Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
29. mar 2010

Tak ja sa vyberiem pomaly k našim, nech tu nie som sama... prajem pekný zbytok dňa... pá

orsulka
autor
29. mar 2010

neli....pa.....

tak ja som spat......ako teda ako prva oznamujem, že je vsetko OK, dokonca aj trg pluc !!!!!! tak pekne vsetky za mnou super dobre spravičky !!! 😀 😀

Adulik......neboj-ńeboj-neboj ----- 😉

orsulka
autor
29. mar 2010

Ivik......to znamenie nemože byt jasnejsie!!!!!! zatila na to kasli 🙂))

laxity
29. mar 2010

orsul...to ma teší 🙂

orsulka
autor
29. mar 2010

lax...dakujem zlatko.....ved pekne poctivo sladkú "hlinu" žujem večer čo večer .-))))))))

akurat tlak bol že 105 na 70......spodny v pohode a ten horny.......no co ja viem, šak to zato , že len jednu kavu som mala ??? 😕 😀 😀 😀

adulik76
29. mar 2010

tak už aj ja som späť a priznám sa, mám zmiešané pocity. Pani doktorka si ma zavolala, lebo som mala pozitívny skríning na AFP. Popísali si celý náš rodokmeň, poviem vám, pospomínať si na všetkých tých ľudí z mojej aj maťovej rodiny, fuha, to bola fuška. Ale potom prišla pani doktorka, opäť mi vzali krv a povedala, že nevolala ma preto, lebo by hrozil dawnov syndróm a podobne, ale vzhľadom na tie výsledky AFP, môže hroziť rázštep neurálnej trubice v oblasti brušnej steny. No, potom si tie moje výsledky nahodila do počítača a z neho vyliezlo, že podľa dátumu vloženia sú aj výsledky AFP v poriadku. Tak začala dumať a upravovala tam nejak dátumy, vraj preto, lebo embryo pri vložení už bolo 6 dňové, tak jej nejaký dátum vyšiel a keď ten tam nahodila, tak už výsledky AFP boli horšie. Tá verzia sa jej páčila viac, tak sa rozhodla, že ma pošle na ultrazvuk - morfológiu. Keďže to vyšetrenie nie je hradené poisťovňou, tak mi z toho vychádza jediné, že si takto páni doktori naháňajú kšefty. Keď som si pozrela na nete, čo je rázštep neurálnej trubice, a že ako prevencia sa má brať kyselina listová, tak mi z toho vychádza len toto jediné. Mám pocit, že som len vpadla do nejakej tabuľky ako prvorodička nad tridsať rokov a ešte k tomu aj po umelom oplodnení a šup na vyšetrenie genetiky. Hlavne, že som bola od štvrtka vystrašená, čo je s bábätkom.

mmmk
29. mar 2010

Nekterym z vas byly smazany profilove fotky, takze si prectete pravidla a dejte si fotky v souladu s nimi nebo zadne.
https://www.modrykonik.sk/nastavenia/aka-fotka-...
Dekuji za pochopeni

orsulka
autor
29. mar 2010

adu......no tak pekne.....som rada, že je všetko v poriadku....a ja mám z toho ten isty pocit ako ty...... vedia ludi doplašit, aby si nahanali prachy od poistovni !!!!!!! toto je také svinstvo, že až ...... 😠 😠 😠
ale už si kludnejšia, vsak????????? 😕

adulik76
29. mar 2010

už hej, ale teraz ma naštvali, že mi zmazali fotku z profilu. To mi pripadá dosť direktívne

orsulka
autor
29. mar 2010

😀 😀 😀 na to kasli........ tak ako všade, treba dodržiavať nejaké tie "podmienky"...... 😉

adulik76
29. mar 2010

hádam táto bude dobrá

orsulka
autor
29. mar 2010

že nech sa páči !!!!!! Adu 🙂))))

orsulka
autor
29. mar 2010

dobrá a pekná 😉

adulik76
29. mar 2010

idem čosi zjesť

orsulka
autor
29. mar 2010

dobru Adulka .-) už si doma...???? už si nesla do prace hadam ?????? 😕

noemarta
29. mar 2010

adulik, fiiiha, jaka fesanda...
som rada ze tie vysledky vyzeraju ze su v poriadku, to mas tak ako si to presne napisala, nahanaju si ksefty. Mne tiez hned vtedy prvykrat povedal, ze to je sukomne centrum, ze to nepreplaca poistovna, ze to je jeho kamarat atd. a clovek ked je vystraseny, tak suhlasi so vsetkym, len aby si vedela a videla, ze babo je v poriadku. ale tak chod tam, a aspon budes aj kludnejsia a ked vyfasujes dobreho lekara, tak za tie peniaze, by to mal aj dostatocne vysvetlit co a jak. aspon mne vsetko podrobne vysvetloval. cele vysetrenie trvalo asi tristvrte hodinu.

adulik76
29. mar 2010

už som objednaná na zajtra a idem vlastne do tej istej ambulancie, kde som začala s liečbou mojej neplodnosti, takže lekára poznám. To je úplne v pohode, podstúpim to už len kvôli tomu, aby som sa uistila, že malé je v poriadku. Ale myslím si o tom všetkom svoje. Som rada, že nemám sama taký názor

adulik76
29. mar 2010

orsul, už som doma a budem aj zajtra, aj v stredu. Máme totiž v robote také blbé zamestnanie, na ktoré by som musela ísť, a tak som sa rozhodla už minulý týždeň, že budem teraz doma. No, a do toho vpadla nečakane tá genetika.

ivkaj
29. mar 2010

Adu, ty tabulky ;o) V Čr se spíš dělá screaning (nebo jak se to píše) kolem 12tt, ten je prý pravdivější než ten v druhém trimestru. Tam prý hodně výsledků vychází falešně pozitivních. A ty jsi toho důkazem 😉 Tak si aspoň zítra prcka pořádně prohlídnete. Maťo půjde taky?
Joo a fotka je fakk fešná 😎

Orsul, tlak si myslím, že máš úplně normální. Kdy jsi vlastně psala, že na ten zákrok máš jít?

Noe, a co ty, už vymýšllíte jméno?

No a já dopadla na prd. Cysta je pořád. Prý je ale velká šance, že když má 4cm, tak brzo praskne. Hlavně mám prý být v psychické pohodě (začínám na to být alergická). Tak jsem Dr. řekla, že mě spíš stresuje tam každý měsíc chodit a přemýšlet jak to s tou cystou dopadlo než to že se povauju doma a odpočívám. Mám tedy slíbeno, že když do konce tohodle cyklu sama nezmizne, tak ji propíchneme a mohla by začít stimulka. Taky jsem mu řekla, že rady typu "hlavně buď v pohodě" "nemysli na to" nebo "odjeďte na dovolenou" nebo "někdo si dítě adoptoval a pak hned otěhotněli přirozeně" už mi lezou na nervy, protože za tu dobu co se snažíme sme stihli postavit domeček a několik dovolených taky. On to prý myslí dobře, protože to v praxi zažil. No uvidíme za pár týdnů co se budou dít. Teď aspoň stihneme ještě vymalovat ložnici a obývák (to bude mít P. radost 😅 protože se mu do toho moc nechce) a taky snad nějaký ten cyklo výlet.

laxity
29. mar 2010

adu...som rada, že je to ok, zajtra sa držte a malého drobca si vychutnajte 🙂 a foto je fakt hezká 😉

adulik76
29. mar 2010

tú fotku som tam šupla len tak, aby ste videli, aká som fešná v maskáčoch 😝

nelia
29. mar 2010

Adu, som rada, že to dopadlo dobre... a uvidíš, aj ty budeš kľudnejšia, keď uvidíš prcka 😉 ... mimochodom fakt super fotečka
😉
Aj tú moju vymazali 😠
Ivi, je mi ľúto, že potvora nepraskla... ale mesiac ubehne ako voda a vy určite začnete so stimulkou..

Ja skočím zajtra asi k dokimu, lebo ma fakt hrozne bolí bruško a do toho som ešte začala aj krvácať ☹ ☹ .. nech už je aspoň koniec apríla, aby som už aspoň mohla normálne fungovať, lebo toto ma fakt nebaví 😠

orsulka
autor
30. mar 2010

dobre ranecko dievčatka .-))))

Ivik.....ja ti verim, že taketo reci dokázu naštartovat.....ako keby sme o tom nevedeli, ale o čo viac nám to niekto pripomina o to viac sa potom na to mysli.....reči reči reči.....suhlasim s Tebou........ 😵 😵 ale je vajn, že pokial nezmizne tamto jedna cysta cystovatá, tak jej pomožu a hotovo !!!! ta nech ide do ..... (veď viete...) 😀 😀 😀
no na ten zákrok by som mala ist po menzes, asi kedykolvek, ale ako som už pisala tak 8.4. ma vezme moj obv. gyn.Dr. pozrie ma a povie, ci na to vobec treba ist, alebo ani nie.....podla jeho sona za asi zariadim... pokial povie že ano, tak sa este rozhodnem ci pojdem k nemu do nemocnice, alebo do centra do Martina.....

Nelik....tadsej sa chod dať pekne skontrolovat a pokial nemusis, tak si do prace nechod, a este oddychni domka.....

sincerity
30. mar 2010

ahojte dievcence 😉

ivi... no skoda tej potvory, ale ved mesiac rychlo ubehne, hlavne aby ste sa jej zbavili a bolo dobre... a z reci si nic nerob, ja uz to ani nepocuvam, niektori ludia su fakt primitivni, a hlavne taki co nemaju o tom ani sajn.... najlepsie v nasom pripade su reci ... ze kupte si domace zvieratko 😀 😀 ... sak ja budem mat ten utulok za chvilu doma! 😀

neli.... veru zbehni tam, uvidis co ti povedia... a neviem preco ti zmazali fotku, ved si ju mala dobru.... 🙄

no tak meriam tu sprostu teplotu ale sak neviem neviem.... sak mam furt ze 36,1 pripadne dva, max 3... sak som cela nejaka podchladena, ci co 😀

sincerity
30. mar 2010

sak teraz kukam, ze aj mne ju zmazali!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠 😠 😠

sincerity
30. mar 2010

no uznajte... tak nejaka nakreslena postavicka co ti daju oni, je lepsia ako fotka na ktorej si troska z dialky alebo s niekym inym alebo neviem co.... maju to nejake pomylene!!!!!!

sincerity
30. mar 2010

no sak som sa hned rano rozculila ...

orsulka
autor
30. mar 2010

sincer..... 😀 😀 😀 kasli na to.......daj si sem tu z Fb .-)))))))

a Neli ju zmazali asi preto, že sa im otočila chrbtom 😀 😀 😀

sincerity
30. mar 2010

no to by ma uz kazdy poznal, keby som dala tu z fb 😀

orsulka
autor
30. mar 2010

ahaaaaaaaaaaaaaaa...!!!!§ to mi nedošlo..... 😀 😀 😀 ale ved na tejto sa pekne usmievaš ..... 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre