Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
21. jan 2010

Adu, veď nato sme tu... a nepôsobíš otravne... kľudne sa zo svojich pocitov vyžaluj 😵 ... už len 4 hodinky a Dr. Ti povie, že je všetko v absolútnom poriadku.

adulik76
21. jan 2010

dúfam, že budeš mať pravdu

noemarta
21. jan 2010

to si pis ze Nela bude mat pravdu !!!!!
uvidis, zbadas drobca a hned budes kludna.

adulik76
21. jan 2010

svojím nariekaním som vám zabrala celé dopoludnie...

ivkaj
21. jan 2010

Aduuuuuuuuuu, vydrž prťka vydrž. Nikde přeci není psáno, že těhulce musí něco být. Všude je spousta článků o tom, jak se těhule cítily netěhotně. Tak holt budeš mít těhotenství bez příznaků a je to. Po tom všem si přeci nějaký ten klídek zasloužíš 😎

noemarta
21. jan 2010

presne ivkaj, dobre si to napisala, ja tiez nemam ziadne priznaky tehotenstva, akurat fakt je ten, ze v noci citim prsia, ale to je vsetko. takze vidis, ine zavidia, ze nam nic nie, ze si uzivame tehotenstvo bez nevolnosti a podobne.
a fakt, po tom vsetkom co si zazila chces este nejake nevolnosti, male sa ma dobre a chce aby si sa aj ty mala dobre.

adulik76
21. jan 2010

ďakujem, že ma tak podporujete

nelia
21. jan 2010

Adu, daj potom vedieť, ako si dopadla....

minka051
21. jan 2010

Ahojte od pondelka mám vklada Utrogestan 2x3. Len sa chcem spýtať ktoré ho máte ako vám po ňom je. dík

bublinkaa2
21. jan 2010

Adu - napis prosim, ze malicke je v poriadku, lebo mi je az blbo zostalo, ked to teraz citam...

adulik76
21. jan 2010

už som späť, dr. mi sono nakoniec nerobil, vraj sa to nemá robiť často a skôr ma upokojoval, že mám byť spokojná, keď nevoľnosti ustúpili. Tak mi nezostáva nič iné, len čakať do pondelka, kedy pôjdem k tomu svojmu dr. a ten určite bude robiť sono, aby videl, čo sa tam deje.

minka, ja beriem utroš 3xvkladám po 2 a v podstate mi po ňom nič nie je, teda ak nerátam spavosť, ale to neviem, či mám pripisovať utrošu alebo tehotenstvu, alebo majú na tom podiel obaja. Moc som ti asi neporadila

bublinkaa2
21. jan 2010

Budem Ti silno drzat palce, aby bolo vsetko v poriadku... Neboj, urcite je to v poriadku, naozaj nevolnosti mohli len ustupit a prsia si zvykli na poblaznene tehu hormony a preto uz nebolia... Neboj zajtra sa zobudis a budu pobolievat... 🙂

adulik76
21. jan 2010

už sú zasa trocha citlivé na dotyk a ten nepríjemný pocit v ústach je späť, tak som asi zbytočne panikárila a všetky vás tu pobláznila. Fakt sa ospravedlňujem, ale o to maličké sa bojim, bojim.

bublinkaa2
21. jan 2010

Verim Ti, ze sa bojis, ako buduca coskoro mamicka sa niet comu cudovat... To je jednoducho dane, bojime sa o deturence stale, ci este predtym, ako sa narodia, alebo potom ked budu take nevinne a zranitelne... To je dobre, ze su trochu citlive, vsetko je v najlepsom poriadku... 😵 😵 😵

adulik76
21. jan 2010

dúfam, že mi to potvrdí aj môj dr. v pondelok, ale už som trocha pokojnejšia

minka051
21. jan 2010

adulík neboj bude to dobré nerob paniku. Hlavne sa upokoj. Viem mne sa to lahko teraz hovorí.Ešte neviem ako budem panikáriť ja ked sa niečo bude diať. No ver vštko bude dobré hlavne kľud a oddychuj. Ja idem ešte le na ET 28.1. Od pondelka mám brať ten utroš auž som nervózna ako mi bude. No som hrozná nie.

laxity
21. jan 2010

adu....no vidíš, všetko je v poriadku neboj. Viem si ťa predstaviť. Ja si tiež pamätám tie začiatky, najradšej by som mala ten ultrazvuk doma a kontrovala si piškótku každý deň, ale nie je to možné. A doktor dúfam vedel, čo vravel. Len sa treba upokojiť a možno aj byť rada, že tehu príznaky nemáš 🙂 , ja som až neskôr vôbec nemala pocit, že som tehotná, ešte ani pohyby neboli cítiť a tiež to príjemné nebolo, ale hlavne kľud. Drobček sa má u teba určite dobre, keď sa tam rozhodol uhniezdiť 😉

laxity
21. jan 2010

noe....a s havinkom je niečo nové?

nelia
21. jan 2010

Adu, to sú celkom dobré správy... asi si len potrebovala počuť aj od lekára, že je normálne, že necítiš v kuse nejaké tehu príznaky... ale som rada, že si sa ukľudnila..
Minka, ja som pár krát už brala utrogestan a nikdy mi z neho nič nebolo.. to je však veľmi individuálne.. niekto je z neho dosť unavený a na niekoho to nepôsobí nijako.. tak sa nechaj prekvapiť 😉

ivkaj
21. jan 2010

Adu, tak vidíš😉 A v pondělí ti to další Dr. potvrdí.

Minka, též jsem užívala Utr. 3x2 a v nic mi z něj nebylo. Spíš když jsem ho polykala, tam jsem ze začátku upadala do spánkových kómatů. Ale každý snáší hormony jinak. Tak se drž!

adulik76
22. jan 2010

lax, aj ja som včera navrhovala maťovi, aby sme si kúpili ultrazvuk 😀

...neľakajte sa toho času, že zasa buntoším o štvrtej, ja zasa zaspím. No, a čo sa týka mojich príznakov, tak do večera mi zasa bolo blbo, tak sa ma maťo pýtal, či už som spokojná 🙂

nelia
22. jan 2010

Dobré ránko 🙂
Adu 😵 😵 😵 😵 .. tak vidíš...
A je piatoček .. jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😅

ivkaj
22. jan 2010

Adu, a víš že ti to přeju. Jestli budeš klidnější, tak ať je ti klidně zle 😉 To jsem na tebe ale hodná, co :-

Jo jo, hurá je pátek, už se těším na víkendové nic nedělání. Ikdyž teda budu muset vyzkoušet náš nový vysavač 😎

adulik76
22. jan 2010

babulky, fakt ste ma včera podržali. Dúfam, že v pondelok napíšem len pozitívne správičky.

noemarta
22. jan 2010

ahojte, dobre rano
adulik, no vidiiiis, chvala bohu je to o.k.
lax, psik nedosiel, uz je asi v nebicku.... ☹ ☹
kociar uz mate, dosiel uz??

adulik76
22. jan 2010

noe, tak už ho ani nebudete hľadať? To je smutné, že sa takto stratil.

noemarta
22. jan 2010

hladali sme ho este aj vcera ale niiic... pozerali sme bratislavske utulky a nic. fakt uz neviem kde by sme hladali a predsa je to uz dost dlha doba. uz je to cez dva tyzdne.

laxity
22. jan 2010

ahojte

noe...a tie letáky ste skúšali vylepiť? Možno keď ho niekto našiel si ho prichýlil...neviem, prípadne to dať vyhlásiť do rozhlasu, to sa tiež robí...Treba skúšať, už je teraz dosť zima ☹

adulik76
22. jan 2010

kde nám zmizla orsul? už druhý deň nedala o sebe ani vedieť. Asi má moc starostí o ferka 😕

laxity
22. jan 2010

adu...to asi má veľa starostí, chlap keď je chorý, tak o ňho treba behať 😀 . Inak včera som písala s Laďkou z Chvojnice a už má za sebou laparoskopiu a hysteroskopiu (výsledky silná endometrióza a zrasty), tak sa musí liečiť 😒 a tiež Vilko má zlomenú nohu, takže maródi obaja...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre