Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

laxity
23. júl 2010

@nelia užite dovolenečku 🙂

sincerity
24. júl 2010

@ivkaj jeee to sa velmi tesim, ze je vsetko v najlepsom poriadku! a konecne si si zmenila profil 😀 krasne cislo!

orsulka
autor
24. júl 2010

krásnu sobotienku prajem...poslušne hlísm, že polovička skrine v chodbe už stojí 😉 😉 😉

IVKAJ..... no super správička !!!!!!! to je fakt velmi dobre, že je male uplne v poriadku...... 😵 😵 😵 😵 a spravne, že od malililnkata pekne vráti take kadejake šťuchanice !!!! 😀 😀 😀 k rasne tt mas....a vidis, je to tak, že o týžden si predo mnou 😉 😉 😉 este ti byva zle ????? ci už to ustupuje ?????

orsulka
autor
24. júl 2010

krásnu soibotu hviezdičky....... 🙂
poslušne hlásim, že polovička skrine už stojí 😀 😀 😀

IVKAJ......super správička !!!!!!! velmi sa tešim, že je vsetko v poriadku......a páci sa mi, že pekne male babo hned od malička vracia....to ake stuchania tam má mat??? ha???? 😀 😀 😀 😀 😀
😀

sincerity
24. júl 2010

dievcata, sak teraz kukam, ze mi dali prec fotku!!!! 😅 😕

sincerity
24. júl 2010

tak prva informacia o noe ... o 9.00 dostala vyvolavacku a cakame... zacinaju prve bolesti ...

orsulka
autor
24. júl 2010

@sincerity nebolo ťa tam dobre vidiet.....tak to asi preto...

NOE !!!!!! NOE !!!!! NOE!!!! NOE!!!!!
tak nakoniec to pojde aj prirodzene hádam........ čakáme...čakame.......uff...uff...aj som nervoz 😉 😉

sincerity
24. júl 2010

@orsulka a myslis, ze teraz ma je dobre vidiet na tejto co mam? co su to za blbe pravidla....

adulik76
24. júl 2010

a mne fotku ešte nezmazali, som zvedavá, kedy ťa budem nasledovať, sincer 🙂

noe, držíme palce a možno už je teraz nelka s nami 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

sincerity
24. júl 2010

no zatial ziadna sprava.... len ze ide bez epiduralky, kvoli nejakym zvysenym hodnotam.... ale cakame kazdu chvilu.... ja snad kazdych 5 minut pozeram na telefon 😀

sincerity
24. júl 2010

takze zatial stale nic neviem noveho.... no snad sa nam noe coskoro ozve...

adulik76
25. júl 2010

to už trvá nejak dlho, nie? 😕

sincerity
25. júl 2010

A JE TO TU!!!!!!!!!!!!!!

NELINKA sa narodila 24.7.2010 o 19.50 s mierami 51 cm a 3560 gramov!!!!
Maminka aj malicka su v poriadku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

sincerity
25. júl 2010

a nakoniec to bolo cisarskym....

laxity
25. júl 2010

ahojte

@noemarta gratuľujééééém nech ste zdravučké a nech vám Nelinka robí veľkú radosť 🙂

a keď sa budeš cítiť ok čakáme na podrobnosti 😉

adulik76
25. júl 2010

super, konečne a hlavne, že sú zdravučké

orsulka
autor
25. júl 2010

velká graulácia.....dobra tipovacka na vladimira 😀 😀 somrada, že su obe v poriadku a zdrave 😵 😵 tak vitaj Nelka medzi nami 😉 😉

SINCER...vsetko najlepsie k narodkam dievčatko ..... 😉 😉 😉 na čo siahneš, nech sa ti podari...velky cuik aj od Ferka.... 😉

adulik76
25. júl 2010

Ozaj, sincer, ty máš dnes narodky - tak všetko najlepšie a nech sa vám čím skôr splní vaše najväčšie želanie 🙂

ivkaj
25. júl 2010

Sincer, všechno nejlepší j narozkám!

A Noe vyřiď obrovskou gratulaci!

Orsul, zle mi nikdy moc nebývalo, tak že po téhle stránce je to v pohodě. Jen ta únava je fakt na prd, usínám doma tak v 8večer. Jsem zvědavá jestli se to zlepší, až za pár dní vysadím utrogestan.

orsulka
autor
25. júl 2010

@ivkaj tak hádam sa to polepsi...ja už som vysadila tento týžden postupne duphaston aj utroš...takže picham už len clexane a beriem vitaminy... 😉

sincerity
25. júl 2010

ahojte babulky.... dakujem vam velmi pekne vsetkym!!!!

my sme sa prave vratili z Blavy, boli sme troska labzovat po obchodoch... v tomto pocasi sa velmi nic ine neda, ked sme nechceli byt doma....

dracekmracek
25. júl 2010

ahojte kočenky moje 😵

noe gratuluji 😵 😵 😵

to je krásné jak to tu těhulí 😵 😵 😵 mám z vás velikou radost 😵

orsulka
autor
26. júl 2010

😉 dobre ranko, pekny pondelok.....hlavne tebe Adulik...ako prvy den na MD 😉 😉 😉
a este spinkas ???? vychutnavas si spanok??? hihihihihi....
vcera som pozerala v TV že boli zápchy do Chorvatska, tak hadam Neli niekde nestvrdla na 4 hodiny .-)))))

Dracek...no servus babula...... 😉

orsulka
autor
26. júl 2010

@sincerity a co pekne si si nakupila?????? ha????

sincerity
26. júl 2010

@orsulka ahoj... no v podstate nic moc... zase som okukovala obklady do kupelky mojej... mam s tym velky problem, neviem sa rozhodnut... to Marek problem nema... povedal ze tato je pekna a hotovo, takze ten uz ma vybrane do tej svojej. Kupili sme umelohmotne stolicky a stol, boli v akcii a okrem toho nejake drobnosti... nic svetoborne

veru dufam, ze neli sa uz pekne kupu v tejto chvili

@dracekmracek ahojcek babula... ze sa aj ukazes, vy teda krasne rastiete 😉

adulik76
26. júl 2010

čaute, ja som bola dnes na kontrole štítnej žľazy a všetko je OK.

sincerity
26. júl 2010

@adulik76 .. tak to je super moja... a beries na to lieky. alebo si bez nich teraz?

orsulka
autor
26. júl 2010

@adulik76 dobra spravička.....to sa mi paci.....a co budeš poravat teraz domka????? inak už mate aj detsku pripravenu?????

adulik76
26. júl 2010

@orsulka beriem stále euthyrox 25 mg, kontrolu mám o štyri mesiace, detská je na 90% pripravená a kufor do pôrodnice mám na 95 % pripravený 😀 ........................ a teraz som sa zobudila....................... 😀 😀 😀 😀

laxity
26. júl 2010

@adulik76 kufor? 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre