🙂))))))

nelia
17. sep 2009

Sincer, tak usilovne pracuj... pá 🙂
Orsul ahoj 😉 ... veru Ivkaj sa má už dobre 🙂

orsulka
autor
17. sep 2009

NELIA......ako sa mas poklad?????? v práci ti dufam nedávaju moc zabrat!!!!! naplieskam im po zadku, keby ano...!!!!! 😀 😀

nelia
17. sep 2009

Orsul, mám sa fajn... hodina pravdy sa síce blíži 😝 ... neboj, v práci sa nepreháňam.. teraz toho nemám tak veľa, takže je všetko super 🙂
Bruško občas pobolieva a inak nič... rozmýšľam, či si mám cez víkend spraviť test alebo už počkám do pondelka alebo utorka, no neviem 😕 ... uvidím, čo bude zajtra, to mám termín na mrchu (keďže pred 2 týždňami v piatok bolo OPU), ale kvôli utrošu podľa mňa mrchu nedostanem aj keby som nebola tehu..

nelia
17. sep 2009

chcela som napísať v práci to nepreháňam, nie nepreháňam 😀 😝

orsulka
autor
17. sep 2009

nelia.....ty si dnes kolky den po ET ??????? 11-ty???????????????????? 😕 😕

nelia
17. sep 2009

Tuším 10-ty... neviem, či sa ráta aj deň ET... ak áno, tak 11-ty

orsulka
autor
17. sep 2009

nelia...nie ten den ET sa nepocita......
tak ale to je celkom fajn......žiadna mrcha...velmi sa mi to paaaci!!!!!!!!!!!!!!! 🙂 🙂

nelia
17. sep 2009

Orsul, do v mojom prípade bohužiaľ nič neznamená... 2x som totiž po IUI brala utroš a mrcha prišla až 2 dni po jeho vysadení...

orsulka
autor
17. sep 2009

nelia......tak aj ja som mala 1x takýto pripad, že to oddialil utros, ale niekedy ani utros nepomohol a prisla mrcha.......takže..... zanmená...neznamená...znamená...neznamená 😀 😀 😀

nelia
17. sep 2009

Orsul, presne tak... práve preto sa snažím zbytočne nad tým nezamýšľať.. bude čo bude 😎 😎
Dva dni ma trocha bolela hlava, no nechcela som si dať tabletku... a dnes ma už nebolíííííííííííí 😅 😅 😅 , tak sa vytešujem 😀

orsulka
autor
17. sep 2009

tak som po kontrole u obvodneho...vysledky budu za mesiac....zaplatila som si sono prsnikov.....a tak vsetko ostatne teda o mesiac......
celkom fajn sme pokecali, ako ostatne vzdy ked som tam 🙂 🙂 😉
a povedala som, že to cakanie u neho ma raz zabije......po case objednania som tam sedela este hodinu, kym ma vzali dnu!!!!! vŕŕŕŕŕŕ.......naco potom objednavaju!!!!!...nechápačky....

ale zas,...stretla som tam moju kozmeticku...a pytam sa jej, že kedy robi, že dobehnem.....a ona, že už asi nebude robit a pod svetrikom brusko!!!!! 😉 😉 potesila som sa, lebo oni boli uz aj v Heliose a mali za sebou 1x IVF a potom 2xKET...a nic......potom jej manžel na operacii a tak si dali pauzu s Heliosom......no a ani som nevedela, že sa im to podarilo......ale tiež už bola 2x v nemocnici ležať, o ma chuda nejake problemy, a vsetky jej zacali po 3 mes,. tehu

uff...ale som sa rozpisala...to nic....

aspon budete mat co citať 😀 😀 😀 😀

a chcem pizzu..........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nelia
17. sep 2009

Ja som tento rok ešte tiež nebola na preventívnej prehliadke... no teraz keď budem tehu, tak tam budem chodiť furt.. aj to sa ráta? 😝 😀
Orsul a nakoniec tá kočka otehotnela prirodzene či ako? Ale je to fakt super.. človeka to poteší, keď vidí, že niekto, kto sa tak dlho snaží je konečne tehu, nie? 😅

nelia
17. sep 2009

Inak Adulik tu bola ráno o 5 a potom nič... hmmm... kde sa nám túla??? 😕 😕

orsulka
autor
17. sep 2009

nelia...ano podarilo sa im to prirodzene.....vravela, že ani testu nechcela veriť...po takej dobe a neuspesnom IVF

nelia
17. sep 2009

Tak to je fakt zázrak... ale príroda je naozaj nevyspitateľná... niekedy sa tie zázraky proste dejú 😎 Paráda 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre