Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
11. dec 2009

noe.... ved ti vravim, ze mas tam 10 😀

orsul.... ved zoberieme.... ale vies, ved ja sa bojim co ked sa nahodou obsuchnem o ne dve a este by som otehotnela??? 😅

orsulka
autor
11. dec 2009

a co ked???????? tak to neviem co by potom asi bolo!!!! 😀 😀 😀 😀
aj tak viem, že sa budeš spat presne tak, aby si sedela medzi nimi!!! 😀 😀 😀 😀

noemarta
11. dec 2009

fuuuha, to by uz bol pruuuser coooo sincer 🙂 🙂
Orsul, presne si to odhadla hi hi 😀 😀

orsulka
autor
11. dec 2009

ja viem noe....ja ju poznam...a už som ju 2x videla live!!! 😀 😀 😀 😀

nelia
11. dec 2009

Adulik, to je super 🙂 🙂 🙂 ... pred chvíľkou som sa práve dozvedela, že babenka, čo bola so mnou na odbere vo FC ešte v lete a mala hyperstimulák (nemohla ísť na ET), tak len teraz bola na KET-e a dnes bola na krvičke a má ju pozitívnu 😵 😵 ... tak sa s ňou veľmi teším.. a píšem to Adulik preto, aby si vedela, že je obrovitánska šanca.. vlastne už si tehulka 😉 😀
Sincer 😀 😀 😀 len sa pekne obšúchaj 😉

laxity
11. dec 2009

ahojte dievčatá 🙂

vidím, že tušim sa tu píše aj o mne 🙂

adu...držte sa, posielam riadny pľuvanec 🙂

sincer...už idem s vami, je to jasné, ale môžem ťa hodiť potom domov, ak budeš chcieť 😀

orsul...ďakujem za podporu 😀, veď ona by ma najradšej nechala doma hniť 😀

pekný víkend prajem 😉

noemarta
11. dec 2009

ja vam taky prajem krasny vikend, nech kazdej z vas vyjde to co ma 🙂 🙂 a odpocinte si vsetky !!!!!
aj ja sa budem snazit.... aj ked mame same oslavy. ale tak vzdy lepsie oslavy, nez doma upratovat napr.
pekny vikend pa 🙂

marmite
11. dec 2009

Ahojte babenky... 🙂

Uz som vas davno necitala, tak letmo zbieram informacie, co sa tu deje... Jedna mi teda neunikla... 😉 Adulik - moc silno drzim palce aby sa drobcekom v brusku darilo a usidlili sa u maminy tak ako sa patri. Budu to veru krasne vianoce... 🙂 Moc ti to zelam... 😵

My sem boli 8dni v nemocnici s malou Luckou, lebo bola uz 5 tyzdnov chora, tak jej robili komplexne vysetrenia a preliecili hnisavu anginu a zapalene usko. No katastrofa pobyt... Keby tam nebolo tolko nevychovanej "ciernavy", tak nam tam je dobre. Ale pili nam riadne krv. Vydrzali sme to a sme uz doma, tak sa este zotavujeme.
Ja som mala pred dvoma tyzdnami kontrolne stery z krcka, tak tento pondelok si mam volat o vysledky... Bojim, bojim... Ale predvcerom sme "zamiesili" na krpca, po dlhej dobe pauzy, tak tajne dufam v dobre vysledky zo sterov, aby keby nahodou motyka vystrelila, tak bolo vsetko v poriadku. Ked mi brali stery, tak sa ma gynekolog spytal, ci este chcem mat deti. To ma az tak zamrazila taka otazka...

No nic, majte sa vsetci krasne, vsetkym vam tu fandim a noe - i ked ju nepoznam gratulujem k malinkej bublinke v brusku...
Pridam par fotiek do albumu, myslim ze uz mozem len zopar, ale aby ste mali predstavu ako ten nas drobec rastie. Poviem vam, ze uz chodi samostatne jak taky maly rarasek. Zacala ked mala 10m a 1den, potom ju skolila ta choroba, ale teraz sa znovu rozchodila.. 😵

Krasny vikend vam vsetkym zelam... cmuk 😵

lilienka13
11. dec 2009

ahojte babulky,

noe: my sa sice tiez nepozname, ale srdecne gratulujem a drzim palce, aby to vsetko stastne dopadlo 😉

adulik: aj tebe silno drzim palceky, drzte sa vsetci traja (ci kolko vas teraz je 🙂) a neboj, teraz sa pekne vypotis, preliecis a bude dobre 😉

orsulka: a ako sa dari tebe? nejake novinky? chcem pocut, hlavne tie dobre ... 😀

neli: vidim, ze dobra nalada ta stale neopusta, tak len tak dalej a neboj, doberies antikoncepciu a budes tehulka ... poznam vela takych "pripadov" 🙂 ... ako si to uz ty pisala niekomu 😉

sincer: a tebe drzim palceky, aby sa ti to obtieranie o tehulky uspene vydarilo a coskoro sa k nim pridala 😉 😀

lilienka13
11. dec 2009

marmite: tak to mi je luto, ze bola Lucinka taka chora, ale chvalabohu vidim, ze je to spokojne a zive dievcatko a ako krasne sa usmieva, aj ked bola v nemocnici ... 😉 ... to je super, vidno, ze ju silno lubite a chranite 😵

adulik76
11. dec 2009

ahojte, trocha som vstala z postele, ale snažím sa poctivo ležať, jednak aj kvôli tej chorobe, čo ma skolila a jednak aj kvôli tým dvom drobcom 🙂

inak, dnes nám aj dr. vo FC povedal, že dnes sú šťastné hviezdy, lebo 4 z 5 pacientiek, čo tam dnes mal, tak im potvrdili tehotnosť - aj on mal z toho dobrú náladu. Maťo bol pri vložení pri mne, tak sme tých dvoch chrobáčikov videli on-line 😀 😀 😀 😀 😀 - a veru, podobali sa na nás 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 . Všetko prebehlo v najlepšom poriadku, tak dúfam, že tí dvaja vnútri sa už zoznamujú s prostredím, v ktorom budú najbližších 9 mesiačikov 😵 . Zatiaľ čaute a díky, že ste na nás mysleli.

orsulka
autor
12. dec 2009

dobre ranecko kuriatka moje... 🙂 🙂 🙂

marmit...tak ja sa tu Vasu Lucinku nviem vynadivat....to je tak pekne dievčatko!!!!!!! velmi velmi velmi.......škoda že ste museli ostať v tej nemocnici, ale dobre že už ste doma, ale zas aspon ma kompletne vysetrenia, lebo 5 týždnov choroby tiež nie je dobre.....to treba naozaj poriadne preliečiť......tak sa držkajte a zotavujte sa 🙂))))

Lilienka....ty si tak poklad, že ty aspon raz za čas dojdeš a setky tu povzbudiš a ideš sa zas ucit 😀 😀 😀 ja verim, že Vam to v pohode vyjde zas normalne ako prvykrat, a tentokrat so stastným koncom.....

Adulik, tak som sa večer za Vas aj pomodlila tam hore, aby daval na Vas pozor.....a samozrejme inak za vsetky v nasom kolektíve 🙂)))))) štastne hviezdy ako vravel doktor určite boli, a pre Vas verim, že ešte aj su a budu... 😵 😵 😵 tak len oddychuj, a pozdravuj manžela 🙂))

noe...a ty pekne pomaličky po tych oslavach.....a nepi vela 😀 😀 😀

lax....podpora musi byt...a ked budeš niečo potrebovat len mi kludne daj vediet..!!! ja sa so sincer spojim, a pri nejakej tej "hruštičke" by som jej vysvetlila ako sa veci maju 😀 😀 😀 ved vieš, že pritejto činnosti vieme najst spolocnu reč 😀 😀 😀 PS: samozrejme, nie len pri nej..... 😀 😀

orsulka
autor
12. dec 2009

inak toto su pekne dlhe prispevky, coooo???????????????? aaaaaaaale to ked sem niektora nakukne, tak aby aspon mala co citat...romyniky na pokracovanie 🙂)))

a inak: IVKAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ty si sa nám kam chovala??????? 😕 😕 chybas tu dievčatko!!!!!!!!

adulik76
12. dec 2009

orsul, čakala som, kto sa tu dnes ozve ako prvý. Nesklamala si ma. Ďakujem za večernú modlitbičku, beriem všetko, čo nám pomôže. 😉 . Maťovi som teraz odovzdala pozdrav aj on ťa pozdravuje a tiež ďakuje za tvoju modlitbičku. Prajem pekný dníček, už ma maťo ženie do postele, tak ahooooooojte 😵 😵 😵 😵

sincerity
12. dec 2009

ahojte kocky 😉 prajem krasny vikendik..... /aj ked pocasie mohlo byt krajsie/

adu, velmi sme na teba mysleli, to musi byt pozitivny vysledok, uz len pekne oddychovat. A k tomu tie hviezdy este.... no vybrala si si urcite ten najvhodnejsi cas... to tak malo byt...

orsul.... 😀 😀 😀 hrusku ani nespominaj ....

marmite.... malinka je krasna, a chvalabohu, ze uz vyzdravel ... fakt ten cas leti..... verim, ze vysledky budu v poriadku. A o tych cernych ani nebudem pisat, akurat sa mi zdvihne tlak!

ivi... kde sa tulaaaas?

noe...... este ze si tehotna, inac by si urcite zase chlastala na tych oslavaaaaach 😀

adulik76
12. dec 2009

teraz som vyslala maťa do obchodu, akurát, čo som poplatila účty cez IB a zasa zaleziem do postele. Už som vypila 0,5 l čaju, 0,5 l mlieka s maslom a medom (to je maťov recept na priedušky), 0,3 l vitamíny. A chodím len na WC - neviete prečo? 😀

nelia
12. dec 2009

Ahojte kočky 🙂
Ja som sa práve vrátila z mesta, bola som si dať ostrihať ofinku 😵 a kúpila som Lacovi knižku.. nech má aspoň nejaké dorbné prekvapko pod stromčekom. A stretla som kamošku s 2-mesačnou dcérkou.. takáááááá bola zaltulinká 😵 😵
Lili, bárs by to bolo tak ako hovoríš 😉 😀
Marmite, malá je krásna a vyzerá zdravo, tak dúfam, že ten pobyt v nemocnici vám pomohol 😔
Adu, vidím, že Maťo sa o vás vzorne stará... 😉 oddychuj, oddychuj a oddychuj 😉
Krásny víkend prajem všetkým...

nelia
14. dec 2009

Dobré ránko 🙂
Som prvááááááááááááááááááááááááá 😵 😵 😵 😵 😵 😵

sincerity
14. dec 2009

ahojte babulky 😉

nel.... gratulujem.... si si uchmatla prvenstvo, lebo adu urcite odpociva kvoli dvom mrnusom 😉

tak ja som druhaaaaaaaaaaaaaa

tak tento tyzden bude narocny..... musim pokupit vsetky darceky, co mi este chybaju.... a je ich dost co nemam.... okrem toho musim urobit nejaky ten nakup v tescu, dalej stretko s noe a lax, potom stretko s kolegynami na vianocnych trhoch.... no som zvedava ako to vsetko postiham.....

a v stredu by sme mali vediet vysledky od urologa..... 😔

adulik76
14. dec 2009

dobré ránko, som teda tretia. Ale moc mi to nevadí, lebo vďaka utrošu sa opäť zo mňa stala spiaca krásavica. Včera som si doobeda schrupla dve hodinky, poobede štyri hodinky a večer som šla spať už od ôsmej až doteraz. Celkom fajn. 🙂

sincerity
14. dec 2009

ahoj adu.... tak teda sipkova ruzenka 😉
a si doma na PN? dokedy budes? dufam, ze minimalne do troch kralov

adulik76
14. dec 2009

dnes sa idem dať vypísať, zatiaľ len na tie dva týždne - do testov a potom sa podľa výsledku uvidí. Dúfam, že už nebudem musieť ísť do roboty, to by bolo to najlepšie riešenie 😉

orsulka
autor
14. dec 2009

no cavo babule........tak stvrtáááááááááááá 😢 😢 😢 😢 to sa mi snad este ani nestalo!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adulik...dufam, že si doma a planujes aj ostat domka...... Mato je super, ako dava na vas pekne bacha 🙂))))))

nelinka....ofinka ti pristane, ja som zas kupila v sobotu Ferkovi novy salik na lyžovacku......a par drobnosti ako slipy a ponožky, ale vsetko som mu ukazala, a ten sal som povedala, že dostane pod stromcek....ja mám pre neho vybraty prsten, strieborny s čiernym stvorcom na vrchu.....takm u ho asi pojdem kupit ...strieborny...to by malo byt prekvapko pre neho....

sincer...hned teraz si povedz, že vsetko co más na plane ttento tyzden krasne stihnes, a to aj uplne bez problemov.....pozitivne dievca, pozitivne...si to jednoducho hned takto naplanuj, že stihnes, a uvidis, že to pojde ako po malse 🙂))))))

aj u nas zacinaju mestske trhy...... ani neviem ci sa tam dostaneme 🙂))))

nelia
14. dec 2009

Ja som dnes prišla do roboty trocha skôr, lebo chcem odísť nejako po druhej... tiež chceme skočiť do BA kuknúť ešte nejaké darčeky.. Chcem si kúpiť také maličké zrkadlá (20x20 cm) na vstavanú skriňu.. chcem si z nich poskladať veľké zrkadlo 😅 .
Adu, len pekne spinkaj a oddychuj 😉

orsulka
autor
14. dec 2009

my v praci dnes asi tiež vypadneme okolo jednej poobede, lebo nas "zastupujuci" majitel pozval akože na spoločný obed...hihihihihih.......... tak hádam to plati..... 😉 😉 😉

sincerity
14. dec 2009

adu.... tak to je super.... a ak by sa to podarilo /co sa urcite podari/ tak uz nechces ist do prace vobec? 😕

orsul.... ved to je moje heslo.... inac by som nezvladala nic v podstate.... 😀

orsulka
autor
14. dec 2009

sincer..... 😉 😉 😉 😉

a inak vcera sme sa s Vilovcami dohodli na silvestri na Chvojnici....hihihih....... 😀 😀 😀

sincerity
14. dec 2009

jeeeeeeeeeeeeeeeee take by sa aj mne pacilo..... len by som nemohla slopat 😀 😀 😀

nelia
14. dec 2009

Orsul, tak to bude určite super silvester 😉

No ja budem mať tento týždeň tiež dosť fofry... podobne ako sincer... dnes ideme do BA... zajtra má polovička firemnú akciu, ale ja budem doma asi piecť... na meninky by som chcela niečo doniesť do roboty... v stredu idem do divadla a vo štvrtok by som mala mať zas firemnú akciu ja... takže perný týždeň pred sebou 😒 .. a keďže kolegyňa je stále PN, musím ju zase zastupovať 😠 ... zase nebudem nič stíhať 😠

nelia
14. dec 2009

Sincer a prečo by si nemohla slopat??? 😕 ... či len tak, aby si nevyvádzala?? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre