Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
7. jan 2010

Adu, to je len a len dobre, keď nešpiníš... nemagorči 😉 😀 .. je to všetko tak, ako má byť 😉
Noe, naši majú tiež toho jedného bígla... tí sú fakt sprostí... a kvôli nemu aj múdry vlčiak stratil rozum 😨.. tak by ste ich asi ešte mali skúsiť hľadať 😔

nelia
7. jan 2010

Lax, takže budeš rodiť v Blave? Nie u svojho Dr.? A chceš nejakú epidurálku alebo tak?

sincerity
7. jan 2010

noe neboj pes v takuto noc aka bola, urcite nezamrzol.... a pes sa z lesa vymota, pojde minimalne po svojej stope, ktoru si oznackoval..... len treba hladat, pripadne vylepit plagaty, ze sa vam stratil.... ak sa nenajde, skusim nas utulok, ci ho nemame, mavame psy z Mosta, z Malinova, takze sa kludne moze ocitnut aj u nas....

laxity
7. jan 2010

nel....hej v Bratislave na Kramároch, uvidíme, môj gynekológ nerobí myslím pôrody. Epidural si zaplatím pre istotu, ale dúfam, že ho nebudem potrebovať 🙂

sincer....vidím, že už pracuješ 😝 , aby sme ešte večer nešli odchytávať psa do Vajnor, či kde býva noe 🙂 . Ale tak dúfam, že sa nájde, len treba treba hľadať a nevzdávať to...

nelia
7. jan 2010

No Lax, ty už si chytaj akurát tak Tvoje bruško... hi hi.. inak ja by som sa epirudálky asi bála... ale ako píšeš, hádam to nebudeš potrebovať...

laxity
7. jan 2010

nel...tak ja som bola v tom, že si ju nedám, ale nemôžem byť až taká hrdinka, že ja to zvládnem, predsa to nie je bolesť zubu alebo hlavy, tak fakt len pre istotu a keď ju nepoužijem jednoducho mi peniaze vrátia 🙂 . A vy sa ako cítite?

nelia
7. jan 2010

Celkom fajn.. zatiaľ inak žiadnu zmenu necítim.. ale na to je ešte predsa skoro. Pre Laca je najväčším problémom vypiť 1/2 litra tekutiny naraz... ale zatiaľ to zvála... klop klop klop (na drevo) 🙂

nelia
7. jan 2010

A s tým pôrodom máš pravdu.. predsa sme to ešte nezažili, takže nevieme, aká to je bolesť... ale za ten výsledok to určite bude stáť 😉

nelia
7. jan 2010

Dnes som tu zase sama... toto ma teda nebaví 🙄 🙄 😠 😠

adulik76
7. jan 2010

nie si tu sama, som tu aj ja. Pravda, odmlčala som sa na chvíľu, ale nespala som. Premohla som sa nejak.

orsulka
autor
7. jan 2010

ja som už u seba v kancli....ale 😠 😠 😠 😠
a to len preto, že nestiham..........

adulik76
7. jan 2010

ja som dnes tiež trocha pracovala, kolegyňa mi posielala veci mailom, tak som čo-to porobila

nelia
7. jan 2010

Adu, ale moc to s tou robotou nepreháňaj, oki?
Orsul, ty tiež nie... to je náš osud... furt len pracovať a pracovať 😒

adulik76
7. jan 2010

však som napísala, že som čo-to porobila.

orsulka
autor
7. jan 2010

no...ale kaslem už dnes na to...ved aj zajtra je den a mam pocit, že som urobila pracu za cely mesiac!!! hihihihih....
Adu....ale sak dobre, že si porobila, si sa trosku inak odreagovala, a inak je fajn, že to vies aj takto z domu čo to porobit.....
a tiež si myslim, že práve to že nespiniš je fajn....ved naco zbytočne strach.....takto to je podla mna uplne v poriadku.....

noe......tak verim, že sa havo naaajde!!!!! juuuuuuuuuuuuuuuj....tak co to s tymi zvieratkami je od začiatku roku!!!!!!!!

orsulka
autor
7. jan 2010

ja som si precitala niečo o centre v Brne - Reprofit....v temičke tu na koniku......skoro vsetky baby co tam pisu su tehotne, a prave su tam take, čo sa im tu na Slovensku nedarilo a sli tam, a sup - tehu.........!!! 😉 tak ma vcelku naladili, že snad......by sa oplatil nejaky ten pokus este.....
oni tam dokonca robia take soft stimulky, ktore nie su take narocne ako komplet IVF.....ale vraj aj konplet IVF tam vyjde lacnejsie.....a velka spokojnost s lekarmi, spravanim aj vybavenim.....
vraj partner može byt pri vklade, co v Heliku nie je povolene....a cely vklad vidiet na velkej plazme......
tak teda neviem......a este uvidim co Ferko.....

adulik76
7. jan 2010

aj vo FC môže byť manžel pri vklade a tiež sme sa pozerali na obrazovku, bolo to super. Keď bude ferko za, tak choďte do toho, my všetky vás tu určite podporíme 😉

orsulka
autor
7. jan 2010

adu...ja viem zlatko......ved on rozprava stale o tom Brne, a ma este jedno centrum, ktore nam odporucil kamarat.......takže hadam by stacilo sa objednat na kontultacie..... len neviem ci sa na to este citim.....ale keby som sa mala rozhodnut prave v tejto chvili...tak ano 😉

orsulka
autor
8. jan 2010

tak ako som včera končila....tak dnes ranko začinam....

dobre rano

🙂 🙂

u nas sneži od rana......je to fakt super....až na tie cesty... aneskutočne sa tešim že zajtra nemusim vstavať takt skoro rano!!!!!
takže: piatooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook !!!! 😵 😵 😵

nelia
8. jan 2010

Dobré ránko 🙂
Ten sneh je veru super, len sa má v priebehu dňa zmeniť na dážd a to už veru super nie je 😠
Orsul, to je fajn, že sa prikláňaš k "ano"... podľa mňa by ste to ešte mali skúsiť.. a ako napísala Adulik, my vás v tom určite budeme podporovať!!! 😉
Musím sa vám "pochváliť", že včera môj drahý vykotil naše krsniatko zo sánok do snehu.. chudáčik padol tvárou do snehu, ani sa nepohol a začal vrešťať.. jasné, že sa mu nič nestalo, len sa zľakol.. ale potom sa na tom smial už aj on a každému to rozprával tým svojim jazykom... a v pohode sa ďalej sánkovali... Tak som si z polovičky robila srandu, že jemu decko do ruky???? 😀

orsulka
autor
8. jan 2010

NELI.... 😀 😀 😀 no pekne!!!!! a Laci sa nezlakol?????

to som nevedela, že snech sa ma zmenit na dažd... 😔 😔 fakt????

my sme vcera boli hrat squash......mam tak presilenu pravu ruku!!!!! sa mi normalne trasie, ked pisem na klávesnici 😀 😀 😀 😀 ked niekto dojde bude si myslieť že asi potrebujem za jeden, ked sa mi tak ruka trasie 😀 😀 😀 😀

minka051
8. jan 2010

Ahojte pekné ránko 🙂

Tak ja som už tiež v práci a blázninec hotový 😝 Čakám mršku zatial nikde zasa štrajkuje 😠

orsulka
autor
8. jan 2010

minka.....čaves.....s tou prácou ti verim 😒 😒
a kedy mala mrcha doraziť????????

minka051
8. jan 2010

orsulka v utorok som vysadila antikonc. to tretie balenie ,tak ani neviem ale už by asi mala prísť. Neviem ako rýchlo príde.

orsulka
autor
8. jan 2010

minka......ahaaaaaaaaaa....no tak s tymto ja nemam skusenosti vobec.......možno Neli bude vediet.....
a ked pride, tak davaš tie naplaste na rast sliznice a potom už pojdes na vklad...vsak?????

nelia
8. jan 2010

Minka, mne prišla mrcha až na 3. deň po vysadení.. takže dnes by si aj mohla čakať..
Orsul, no trocha sa zľakol, ale videli sme, že sa mu nič nemôže stať.. lebo tam bola taká kopa snehu a cez ňu chceli prejsť a bolo tam veľa snehu, takže padol na mäkké... len hovorím, že sa malý zľakol, preto plakal.

orsulka
autor
8. jan 2010

neli...veď som to pochopila, že maly začal plakať lebo sa zlakol...a nie Laci!!! 😀 😀 aj ked neviem, keby začali obaja, koho by si skor ratovala..... 😀 😀 😀 (určite maleho, ja viem... 😉 )

adulik76
8. jan 2010

dobré ránko, konečne sa mi podarilo rozdrapiť oči.

orsulka
autor
8. jan 2010

adulik...dobre aj tebe hviezdička 🙂 🙂

adulik76
8. jan 2010

aj tu veru sneží, ešteže nemusím vystrčiť ani nos z domu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre