Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
13. júl 2010

@adulik76 ... no to už si radšej teda nebudem dovolovať, lebo nakoniec nedostanem buchty 😀 😀 ... a to by som nerada 😝

sincerity
13. júl 2010

no o noe neviem nic nove.... ale ked som s nou v sobotu volala, tak som jej prizvukovala, ze nech da hned vediet.... ! tak asi zatial sa nic nedeje... no ved sa nam snad skoro ozve

adu..... hlavne nezabudnut MASLO!!!

mne je v podstate jedno co bude na ranajky... pomazanka moze byt, takisto tanier.... ked treba nieco kupit, dajte vediet!

adulik76
13. júl 2010

ja som už hladná

nelia
13. júl 2010

Adu, aj ja... a to už dosť... papať idem až za 20 minút 😒

adulik76
13. júl 2010

tak ja idem okolo 12,00 - to si ešte s malou počkáme 😒

adulik76
13. júl 2010

tak už sme sa napapali 🙂

orsulka
autor
13. júl 2010

tie veci na ranajky (okrem masla) nakupime my...teda urobim zoznam a vyšlem Ferka s Ladkou stvrtok poobede nech to nakupia.....treba aj nejaky toaletny papier, utierky, zrejme aj plastove taniere na gulas a masko, nech to nemusime umyvat....
dnes som volala s Ladkou, a zabudla som sa opytat ci ide voda......ale nieco spominali, že im mali kopať studnu, tak som sama zvedava ako to tam vyzera.....
inak su tam nejake novinky na chate, tak sa vam hadam bude pacit 😉 😉

s tymi uhorkami mi pride pomoct svokor, a možno aj svokra...... gro prace bude na nich, a ja budem skor dozorovať ako robit, samozrejme, že aj pomožem daco .-))))))
ADU....budem davat pozor 🙂)))

adulik76
13. júl 2010

@orsulka papierové utierky nekupujte, donesieme ich my

nelia
13. júl 2010

A koľko nás vlastne bude? Aby sme vedeli koľko vody máme doniesť... Adu (2) + Orsul (2) + Neli (2) + Sincer (2?) + Ivka (2) + Ladka (2) = 12 ... + Lax prídu v sobotu 3... detičky v bruškách nerátam... to by sme boli celá armáda... a Adulik s Maťom by nám mohli veliť 😀 ... vynechala som niekoho??? 😕

orsulka
autor
13. júl 2010

@adulik76 tak oki...tie nekupime....
inak vonku je božie dopustenie...nedá sa mi ani na balkóne vydržať.....
idem urobiť fajnovučke cestovinky.......až sa mi slinky zbiehaju .-)))))

orsulka
autor
13. júl 2010

@nelia presne si to spocitala.... 😉 Sincer este stale nevie ci pride aj Marek...vraj mali betonovacku nejaku..... 😕

nelia
13. júl 2010

No ak rátam na každého fľašu minerálky na deň, tak mi vyšlo 6 kartónov... + pivo... a aj dole čapujú, tak to by hádam malo stačiť, nie?

orsulka
autor
13. júl 2010

@orsulka tak ja sa spolieham na to, že čo sa tyka varenia, taktento rok bude mat najhlavnejšie slovo MAŤO...... a potom Ferko.......baby budu len sem tam pomahat 😉 😉 a nalievat 🙂))))
no a take drobnosti, ako nejake misy obložene, alebo kavicku a podobne......
pane daj, nech ide tá voda!!!!!! 😉

nelia
13. júl 2010

@orsulka no nám tu zase na plné pecky ide klíma... takže dá sa to vydržať.. ale už ma bolí hrdlo aj celá hruď - asi budem na tú klimatizáciu alergická... 😠 .. je to dobrá vec v takýchto teplách, ale totálne nezdravá....
inak ak nebude voda, nevadí... budeme mať po ruke dosť chlapov, aby ju nanosili... len či na ňu nebudeme zase 4 hodiny čakať (keďže krčma je po ceste) 😀 😀

orsulka
autor
13. júl 2010

NELIK......pivo prinesie aj Pavel s Ivkou.......sak on s pivom ako doma 🙂)))) tak si myslim, že tak aby sme mali na piatok večer....

pane bože ja sa už teraz neviem dockat, od vcera mám už taku nehoráznu chut na ten gulas, že že že.....
ani neviem, že čo !!!! 😀 😀 😀 😀
akurat hlasili nejake tie prehánky, ci burky.....tak hádam nasto obide.......ale teplucko urcite bude, takže vecer nebudeme musiet sediet v dekách 😀 😀

orsulka
autor
13. júl 2010

@nelia 😀 😀 😀 😀 😀 😀
neviem ci 4 hodiny...predsa len už sapoznaju lepsie ako pred rokom !!!! 😀 😀 😀

nelia
13. júl 2010

No ale ma ešte napadlo, že baby si ani záchod nemôžu splachovať, lebo tehuľky sa nemôžu namáhať a nadvihovať ťažké vedrá... tak nejaký chlap bude musieť mať službu "splachovača" 😀 😀

orsulka
autor
13. júl 2010

@nelia

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

a kto?????

D 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
13. júl 2010

@orsulka no to je fakt, že tentokrát to možno bude aj dlhšie... tak budeme vláčiť vodu ja a Sincer... veď sme silné ženy... TA NE???? 😀 😀

sincerity
13. júl 2010

no baby vy ste toho zase popisali 😀

no ja som silna.... ja aj toho splachovaca kludne zvladnem 😀 😀 😀

Marek mi hovoril, ze by teda isiel, takze ak sa to nezmeni hlasim dvoch.... ale chcem vidiet ako vypije flasu vody denne 😀

no vsetky tehotne budu chodit na wecko spolu ... pekne za sebou a splachne sa to naraz.... usetrime dva kyble vody 😀

nelia
13. júl 2010

@sincerity dobrý nápad... kým nebudú potrebovať na veľkú 😀 😀 😀

adulik76
13. júl 2010

nie je tam poruke les? aspoň sa nemusí splachovať 😀 😀 😀 😀 😀

sincerity
13. júl 2010

adu! to je nápad! 😀

orsulka
autor
13. júl 2010

akože by nembol !!! les a hora vsade dookola 😀 😀 😀 a popri rieke aj lopuchove listy...usetrime aj toaleťáku 😉 😀

adulik76
13. júl 2010

tak kde je potom problém????? 😀 😀 😀 😀 😀 😀

poslušne hlásim, že my už sme dnes všetko nakúpili 😉

orsulka
autor
13. júl 2010

@adulik76 fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuha !!!!! tak aspon daco už máme 🙂)))))
hladovať nebudeme....
hlavne sa tesim ,že na tej chvojnici bude aspon o kusoček chladnejsie ako v tomto betonovom meste!!!!

adulik76
13. júl 2010

a čo mám hovoriť ja? ja som každý deň ako vo vlastnej šťave, vkuse som v sprche - teda aspoň keď som doma a môžem si to dovoliť. Chodiť v takýchto horúčavách s kotlíkom to nie je bohviečo. 😝

orsulka
autor
13. júl 2010

@adulik76 tak to ti teda veru moja nezávidím...zvládať tieto teploty je problem sam o sebe, a nie to ešte v takom požehnanom stave, ako si ty !!!! už 34 tt !!!! klobuk dole... 😉

adulik76
13. júl 2010

ja by som v týchto dňoch by som sa aj z kože zvliekla, ale už to nejak vydržím

ivkaj
13. júl 2010

Čaute, vy jste se teda rozepsaly ;o)

Nelia, my klidně dva nebo tři balíky vody vezmeme, ať to nevlečete sami. Vezmeme i nějaké to pivko a taky nealko pivko (mě teď v těch cedrech přijde docea vhod) a vezmeme i nějakou lahvinku slivovice.

Upeču doma i nějaký chleba, ale nemám představu kolik se ho tak může za ty dva dny sníst?

Už se táááááááák těším, jen doufám, že cesta bude v pohodě 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre