Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
11. jan 2010

noe.... ja som sa v utulku pytala este v ten vecer ako som s tebou telefonovala... takeho ziadneho tam nemame ale maju info, ze kebyze maju nieco nahlasene alebo z okolia tak mi maju dat okamzite vediet.
urcite treba vylepit tie plagaty.

laxity
11. jan 2010

orsul...taška nie je zbalená, nemám ešte všetko pokúpené. A so sincer ideme tak koncom januára, to bude jedno sedenie, tak snáď si sincer nájde čas 😀
čo šetria na vás v práci, keď vám nekúria?

adulik76
11. jan 2010

čaute, vrátila som sa od dr. - opäť som PN 😀 , tentokrát sú to kríže 😀 😀 😀

orsul, ty si asi všetky tie termíny snáď zapisuješ, máš fakt celkom dobrý prehľad. Na sono idem toho 15, aj sa teším, ale viac sa bojím. Dnes mi je zatiaľ dobre, hádam som to nezakríkla. Ráno som sa zobudila hladná ako vlk, večer som zaspávala hladná. No, ja skončím ako sud. 😝

orsulka
autor
11. jan 2010

adu... 😉 😉 😉
no na križe by som mohla ist na PN aj ja...v sobotu som myslela, že ak sa raz ohnem, tak sa viac nepostavim....hnusná bolesť!!!! 😝 😝 😝 ale aspon ivem, že mám týžden do mrchy!! 😀 😀 😀

adulik76
11. jan 2010

však neurológ sa hneď zrána na mne rehnil (ešteže je to náš známy), sestrička šla so mnou k nemu do ambulancie a hovorí mu, že by sme chceli bábätko. On sa na nás vyjavene pozrel, že on veru, bábätká nerobí. 😀 😀 😀 Tak som mu to potom patrične vysvetlila, o čo mi vlastne ide 😀 😀 😀

orsulka
autor
11. jan 2010

adu....hihihihihih........urcite sa potešil, že na tom babetku nemusi pracovat on sam 🙂)))))

ja si ani neviem predstavit ake mas momentálne pocity, akurat ten strach si viem trosku predstavit.....ale ja viem, že tentokrat to už je vsetko OK......a budes už aj srdiečko pocut!!!! 😵 😵 😵 😵

adulik76
11. jan 2010

ja tiež neviem, čo so sebou, chvíľu je to tak, a potom zasa inak. Raz dobre, raz zle. Občas ešte mávam pocity ako na mrchu, keby mala prísť. No, neviem. Uvidíme v piatok.

Dnes išiel dať maťo auto do servisu, tak budeme asi tri dni bez neho 😝 , pomaly je to tak, akoby sme boli bez nôh 😀 😀 😀 . Dnes má skúšku, no, možno má už po nej. Hádam dopadla dobre. Okrem toho, má tento týždeň ešte 3 skúšky. Má toho teraz veľa. Ale čo už, dali sme sa na boj, tak bojujeme 🙂

orsulka
autor
11. jan 2010

adu...s tym autom mas uplnu pravdu 😀 😀 😀
pozdravuj ho...nech sa mu dari......a tu matiku pre sviatkami - urobil???????

adulik76
11. jan 2010

to ešte nevieme, hádam dnes to v škole vypátra, či spravil, alebo nie

noemarta
11. jan 2010

Lax, v pohode s tou Miselou, ja som jej hned vtedy volala, robila sa ze nic nevie, a vcera boli u nas, takze pohodaaa.
Drzim vam palce, ved to uz mate za par, tak to vydrz!!
adulik a ty sa neboj, vsetko bude v poriadku, urcite ti nabehnu slzy stastia ako mne, ked budes pocut tlkot srdca, je to kraasny pocit.

adulik76
11. jan 2010

dúfam, že máte všetky pravdu, že to bude OK.

orsulka
autor
11. jan 2010

JE TO OK....HOWK!!!!!!!!!!!!!!!!

😵 😵 😵 😵 😵 😵

orsulka
autor
11. jan 2010

Neli??????????????????????????????????? 😕 😕

Ivkaj???????????? tak ako dopadlo stretko so šefkou????????? 😕 😕

bublinkaa2
11. jan 2010

Ahojte babenky... 🙂

Dakujem vam vsetkym za podporu a uprimne slova, ste zlate... Nebojte, uz sa z toho otriasam, tentokrat to malo najlepsi priebeh, po dvoch dnoch riadneho cistenia, uz krvacam len trochu. Buduci tyzden pojdem az gynekologovi, nech ma prezrie, ci je to ciste a zaroven budeme riesit tie moje zle cito vysledky zo sterov.

Nebojte sa, Lucka mi dodava obrovsku energiu, ta uz tak mele s tym svojim jazyckom, ze keby vedela rozpravat, tak mame usi jak lopuchy. Nema to chybu, ked si tak s tym svojim slovnikom blaboce.. 😀 Len do rana sa jej rozbehol soplisko, tak teraz riesime ten...

Noe - ten vas psik ma mrzi, dufala som, ze sa nasiel... ☹

Adulik - Ty na nezdar ani nepomysli, v brusku je vsetko v poriadku, krasne si pyta papat 😀 (ja som bola na tom tak isto, Lucka si pytala papat hned takto od zaciatku a potom z toho bolo +27kg!!!!!! - katastrofa) 😀 😀 😀 Ale uplne vsetky su dole... 😵

orsulka
autor
11. jan 2010

bubli......urcite to daj dopriadku tu cytologiu...ved možno aj toto je možna pricina, jeden nikdy nevie......a potom uvidite čo a ako dalej...🙂))))))

adulik76
11. jan 2010

čaute, bola som si dať šlofíka.... 😀

maťo bol úspešný na 50%, takže z dvoch skúšok máme len jednu, nevadí, ide sa ďalej

ivkaj
11. jan 2010

Čaute, tak jen na rychlo, vypadá to, že se v práci domluvím na skočení, ale nemusela bych tam trávit 2 měsíce ve výpovědi (a po pravdě toho jsemse bála nejvíc). Ale nechci ještě nic zakřiknout 😔

adulik76
12. jan 2010

ivi a máš aj vyhliadnutú druhú prácu?

nelia
12. jan 2010

Dobré ránko 🙂
Včera som bola doma... na lyže sme nakoniec nešli, lebo polovička má veľa povinností... píše svoju bakalárku a v sobotu má 2 skúšky.. keďže celý deň okupoval notebook, nemala som príležitosť ani nakuknúť na MK.. ale pravdu povediac som ani nemala chuť sedieť pri PC. Poupratovala som byt a zase som začala cvičiť tie Mojžišovej cviky.. ani nie tak kvôli otehu, ako kvôli chrbtici a celkovo mám málo pohybu, tak to musím nejako kompenzovať.
Ozaj, v sobotu sme boli na tom wellnese... vysaunovali sme sa dosýtosti 😵 😵

Ivka, je mi ľúto tej Tvojej roboty... ale určite bude lepšie odtiaľ odísť, keď tam máš neustále taký stres... to Ti k otehotneniu určite nepomôže. Uvidíš, nájdeš si niečo lepšie a hlavne nech je to niečo kľudnejšie a s normálnym šéfom.

Adu, ako sa dnes ráno máš? Inak Laci Ťa pozdravuje a odkazuje, že si máš na seba dávať pozor... vlastne na vás 😉 ...
Laci pozdravuje aj všetky ostatné 😎

orsulka
autor
12. jan 2010

dobre ranko........🙂

no tot IVIK ?????? takže to mysliš seriozne važne!!!!! vždy je najlepsie sa dohodnut je to dobre pre obe strany....a tak ako sa pyta Adulik.....mas aj niečo vyhliadnute????? alebo bude pauzicka?????

adulik76
12. jan 2010

neli, ďakujem za pozdrav, a opätujem ho. Maťo teraz odišiel do školy na ďalšiu skúšku, má toho teraz dosť, ešte sme aj bez auta, tak je to komplikované, ale nie nezvládnuteľné 😉

orsulka
autor
12. jan 2010

aj ja dakujem Neli......a ahoj.....
vy mate doma studentov.....tak že im držim palce......a Mato nech nezufa, urcite tu jednu skusku urobi 🙂 😉

Ferko je nejaky prechorlavený a opravar pracky vcera nedorazil 😠 😠 😠 😠 už ani neviem kam mam to pradlo spinave davat 😠 😠 neznasam to, ked je ten kos co len do polovicky plny!!!!§ a teraz????? no hrooooza!!!!!!! ale neporadim si a musim len čakať kedy sa mu uraci.....ale slubil a nič....tak načo slubuje?????? nechápem...

nelia
12. jan 2010

Adu, kým sú len také komplikácie.... ako píšeš, tie sú zvládnuteľné.. a aspoň budete mať viac pohybu a budete zdravší 😉 ... my, kým sme nemali auto, toľko sme chodili pešo... a odvtedy, čo ho máme, sme totálne zleniveli, čo vôbec nie je dobré 😠 .. niekedy sa fakt hnevám sama na seba, že sa viac nehýbem.

nelia
12. jan 2010

Orsul a ešte si máte čo obliecť???? 😕 ... ja by som mala problém hlavne so spodným prádlom... ale niečo asi musíš prať ručne, však? Treba ísť do potoka a oprať, jak to robili naše staré mamy 😝 😀 .. inak mám knižku o tých Mojžišovej cvikoch a tam sa práve píše, že keď ešte ženy prali v potoku (a robili aj rôznu inú manuálnu robotu), mali fakt dostatok pohybu a preto ich nebolel chrbát... no niečo na tom asi bude 😨

adulik76
12. jan 2010

aj s nami to bolo tak, kým sme si nekúpili auto. Po Štúrove sme brázdili buď peši, alebo väčšinou na bicykloch. No a potom, čo sme získali naše zlatíčko - mali sme hyundai accent vo farbe, ktorá sa volala žltá cukrová, tak som ho pomenovala na zlatíčko - tak potom sme už len s ním brázdili kade-tade

orsulka
autor
12. jan 2010

neli......veci su ok a v pohode, to sa da zvladnut.......ale treba veru ručne...treba
ale dufam, že zajtra už naozaj pride....lebo dnes idem ku kadernicke ...jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii !!!! 🙂))))

adulik76
12. jan 2010

orsul, a nie je lepšie práčku kúpiť ako opraviť? koľko ju máte?

orsulka
autor
12. jan 2010

adu...mame ju 7 rokov.....doetraz slapala ako hodinky......no ja si myslim, že sa mi tam omylom dostal taky malinky štipček do vlasov, a ten odstavil čerpadlo 😔 😔 😔

adulik76
12. jan 2010

aj my máme pračku 7 rokov, ale plánujem na jar kúpiť novú

orsulka
autor
12. jan 2010

ja som nič take neplanovala....ja som s touto spokojna, až na to, že som jej asi dopomohla k poruche 😨

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre