Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
30. sep 2009

Labu, to som rada, že už ti je lepšie a zavítaj ku nám kedykoľvek sa ti bude chcieť 😵

lilienka13
30. sep 2009

ahojte babulky, teeeeda, vy toho viete fakt vela popisat. je pravda, ze od vikendu som vas nestihla sledovat, ale uz som to napravila 😉

neli: srdiecko, silno, silno drzim palce - mysli pozitivne a urcite to dobre dopadne. aj ja myslim na teba a tvoje mrazaciky

orsulka: ty nase pozitivne slniecko - prajem ti, aby si sa aj ty coskoro (mam na mysli konkretne oktober tohto roku) dozvedela pozitivne spravicky o tvojom tehotenstve, ved si ho uz zasluzis 😵

adulik: samozrejme, to iste plati aj pre teba, co sa tyka orsulky. oktober je super mesiac na otehotnenie 😉

labutienka: presne viem, ake mas pocity a asi nie som jedina, co to tu zazila a ver tomu, ze vsetko je tak, ako ma byt. az casom zistime preco sa stalo to, co sa stalo a aky to ma pre nas vyznam do buducna ... 😉

ozaj, neviete nic o katuske? ako sa ma? rastie nam do krasy? 😉 😀 😀

lilienka13
30. sep 2009

ivkaj: uprimnu sustrast za babicku. no ono to patri k zivotu. mozno to vyznie blbo, ale hovori sa, ze ked niekto umrie, tak zaroven sa niekto narodi (alebo mozno splodi 🙂 ), aby bola v zivote rovnovaha. a mozno prave teraz sa vam podari splodit vase vytuzene dietatko a mozno uz aj prislo s vami z dovolenky 😉

lilienka13
30. sep 2009

ja som dnes bola zase v skole, bolo fajn a na dalsiu hodinu uz piseme prvu pisomku z psychologie, tak mi drzte palce 😉

a ozaj, 24.9. sa mojej sesterke narodila mala Anetka - jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😵 ... uz mi poslali aj fotky, je fakt zlatucka a ze len spinka a papa a odgrgne si a zase spi, proste dokonale dieta 😀 😀 😀 ... vcera prisli domov z porodnice. jedine co bolo take blbe je to, ze sesterku chudinku nechali vytrapit cely den v bolestiach a nakoniec jej urobili cisarsky 😝 ... a pritom prveho chlapceka rodila tiez tak ... ja to nechapem - preco ti doktori nechaju zenu tak trpiet a potom, ked uz ledva zije je urobia cisarsky ???? ... to ich bavi ??? 😠 😖

lilienka13
30. sep 2009

tak sa zatial majte krasne zenusky a vsetkym, ktore sa na nieco pripravuju silno drzim palceky 😉

ja stale verim, ze sa nam to podari prirodzenou cestou ako to bolo aj prvykrat, hoci sme to dotiahli iba do 11tt. ☹ ... ale nevadi, zivot ide dalej, a ako som napisala labutienke, vsetko je tak ako ma byt. mrchu by som mala dostat uz o 3 dni, tak duuuuuuuuuuuuufam, ze nedojde 😝 😵 🙂

adulik76
1. okt 2009

dobré ránko, hádajte, čo je zajtraaaaa?????????? 😉

.... no predsa PIATOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK

lili, ty máš tiež dobré básnické črevo, ale neber to v zlom a ďakujem za tvoje milé slová. Ja dúfam a pevne verím, že tentoraz to fakt dotiahnem do zdárneho konca 🙂

sincerity
1. okt 2009

ahojte babulky.... 😉

ako sa tu mavate.... ved byt bez internetu to je v dnesnej dobe priam katastrova.... o chvilu odchadzam do prace... takze sa ozvem asi az vecer....

dufajme, ze nelinke dobre dopadnu vysledky.....

orsul... aky to mas zajtra den? ved ja som jak mechom udreta!!! maju rozmrazit mrazacika? ved som nejak prehliadla...

ivi... vy kedy zacinate....

adu... uz nech je nedela rano... my ideme na tu svadbu s lax a nejak sa nam nechce..... 😅 a to este nemam nejake sako, ci co na seba.... a marek kravatu.... 😅

orsulka
autor
1. okt 2009

dobre ranko........krasny štvrtok .-)))))

labutienka, lilienka........somrada, že som mohla precitať, čo u Vas nove...a že sa mate dobre, resp. lepšie a lepšie......
labu......som uplne presvedcená o tom čo aj ty, že dalsi pokus, bude eňo-ňuňo!!!!!!!!!!!!

lilienka...je vidieť, že teba tá skola asi fakt bavi, a pojde ti to lavou zadnou .-))))) a myslím, že tiež by to kludne mohlo vyjst normalne ako prvykrat, lebo ako sledujem vobec nebude dovod - zdravotny - aby si neostala tehu....a tak isto tentkrát až do 40 tt !!!!!!!

len pekne nam sem tam napiste ako sa mavate, alebo pridite aj castejsie .....tesime sa na vas už teraz!!!!!

o Katuske nemám ani paru....dávno sa neozvala....tak možno skusim sms, ak ma este ten telefon...len aby sme vedeli, kde ssa nachádza 🙂 🙂

adulik...ja som vcera nevolala s Neli....a ty?????? ked by dnes odisiel sef po 10,00 hod.. tak jej skusim cinknut.....viem, že spominala byt v nemocke do stvrtku, tak možno bude mat dalsie informacie... 🙂

orsulka
autor
1. okt 2009

ahoj sincer...

ja neviem presne aky den mala labu na mysli.....hádam piatok 😀 😀 😀 rozmrazovat sa bude až v oktobri, a nič si neprehliadla......

a ked sa vam nechce na tu svadbu, tak ver, že bude perfektne.....to sa aj mne stava, že ked sa mi niekam nechce, tak to obyčajne su tie naj akcie 😀 😀 😀 a už ste prestahovaní???????

adulik76
1. okt 2009

orsul, ja som tiež včera nevolala s neli, myslela som, že budeš ty volať

adulik76
1. okt 2009

teraz mi neli písala, že výsledky budú až poobede a aj sono jej spravia poobede, tak čakáme

ivkaj
1. okt 2009

Ahojte, tak zravím od pracovního stolu a musím se přiznat, že se mi vůbec ale vůbec nechtělo 😝

Včera jsem nějak neměla čas, byli jsme v CARu a pak na pohřbu.
A věci se mají tak, že mám od včera začnutou stimulku. Tak doufám, že tentokrát už to klapne.

orsulka
autor
1. okt 2009

adulik...tak dik za info......ale ved už vcera mala vediet ake je HCG....ci nie??????? ci co?????? to ani v nemocnici nemaju vysledky za 1 den?????? 😕 😕

ivkaj
1. okt 2009

Orsul, to je divné, mě kdy brali HCG, tak výsledek byl za půl dne.

orsulka
autor
1. okt 2009

ahoj IVi.......

no ved prave sa mi to nezda......lebo ved Adulik s nou volala predvcerom, že vysledky budu vcera......
domotane ,a leurcite chápete 🙂))))

no a dnes pisala neli tu sms, že vysledky budu poobede..... 😕 😕 😕

IVI.............tak ale toto su super správičky, že si už začala.....!!!!! no a ako to bude u teba prebiehať???? co beries a pichas, ako dlho???? a tak dalej...ako???ako???ako????

uuuuuuuuuuha...som zvedava, coooooo????????????? nemvadí.....!!! 😀 😀

adulik76
1. okt 2009

tak ja neviem, ale aj v utorok, keď som s ňou volala, tak hovorila, že výsledky budú až dnes (vo štvrtok)

orsulka
autor
1. okt 2009

to su nemocnice......tam jeden nikdy nevie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

😉 😉 😉
tak my sme spolu s NELI......stále čakatelky.....na výsledky.... 🙂 🙂
fakt obdivuhodne, že to takto znasa......babula jedna..... 🙂

adulik76
1. okt 2009

no, teraz vlastne ideme do toho tri: ivkaj, ty a ja. Tri je šťastné číslo, nie? Veď aj popoluška mala tri oriešky.
Teraz akurát čítam príbeh jednej kočky z témy Ferticent II. No, tá to nejak nemá dobre, podali jej liek, čo nemali, kvôli tomu nemôže ísť na ET, ale o dva mesiace na KET. Už má aj podozrenie na to, že jej nejak zbabrali vajíčka a teraz jej to nechcú povedať, no, počkám si na rozuzlenie príbehu.

orsulka
autor
1. okt 2009

adu...tak to je zaujimave.....určite daj potom vediet ak oto dopadlo......

a nevieš co to bol za liek???? a preco jej ho vlastne davali??????

ivkaj
1. okt 2009

Adu, takové příběhy je asi lepší nečíst 😨

No se mnou je to tak, že stimuluju Puregonem (pero a píchám si injekce sama).
Zastavovací injejce zabrala, včera jsem zašla startovací dávkou 225 a budu pokračovat 150jednotel. Kontrola příští týden ve Čt. A doufám, že tentokrát už to vyjde 😵

orsulka
autor
1. okt 2009

ivi...aj ja som mala naposledy Puregon.......a davku 225 j som mala cely cas .-))))))))))
moooooooooooooooooooooooooooooooc držim palce......
ale hlavne bud v pohode , vklude, nech ťa sefka neštve !!!!!! nech sa foliky možu krasne vyvijat, aby bol kvalitne..... 😉

adulik76
1. okt 2009

už som celkom aj unavenučká 😝

ivkaj
1. okt 2009

O únavě mi nemluvte 😝

Orsul, díky. Šéfka je pryč, takže dneska pohoda a zítra je pátek 😎

adulik76
1. okt 2009

ani si sa nepochválila, ako bolo na dovolenke 🙂

rienok
1. okt 2009

dievcata.. bola som si pre vysledky predoperačných odberov a mám v tele nejaký zápal takže som dostala antibiotika na 5 dní. Volala som do GF či to nevadí a povedali že tieto môžem a že vraj je to lepšie lebo budem preliečená tak snáď vedia čo robia neostáva mi iné ako im veriť. Nie je tu niekto kto sa liečil počas stimulácie antibiotikami? uff to mám teda radosť

adulik76
1. okt 2009

tak s tým skúsenosť nemám, takže ti neviem poradiť.

orsulka
autor
1. okt 2009

rienok......tak boli pripady, že sa baby liečili antibiotikami pocas stimulky....a pokial ti povedali, že možes, tak potom OK....a podla mna je naozaj dobre, ak sa preliečis hlavne pre odberom vajicok, a hlavne na ET aby si bola OK.....

orsulka
autor
1. okt 2009

rienok.....a este som chcela napisat, že tie baby nemali problem so stimulkou aj ked brali antibiotika...... 😉

rienok
1. okt 2009

dakujem za odpovede, dúfam že to dobre dopadne. pri 1. IVF som bola absolútne v poriadku a nevyšlo tak som taká nesvoja 😕

orsulka
autor
1. okt 2009

rienok...takže ides na 2 IVF??????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre