Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

lada_dee
5. sep 2011

takze z velky starosti... nakoniec malickosti.. tak to sa da... 🙂

takze o chvilu opat budete brazdit cesty ... 🙂

Vily je stale doma... 🙂 on trenuje len po veceroch, kedze si dolamal nozku (teda ma presnejsie nalomenu kosticku, nic vazne, ale nemoze naplno trenovat) .... smola tento rok... ☹((((
zly zaciatok novej sezony .. tak hadam lepsi koniec... 😀 bude

nelia
5. sep 2011

@adulik76 a kam ste sa to balili? iba do roboty, či ste sa vybrali na dovolenku? ušlo mi niečo? 😕

orsulka
autor
5. sep 2011

no...a ako krásne ste sa rozpísali .-))))))

@adulik76 s tym čelným sklom to bol teda pekny šok.......ja by som ho tiež (toho dementa) rotrhla na fleku.....a kam ste sa balili?????

@ivkaj tak aj vaše tututko už je OK........ a že tri dvojičkovske páry.....to musela byť fakt zábava...🙂))

@ivkaj
@lada_dee ja by som možno navrhovala, že 13-teho urobiť test...pretože aj u nás je 13 šťastné číslo....nám 13-teho mája vkladali drobčekov......takže sa pridávam k Ivke a Adulke 😉 😉
Ladi, čo ty na to?????

@nelia tak na nedostatok spanku sa len pekne priprav, ja ho mám už sakra nedostatočne..... 😒 😒 tak dnes šarlie spala 12 hodku doobeda a aj poobede...a maly po hodinke...večer už boli jak máčne máčky........a som zvedava ako budu spať v noci 😕 😕 😕

orsulka
autor
5. sep 2011

inak babule...sme na strane č. 500!!!!! 😉 😵 😉 😵 😉 😵

adulik76
6. sep 2011

sme na Smrekovici - kam chodievame s maťom každý rok. Lenuška zvládla prvú noc úplne bravúrne, srdiečko moje

lada_dee
6. sep 2011

@orsulka no.... krasne to ciselko... 🙂

včera bol v celku krasny deň, po dlhej dobe pozitivne spravičky..... mame jedneho mrazačika v Brne uloženého.... 🙂
a Vilymu uhradili v PD basket 1/2 dlžnej sumy.... 🙂 ...mame to z čoho uhradiť a nemusíme si požičiavať, uff... 😒
🙂 tak snad september mesiac pozitivnych sprav... 🙂

a zeby som toho 13. sla na HCG? 😀

nelia
6. sep 2011

@adulik76 tak si to tam pekne užite... ako čítam, aj Lenuška si to užíva... 🙂

@lada_dee a už si teda po vklade či ako to vlastne je??? 😕

lada_dee
6. sep 2011

@nelia 🙂 cakame, co a ako... 🙂 ...1.9. sme boli v Brne, pekny datum to bol... 🙂

@adulik76 Lenuska si to v Bojniciach vyskusala... a teraz si to uziiiiva.... 🙂

nelia
6. sep 2011

@lada_dee paráda, tak moc moc držíme palce!!! A vložili nakoniec len 1? Tak teraz len pekne oddychuj a nech Ťa polovička obskakuje 😉

lada_dee
6. sep 2011

@nelia Vily sa stara... 🙂 ... najradsej by bol, keby som len doma sedela... 😀
dali sme 2 ... uvidime... 🙂
neviem, ci mam mat nejake pocity.... pri prvom IVF som mala kadejake.... ale po nejakom tom 4-5 dni presli... 🙂
teraz to nebolo tak intenzivne... nemala som ani vajecniky take bolestive, lebo sme mali len 4 vajicka... a tri boli zrele... 🙂 ... minule to bolo 11 a len 1 bolo vhodne.... 🙂

🙂 tie dni tak pomaly idu 🙂

nelia
6. sep 2011

@lada_dee no poznám ten pocit... človek by dal všetko pre to, aby sa čas posunul o pár mesiacov... ale treba byť trpezlivý a ruže prídu 😉 😀 .. to je super, že Vily je doma, aspoň nie si sama...

lada_dee
6. sep 2011

@nelia Vily teraz obmedzene trenuje, lebo ma nalomenu kosticku... iba vecer 🙂

a vy ako? vlastne tebe ako zistili tie problemy s tou zrazanlivostou?
veru... verime... 🙂 trpezlivo cakame 🙂

ivkaj
6. sep 2011

@lada_dee Tak to je pěkný začátek ;o) A navíc samé pozitivní zprávy. A užívej si, že se ti čas vleče. S miminem to pak letí, že ani nemrkneš a už budou choit do školky.

nelia
6. sep 2011

@lada_dee no keďže som bola po 3 potratoch a na obyčajnej hematológii mi nič nezistili, začala som pátrať v rodine a zistila som, že majú takú chorobu, ktorá sa zistí iba špeciálnym vyšetrením v Blave a tuším v Martine, tak som si dala urobiť konkrétne to a zistili, že to mám... tak môj gyndoš mi teraz povedal, že iba pozitívne myslieť a podarí sa!!! A vďaka liečbe to už dúfam dotiahneme do úspešného konca.
A @ivkaj má pravdu, užívaj si pohodičku kým môžeš... čas bude potom fakt utekať.. môj krstný syn sa teraz narodil a už včera šiel prvý krát do škôlky... no poviem vám, aj ja som mala nervy, ako keby bol môj vlastný 😝

lada_dee
7. sep 2011

☹ to sa ani nechce verit... mlady muz... ☹ smutno...☹ hrča v krku... ☹

nelia
8. sep 2011

veru je to neskutočná tragédia... tiež je mi z toho veeeeeeeľmi smutno 😢 😢 😢

sincerity
8. sep 2011

ahojte babulky!

veru veru, je to strasne, mne sa tomu ani vcera nechcelo verit 😔

@lada_dee takze ste uz po vklade?! Super, a mate aj jedneho mrazacika? to je parada. Tak silno na Vas myslim a verim v pozitivny vysledok. Opatruj sa a setri.

@ivkaj tak som rada, ze sa problemy s autom vyriesili 😉 ... a ako je to s tymi krstinami, uz to bolo? Ci vas este len cakaju?

no ja som mala v pondelok a v utorok nejaku crevnu pliagu, myslela som ze umrem... musela som v utorok ostat aj doma, co ja nezvyknem, no fakt hnus, ale uz je lepsie.

lada_dee
8. sep 2011

@sincerity nejaka pliaga sa zenie SR... kamaratkin syncek siel v pondelok do nemocnice na infuzky.... take bolo chuda dehydrovane po tych prehankach.. ale uz od vcera je doma... 🙂

dakujeme.... 🙂 ... a uz si sa rozhodla kedy ty do toho prasknes?

sincerity
8. sep 2011

@lada_dee no my sme rozhodnuti tak prelom oktober november, uvidim, co mi povie dr. na prehliadke ohladom toho polypu.... aby som este nedajboze nemusela ist na ten kyret 😠 ☹ ... ak bude vsetko ok, tak tak ako som pisala.... ak nie tak uvidime a asi sa to posunie...

nelia
8. sep 2011

@sincerity určite bude všetko v poriadku, pôjde to podľa vášho plánu a budeme tehuľkovať všetky 3 spoločne 😉

sincerity
8. sep 2011

@nelia tak tak nel... tiez to tak vidim 😀 .... len neviem neviem, kde najdeme taaaaaku velikansku chatu, ked nas bude o tolko viac 😀 😀 😀

ivkaj
8. sep 2011

@sincerity křtiny budou příští neděli tady http://www.krystofovoudoli.eu/turisticke-zajima...
K tomu v sobotu oslava svátku. Když jsem to počítala, tak u nás bude 20 lidí 😝

@sincerity @nelia pěkně si to plánujete, tak sraz bude třeba v červnu aby ste neměly strach, že tam porodíte ;o)
@lada_dee a ty už bys mohla mít po šestinedělí a my se aspoň budemem moct muchlat s malým miminkem nebo miminky 😵

sincerity
8. sep 2011

@ivkaj no to je krasa! To ste vybrali naschval, alebo to mate blizko? Tam sa bude Krystofovi pacit! 20 je tak akurat.... som zvedava, ako to nakoniec dopadne s tymi vasimi pribuznymi....

ivkaj
8. sep 2011

@sincerity No když nám neklapl křest tady u nás, tak jsem hledala kostel sv. Kryštofa a zjistila jsem,že je jediný v ČR. K tomu moc fajn pan farář a už sme nic jiného nehledali. Je to sice od nás hoďka cesty, ale je tam moc krásně. Tak doufám, že bude přát počasí.

sincerity
8. sep 2011

@ivkaj odpadnem, ten Krystof sa bude teda pysit, ze to ste kvoli nemu vybrali. Snad vam vyjde pocasie, potom sa tesime na fotky! Koho mate krstnych?

adulik76
8. sep 2011

čafte babule, k tomu včerajšku sa mi ani moc nechce písať, je to hrozné 😢

.....ja mám návrh na jednu chatu: www.vzsmrekovica.sk to je chata, kde sme teraz s maťom a môžem povedať, že to tu fakt máme odskúšané 😉 . Super prostredie, ticho, relax, pohoda, detské ihrisko, tenisový kurt, krčma a bar, pohodový personál, hríby, čučoriedky, maliny. Neďaleko je Bešeňová, trocha ďalej je Tatralandia....
Možno by sa dala vybaviť aj nejaká skupinová zľava

sincerity
8. sep 2011

@adulik76 sak sme sa nic nedozvedeli aduuuuuuuuuuuu, stranka je zevraj v rekonstrukcii

ivkaj
8. sep 2011

@adulik76 něco blíž k hranicím by nebylo? Od nás je to 500 Km :-/

adulik76
8. sep 2011

mne to v pohode načítalo http://www.vzsmrekovica.sk/

adulik76
8. sep 2011

moja buchtička

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre