Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
4. máj 2011
ivkaj
4. máj 2011

Čaute ženy, tak jak se daří?
@adulik76 malá je pěkná čtenářka;o) Jak se připravuješ na návrat do práce?
@nelia co ty, pořád máš v práci takový zápřah?

orsulka
autor
4. máj 2011

ahojte.....
mne to nejak beži a ja nejak nestíham.......
dnes som zistila, že som neposlala na DÚ štvťročné hlásenie...za obe firmy..... 😠 😠 ja som na to v apríli mylsela, ale tak nejak mi to rýchlo ušlo a už je maj.....
tak som dnes na tom makala, a hádam sa dohodnem na urade, aby mi to este zobrali, kedže to malo byť do konca apríla...... 😠 😠

orsulka
autor
4. máj 2011

@adulik76 tak vaša malá je už poriadne veliká slečna....je krásna bambula jedna 😵 😵
@ivkaj tak ako dopadlo cvičenie????????????? spokojnosť??????

adulik76
4. máj 2011

@orsulka no, dnes urvala žirafke nohu... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivkaj
4. máj 2011

@adulik76 doufám, že s malou nemáte v plánu vyrazit do ZOO 😎
@orsulka tak jim na úřadě vysvětli, že jsi máme od dvojčat a třeba budou mít pochopení.
Mě se cvíčo líbilo moc. Kryštof tam neplakal, tak se to snad líbilo i jemu. V pondělí jsme byli na prvním díle baby masáží, jen kdybych neměla takovou sklerózu si to všechno pamatovat (naštěstí jsme k tomu dostali knížku, tak se mám kam mrknout).

ivkaj
4. máj 2011

Tak jsem si chtěla změnit fotku v profilu a musím čekat jestli mi ji admini schválí a ono to může trvat až několik dní. No co k tomu dodat 🙄

adulik76
5. máj 2011

čaute, už som teda v robote. Poviem Vám, že som mala riadnu "hrču" v hrdle, keď som malú niesla k susede. Aspoň tento prvý deň je ťažký... 😖

nelia
5. máj 2011

@adulik76 bude to dobré, zvykneš si.... však o chvíľku už bude zase pri Teba.. a ako je v robote?

ivkaj
5. máj 2011

@adulik76 Adu, tak jak jsi zvládla první den v práci? Malá je šikula, tak to určitě bez maminky tu chvilku zládla.

Baby, tak dneska je to rok, co jsem byla na OPU. Je to hrozné, jak ten čas letí.

adulik76
5. máj 2011

@ivkaj @nelia už som doma....trocha som zasa zdrhla z roboty..................nuž, niektoré zvyky sa vracajú 😀 😀 😀 😀 😀

ivkaj
5. máj 2011

@adulik76 tak vidíš😉 Co malá, jak to zvládla?

lenka_tomi
5. máj 2011

Prosím vás nevie niekto poradiť, ako by som si mohla doplniť alebo zlepšiť produkciu progesterónu? Dík moc

adulik76
5. máj 2011

@ivkaj celkom v pohode, teraz spinká

adulik76
6. máj 2011

Dobré ránko, kde ste pracantky???? 😀

adulik76
6. máj 2011

niečo na obveselenie:
-Petko, cim chces byt, ked budes velky?

- Debilom

- ?????

- Ked chodime spolu s ockom, stale mi ukazuje a hovori:

"Pozri, ake Porsche ma ten debil!",

"Aha, aku vilu si ten debil postavil!"

"Kukaj, jake kurvisko sa vlecie s tamtym debilom!"...

nelia
6. máj 2011

@adulik76 😀 😀 ... a ako je po dlhom čase v práci?? Zvykáš si? Vidím, že na zdrhnutie si si rýchlo znova zvykla 😀 😀

@ivkaj krásna fotka 😉

@lenka_tomi okrem hormonálnych tabliet veru neviem, čo by zvýšilo hladinu progesterónu 😕

lenka_tomi
6. máj 2011

@nelia ahoj a tie hormonálne tablety sú len na predpis?

ivkaj
6. máj 2011

Čaute, koukám, že dneska se zapojila jen pracující část ;o)
@nelia musela sem fotku vyměnit, protože mi tu původní zatrhli :-/ Nějak mi to vypadlo z hlavy, na kdy jsi vlastně objednaná na tu krev?
@adulik76 tak jaké byly první dny v práci?

@sincer tak na tebe sem si kočko vzpomněla, když sem se dívala na ěnjakou slovenskou TV a dávali Modré z nebe. Byla tam jedna holčička a té ta pusa tak jela,až sem si vzpomněla na tebe ;o)

orsulka
autor
7. máj 2011

ahojte...
tak ja budem mať zajtra rok, co som bola na odbere....fakt ten cas letí 😀 😀 😀
@adulik76 tiež som teda zvedava ako to zvladaš v praci...nie si aj tak myslou stále u Lenušky???????? 😉 😉 a mala ako u susedky????
@ivkaj tak vy teda od malička davate drobčekovi same dobrotky ako dvičenie a masáže.....má sa u vas ako král 🙂)) ale kloniec koncov ved ním asi aj je...vsak???

veru Sincer....tak ako si dopadla v skole????????? davno si nepisala, tak asi más toho zasek nejak vela.......a co domcek????? už je vsetko hotové?????
nelik aj tebe sa moja bliži ten termín hemato vyserenia....je to coby dup 🙂)))))

@lenka_tomi ..ja o tomto nemám ani páru....

adulik76
7. máj 2011

@orsulka furt pozerám na mobil, či mi susedka nevolá, nepíše...ale časom si zvyknem. Malá to berie celkom v pohode, asi lepšie než ja 😉

ivkaj
7. máj 2011

@orsulka no ona je to spíš zábava pro mě. Potřebuju se dostat mezi lidi ;o)

nelia
9. máj 2011

Dobré ránko prajem 🙂... hádam budeme mať pekný začiatok týždňa... mne došla po potrate 1.mrcha, tak ma všetko bolí, ale hádam to nejako predýcham 😒 .. inak ma aj celkom potešila, lebo v nedeľu letím na 3-dňovú služobku a dovtedy aspoň odíde...

@ivkaj na vyšetrenie idem tento štvrtok... laborantka mi vravela, že výsledky budú hneď poobede, no neviem, či zo všetkých vyšetrení... tak som už zvedavá..

@lenka_tomi tabletky sú určite len na predpis... ale tento víkend som akurát čítala niečo o hube Mu-erh (neviem, ako sa to presne píše), že upravuje hladinu progesterónu - je to nejaká čínska huba, tak si to skús vygoogliť 😉

lenka_tomi
9. máj 2011

@nelia ďakujem pekne, skúsim niečo pohľadať. Inak je to poriadny paradox, že ten hormón, ktorý nám ženám chýba sa akosik nevyskytuje v prírode? Asi preto má toľko žien také problémy.

sincerity
9. máj 2011

ahojte babulky... tak sa po dlhom casisku zase ozyvam 😅 😕 😅

skuska dopadla tak ako dopadla, asi najlepsie ako mohla vzhladom na to ze to bola chemia, a prvy termin. Nespravila som ale dal mi vybrat zo 45 otazok, lubovolnych 10 a z tych budem odpovedat na 3. Zo vsetkych co sme tam boli spravila len 1, takze tak.

Domcek teraz velmi neriesime, neni su peniaze, hlavne ze byvame. Teraz sme riesili dalsi uver, ale to len peniaze na vratenie rodine, ktore mame pozicane. Vyjde nam akurat na zateplenie a fasadu, to chceme tento rok poriesit.

Ivi, preco si si spomenula na mna? 😕 😀 to ja som ukecana? nieeeeeee

adulik76
9. máj 2011

no čafte všetky, práve sme sa vrátili od doktorky a vyfasovali sme antibiotiká 😠 😠 😠 😠 😠 😠 , moje drobátko konečne spinká

nelia
9. máj 2011

@adulik76 čo sa deje??? nebodaj si hneď na OČR?? Dúfam, že raz-dva budete v poriadku!!!

@sincerity ahooooj... ty ešte žiješ?? 😉 ... a koľko skúšok máš ešte pred sebou? či len teraz začalo skúškové? A na tých 10 otázok sa akože môžeš doma pripraviť a potom pôjdeš na ústnu? či? 😨

adulik76
9. máj 2011

@nelia na očr išiel maťo, ja musím ísť zajtra do roboty. Ja ani neviem, ako sa to stalo, len od včera je lenuška v horúčkach ☹

sincerity
9. máj 2011

@adulik76 no teda..... tak vam prajeme rychle uzdravenie!!!

@nelia no mam 4 skusky zo zimneho z 5 /ta chemia bola posledna/, mozem si doma vybrat, naucit sa a prist na skusku v riadnom termine, co vypise. Letny semester - skuskove mi zacina od juna.

ivkaj
9. máj 2011

@sincerity no ahooj, koukám, že toho máš víc než dost. A můj osobní názor na chemii 😝 😝 😝
A ta malá slečna, jo jo pusa jí jela skoro stejně jako tobě. Už se těším na léto, až vás zase všechny uvidím.

@nelia teda ty cestovatelko, kam máš namířeno? Ve Čt na tebe budu moc myslet.

@adulik76 kde to malá chytla?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre