Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
7. sep 2010

no doma ide.... tak si budem musieť počkať 😝

adulik76
7. sep 2010

@nelia aspoň sa máš prečo tešiť na koniec pracovnej doby 😉

adulik76
7. sep 2010

....môj pokladík...

sincerity
7. sep 2010

ahojte babulky

adu... krasne fotecky, mala je fakt nadherna 😉

to s tym drackom... to je sprava! no snad sa nam katuska ozve a pochvali 😀

orsulik... neboj ferko urcite pomoze 😉 aj ked ta obdivujem ozaj uz teraz

nelia
7. sep 2010

@adulik76 aký šťastný otecko 😵 😵 😵 😵

@sincerity ahoj stratená duša 😅 😅 ... máš veľa roboty? alebo len nemáš moc náladu na MK? 😔

sincerity
7. sep 2010

@nelia ... roboty je vela... ako vzdy.... na vas naladu mam... nebojte sa.... 😀

no ja tiez dufam, ze v tomto roku este nieco poriesime... ak vsetko pojde tak ako ma tak by sme to mali stihnut 😀

nelia
7. sep 2010

@sincerity a určite všetko pôjde tak ako má... neboj... 😉 ... ozaj, ako stojíte s domčekom? budete sa tento rok sťahovať, či nie?

orsulka
autor
7. sep 2010

ahoj ahoj ahoj.....
tak sa velmi tešim, že aom VaS správou od draceka podporila a potešila ........neli...sincer...sup...sup..sup.....do toho!!!!!!! sme tu s vami 😵 😵 😵
@nelia som rada, že ti je fajn.......
ja som prave zrusila zubarku, lebo furt sople a kasel, tak tam na nu nehcdem dýchať...a este aj ten organizmus je trosku asi oslabený, tak nech to netyrim hoci aj nejakým zubným kameňom... 😉 😉
v noci som zas dobre nespala moc, takže ked som rano zaviezla Ferka do prace tak som zalomila a zobudila sa o 9,15 !!! hihihihih.......postavila som obed a idem popracovat na domacich ulohách z práce - na vyplatách resp. podkladoch 😉 😉 😉
@adulik76 tie fotečky su fakt super, Mato je uplne perfiš, ako pisala neli, je na nom vidieť aký je šťastný 🙂 🙂 😉 😉
a ta posledná foteška, ako spi oproti nej tá babika....hihih...tak som si hned predstavila, ako moje budu takto oproti sebe spavat....sem-tam 🙂 🙂 🙂 budu robit babiky jeden druhemu , jedna druhej 😀 😀 😀

nelia
7. sep 2010

@orsulka 😀 😀 😀 ... pekne si to napísala... 😉 ... no pri dvojičkách je veru najťažšie dosiahnuť to, aby sa v noci spolu budili a spolu spali... ale verím tomu, že vy to ľavou zadnou zvládnete 😉

orsulka
autor
7. sep 2010

@nelia ta bodaj by si mala pravdu .-))))))

Adu...minule som vravela Ferkovi, ako Maťko prebaloval malu a suchala mu nožičkami, ked sa pokakala.....a on na to, že ved aj on sa bude snažiť mi stale pomahat a tak....tak vravim, no vidiš, a my to budeme mať jednoduchšie, lebo oni si tu krasnu princeznu požiačiavaju na prebalovanie a my budeme každy tu svoju a by sme sa ucili 😀 😀 😀

adulik76
7. sep 2010

@orsulka no, aj toto má svoju logiku, my sme teda odkázaní na požičiavanie 😀, ale nevadí.

@nelia @orsulka no, sme šťastní obaja 🙂

nelia
7. sep 2010

@orsulka veru, čisto logická argumentácia 😀 😀 😀 ... ale určite sa nájde aj viac výhod pri dvojičkách... všetko má svoje pre aj proti.... a bude to fakt dvojnásobná radosť!!! 😵 😵
Našla som si Katusku aj tu na MK a už má v profile, že je 5tt... dúfam, že sa nám príde pochváliť a porozpráva ako sa im podarilo..

sincerity
7. sep 2010

@nelia ... no snad mas pravdu... s domcekom tazko... nevieme presne ... ale pravdepodobne sa to nestihne tento rok... je tam roboty ako na kostole 😅

orsulka
autor
7. sep 2010

@sincerity ono postupne pekne pojde....aj jendo aj druhe...niekedy je zbytočne na veci tlačiť a tlačiť...to just potom nevychádza nič...... 😒 😒 najlepsie bude, ked sa vam pekne zadari..a potom budete finišovať, aby sa v domčeku vsetko postihalo 😀 😀 😉 😉

bublinkaa2
7. sep 2010

Ahoooojte baby... 🙂

Nejak vas tu zanedbavam, isla som popridavat par fotiek a zistila som, ze som uz davno nepridavala, tak som mala co robit aby som skresala vyber... 😀 Ak budete mat chvilku, tak kuk album... 🙂
Inak sa mame dobre, Lucka uz taha skoro ukonceny druhy mesiac, co je zdrava, tuk tuk tuk, aby som to nezakrikla, tak som nesmierne rada. Hoci pred dvoma tyzdnami vyskocili na dva dni zvysene teploty, trochu hnacka a soplik, ale pripisujem to dvom zubom, ktore sa v tom case prerazili. Vieme si ale krasne fukat nos, cize uz neodsavame a zacali sme druhy tyzden bez plienok, tak sa krasne pytame cikat aj kakat bud na nocnik alebo wcko... Je to prenadherny pocit, ked sa jej to podarilo na zaciatku, az sa mi slzy vygulali von. Takze uz chodime ako velka slecna v nohavickach... 🙂

Adulik - Tvoja Lenocka je prenadherne babatko... 😵 😵 😵 Kedy zalozis album? Uz sa velmi tesim na fotky...

Orsuka, Ivkaj - ako sa citite? Ako prezivate tehu? Vidim, ze ste uz v polovici, nemozem tomu uverit...!

Laxity - ako sa ma Natalka? Ake mate uz pokroky? 🙂

Sincerity, Neli - To by bolo, aby tento carovny rok nebol carovny aj pre vas... Urcite bude, vsetko ma svoj cas a vyznam... 😵

Noemarta - Nelinka je krasne dievcatko... ako sa mate? 🙂

Katuska (dracekmracek) - velmi sa tesim s tebou, hoci neviem ci to budes citat, to je naaaaadhera, ze cakate druhe... Silno drzim palce... 🙂

Videla som tu aj prispevok od Sisi - tak ta srdecne zdraviiiiiim, vase slniecko je veeeelmi sikovne... My teda este vobec nerozpravame, iba sa snazime, nehovorim ze nic, ale skor su to take zakladne slova... Co jej ide super je ano a nie... 😀 😀 😀

Krasny zvysok dna vsetkym zelam a ak som na niekoho zabudla, tak sa ospravelnujem...

orsulka
autor
7. sep 2010

@bublinkaa2 no ahoj moja...hned pojdem pozriet aj to vase vysmiate slniečko do albumiku.....tak klopkam na drevo aj ja, že ťuk-ťuk-ťuk.....nech to s tym zdravičkom aj tak dalej vydrži .-))) zrejme ta terapka zabera .-)))
ja sa citim celkom v pohodke, brucho je už celkom velke, a fučim pri rýchlejsom kroku 😉 😉 😉 sem tam niečo pichne, ale to už tak musí byt a vytrimeme 🙂 🙂 🙂

a inak babule, velmi veeeeeeeeeeeelmi davno tu nebola Lilienka......!!!!!! veru ani nevieme, ci už nie je aj tehu....alebo že by ju tak skola zamestnávala ??????

adulik76
7. sep 2010

@orsulka keby bola lili tehu, tak by nám to dala vedieť, nie? Aspoň dúfam.

sisidani
7. sep 2010

Bubli, taky tě zdravím 😉 ,máš moc hezké fotečky,malá je fakt šikula.
Škoda jen,že jste nedali vědět,že jedete na Helfštýn ,no a vlastně do Přerova,mohli jste se stavit na návštěvu.
Helfštýn není moc daleko od nás.
Víš Eli sice mluví hezky,ale plínek ne a ne se zbavit, ona sice ví,že se počurala a pokakala,ale málo kdy se mi vyčurá na nočník, no je to na dlouhé vyprávění.

Adu,malá je fakt moc hezká,už si ani nevzpomínám jak byla Eli malinká, no a taky bych ráda viděla fotečky malé s tebou 😉 .

Dráček, taky moc blahopřeju, mám velkou radost a pevně věřím, že tě bude následovat Nelia a Sincerity.

Oršulka a už pomalu vymyšlíte jména pro drobečky?

orsulka
autor
8. sep 2010

dobre ranko.....teda u mna nie moc dobre, ale čo už........ len tak, že som zas moc nenaspala.....nevadi.....

@adulik76 no už ani neviem či by napisala... a možno si od nas dala len pauzu...taku dlhšiu 😉 😉
@sisidani ahoj moja...... no Eli netreba trapiť, ved pride čas, ked jej samej to bude vadiť.....ta nie????? mena pomaličky vymyslame, len by som rada vedela, čo to bude a potom sa poriadne rozhodneme 😉 😉

adulik76
8. sep 2010

@orsulka tak aspoň prezraď, aké máte tipy, som zvedavá

adulik76
9. sep 2010

dobré ránko, kde ste kto???? 😕

nelia
9. sep 2010

Dobré ránko 🙂
Včera som mala dovču, ale vidím, že som nič nezmeškala... veď tu to vôbec nežije!!! 😠 😠
A ja mám vlastne dnes už piatok, lebo aj zajtra mám dovču 😵 😵 😵 ... v sobotu sa švagriná vydáva, tak ideme pomáhať pri prípravách...

adulik76
9. sep 2010

ja tu žijeeeeeem,
nelik, ty máš tento rok nejaký svadobný 🙂

nelia
9. sep 2010

@adulik76 nooo, aj to cítime na našej peňaženke 😝 ... ale čo už... dúfam, že aspoň bude dobrá zábava...

adulik76
9. sep 2010

@nelia tak to máš drahé zábavky 😀 , oooooo, práve sa mi mladá dáma zobudila

nelia
9. sep 2010

@adulik76 tak ju vybožkávaj za mňa 😉 ... a nech maminu pekne poslúcha!!! 😵

adulik76
9. sep 2010

@nelia práve pekne odgrgla po papaní a božtek som jej dala 🙂

sincerity
9. sep 2010

ahojte babulky.... no my v praci klasika, vela roboty....

nel... my sme boli v sobotu na dvoch svadbach a tiez nam dali zabrat... ale aspon sme sa zabavili

orsul... veru prezrad mena 😉

adu ... aj odo mna boztek posielam malinkej 😉

orsulka
autor
9. sep 2010

krasny den mojkovia......malí i velkí .-)))))
tak ja som sa po dva dni trapila s nejakymi bolesťami bruska, hlavne po bokoch a tak...vcera som si kupila aj magnezko, aj jednu tabletku šťurchla.......
dnes som bola na kontrole na poradni.....aj som to vravela dokymu, že to buško a tak, tak mi hned nasadil 3x1 tabl. magnezia a predpisal mi presne taky, aky som vcera kupila .-)))))
všetko je chvla panu bihu v poriadku, bublin ky su krasne, zdrave, srdiečko bije....pomeral vsetko co bolo treba (doteraz som studovala skratky 😀 😀 😀 ), ako hlavicku, brusko a steh.kosti......povedal, že vsetko je ok....a ideme na tu serklaž....vzali krv, potrebujem vybavit interne a pravdepodobne od 20.9 do nemocky, povedal, že cim skor zasit, aj ked krčok v pohodke a nevyzera tak zle 🙂 🙂 🙂 a tak som zas kludnejsia a spokojnesia.....ja som sa trochu zlakla toho bruska, ked tak pobolievalo, ale to už asi tak aj bude nadalej....
no a mena????? tak sli sme podla abecedy a hladali sme podobne........možnosti je fakt vela.....
tak napr. Janka (lebo to sa Ferkovi velmi paci , tak k nemu treba nejake) a Hanka (Zuzana) ...ale od tohoto sa ho snažim odhovoriť 😀 😀 😀
moj top na chlapcov, je : Oskar a Oliver........ani na tomto nie sme zhodnuti........prip. Alex a Maxim....
ak bude parik......tak su asi dve možnosti: Leon a Linda, Šimon a Šarlotka....
inak u dievčat sme tiež za Nataliu...chlapec aj Adam......fakt je toho dosť.......

tak co vy na to ?????

orsulka
autor
9. sep 2010

fiiiha ..... ale som sa rozpisala .-)))))))

nelia
9. sep 2010

@orsulka tak si ma veeeeľmi potešila, že sa vám takto darí 😵 😵 😵 ... tie mená nie sú zlé... no máte ich ale hoooodne... tak sa hádam na nejakých zhodnete obaja 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre