Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
4. mar 2010

Ahoj Ivka... aj v SR sa ide na materskú rovnako 🙂 .. čo porábaš doma?

ivkaj
4. mar 2010

Noo, tak ještě pořád straším v pyžamu 😎
Prohlížím net s nabídkama práce a občas se nestačím divit - třeba pracovní doba od nějakých 16.30 do 01 😝
A odpolko vyrazím do Prahy na nákupy a na kontrolu k čínské dr.

bublinkaa2
4. mar 2010

Pekny den zelam... 🙂

Sincer, Sisi - dakujem za gratulaciu... 🙂

Mam tigra na kolenach, tak sa nemozem moc sustredit a rozpisovat... 🙂

Adu - ale dokazala som si precitat basnicku a skoro som sa pocurala na stolicke... 😀 😀 😀 To nema chybu... Uz som sa davno tatko nezasmiala aby mi az slzy tiekli... No poviem Ti, spravila si mi super naladu... 😀 😀 😀

adulik76
4. mar 2010

tak by som vám spravila náladičku aj teraz - mali sme zamestnanie a robili sme si testy, akí sme manažéri, test bol suchý, ale tie poznámky okolo toho, skoro som si cvrkla 😀

laxity
4. mar 2010

ahojte

sisidani...no podľa mňa to vyzerá lepšie, v pôrodnici som používala klobúčiky, aj prvý deň doma, ale teraz to ide aj bez nich. Len mám pocit, že veľmi málo saje...takých 5 minút ťahá a potom mám pocit, akoby sa len hrala s bradavkou nepočujem hltanie 😕 . Vážili sme sa a dnes máme 3320g, tak uvidíme mali by sme do pondelka pribrať 200g čiže ak pôjdeme na kontrolu by sme mali mať 3390g tak sa snažíme 🙂 . Ale ďakujem za rady 🙂

noe...čo je nové? bruško už je?

adu...a ty? ako sa cítiš?

ivkaj...drž sa na kontrole 😉

orsul...a ty moja ako?

adulik76
4. mar 2010

lax, ja som celkom ok. Ani robota ma nezmáha. Síce som večer unavená, ale to len z toho, že som sa začala viac hýbať

nelia
4. mar 2010

Lax, uvidíš, maličká pekne priberie... myslím na vás 😉 🙂

sisidani
4. mar 2010

Ahojky
Adu ano moc ráda papá, ale bez těch buclatých tvářiček by to nebyla naše Eliška, někdy se za námi ohlíží kolemjdoucí a usmívají se jak se jim líbí. Je to malý rarášek. Napsala jsi supr básničku 😀 .

Oršul, Siner ono nějak pravda moc není času, však jsi to v té básničce četla, ale ráda sem tam kouknu mezi vás 😉 .

Neli máme se dle možností, poslední dobou byla malá 2 krát za sebou tak strašně nachlazená no a já to od ní vždy chytla taky.
Tak jsme měli takové trápení s rýmou a odsáváním. Dneska jsme byly na očkování prevenarem a tam to řádně oplakala, poslední dobou pořád chodíme jenom na očkování, no a paní doktorka se jí přestává líbit.
Ještě sama nechodí, ale okolo nábytku nebo když jí vedu přímo utíká, tak je to otázka času, kdy se sama rozběhne, holt se jí moc nechce.
Jinak se jí začíná pořádně rozvazovat jazýček baloo(balon),táta,máma, ako (oko),čiči, mňau, haf, pádlo (prádlo), aoj (ahoj), bác, mňam, mimi no a spoustu dalších se nasmějeme.
Ovšem někdy mívá uřvané noci jako minulou usnula od půl dvanácté v noci až o půl třetí ráno no hrůza.
Doufejme že ty a Adu budete mít hodnější dítka.
A ty jak dlouho budeš chodit do práce, nemáš rizikové těhu?

Lax ještě mě napadlo zkus někde tady pohledat anag hodně holkám pomohla, sem si to témátko pročítala ale nemůžu si teď vzpomenout kde byla. O kojení toho ví strašně moc tak to můžeš zkusit
😉 , v každém případě držím pěstičky aby jsi pořád kojila je to velká výhoda.

adulik76
5. mar 2010

dobré ránko, a máme tu piatoooooooook

posledné dni mám stále pálenie záhy, nedávala si na to lax vtedy tú horčicu? Zapamätala som si to dobre, alebo som to splietla. To, aby som sa zbytočne nekrmila horčicou 😀

sisi, netuším, aké bude naše dieťatko, hlavne sa teraz teším, že vôbec bude. Ostatné príde až potom ... 😉

tuzimpobabatku
5. mar 2010

dobréé ránko 😉

orsulka
autor
5. mar 2010

DOBRE PIATKOVE RANKO PRAJEM..........🙂)))

Adulik....ano dala si horčicu...len neviem či obyčajnu alebo nejaku lkrmžsku 😀 😀

tuzim po babatku......vitaj 🙂

tuzimpobabatku
5. mar 2010

orsulka: ahoj 🙂 ...pravdupovediac, ešte Vás tu nepoznám, na túto tému moc nechodím, ale nejak neviem spať, tak som sem zavítala 🙂

orsulka
autor
5. mar 2010

tuzim......a prečo nemožeš spat??????? pokial nemusiš ani do prace...... ??? 😉 😉 😉

ja inak poctio dnes zas na siestu hodinu 🙂))) a dnes ma čaká krásny kulturny program poobede...idem na tančený program mojej byvalej tan. trenerky, oslavuje aj 50 rokov a som pozvana aj na banket!!! 😉 😵

tuzimpobabatku
5. mar 2010

no super🙂....ráno o šiestej som sa zobudila, naložila som práčku a vravím si, že pôjdem znova do postele. a.....prebrala som sa, už som nevedela zaspať 🙂 ...ako dlho sa snažíš o bábatko? chodíš do nejakého centra, alebo?....

adulik76
5. mar 2010

tak dúfam, že lax dnes sem zavíta, aby upresnila tú horčicu, kremžskú ja moc nemusím

tuzim..., vitaj medzi nami, odkiaľ si?

orsul, ty naše ranné vtáčatko

tuzimpobabatku
5. mar 2010

adulik: od Šale

adulik76
5. mar 2010

no, začínam deň úspešne, práve som si obliala všetky výplatné pásky čajom 😠

tuzimpobabatku
5. mar 2010

no pekne teda 😀 ....ako si otehotnela? prirodzene, alebo si chodila do centra?

nelia
5. mar 2010

Dobré ránko 🙂
Adu, plne súhlasím, konečne piatooooooooook 😵 😵 ... ako vidím, ty ho začínaš fakt úspešne 😉 😀 A dobre si pamätáš tú horčicu.. podľa mňa to bude určite obyčajná... a ešte som počula, že mlieko je tiež dobré na pálenie záhy.

Sisi, nemám zatiaľ našťastie rizikové a do roboty by som chcela chodiť čo najdlhšie. Ako čítam, vy sa doma nenudíte 😅 😅 ...

Tuzimpobabatku, vitaj medzi nami... ako dlho sa snažíte?

Orsul, to máš pred sebou super večer 🙂... ja som včera chcela ísť tancovať, ale nakoniec som si to rozmyslela a radšej som si dala výdatnú prechádzku.. no nechcela by som s tancom počas tehu prestať, veď brušný tanec odporúčajú, ale asi ešte týždeň-dva počkám. Čo myslíte? Doktora som sa na to zabudla spýtať 😒

tuzimpobabatku
5. mar 2010

nelia: ďakujem, už vyše 2 rokov ☹

orsulka
autor
5. mar 2010

adu......hihihi...tak sa pytaj lax....ale ak by to bola kremžská tak by si sa musela hádam aj premocť!!! hihihihihihi ale viem, že niektorým babám pomáhala hodne FATRA - voda.....tak skusk aj toto...

tuzim.....snažime sa cca7 rokov....chodila som do Martina, teraz je na plane Brno
vy ako?????? pozeram, že si sa zaregistrovala len teraz pred meisacom......tak čo máte za sebou???

nelia
5. mar 2010

My sme sa tiež snažili niečo vyše 6 rokov... no verím tomu, že tentokrát to dobojujeme do úspešného konca 😔
Tuzim, hlavne to netreba vzdať a bojovať stále ďalej a ďalej. A vy to riešite už aj v centre?

tuzimpobabatku
5. mar 2010

orsulka, nelia: mám nepriechodné oba vajcovody, žiaľ, tak už len centrum. Od budúceho piatka si pichám prvú injekciu

sincerity
5. mar 2010

ahojte koceny 😀

piatok piatok piatok... konecne, aj ked pre mna to znamena, ze sa budem cely vikend ucit na skusku...

ivi... drzime palce aby bol spg dobry, potom by vam uz snad nic nestalo v ceste.....

orsul... no teda, caka ta teda oslava ... my ideme buduci tyzden na 50-tku marekovej tete a ujovi, maju to dokopy... to mi pripomina, ze si nemam co obliect.....

tuzim... vitaj.... mate za sebou aj nejake vysetrenia?

noe..... ze babizna! a jaka si si bola ista!!! uz ti to brucho teda vykuklo... sak sa musime stretnut, ked uz nejake mas... s plochym bruchom ta uz poznam 😀

no ja som sa zas rozhodla, ze od buduceho cyklu si zacnem merat teplotu, straaaasne sa tesim... 🙄 ale musim si to odsledovat....

tuzimpobabatku
5. mar 2010

áno, spermiogram, priatel má velmi vela spermií, ale nejak idú doboku, takže berie vitamíniky aby išli vpred 😉 ....ja mám spravenú cytologiu, všetko ok, takže 12.3 pichám prvú injekciu, koncom mesiaca vychádza OPU a transfer zač. apríla. Samozrejme ak všetko pôjde tak ako má 🙂

orsulka
autor
5. mar 2010

sincer...... ty si možeš obliecť aj pyžamo naopak a budeš vyzerať skvelo!!!! 😀 😀 😀
dufam, že ked rano vstanes , že nebudeš na to zabudať - mysslím to meranie teploty - pri Tvojich povinnostiach!!! si to daj radsej do diára......hihihihihihi

😉

Ivik ...určite sa ohlas, ako ste dopadli na kontrole 🙂)))))) a som rada, že Pavel sa dal na tú činu a že je spokojny...čo mi pripomína, že v nedelu ideme na obed so svokrovcami do činy
😀 😀 😀

Neli....jasne, že sa dobojuje.....ako by to malo byt inak??????? a teda Ferko si nakoniec zobral aj calcium aj zinok, a myslim, že zabralo, ked som mu povedala, že aj Laci to bral 🙂))))))))

ach tííí chlapi !!!!! .-))))))

sincerity
5. mar 2010

orsul ..... to s tym pyzamom urcite 😀

nelia
5. mar 2010

Tuzim a do ktorého centra chodíte? Moc moc Ti budeme držať palčeky, aby to vyšlo. Je to váš prvý pokus? Ja mám tiež za sebou jedno IVF a dá sa to v pohode zvládnuť, neboj. Vlastne skoro každá kočka v tejto téme už má za sebou IVF.
Orsul, veru, takí sú tí chlapi... poznáme 🙂 🙂 ... ale som rada, že to zabralo 😉
Sincer, ako píše Orsul, len na to meranie nezabúdaj ... hihi... a s tým pyžamom plne súhlasím 😀 😀 😀

tuzimpobabatku
5. mar 2010

nelia: chodím do Gyn fivu. ďakujem za povzbudenie. Ano, je to prvý pokus a zároveň dúfam, že aj posledný a samozrejme úspešný 🙂 ....ty si otehotnela IVF?

sincerity
5. mar 2010

no budem sa musiet nastelovat proste na to, ze si to merat musim a hotovo... ked si to uz zapamatam tak s tym snad nebude problem.... snad to nebudem musiet merat dalsich par rokov 😀 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre