Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

laxity
11. mar 2011

@adulik76 od nás máš meno a priezvisko mm 😉

orsulka
autor
11. mar 2011

ja som dala vdiet ladke, takže poslu korunky, a dam vediet aj ferkovi, nech posle..... 😉

sincerity
11. mar 2011

@adulik76 tiez sme poslali... ale pride asi az v pondelok. napisane vrabelovci bojnice 😀

adulik76
11. mar 2011

pýtam sa preto, lebo prišla jedna suma a v poznámke "záloha na chatu" a neviem, kto už bol taký rýchly 😉

sincerity
11. mar 2011

no asi ten kto ma vub-ku ..... priznajteeeeeeeee sa 😀

adulik76
11. mar 2011

@sincerity neli ma vub-ku, ale tá mi písala, že pošle peniaze až večer, lebo nemá pri sebe grid kartu..........................................................pátranie pokračuje..................................... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nelia
11. mar 2011

@laxity to sa zvyknú deti odstaviť aj samé??? Podľa mňa môžeš byť rada, že si celý rok kojila... nie?

nelia
11. mar 2011

@adulik76 tak to budeš mať asi za tie služby, keď to nemá majiteľa 😀 😀

ivkaj
11. mar 2011

@nelia ze srdce mooooc gratuluju! Nezapomeň teď na hodně kyseliny lisové a hodně odpočinku 😵

@sincerity co ty, už jsi volala jak se mají embryjka? Ráno jsme to probírali s Kryštofem a mohl se smíchy potrhat, tak ti bylo určitě dobré znamení. A neboj, on to nikomu neřekne 😵

@adulik76 a nemůžou ty prašule být od Laďky?

@laxity buď ráda, že se malá odstavila sama. Když jsem četla různé rady jak na to (třeba nechat dítě tatínkovi a odjet pryč) tak takhle je to asi nejlepší 😉

nelia
11. mar 2011

@ivkaj kyselinu listovú beriem a snažím sa odpočívať 😵 ... ide víkend, tak si pekne oddýchnem 🙂... a ozaj, ty Kryštofa kojíš? Máš dosť mliečka?

sincerity
11. mar 2011

no babulky, mam vysledok z centra. Vsetky embryjka sa pekne vyvyjaju - dve sice slabsie ale tych 5 ze vyzera velmi dobre 😀

@laxity vidis, som ti vravela, to co vsetci .... ze si kojila krasny rok 😀

laxity
11. mar 2011

@nelia hej hej aj dieťa si uvedomí, že už stačilo...som rada, že to ide takto hladko, len to trošku trápi a stále mi je trošku smutno, predsa ten kontakt keď sme sa kojili bol nezabudnuteľný pre mňa, je to úžasné spojenie...teda ja osobne som to tak cítila, kedže som mala doma prísavníka 🙂 😢 🙂

ale už je dobre, večer ma čaká teplá sprcha a odstriekavanie 🙂 a @sincerity dnes príde si pomojkať malú bo už nebude kedy 😀

sincerity
11. mar 2011

@laxity no len aby nedrichmala ako taky step 😀

nelia
11. mar 2011

@laxity @sincerity ano, treba si ju pomojkať teraz, lebo potom budeš musieť dávať veľký pozor na bruško... som veeeeeeeeľmi rada, že sa krásne vyvíjajú... A kedy idete na vklad? Dávate dve?

ivkaj
11. mar 2011

@nelia tak to je fajn, že na se tak opatruješ 😵 Sem to hned musela říct P. a jeho reakce byla "jak k tomu přišli?" to víš, nemá s tím zkušenosti 😎 😀 😎 Ale mám z vás moc velkou radost, až sem slzičku uronila. Letos je to fakt príma rok 😵
Zatím pořád kojíme a malý zatím roste a prospívá. Ze začátku to byl sice boj a pořád si musím něco v jídle odpírat, ale ráda bych vydržela co nejdýl. Jak psala Laxity , má to takové svoje zvláštní kouzlo 😵

@sincerity tak přeci měl Kryštof pravdu;o) Nechci nic zakřiknout,ale přijdeš mi taková hodně optimistická a v pohodě a to je mooooooooooooooooooooooooooooc dobře.

nelia
11. mar 2011

@ivkaj som veľmi šťastná, že to kúzlo budem môcť o pár mesiacov zažiť na vlastnej koži 😵 😵 ... odkáž polovičke, že ho pozdravujem 😉 😀 a že mu to na stretku môžeme vysvetliť osobne 😀 😀

@adulik76 prašulky poslané...

Krásny víkend všetkým!!! 😉

adulik76
11. mar 2011

@nelia registrujem, už som ťa "odfajkla" 😀 😀 😀 😀 😀

laxity
11. mar 2011

@nelia tak @sincerity si ju nepomojkala, Naty zaspinkala 🙂 , veď to, zajtra to má posledný krát potom už nedovolím Naty dvíhať 🙂

@ivkaj hej hej má, je to krásny pocit, ale rok asi stačilo 🙂

ivkaj
11. mar 2011

@sincerity kdy máš vlastně naplánovaný transfer?

Baby, třeba se vám bude hodit slevový kupón na Pampers http://www.pampers.cz/cz_CZ/ecoupon_sk/?src=1&l...

sincerity
11. mar 2011

@nelia @ivkaj ak pojde vsetko v poriadku, transfer bude v nedelu o 9.45 a ak ich bude dostatok dam urcite dve

boztek Krystofovi 🙂

ivkaj
11. mar 2011

@sincerity jo jo13 je šťatné číslo, vždyť Kryštof i Lenička se narodili 13 ;o)
Pusu mu dám raději až ráno, teď sem ráda že spí. Celý den pobrekával, až mě z něho hlava bolela 😔

noemarta
11. mar 2011

@sincerity silno drzime palceee 😉 😉 😉 😉
@laxity verim ze si smutna, viem o com hovoris, je to ten najkrajsi pocit aky som ja zatial zazila, ale ver,ze je lepsie ked to Naty sama uz odmieta, ako keby si ju ty od toho odnaucovala, myslim, ze to by bolo pre teba aj ju horsie. Takze to ber z tejto stranky, ze je to super. Aj tak ste super vydrzali 😉

adulik76
12. mar 2011

náš škero vyškerený 😵 😵 😵 😵 😵

sincerity
12. mar 2011

@adulik76 sak je podarena ta Lenuska.... a tusim je to cely tata!!! 😀

sisidani
13. mar 2011

@nelia moc gratuluji k těhu a pěkně se šetři a moc odpočívej 😉 .
@sincerity držím na dnešek pěstičky, tfuj, tfuj, tfuj.

\eliška už od včerejška kašle tak doufám, že se to moc nezvrhne. Nasadila jsem sirup od kašle a doufám v brzské zlepšení. Protože nás kašel trápí každou chvíli.

noemarta
13. mar 2011

@nelia booooooooooooooooooooooze, to jak je mozne ze mi taka SUPER sprava usla, velmi sa ospravedlnujem, som nejaka zaneprazdnena pracou, tak citam asi kazdy druhy riadok 😅
Zo srdca moooooooooooooooc gratulujem a drzime moc moc s NElinkou prsticky nech fakt tehulkujete teraz vy dve so sincerity !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😉 😉 😉 😉 😉 a spraaavne sa riadis, netreba mysliet negativne a vsetko bude fajn !!!!!!
juuuuuuuuuuuuuuj, jak si mi zlepsila deeen,.
@sincerity a na vas dnes moc myslime.

nelia
14. mar 2011

Dobré ránko 🙂

@sisidani @noemarta ďakujem, no ešte nás čaká veľmi dlhá cesta... tak by som ten čas teraz posunula 😝 aspoň o 2 mesiace...
Nič mi nie je, až mi je to divné... chvíľkami si musím pripomínať, čo sa deje, aby som si na seba dávala väčší pozor...

@sincerity dúfam, že včera všetko dopadlo na 1* 😉

@adulik76 no fakt nádherný škero 😵 😵 😵

adulik76
14. mar 2011

@nelia moc ti držíme palčeky a dávaj na seba veeeeľký pozor

@sincerity dúfam, že cca o 14 dní nám tu zahlásiš // 😉

nelia
14. mar 2011

@adulik76 podľa mňa nám ich zahlási už za 10 😉

sincerity
14. mar 2011

ahojta babulky 😀

no vcera to dopadlo vcelku dobre, vlozili mi dve krasne blastocysty ... embryologicka sa nadchynala ake su to krasavice, nieco o nejakom obale hovorila... no neviem. Na mrazenie nam ostali dve tiez velmi pekne embryjka... tie tri sa zial prestali vyvijat. Ale vcelku myslim, ze vysledok stimulacie je dobry... oproti ferticentu...

co sa tyka dvoch ciarok... no neviem neviem, testovat neplanujem..... 😀

@nelia no pekne si davaj pozor na seba, urcite netreba nic podcenit.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre