Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

laxity
29. jún 2010

@nelia už na príjem a vo štvrtok operácia ☹

sincerity
29. jún 2010

@nelia ano.... hlavne nezabudnut na to palene..... 😀

laxity
29. jún 2010

@sincerity si mi ešte niečo chcela napísať? keď tam máš dvakrát laxity? 😀

treba vyskúšať, len či tam máte nabíjačku, opýtaj sa mm 😉

sincerity
29. jún 2010

@laxity to som skusala tak ako ty to robis... "ze odpovedz" a nejak sa mi to tam dalo dva razy 😀
opytam... 😝

orsulka
autor
29. jún 2010

no...tak som zas trochu zdriemla...hihihihih

zoznam...zoznam......no tak niečo zosmolim......ale určite nevlačte masko na grilovanie nikto sem...to kupime a urobime my doma s Ferkom už vo stvrtok večer, aby sme ho v piatok mohli mat ked dofrčime na Chvojku....oki???

no veci na buchty nech by si priniesol Matko, co vsetko potrebuje.....Adulik, mohol by si nakupit Mato aj veci na gulas....ako maso, zemiaky, lečo, koreniny...alebo čo bude všetko do toho potrebovat vsetko.... no a uvarit ho tolko, že by nam ostal aj tak na nedelu na obed, kym sa rozideme domov .-)))))
pripadne zajdeme slocne niekde na nejaky obed 🙂))))

Nelia...vy by ste si s Lacim mohli zobrat na starosti teda alko a nealko.....ako uznate za vhodne, aj nejaku hrusku, aj to vase palene, mineralky, ine sladke vody (cola, fanta, kofola....atď.), mlieko do kavy, matu + veci na mochito 😉 neviem ci aj pivo nosiť, kedže dole je krčma...... možno par fliaš, ale nechám to na vas ako sa rozhodnete....takže toto rusim, kedže pivko prinesie Ivka s P.

Sincer......ty by si mohla zaobstarať zeleninu teda......ak niečo daju vasi so záhradky, ak nie, tak kupit.......klasika, rajciny, uhorky, papriku, cibulu...nech je na ranajky aj ku grilovanemu masku.....

IVKA....no a vy teda to pecivko, chlebik.... a to pivko, aspon par kuskov, nech nam chlapi hned nezdrhnu do krčmy .-))))))))) len neviem ci budete niesť chleba na cely vikend, alebo mame este mi tu dokupit.....

nelia
29. jún 2010

@laxity tak na Teba moc budeme myslieť... a kto bude s malou? Určite Ti bude chýbať 😔 😔

orsulka
autor
29. jún 2010

lax....este raz tfuj-tfuj-tfuj.........na ten stvrtok.......a v piatok ta pustia, ci až po vikende ??????

nelia
29. jún 2010

Orsul, súhlasím s návrhom... my zabezpečíme alko, nealko... máme doniesť aj nejaké to vínečko? L. teraz začal distribuovať také jedno víno zo stredného Slovenska, tak môžeme doniesť ochutnať... ale keď víno moc nepijete, aby sme toho nenosili zbytočne veľa...

orsulka
autor
29. jún 2010

@nelia ako chccete Nelinka.....

ale hlavne, musim telefonovovat s Ladkou a potvrdit ten termin........ lebo naozaj ten vikend co sme mali yt na tej oslave nebolo stihu....... 😒

adulik76
29. jún 2010

ok, tak my zabezpečíme komplet matroš na buchty a guláš

orsulka
autor
29. jún 2010

nedá mi to, ale musím to napisať....
IVKAJ...vopred napisem, že budem nesmierne šťastná ak dojdete......ale zvážili ste tu cestu sem ????? ved to je dialka, a po tej mojej skusenosti s cestovanim do KE, ked lekári povedali, že asi toto zohralo svoju ulohu......
len aby ste boli naozaj v poridku a nepodcenili nic........
alebo si to zas rozdelite že pojdete do Brna, a potom až dalsi den na Slovensko ???????

laxity
29. jún 2010

@nelia tatino s ňou bude 🙂

a ďakujem vám ešte raz 🙂

nelia
29. jún 2010

Lax, hlavne nech to máš čím skôr za sebou a môžeš byť zase doma pri malej 🙂

laxity
29. jún 2010

@nelia jojo dík 😉

orsulka
autor
29. jún 2010

tak ja som po kontrole......zasek som tam trčala cez hodinu, ale čo už...
doktorka urobila kontrolu od spodu...vsetko Ok...bublinky su OK.....na to spinenie mi pridala Duphaston, plus este kvapky, ktore mam brat len ked budem spinit......a sturili mi injekciu do zadnice, aby som po tom vysetreni nezacala krvacat....takže dalsia kontrola 19.7.....a to má tusim aj Adulik kontrolu a nastup na MD 🙂))))

nelia
29. jún 2010

Orsulka, super správičky... až na tú injekciu do zadku 😝 ... ale pre malinké vydržíš asi čokolvek, však? 😉 Tak Ti napísala PN?

noemarta
29. jún 2010

ahojte,
tak som rada orsul, ze ste vsetci traja v poriadku, setri sa, joo!!!
laxity, drzim palce, nech to mas rychlo a dobre za sebou.
ja som bola dnes na poradni, tak hlavicka vzisla malej nizsie, otvorena na 2 cm, ale na porod mame este casuuu, tak tyzden a pol. mala ma tak do troch kg, takze este nech priberie. takze tak.
drzte sa, pekny zvysok dna.

laxity
29. jún 2010

@noemarta aj ja som bola na 2cm deň pred pôrodom 😀

a ďakujem 😉

laxity
29. jún 2010

@orsulka teším sa s tebou 😉 a pohladkaj bublinky odo mňa...cmuk 🙂

adulik76
29. jún 2010

.... už máme reklamu na koníkovi, jupííí. Ja asi budem svoj prvý zákazník 😀 😀 😀 😀 😀 😀

laxity
29. jún 2010

@adulik76 no idem to ja kuk 😀

pošli link 😉

adulik76
29. jún 2010
laxity
29. jún 2010

@adulik76 dík...a ja asi druhá 😀 , kúzelný hrnček určite 🙂

adulik76
29. jún 2010

@laxity ak si niečo vyberieš u nás pre naty, budem rada. A po známosti spravím aj cenu... 😉

noemarta
29. jún 2010

@laxity nestras ze pred porodom, povedal ze este tyzden by sme mohli vydrzat, kvoli vahe malej. 🙂
adulik, idem kuknut aj ja vasu stranku.

adulik76
29. jún 2010

len kľudne kukaj, noe 🙂

noemarta
29. jún 2010

nooo pekny vyber tam mate, len momentalne ani neviem co by som si kupila lebo mame uz vsetko, ale po lete urcite zacnem nakupovat, alebo ked zistime za chodu, ze nam nieco chyba.

ivkaj
29. jún 2010

Čaute, tak pěkně se to rozdělilo ;o) S tím pečivem, jen si pro jistotu kupte něco na pátek večer, protože mi dorazíme asi poněkud později než vy.

Orsul, neboj, to víš, že kdyby mě někde píchlo, tak nepojedem. I když by mi to bylo líto. Delší cestu vyzkouším teď o víkendu, jedeme nějakých 250km (nebo 330km když pojedeme po dálnici) k dědovi na chalupu na oslavu jeho 80 a k vám je to 412km. Navím mám už v autě bezpečnostní pás pro těhule (takový forichtunk co drží pás přesně kde má a navíc to netlačí na bříško). Přístí týden ve St jdeme na kontrolu tak uvidíme jak na tom budu a podle toho se rozhodnu.

adulik76
30. jún 2010

dobré ránko, dnes idem na ten kurz 😝. Včera som sa dozvedela, že budem ho musieť absolvovať ešte raz, keď nám zavedú SAP do počítačov, ale to už asi budem na materskej, tak neviem.

Orsul, maťo sa pýta, koľko litrový je kotlík, aby vedel, koľko mäsa máme doniesť.

Ozaj, a ako to urobíme s vyrovnaním? Minulý rok sme sa poskladali orsulke a bol pokoj, tento rok v tom bude trocha chaos. Mne je to v podstate jedno.

nelia
30. jún 2010

Dobré ránko 🙂
Adu, tak prajem pevné nervy na školení... dúfam, že o pár mesiacov aj ja budem nakupovať na vašej stánke 😵
a čo sa vyrovnania týka... každý nech odloží bločiky a nejako to zvládneme... sme tu predsa nejaké tie ekonómky, mzdárky či účtovníčky... ta ne??? 😉 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre