Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
24. aug 2010

@orsulka tak to máš ako bojovú úlohu aj spolu s ivkou. Som na vás obe zvedavá 🙂

orsulka
autor
24. aug 2010

@adulik76 zajtra sme rovnbo z marina chceli skočiť do Ziliny, ak bude už ten nas fotakmopraveny......ale prisiel mi do toho jeden pohreb, mojej velmi dobrej kamaratke zomrel ocino, a pohreb je zajtra o pol tretej vo zvolene......tak vobec neviem ani či toto stihnem......vsetko bude zaležať od toho ako vybavime v martine!!!

orsulka
autor
24. aug 2010

@nelia ved aj ja .-))))) 😀 😀 😀
inak zatial so rozhodnuta, že to amnio nepojdem........

nelia
24. aug 2010

@orsulka a výsledky z krvi si predsa mala dobré, nie? Ja by som na to asi tiež nešla...

adulik76
24. aug 2010

@orsulka ak máš výsledky krvi dobré, tak sa nenechaj nalákať na žiadnu amniocentézu. Hrozí síce iba malé percento potratu, ale predsa len hrozí.

orsulka
autor
24. aug 2010

@adulik76
@nelia prave že vysledky z krvi boli super, na dawna to bolo 1:1200, pokial som dobre videla na tom papieri.....
a sriening bol negativny a moj doky bol velmi spokojny s vysledkami......ved vlastne mi aj povedal, že na tu genetiku nas posiela hlavne kvoli veku, lebo že v tomto pripade fakt musi.....

adulik76
24. aug 2010

@orsulka tak to absolvuješ ako povinné kolo, aj tak sa ťa musia spýtať, či s tým súhlasíš, ty povieš nie a hotovo.

nelia
24. aug 2010

práve som sa objednala na detoxikáciu na 13.septembra....

orsulka
autor
24. aug 2010

@adulik76 presne tak...doky povedal, že to musím odmienuť ja.....a nie on 🙂))) 😀 😀
@nelia a čo to obnáša taka detoxikácia????? kam to pojdes??? čo tam budu robiť ?????

nelia
24. aug 2010

@orsulka neviem ani ja, lebo tam idem po 1.x ... ale tuším budem musieť strčiť nohy do nejakej tekutiny a cez nohy sa vyplavia škodlivé látky z tela... však vám to potom popíšem... k tej liečiteľke som dávnejšie zvykla chodiť a aj mi spomínala tú detoxikáciu, len mi to nikdy nerobila...

ivkaj
24. aug 2010

Orsul, jestli máš všechny výsledky dobré, tak proč se trátip s amnio. Přijde mi to fakt divné posílat někoho někam jen kvůli věku. To se divím, že tě Dr. neposlal dovnou do poradny pro rizikové těhu, když čekáš dvojčata a je ti kolik ti je.

Tak jsem dneska tu slavnou novinu sdělila i v práci. Tak šéfka to vzlala v pohodě (byť se sami snaží marně o dítko) ale kolegyňka co jsem s ní na patře vypadala, že by si dala panáka. Za dva roky jsem totiž už její třetí kolegyně.

Adu, jak dopadlo první kočárkování?

A co naše ségry, kde se toulají?

nelia
25. aug 2010

Dobré ránko 🙂
Prvá??? 😕 😕 .... Ivka, tak si troška spôsobila šoky, ale čo už 😀
No neviem, čo tie naše segry... dostanú po zadku 😠 😠 ..... 😀

adulik76
25. aug 2010

dobré ránko, ja som bola dnes u svojho dr, ale len obvodného - bruško mi totiž trocha sčervenalo a niečo mi odtiaľ vyteká, taká žltá priezračná tekutinka. Tak si to mám sprejovať detolom a predpísal mi framykoinovú mastičku. Nejak sa mi tá ranka chytla, no, čo už. Hrdinka, som musela doma už aj upratovať a teraz to tu mám. Kočíkovanie nedopadlo tak, ako sme čakali, malá vôbec nezaspala, bola totálne rozhasená, potom sa večer nemohla dojesť a zaspala až o 21,30. Potom vstala o 2,30 a 6,30. Teraz spinká.

nelia
25. aug 2010

@adulik76 ty od nás raz dostaneš po zadku, že sa naťahuješ, keď by si mala ešte oddychovať 😠 😠 ... ale dúfam, že sa rana rýchlo zahojí.. nenatierala si si ju nejakým bylinkovým čajom? napríklad repík je vraj dobrý.. alebo kamilka...
No malá si musí asi aj na kočík zvyknúť... hmm...

noemarta
25. aug 2010

@adulik76 aduuu, veru veru minimalne dva tyzdne sa nenatahuj z tazkymi vecami, aj krvacat zo spodu oto viac budes, setri sa !!! 😉
my sme mali vcera mesiac, a mne sa zda, ze ta mala je zo dna na den bystrejsia, zacina vnimat, rehli sa, no je to nase zlatinoooo!!!! 🙂 🙂

noemarta
25. aug 2010

baby, mne sa zda, ze segry su na dovolenke, tusim nieco spominala, ci to sa mi mariii??? 😕 😕

snehurka11111
25. aug 2010

Ahojky holky, můžu se k Vám přidat? Nevím, jak je to u Vás bráno "beznadějné dlouhodobé snažilky", ale my se snažíme 5 měsíců...

sincerity
25. aug 2010

dievcence moje, zdravim... nie som na dovolenke, len zle obdobie... viac napisem neskor.

@snehurka11111 ... moja dlouhodobe snazenie sa pocita na roky, nie na mesiace... a hlavne ked uz jedno dieta mas....

nelia
25. aug 2010

@sincerity mooooooja, dúfam, že nič vážne... držte sa!!! 😔 .. a ozvi sa hneď ako budeš môcť...

@snehurka11111 my sa napríklad snažíme už pomaly 7 rokov 😒

@adulik76 ako sa volala tá Tvoja stránka? nepamätáte si to niektorá??

nelia
25. aug 2010

dík

adulik76
25. aug 2010

@sincerity hustá odpoveď, asi fakt máš zlé obdobie.

Ja mám dnes na návšteve svokra aj s jeho priateľkou, ale momentálne sú s maťom u mojej mamy, tak ja som mala priestor a trochu som si pospala. A rana teče, teče, teče 😠 do...

@nelia čo potrebuješ?

ivkaj
25. aug 2010

Čaute, koukám, že je tu živo ;o)

Sincer, drž se kočko a hlavně hodně sil !!!

Adu, vážně, dávej na sebe pozor. S tou mastičkou no nevím. Přijde mi divné na otevřenou ránu dávat mastičku, nechces raději zavolat do porodnice? nebo s emůžu zeptat mojí mámy, je zdravotní sestra na kožním 😉

Nelia, zvýšili ti aspoň plat za zvládnuté zkoušky? 😎

Joo a úplně sem vám zapoměnla napsat, že jsem si z krátké dovči dovezli krásné dřevěné postavičky mrňouskovi do pokojíčku. Zkusím je někdy vyfotit a dát do alba.

Zítra jdu na první těhu thajskou masáž, tak jsem zvědavá jaké to bude.

laxity
25. aug 2010

@adulik76 bože adu...ty sa máš venovať sebe a malej a nie upratovať...rozmýšľame trošku

@ivkaj gratulujem k chlapčekovi 🙂 a uži si masáž 🙂

@sincerity dobre si napísala....trošku si pomýlila tému holka 😀

@noemarta Nelka mi príde veliká babizňa už...super rastie krásne vidím 😵 a ako sa máte?

My sa máme super, Natálka má krásnych 7890g a 67cm...príkrmy sme začali len akosi mrkvička nechutí a Natálku napína, tak sme to zatiaľ nechali tak skúsime o týždeň...zajtra len tak jablčko

a ešte musím pochváliť Natálku dnes dostala na plávaní VYSVEDČENIE za úspešné ukončenie kurzu 😵 😵 😵

noemarta
25. aug 2010

@ivkaj moooc gratulujem k chlapcovi, uz tu chlapina chybala, ved je tu babineeeec, hi hi a uzi si masaaaz.

@sincerity dufam,ze to nie je nic vazne, ze mas toho iba vela.

@laxity ahojte babule, aj my sa mame dobre, rastieme ako z vody/mlieka, hi hi
Lax, co ty na to, sa niekedy stretnut v modre, haaa??? alebo v pk, mne je jedno haaa??? v piatok idem do pk ku kadernicke a potom pojdem do modry k nasim.
a kde ste chodili na plavanie, aj v ivanke robia kurzy, aj my sa asi prihlasime, a od kedy ste tam chodili od akeho mesiaca?

laxity
25. aug 2010

@noemarta no v piatok by to šlo...ti môžem hodiť do IP kontakt a sa mi prípadne ozvi čo a ako 😉

chodíme plávať do Pezinka je to super, Natálka robí veľké pokroky 🙂 , určite odporúčam ak sú peniažky je to super 😵

adulik76
26. aug 2010

@laxity no, už poslúcham a starám sa len o seba a malú. Ale dobre mi tak, keď som taká aktívna 😠

orsulka
autor
26. aug 2010

dobre ranko.... 😉
@adulik76 odo mna tiež preventivna po zadku....!!!!!! ale to len tak aby reč nestala 😀 😀 😀 😀 ved učime sa aj na vlastných chybach... 😉 😉

orsulka
autor
26. aug 2010

tak sme vcera absolvovali tu genetiku.....tak čakačka od 7,45 do 11,00 hod. záver....pani doktorka neodporuca amnio, je tam dost velke riziko, a vysledky skriningu su negativne, ciže v poriadku . potom sme sli do nemocky na utz, kde už neordinoval lekar, lebo taketo pacientky len do 12,00 hod...a oni maju dovolenky a je tam jeden lekar na oddelenie a podobne.....ale sestricka mu potom volala a tak po nejakych 20 min. chudak zas dosiel dole a robil na utz, lebo nas tam prislo asi este zo 6 bab... medzitym bol na oddeleni aj Ferko poprosit pana doktora, že aby prisiel dole urobit nam sono, že ho tam cakame . 😀 😀 😀
bublinky krasne rastu, je medzi nimi rozdiel jeden den, takže sme vraj podla merani 17+6 a druhe 18+0 maju 15,2 a 15 cm...a važia 220 a 230g.... no su to moje lasenky nevidel tam žiadne zmeny a vraj j vsetko v poriadku.
v utorok budem volat doktorke na genetiku na vysledky z krvi, ja jej poviem vysledky z utz, a potom sa mame rozhodnut že uplne ci ano alebo nie......ale stale sme za to amnio......su zdrave a hotovo!!!!

nelia
26. aug 2010

Dobré ránko 🙂

@orsulka asi si chcela napísať, že ste proti amniu, nie? Som rada, že všetko vyzerá dobre... Ferko je zlatý, že šiel tak pohnať doktora 😀 😀

@adulik76 ja zatiaľ nepotrebujem nič, len kolegynke som dala tú stránku, lebo sa chystajú kúpiť kočík a postieľku, tak som Ti urobila reklamu 😉

@ivkaj no plat mi za skúšku určite nezvýšia, ale aj tak mám z výsledku dobrý pocit 😵 ... a možno sa mi ten certifikát ešte v budúcnosti zíde 😝

@sincerity dúfam, že dnes je už lepšie a napíšeš nám viac 😔

Noe, Lax, závidím vám to stretko (v dobrom)... to plávanie musí byť fakt super... každý si to chváli.. gratulujem Nataly k vysvedčeniu 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre