Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
29. apr 2010

dobre rano 🙂)))))

Adulik, ja už v tom dlhodobom bordeli co mam doma uskladnení vsetko v dvoch izbách ani neviem co mam a co nie... 😀 😀 určite mam pronto, len neviem ci je multufunkčne......narozdiel odo mna .... 😀 😀 😀 😀
tak sa nam vcera podarilo vyvalit zárubnu do kupelne, ktorá tam bola zaliata betonom, aby sme mohli dat pekne nove dvere aj so zárubnami......hurááááááááááá!!!!!! Moj Ferinko to zvladol zas upne bravurne!!!!!!! ako vravi aj on : "Ja mám také šťastie... " 😀
😀 😀 😀 😀

a vcera padol aj prvy menopur, pri otvarani rozpustadla som si narezala ukazovak, a nie a nie prestat krvacat !!!!!! no...ked sa dari...tak...sa....darííííííííííííííí 😀 😀 ale pich bol fajn, už to robim uplne že bezbolestne 😀 😀

nelia
29. apr 2010

Dobré ránko 🙂
Orsulka, šikovní ste, niet pochýb 😉 😵 😵
Sincer, no lepšie ako lepšie... začínam sa trocha báť o náš vzťah... raz depkujem ja, raz zase L. a to vôbec nevplýva dobre na náš vzťah... som z toho už zúfalá a občas neviem ako ďalej... No stále dúfam, že to slniečko už čoskoro vyjde 😅

orsulka
autor
29. apr 2010

Nelik...dobre ranko moja...
ja som to už pisala, že toto je skuska pre oboch z Vas..... ja si pamatam aky bol Ferko hotovy a smutny, ked sme mali to mimomaternicove....... a neviem si predstavit ake to musi byt, ked o babo prides.....lebo toto som ja nikdy nezažila....len tusim, že to musi byt naozaj ťažke 😔
a hlavne nezabudni, žes te na to dvaja.....tak ako sa trapis ty sa trapi urcite aj on.... takže rozhovor asi pomože... povedať si ako sa citite, a v podstate vyplakat sa jeden druhemu na pleci.....

nelia
29. apr 2010

Orsul, ale práve to je náš problém, že on sa o tom nechce ani rozprávať... ako som aj minule písala, on aj v iných oblastiach zažíva teraz ťažké časy... no ešte ani raz nepovedal, že je smutný zo straty bábätka... takže vôbec netuším, čo cíti... určite je z toho smutný, ale nevie to proste dať najavo a možno v tom je ten problém... Už fakt neviem, čo mám skúsiť... či tomu dať len čas a nečinne čakať...

adulik76
29. apr 2010

nelik, možno laci nechce o tom rozprávať aj kvôli tomu, aby nepriťažil tebe. Keď sa to vtedy stalo nám, tak maťo tiež o tom moc nechcel hovoriť, len aby som sa ja dala dokopy a až neskôr mi priznal, ako sa trápil a bol smutný. Ono to chce čas a vy dvaja s lacim určite nestroskotáte na takejto veci, myslím, že laci by ti dal prvé aj posledné.

orsul, vy ste sa teda pustili do tej rekonštrukcie úplne že na 100%. Čo ešte mienite porobiť? Keď ste teda takí rozbehnutí, dôjdite aj k nám, nám treba položiť plávačku do spálne 😉

orsulka
autor
29. apr 2010

neli....a keby si skusila tak, že ty zacnes rozpravať ako sa citiš, že ťa to berie, že ste prisli o babo, že mavas zle stavy, ked vidis tehule v praci...a podobne......aspon ty sa vyrozpravas , tebe sa ulavi, a das mu trochu navod ako na to rozpravanie a možno sa aj sam prida k rozhovoru..
či toto už vsetko bolo??????

orsulka
autor
29. apr 2010

adu...ale mas pravdu dievča......aj o tom, aky bol F. smutny ked som bola v nemocnici mi povedali znami....on sa mi neprzinal.......kua aj s chlapmi!!!!!! 😉

a veru takto sme sa rozhodli, že ked už...tak už 😀 nech je pokoj už na furt 🙂)))))))) hned ako položime u nas vsetku podlahu, možme dorfčať k vam.....🙂)))))))

adulik76
29. apr 2010

OK, dohodnuté, spravím vám potom nejaké pohosteníčko, aby ste nepovedali, že makáte zadara 😀

adulik76
29. apr 2010

dnes sa mi zasa snívali kraviny, boli sme s maťom na tom 3D a prvé, čo som na obrazovke videla, bolo naše malé, ako sedí v mojom brušku a tlačí do seba chleba s maslom a džemom. 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
29. apr 2010

adu...sak to je krasny sen .-))))))) a nie kravina .-))))))))) ake mile 😵 😵

nelia
29. apr 2010

Adu, tak to znamená, že bude rado papať... a to je len a len dobre 😉 😀
Orsul, veru, to už všetko bolo... No tak uzavieram moje ranné sťažovanie sa 😝 ... je to s chlapmi fakt veľmi ťažké... ešte že vás mám a vy ma chápete... fakt vám za to patrí obrovské ĎAKUJEM!!!!! 😅 😅
Orsul, vy ste tú prerábku ozaj zobrali od podlahy... koľko izbový byt to vlastne máte? A koľko štvorcov? My sme na tom našom bytíku nejaké obrovské zmeny nerobili, lebo by sme niekedy v budúcnosti chceli domček, tak do toho nechceme zbytočne vrážať prachy... no zatiaľ sú to fakt iba sny, lebo peniažkov niet 😒

orsulka
autor
29. apr 2010

nelik.......nemáš začo.......mame ta radi...ved to vieš 🙂)))))))

prerabame chodbu, obyvacku a kuchynu (spalnu a detsku sme už urobili po jednej izbe )...inak je to len troizbak 😀 😀 😀
ja neviem kolko to ma mentrov......... ale my sme sa pred 7 rokmi nasthovali a nic okrem vymalovania sme nerobili......takže po tychto rokoch už bolo na čase, a začali sme....teraz to trva tak dolho, lebo sa robi po poobediach iba, a soboty a nedele....takže sa to vlečie, lebo aj vcera mai byt dvaja a prisiel ten chalan sam...ale dnes by vraj mali byt aspon dvaja, tak verim, že sa urobi aspon polovicka obyvky ☹ a komplet kzchyna.....aby som mohla dat dole igelit a aspon parky uvarit 😎 😎 😎 postupne si upracem kuchynu aj ked viem, že sa este može naprasit, ale aj tak....bez kuchyne je to zle!!!!! my už druhy tyzden jeme na veceru, pecivo, klobasu a vela zeleniny, syr a caj 😀 😀 😀 😀 sem tam nejaka zmena, že sunka alebo tak 😀 😀 😀

orsulka
autor
29. apr 2010

tak domcek by sme radi aj my.....len cakame na nejaky "zdenený pozemok" alebo čo.... 😀 😀 😀 lebo šak to su už jake prachy za tie parcely ???????????
alebo možno teda skor tak ako Adulik.....hoc byt, ale chalupku niekde na venkově....... 😉

nelia
29. apr 2010

Orsul, vidím, že rozmýšľame podobne 😉 ........ aj my máme problém hlavne s kúpou pozemku... lebo však za to chcú také prachy... tak uvidíme, ako sa situácia vyvinie..
A my máme len 2-izbový byt, takže s deťmi by sme sa tam pomestili LTT 😀 😀 (pamätám si skratku zo včera 😉 )... pred nami tam síce žila rodinka s 2 deťmi do 10 rokov, takže aj to by sa ešte dalo...
Určite to tam budete mať po tých úpravách pekné... potom musíš nafotiť a prilepiť foto, nech sa kocháme aj my 🙂

adulik76
29. apr 2010

my sme tiež uvažovali nad domčekom, ale vzhľadom na náš nedostatok času sme sa na to vykašľali. Ani na chatu nemáme poriadne čas.

orsulka
autor
29. apr 2010

ked bude hotove hadam urobim fotečky, zatial vsetko dokumentujem na mobile 😀 😀
ja by som asi do toho domu sla, keby som mala dostatok penazi, že by som tam chodila len na kontrolu ci vsetko urobili tak ako chcem..... ale svojpomocne to stavt a podobne.......uuuuuuuuha...to by musela byt kua dobra ponuka aby som to zvlažovala.....
😀 😉 aj ked nehovorim, že nikdy.......ale zatim e-e 😉

labutienka
29. apr 2010

nazdar dzífčence 😀
vidím, že sa tu máte dobre 😉 ja som v pondelok aj v utorok úúúúúplne na vás zabudla 😖 😀
až včera som si spomenula... ale nemala som čas, takže až dnes vás tu vítam 😀 😀 😀

neli - možno by vám bodla spoločná dovolenka, kde si sľúbite, že nebudete riešiť problémy, úúúplne vypnete a budete si užívať voľno a jeden druhého. po takej dovolenke sa aj lepšie debatuje, lebo budete uvoľnení.

adulik - to je dobrý sen, som sa normálne rehotala za monitorom 😀 to znamená, že bábätko sa má dobre, ver mi 😉 ja som nejaká bosorka 😀

orsul a správne si si uchytila ten roztok na menopur??? lebo na tom sa nemáš ako porezať, keď to správne otváraš 😕

nelia
29. apr 2010

Labu ahooooooooj... ako si na nás mohla zabudnúť????? 😠 ........... 😉 😀 😀 ... vidím, že máš dobrú náladičku, čo je super 😉 ... inak L. bude mať 10.5. 30-ku, tak nám možno kúpim nejaký predĺžený víkend... 🙂
Adulik, moja polovička práve vyráža do Trenčína... musí ísť za profákom kvôli svojej bakalárke... tak vám potom zamáva 🙂

orsulka
autor
29. apr 2010

Labu...zjavne nie 😀 😀 😀 a asi som dala zbytočne vela sily 😀 😀 dnes len v ochranných rukaviach budem pichat 😀 😀 😀
a fakt, že zabudla!!!!!!! no toto 😕 😀 😀 😀

orsulka
autor
29. apr 2010

neli...tak nejaky welness sme planovali aj my po prerabke...... 😉 🙂 dufam, že to bude naozaj aj pravda 🙂))))

nelia
29. apr 2010

Orsul, ale však po prerábke budeš už tehu a to by si wellness moc nemala... aspoň nie v teplej vode 😕 ... 😵 😵

orsulka
autor
29. apr 2010

NELI.....tak ja tam budem len prechádzat 😀

labutienka
29. apr 2010

orsul - na tom roztoku na tej hlavičke máš bodku nakreslenú a pod tou bodkou je ten krk narezaný.
otvára sa to tak, že v jednej ruke držíš spodok fľaštičôčky a v druhej ruke vrch tak, že palec máš na tej bodke. no a ťahom/tlakom dozadu sa to presne v tom záreze prelomí. je to čistá práca 😉 😀 takže sa neporežeš. škoda, že som ja tie zbytočné roztoky povyhadzovala, by som ti ich poslala na precvičovanie 😀 😀 😀

adulik76
29. apr 2010

neli, nech sa kľudne staví, ak sa náhodou v TN nevyzná, tak mu poradíme, daj mu na mňa číslo

orsulka
autor
29. apr 2010

LABU.....moja pekna...si zlata...ja už si dam pozor......ja mám na tej flasticke dve ciaročky - cervenu a zelenu...a ved v tych mietach som to pekne chytila a snažila sa odlupit.....viem že to ma ist uplne v pohode, ja už som si takto miesala dipherelin...... ale asi aj ruky sa trochen triasli a podobne 😀 😀 😀
a ja už mám ruky vyžrate od umyvania toho cementu, lepidiel a stierky, že jeden zárez na prste ani vidiet nie je 😀 😀 😉

NELI...tak daj mu to cislo na Adulik !!!!!!!!!!!

😀 😀 😀 😀

labutienka
29. apr 2010

orsul - ako vieš, že som pekná? 😵 😀 😀 😀

orsulka
autor
29. apr 2010

labu...lebo tu sme všetky pekne!!!!! 😵 😵 😵 😵 😵

adulik76
29. apr 2010

orsul, to ako mám chápať tých vyrehnených smajlov????? okrem toho s maťom bačujeme doma spolu, keby si ma chcela upodozrievať z niečoho nekalého. 😉

orsulka
autor
29. apr 2010

adu...ved prave to nebolo na teba...to boli smailiky pre NELI, že ako ja jej to davam prikazom aby mu dala tvoje cislo....ale zároven aby vedela, že to myslim zo srandy..... 😉 😉
ved viem, že gazdujete spoločne pekne na PN-ke ...komu lepsie ????? 😉

adulik76
29. apr 2010

a ešte budeme aj celý budúci týždeň spolu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre