Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
4. aug 2010

@noemarta no caute hviezdicky.... tesim sa, ze je vsetko v poriadku.... manzelik nech Vas pekne obskakuje.... a pridaj nejake fotecky, nech malinku vidime
s domcekom ok, uvidime ci sa nam podari sa do zimy nastahovat.... len keby peniazkov viac bolo
😅

@orsulka ... usmoklene kolegyne pekne obchadzat, nie ze este nieco chytis....

@adulik76 v pondelok mas kontrolu? vies kolko malinka vazi?

sincerity
4. aug 2010

@adulik76 ozaj a fotecky z chvojnice budu? davala si niekde link?

orsulka
autor
4. aug 2010

@adulik76 super, že sa to zlepšilo......tak si to v pondelok odkrutime spolu, myslim kontrolu u dokyho...teda ja len na krv, ale keby ma aj pozerl nebola bby som proti 😉

adulik76
4. aug 2010

@sincerity ešte som na to nemala čas, ale keď to niekde šupnem, tak vám pošlem link cez IP

laxity
4. aug 2010

ahojte

@adulik drž sa...Lenka keď bude chcieť ísť von nik jej v tom nezabráni...hlavne dávaj pozor 😉

@orsulka moja a ty kade po cintorínoch chodíš? 😀

@noemarta vitaj 🙂 som rada, že sa vám darí...užívaj si ten krásny pocit...a mm nech sa pekne stará...a ako ti malinká spinká v noci? Kojíš či? Šak popíš viac, keď ťa mm obskakuje určite máš čas 😀 😀 😀

@nelia tak ste si užili dovolenečku a oddýchli hlavne 🙂

ja som akurát pozerala spätne, že hneď 24.2 som vám písala a potom dosť často...furt som bola na koňovi...malinká mi krásne spinkala šak jej to aj ostalo 😵

adulik76
4. aug 2010

@laxity však sa snažím dať si pozor

laxity
4. aug 2010

@adulik76 tak je potom dobre a vychutnávaj posledné chvíle 😵

adulik76
4. aug 2010

už sa na malú tešíme, nech je tu konečne s nami. Včera sa maťo rehnil, ako mi poskakovalo bruško, keď som ležala na sedačke.

orsulka
autor
4. aug 2010

@adulik76 tak ved ty to nuž mas dohodnute....vravfela si tak okolo 20-teho????? ci aky datum to bol????
@laxity tak po Prievidzkom cintoríne sa tulam 🙂)))) bola som si posedieť a pokukat 😀 😀 😀

noemarta
4. aug 2010

ahojte,
@laxity kojim kojim, nastastie. mliecko sa mi pekne tvori, tak akurat, ani odsavat nemusim. 🙂
malinka spinka pekne aj v noci, rano spime do deviatej, a v noci je tak dvakrat hore, ale to sa len prisaje, a spime dalej. a cez den tiez je zlatunka, takze zatial je dobra, tfuj tfuuuj, dufam, ze aj taka ostane.
Lax, mala ma dost casto stikutku a kycha, to je normalne??
A tebe ako mala, spinka dobre?? a kojis?
Lax, Sincer, dakujeme za pohladnicu !!! 🙂 🙂 ste nas potesili, zatial je to prva pohladnica !

ivkaj
4. aug 2010

Čaute ženy, mě teď nějak zmáhá odpolední únava. Usínám už ve vlaku a tak se doma vždycky na hodinku natáhnu. Tak snad to taky někdy přejde, protože toho jinak doma moc neudělám.
O víkendu razíme ke tchánovcům a je v plnánu oznámit radostnou novinku. Tak jsem docela zvědavá na tchýninu reakci.

Noe, je fajn, že si malou tak užíváte. Jen tak dál😉

Orsul, nechceš raději cinknout Dr. kvůli tomu výtoku? A co jinak, co bříško, roste?

Neli, plánujete ještě nějakou dovču? Hlavně že ste si odpočinuli aspoň trošku?

Adu, jen si ten tlak pěkně hlídej a pozdravuj Maťa.

Sincer, moc přeju ať se na vánoce můžete stěhovat.. Takže z tebe je teď velký boss, když je šéf pryč? ;o)

laxity
5. aug 2010

dobré ránko

@noemarta tak je super potom 😉 , hej je to normálne to ešte z plodovej vody...Naty aj dodnes kýcha aj 5 krát za deň 😉 a štikútka je keď jej možno mliečko zabehne 😕

my spinkáme stále rovnako krásne...dnes 9,5 hodin, kojím stále a už teším na príkrmy ako to Naty pôjde 😀

@nelia všetko naj naj najlepšie prajem k narodeninám veľa zdravia, šťastia, lásky...veľa veľa len toho najlepšieho, aby ťa samozrejme L. poslúchal...a aby sa ti splnili tie najtajnejšie sny CMUK 😵

sincerity
5. aug 2010

ahojte babulky, prajem krasny den.

adu... neboj, co chvila bude malicka na svete, to bude parada... velmi sa vsetci tesime na nu

noe... no super vam to ide.... predpokladam ze ona sa bude casom menit... stale rovnaka nebude.... ale mozno neskor zase potiahne celu noc a vstane skor ako Naty... ta je dnes od 5.15 hore... to asi aby lax nezabudla ako sa vstava do roboty 😀

ivi.... no aku by mohla mat svokra reakciu.... urcite sa bude velmi tesit! a s tym domcekom to dufame aj my.... aj ked jeden nikdy nevie.....

orsulik... ako dnes, oddychujes poctivo?

Nelinka HAPPY BIRTHDAAAAAAAYYYYYY TO YOU!!!!!! Nech sa vyplnia vsetky snicky... teda minimalne jeden o ktorom viem, nech ste stastni, nech Laci poslucha, kolegyne nejeduju a tak dalej a tak dalej 🙂

adulik76
5. aug 2010

dobré ránko, zajtra je piatoooooook 😀

nelik, všetko najlepšie a hlavne to jediné nech sa čím skôr splní 🙂

nelia
5. aug 2010

Dobré ránko 🙂
Jeeeeeeeeej, babule, to ste ma teda prekvapili... ďakujeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 ... asi ste si to všimli na FB, však 😕 😅
My sme včera teda poriadne zamákli... sithli sme vymalovať kúpelku a aj ju "poskladať" do skoro pôvodného tvaru 😀 .. segra vytapetovala skrine, takže aj tie majú nový look 😵 ... a už aj spálňa je vyprataná, raz natretá, na plafón sme dávali taký ozdobný polystyrén a dnes nás ešte čaká podlaha... takže do nedele to bude hotové.. aj popri svadbe stíhame... lebo však zas idem na svadbu cez víkend 😝 😎 .. sa teším, ako sa naši potešia (aspoň dúfam) 😵 😵

adulik76
5. aug 2010

@nelia budete dávať plávačku? To ide celkom rýchlo

nelia
5. aug 2010

@adulik76 ano, právajúcu... brácha je v tomto smere moc šikovný, takže to raz-dva zmákne 🙂

@noemarta super sa číta, že sa vám takto dobre darí... nech to takto pokračuje aj naďalej 😉

@ivkaj to ešte svokrovci nevedia, že si tehu???? Síce vy tam moc často asi nechodíte, však? No my ešte máme pred sebou ten romantický víkend, čo som objednala polovičke na narodky... tak si ho naplánujeme asi niekedy na koniec augusta 😵

orsulka
autor
5. aug 2010

@nelia všetko najlepšoe hviezdička.......nech si zdrava, stastna, spokojna, usmievavá.....jednoducho naša Nelinka 🙂 😵 😵
a sledujem, že Vam to krasne ide u tych rodičov......aj ked si maknete, ale vysledok bude parádny .-)))))

@ivkaj sevas 🙂)) no tak fakt by už bolo na čase informovať rodinku .-)))))))))) a ja idem v pondelok na tu krv, tak poviem lekarovi, alebo sestričke....inak je to stale po starom, tak doobeda to je, poobede už menej.....

ADU, NOE, LAX......aj vas pozdravujem vsetulinky...prajem krasny den...

ja som momentálne v praci, ale vezmem papiere, novu myšku k noteeboookuuuuu.....a pada, domkov...teda, do drogerie, potom do potravin, potom do druhej firmy a potom domov 😀 😀 😀 😀

sincerity
5. aug 2010

@nelia ... no tak to ste sikovnici..... ide vam to ako po masle 😉 ... a ten romanticky vikend... parada...kde idete?

inac to MASLO.... sme mali vobec na Chvojnici? ja som ho tam nejak nezaregistrovala 😀

orsul... tak mas zase planov na cely den....

adulik76
5. aug 2010

@sincerity vtipkárka, a čím si asi mala poliate buchty????

sincerity
5. aug 2010

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj .... vidis to som zabudla..... tak beriem spat 😀 😀 😀

nelia
5. aug 2010

@orsulka ďakujem moja 😵 .. inak ma napadlo, či nie si v období, kedy by mala dojsť mrcha, keby si nebola tehu??... aj vtedy zvyknú niektoré baby špiniť... alebo je to možno tým, že pri dvojkách sa viac rozťahuje maternica 😕

nelia
5. aug 2010

@sincerity a z čoho bola tá vynikujúca pomazánka??? 😉 ... na ten víkend ideme do Nízkych Tatier... neďaleko Brezna..

Jaj, inak čo sa nám včera stalo, tým sa musím "pochváliť"... vlastne ani nie nám, ale svokrovcom... totálne sa im upchal odtok a voda sa liala zo záchoda už do celého bytu... vtedy sme došli my... L. šiel do pivnice, že zistí, čo sa mohlo stať... niečo tam porobil a zrazu voda začala odtekať... tak sme šli kuknúť, čo urobil a on chudáčik dostal na seba poriadnu šlehu hovienok, lebo zistil, kde sa to upchalo a tam bola taká harmonika, ktorú otvoril - no mohol povedať, že mal "nahovno" deň 😀 😀 😀 ... ale aspoň by nám to mohlo nejaké šťastie priniesť 😀 😀

sincerity
5. aug 2010

@nelia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

vidis na pomazanku som tiez zabudla!!!!

sincerity
5. aug 2010

nemala som tolko chlastat!

nelia
5. aug 2010

@sincerity tak tak... to bolo tou hruškou a medovinou 😀 😀 ... tie Ti na rozdiel od MASLA neunikli, čoooooooo 😉 😀

adulik76
5. aug 2010

Na čistinke v lese sedí lišiak a po lesnej cestičke prebieha králik celý od krvi. Lišiak: "Preboha, zajo, čo sa ti stalo?"
"Ale, tá sviňa medvedica má krámy a došli jej vložky. Na druhý deň lišiak zase sedí na čistinke, a prelieta ponad neho
vrana, nahnevaná a zamazaná od krvi. Lišiak: "Preboha, vrana, čo sa ti stalo?" Maximálne nasraná vrana, červená od hnevu zo všetkých síl kričí: "Keď zistím, ktorý debil nakecal medvedici, že najlepšie vložky sú s krídelkami, vlastnoručne ho zabijem...

nelia
5. aug 2010

@adulik76 😀 😀 😀 😀

adulik76
5. aug 2010

@nelia musí byť trocha veselo, nie? A Lacimu sa ako páčila dávka "šťastia"? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
5. aug 2010

no bral to celkom športovo... že aj špinavú robotu musí niekto porobiť... a nakoniec bol rád, že takto rodičom pomohol a došiel na koreň veci (a to doslova) 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre