Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

noemarta
18. apr 2011

ahojte holky,
@orsulka, jeeeeeeeeeeeeej, tiez som dojate, to musel byt kraaasny okamih, a vobec krasny vikend 🙂 🙂
Gratulka velkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!

@sincerity pocuj, inac vies ze som na to myslela, ze ci si mala robenu toxoplazmozu.... vies, moja mama to mala a kvoli tomu potratila dvakrat.... drzim moc palce, tiez som si myslela, ze na ket pojdete skor, tak na leto.... ale dockame sa, uvidiiiis !!!! jaaaaaaaaaaaaaj, ty chces byt tehu za rovno segry coooooo 😉 😉 som vas odhalila... hi hi

ivkaj
18. apr 2011

@sincerity ahoj kočko, jsem ráda, že jsi si ozvala.Hru na co by bylo kdyby znám a je fakt, že to na psychice moc nepřidá. Určitě bude líp. Jsme zvědavá co vám v centru řeknou.

@orsulka tak to je super, až sem slzu zatlačila. Obrovská gratulace! ! ! ! Škoda že jste tak daleko, hned bych se na tu vaši veselku (obřad) jela podíavat.
P. teda prohlásil, že F. kazí reputaci chlapům, když žádá o ruku v kleče a ještě před obecenstvem 😎

@adulik76 taková mladá a už v důchodu?!? 🙂 Docela závidím.

@nelia týýýý jo, takhle si výletit. Co ten váš plánovaný výlet do Rumunska? Ještě pořád je v plánu? Nebavila ses s Dr.i o genetickém vyšetření? Někde jsem četla příběh paní, co se jí podařilo otěhotnět až po několika potratech a na genetice jim zjistili,že chyba je u chlapa v nějakých chromozomech a to způsobovalo, že embryo se přestalo vyvíjet.

No a já mám od včerejška super rýmu. Včera mě k tomu ještě trápil hrozný kašel, ale ten už je naštěstí celkem v pohodě. Naprd je, že když člověk kojí, tak v podstatě nic nemůže. I homeopatický sirup na kašel obsahuje alkohol 😝 Tak se jenom děsím aby to nechytl mrňous, když máme jít ve St na očkování.

orsulka
autor
19. apr 2011

ahojte babule......

Sincer...takže tých ruťí bolo 21 preto, že drobci sa narodili 20 a tá jedna ako ja 😉 😉 😉 určite bude aj fotka, tak vam ju sem potom hodím.....ale tým, že F. nikomu nič nepovedal, tak Vilko co nám to vsetko fotil, skoro nestihol zaznamenať tento okamih, lebo si práve foril "tortičky" 😀 😀 😀

všetkým vam dakujem za gratulácie....ešte nemáme den "D"....pravde podobne niekedy na jesen to spáchame, ale presne est enevieme......šak dam vedieť .-)
@ivkaj prajem skore uzdravenie moja...hlavne nech mliečko ostane mliečkom!!!!!

adulik76
19. apr 2011

toto som kúpila, keď bude mať lenuška rok 😵

adulik76
19. apr 2011
adulik76
19. apr 2011

a toto chodítko sa mi náramne páči....

ivkaj
19. apr 2011

Čaute ženy, venku je tak krásně 🙂 Jak teď prcky oblékáte do kočárku?
U nás za chvilku začínají závody mrňousků, tak se chci jít podívat. Ale to naše mimino už přes hodinku spí v postýlce, tak sedím na gauči a ani se nehnu abych ho něčím nevzbudila 😅

laxity
20. apr 2011

@ivkaj ja obliekam malú už na ľahko v podstate ako som oblečená ja...ale ty máš ešte predsa mrňousa, takže určite lepšie obliecť...Naty už iba behá, takže kočík nehrozí 😀

laxity
20. apr 2011

@adulik76 ty chceš aby ti už behala, keď používaš chodítko? 😀 je krásne, ale ja som nepoužívala, neodporučali mi 😕

nelia
21. apr 2011

Dobré ránko 🙂
Len narýchlo nakúkam, čo nového, lebo inak makám jak šrób 😝 a koníka akosi nestíham...
Tak keby som sa už neukázala, prajem krásne sviatky všetkým... veľa vody 😀 a hlavne veľa slniečka!!!! 😉

orsulka
autor
21. apr 2011

babule..ja tiež neviem ako idem stihať...tak vsetkym krasne sviatky....chlapcom vela vodky, a dievkam malo vody 🙂)))))) hlavne tých vela volných dní....to je paráda... 😀 😀 😀 😀

ivkaj
23. apr 2011

čaute ženy, všem vám přejem krásné svátky ;o)

Dneska jsme byli na rodinném výletě. Máme v nohách sice jen 8km, ale Kryštof to zvládl úplně v pohodě (včetně kojení na pařezu v lese 😵 ). Dokonce vydržel hodinku v nosítku a ještě tam usnul 😵

bambibam
25. apr 2011

Prajem pekný večer a dúfam,že ste všetky také mokré ako ja. 🙂 😉 , tento rok bol galantný ,všetci inteligentne poprskali ,žiadne kýble.

@orsulka gratulujém, 😀 😀 😀 😀

Ahojte všetci,mi sa moc nemáme čím chváliť,dni ubiehajú velmi rýchlo,nič mimoriadne sa nedeje až na zopár starostí ktoré patria k životu. Bola som na gynde ,meškala mrcha,test neg., urobila my sono a nič nevidela tak mi zobrala krv a pichla agolutín. Takže čakám na výsledok. Trochu som s toho nervózna. 😖
Stellka rastie a vymýšla každým dňom viac a viac. Začína sa púšťať chodiť- okolo stien postele. Rozprávať sa jej moc nechce a najvačší problém má jedenie. Všetko poprple a každú chvílku papá. Takže všetko sa skoro točí okolo nej a 80% dňa sa venujem iba jej. Konečne sa polepšili noci . Zaspí o 22 00 a vstáva až o 5 00 ,čo už konečne sa trochu vyspíme. Akurát staršia to 3 dni vnoci pokazila ,lebo som celé noci behala okolo nej - púpava -a kvitnúce stromy spôsobili astmatic.záchvaty,výsyp,opuchy ,teraz už len kahrncuje a sople ako divá ,ale v noci sa nedusí,a kludne spí. 😝 😝 😝
Mála som pocit ,že moje deti skúšajú kolko znesiem,hlavne ked nespím. 😝 Teraz vonku prší a prší a hrmí tak sa tešíme na slniečko.

ivkaj
26. apr 2011

Čaute ženy,kdepak se všechny touláte?

orsulka
autor
26. apr 2011

ahojte bambulky......
tak som sa konečne dostala k vam 😉 😉 dnes sme boli na poradni...Adamko 62 cm a 5,85 kg, Šarlotka 62 cm a 5,73 kg.....vsetko je OK, sme zdraví.cez vikend sme absolvovali po dva dni dve grilovačky unznámych, drobci boli krásni a krásne spinkali vonku, pri vonach klobasok a slaninky .-))))))) sviatky prebehli Ok, napiekla som super kolačik, a zjedol sa velmi rýchlo, skoro sa mi neuslo 😀 😀 😀

už mame fotečky z krstu, tak ked bude viac casu, tak urcite dam nejaky ten albumik🙂)))

co je u vas noveho???? nejako s atu nič nepise....tak čo je toto??? 😀 😀

nelia
28. apr 2011

Čaute fešandy 😀 ... vidím, že to tu "žije" 😕
Náš výlet bol super, len mohol byť dlhší... zase zarezávam v robote...
Minulý týždeň to vyzeralo, že to hemato vyšetrenie, ktoré potrebujem, sa robí len v Martine, ale včera som zistila, že to robí aj Antolská v BA (robia to iba 2 nemocnice v SR), tak som sa hneď objednala na 12.5. - pani doktorka bola veeeeeeeľmi zlatá... cítim, že ona bude naša spása 😵 😵 Tuším sa zaoberá práve potratmi a takú som potrebovala. Tak sa veľmi teším, že mám z nej hneď na začiatku dobrý pocit.

laxity
28. apr 2011

Ahojte dievčatá 🙂

nestíham vás čítať 😀 čo sa tu deje? že ani @adulik nepíše 😕

@orsulka krásne miery majú drobci 😵 hlavne, že sú zdravučkí a vyúdení 😀

@nelia som zvedavá, dúfam, že bude všetko na dobre ceste 🙂

My sa máme fajn, Naty vkuse behá, vymýšľa, často sme vonku, zabúcha mi na dvere a nič si nezmôžem...proste ide sa von 😀

noemarta
28. apr 2011

@nelia no super spravicky, verim ze vam ozaj ona pomoze, drzim palceee !!! 😉

noemarta
28. apr 2011

@laxity hi hi sme pisali v tej istej minuuute...

laxity
28. apr 2011

@noemarta 🙂 ta aspoň niekto nie 😀

a ako?

noemarta
28. apr 2011

@laxity my dobre, akurat nela zaspala, tak ja si dam kavicku a kolaaacik 🙂
Vcera som bola u nasich, od poobedia, ale nechcela som ti volat, lebo babka sa kochala z malej vratili sme sa kulturne unavene z rakuska, boli sme trosku po nakupoch. Ved aj tak je rada na vas.... 😉 😉 takze ste ocakavaneee.

laxity
28. apr 2011

@noemarta no a kedy cez týždeň alebo cez víkend? Bo keby sme cez víkend, tak by aj @sincerity prišla so mnou 🙂 . A čo ste dobre ponakupovali? Ja sa tam už toľko chystám, potrebovala by som tiež Naty pokúpiť papanie 🙂

noemarta
28. apr 2011

@laxity ja chodim do hainburgu, do bipi, nakupili sme si drogeriu-prasky, avivaz..... a plus malej hippky. ale samoska musis spravit vacsi nakup aby sa ti to oplatilo, kedze my to mame dost daleko, ze nebyvame pri hraniciach...
No mne je jedno, mozte aj cez vikend, budem rada ked pride aj seeegra 🙂

orsulka
autor
28. apr 2011

@nelia tak to su super správicky a toho 12.5. je tu coby dup 🙂)))))))

@laxity tak jasne, že si Naty pýta svoju pozornosť 🙂 ked chce von, tak sa ide von a hotovo§!! hihihih....už pracujete na druhom??? tusim si niečo spominala 😉 😉 😉

orsulka
autor
28. apr 2011

@noemarta krásna profilová fotečka .-)

laxity
28. apr 2011

@orsulka zatiaľ nie 🙂 hej hej ona je proste šéfka od narodenia 😀

@noemarta tak to dohodnem so sincer a dám ti vedieť 😉

ivkaj
28. apr 2011

čaute, konečně sem někdo přihodil pár řádek ;o)

Já mám za sebou dneska zubaře a nenašel mi ani jeden kaz;o) Zato by chtěl vytrhnout osmičku (je tam kaz či co), ukecala jsem to až na podzim. Do té doby budu muset vymyslet jak to udělat s kojením kvůli práškům na bolest. A zítra jedem na první miminkovské cvičení, tak jsem zvědavá co na to bude Kryštof říkat.
Táta hlídal v práci, tak tam mrňous rozdával úsměvy na celé kolo, hotová reklama na mimino ;o) Jsem ráda, že je to takový společenský pohodář, jen doufám, že mu to vydrží.

@noemarta to to jídlo pro prcky vyjde v rakousku o tolik levněji?
@nelia to je fajn, že mají termín tak brzo. Zvažujete i tu genetiku? Mluvila jsem dneska totiž s kolegyní, taky má za sebou už dva potraty a jí právě našli něco na genetice 😝
@laxity tak dej pozor aby ti malá někam neutekla ;o) Jak se má ségra?
@orsulka teda vy pěkně rostete. Po kom budou ty děti tak velké?

laxity
28. apr 2011

@ivkaj uteká mi každý deň opica malá 😀 sestra sa má fajn, učí sa veľa teraz o týždeň má skúšku 🙂

ivkaj
28. apr 2011

@laxity a za chvíli bude běhat za klukama nebo spíš kluci za ní 😎 Tak sincer moc pozdravuj a ať i to učení leze do hlavy samo;o)

laxity
28. apr 2011

@ivkaj odkážem...čítam, že si bola u zubára, tak fajn, že nemáš kaz...ja som bola po pôrode a mala som tri 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre