Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
2. nov 2010

@minka051 kurna...!!!! ja tomu nerozumiem!!!!!!!!!!!!!!!! som naštvaná........ 😠 😠 😠

bambibam
2. nov 2010

@minka051 ja na zázraky verím (mám predsa Stellu) a teraz je plodný rok a celý november a december ,tak nezúfaj a šup šup pod duchnu , čo nespravia lekáry musíš urobiť sama.

orsulka
autor
2. nov 2010

Minka...a ked je treba aj sa vyplač.....ale este nehádž flinbtu do žita.......zázraky sa deju......
tak DUCHNA od bimbam nie je zly napad...... 😉 😉
toež fakt veôla žien normalne krvacalo a boli tehu....
aj teraz som ležala s kočkou po IVF, ktorá je každy mesiac v nemocnici lebo krvaca.......a stale je to OK......

minka051
2. nov 2010

@osulka no ani ja ešte mi povedzte aký test je dobrý lebo toto mám 25, ale sú aj 10, a teraz som vybrala z koša a nejaký náznak ducha tam je ale nemyslím že to niečo znamená. Ten jeden obal tak na ten povedala že sa jej pozdáva no ja neviem. Uvidím čo mi povie zajtra. Ak sa zázraky dejú tak teraz majú príležitosť 😲

orsulka
autor
2. nov 2010

@minka051 no vidiš...nič nepovedala isto...takže nezatracuj to hned...chod do postele a lež, ked sa trochu spini nevadi......len sa neprepinaj........ja o testoch moc neviem, testovala som možno 2-3 za život, a aky mali taky som kupila...takže v tomto neporadim.......ale....podla mna kasli aj na testy......

minka051
2. nov 2010

@orsulka ja som na ne vždy kašlala. Bála som sa testovať. Už musím len počkať do zajtra. Len ked videla len prázdny obal to sa mi nepáči. Ani jej sa to nepáčilo.

bublinkaa2
2. nov 2010

Minka - 😔 drzim moc silno palce...

A vsetky vas baby pozdravujem.... 🙂

nelia
2. nov 2010

@minka051 moooooooooja, to snáď nie je pravda, koľko sa aj ty musíš trápiť 😔 😔 ... ale ako píšu baby, ešte nie je nič stratené... špinenie môže znamenať aj to, že jedno to vzdáva, ale druhé tam kľudne môže ostať!!! Moc moc Ti držím palce, aby to bolo v poriadku.

sincerity
2. nov 2010

@minka051 .... neverim vlastnym ociam! to snad neni pravda. Moc na teba budem mysliet, nech sa to nepotvrdi... nech je to proste dobre, musi byt! ved kde je na tomto svete spravodlivost! Drz sa babulka!

sincerity
2. nov 2010

a ostatne kocky... ahojte

orsul... tak budeme velmi drzat palce tym dvom nasim! tfuj... musi sa to podarit.... ved niekto pisal, ze je tento rok plodny ... a predsa este neskoncil....!

super, ze spis lepsie.... pekne treba oddychnut, ked to ide.... ako s robotou... este chodis? dokedy budes?

sincerity
2. nov 2010

@ofs ... tazko povedat... ale snad homeopatika neublizia... pripadne pre tvoj klud skus zavolat to centra... budes pokojnejsia! drzim palce nech vam to vyjde!

sincerity
2. nov 2010

@orsulka a este som zabudla... s laparkou je to tazko... velmi zle obdobie mame... napisem neskor... uz je tu toho asi dost smutneho...

nelia
2. nov 2010

@sincerity dúfam moja, že to nie je nič vážne a zvládnete to 😔

@orsulka aj od nás pozdravuj Vilka a Ladku... odkazujem tfuj, tfuj, tfuj!!! 😉
Práve tu Lacimu o nich rozprávam a ja že Vilka a Ladko... tak sa na mne rehoce 😀 .. ale pochopil o koho ide.. xixi

adulik76
3. nov 2010

dobré ránko, fešandy. Ako sme sa všetky vyspinkali????

nelia
3. nov 2010

Dobré ránko 🙂

@adulik76 ja celkom fajn, no bola by som potiahla ešte aj dlhšie 😝

adulik76
3. nov 2010

@nelia však aj ja, ale "niekto" musel papkať a teraz ten "niekto" spí a ja som hore 😀

minka051
3. nov 2010

@nelia Ahoj no bodaj by to bola pravda ešte dnes budem volať lebo mi doktorka brala aj krv na HCG a uvidím. Malý zázrak silno potrebujem. No keby zostalo aspoň to jedno budem strašne šťastná.

sincerity
3. nov 2010

ahojte babulky!

minka myslim na Vas!

orsulka
autor
3. nov 2010

ahojte kočky...ja dnes pracovne, preto sa hlasim tak neskoro.....

@sincerity
@nelia už vcera som pozdravovala od vas vsetkych vilka s ladkou, aj že im držite palce....vyzeraju byt dost v pohode, aj ked neviem ako to zaposobi skor na Viliama ak by to náhodou nevyslo, ale zatial sme v očakávan pozitivneho a tak je to najlepsie... 😉 😉
@sincerity dufam, že to u Vas nie je nič vážneho, taketo amutne dni nejake, verim, že to bude vsetko Ok...ked budeš mat chut na napis viac..... 😉

adulik76
3. nov 2010

nejak tu vládnu pochmúrne nálady... @sincerity hádam to nie je nič vážne, vy už by ste si tiež zaslúžili nejaké pozitívne správičky, či udalosti

orsulka
autor
3. nov 2010

@adulik76 presne som si to myslela......napriek peknemu slniečkovemu pocasku vonku...tu je tak posmutnejšie......
žeby sme si tak nejak viac teraz vybrali tie minusove dni????? aby zajtra mohli byť už plusové???? 😀 😀 😀

ostatne bábiky...nech je Vam Lenočka prikladom.......!!!!!! tak ona ma jeden den minusový a ostatne len a len plusove!!! 😵 😵 😵

nelia
3. nov 2010

@minka051 nemáš už nejaké správičky??? aj ja na vás silno myslím... dúfam, že to nakoniec dopadne dobre 😔

@sincerity a kľudne sa nám posťažuj, možno sa Ti uľaví... 😔

@adulik76 hádam tie pochmúrne nálady skôr či neskôr vymiznú a bude tu opäť vládnuť optimizmus... veď sa blížia vianoceeeee 😅 😅 ... my sme malému kúpili takú elektrickú štvorkolku a už sa nevieme dočkať, kedy si to nájde pod stromčekom... očiská sa mu určite rozžiaria... viem si to živo predstaviť 😵 😵

adulik76
3. nov 2010

@orsulka ale ten jeden mínusový vyčerpá toľko energie..... 😝

adulik76
3. nov 2010

@nelia práve komunikujem s orsul cez FB a minka nemá dobré správy, hcg kleslo ☹

nelia
3. nov 2010

@orsulka u vás svieti slniečko??? pošli ho aspoň na chvíľku aj sem 😉

nelia
3. nov 2010

do kelu ☹ ☹ ☹

sincerity
3. nov 2010

ahojte babule....

tak to nie su dobre spravy.... ☹ minka velmi nas to mrzi.....

orsulka
autor
3. nov 2010

@nelia nesvieti...ale aj tak vam posielam vela slnečnej energie 🙂)))))) pre vsetky🙂)))) 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

minka051
3. nov 2010

@nelia ahoj netráp sa pre to ja budem bojovať ďalej lebo cikyta mi povedala že copaňu mať budem tak musím pre to všetko urobiť nie 😉 Už neplačem lebo nemám slzy iba opuchnuté oči. A o chvílku príde drahý domov a bude ešte viac smutný keď ma takú uvidí. Tak už musím prestať. Ta ako som negrcala tak dnes 4x. Ale to sú nervy. Ale už sa snažím byť v pohode.

laxity
3. nov 2010

@minka051 😔 veľmi ma to mrzí...verila som, ale tak žiaľ nezasvietilo 😔 ...ale je to úžasné, že to nevzdávaš a ideš do toho ďalej...copaňa bude verím tomu 😉

veľa síl aj priateľovi určite je veľmi smutný tak ako aj ty 😔

majte sa krásne babulky 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre