Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

ivkaj
2. feb 2012

@nelia s Laciho dědečkem mě to moc mrzí. Co to vaše bydlení, už jste ho dodělali?

adulik76
2. feb 2012

@laxity ja som s našimi cm a kg spokojná, len som podotkla, že lenuška po mne moooc vysoká nebude

@nelia laciho pozdravuje naša celá rodinka, nezabúdame ani na teba.... smrť patrí k životu, len sa to ťažšie znáša, keď sa nás to priamo dotýka

nelia
3. feb 2012

@ivkaj ale kde... L. má teraz iné starosti, píše diplomovku a učí sa... tak nemá čas na prerábku... no hádam sa to tento rok podarí 🙂

@adulik76 dík... súhlasím s Tebou, že to patrí k životu... a je mu takto určite lepšie, lebo už bol vyše roka chorý, tak sa už iba trápil 😖

lada_dee
4. feb 2012

Ahojte baby,
no dlho som tu nebola. Zdá sa,že to moje pracovné "nasadenie" preháňam, ale je fakt,že v práci nás bolo veľmi málo,ale klientov o to viac ☹ normálne som občas ťahala 12tky ☹
Minulý víkendik bola super oslava,Adamko a Šarlotka boli nádherní, veď uvidíte fotky 😉
Aj ja sa na ne veľmi teším.

Tak krásny víkend všetkým 🙂

orsulka
autor
6. feb 2012

@nelia teiž ma mrzí, čo sa stalo....pozdravujem polovičku.....
tá reflexka viem, že bolí, ale hlavne vtedy, ak máš naozaj veci zablokované.....mne ked robia nohy, tak niekedy sa mi až hlava krúti!!!!!!! ale stojí to za to 😉 😉

a co tá chata v lete???? tak ja fakt navrhujem kvoli Pražákom niekde v strede....Morava alebo tak...hmmmm?????

ivkaj
6. feb 2012

@lada_dee teda ty budeš snad na nástěnce jako pracovnice měsíce. Ale dělat 12h, to máte teda hoooooooodně práce, ale mysli i na sebe a odpočívej!

Já jsem pro stretko;o)
Jen nevím jak s termínem.

laxity
6. feb 2012

Ahojte

@nelia moc ma to mrzí ☹

V sobotu u mňa spala @sincerity a preberali sme aj chatu, niečo sme hľadali, tak pošleme nejaký ten link a môžme sa rohliadať a rozhodovať čo a ako, kam.....termín žeby niekedy august? 🙂

ivkaj
6. feb 2012

@laxity tak nejvíc to má rozplánované @sincerity aby sme jí stretkem nenarušili její plány (škola, daně, KET a tak 😎 )

orsulka
autor
6. feb 2012

tak akurát sa bavíme, ale sak august by mohol byť aj u nas....ale naozaj by to mali tentokrát rozhodnuť naše snažilky......aby sa im "nenarušili plány" akon písala Ivuška 😀 😀 😀
@ivkaj už x-krát som ladke vravela aby to s tou prácou neprehánala, ale....nejak sa mi nedarí....ona dosť vela myslí na iných a nie na seba......no hlavne, že všetkým treba pomáhať, ale keď potrebuje ona, tak sa väčšina otočí chrbtom...česť výnimkám...resp. výnimke.....
ale tak ona si rozumie sama najlepšie, ja sa jej len snažím pomocť prípadne poradiť 🙂)))
@lada_dee ako dopadla tá Blava??? hemato a genetika??? kedy budu výsledky?????

lada_dee
6. feb 2012

@orsulka
@ivkaj
babenky moje... ☹ no myslim na kolegyne to je fakt, ale nie na vsetky zase... to by som tam aj spavat potom mohla. Len na jednej mi zalezi, ktora si to uz v lete za mna "odsrala" a teraz by to bola zas len ona... je to strasne fajn baba a najhorsie na tom je, .....nasa sefka... 😨
zial ma tu moc... vyhodit ma kedykolvek.... a ja pracu potrebujem, bo uvery musim platit, Vily pracu stalu nema... inak to nejde... ☹
rozhodla som sa... ze na KET pojdem v maji... takze som to posunula z marca na maj... snad ma sefka nevyhodi, ked to zisti... od nej vselico sa da ocakavat... ☹(((((((((((((((((((((

Vysledky budu tak koncom februara.. tak budem hned potom pisat do Brna... co a ako... 🙂

ivkaj
6. feb 2012

@orsulka @lada_dee jo jo, to znám. Makala jsem v práci jako šroubek od nevidím do nevidím a co jsem z toho měla - málem mě vyhodili na paragraf o hrubém porušení pracovní kázně. Takže opravdu podle rčení "každý dobrý skutek je po zásluze potrestán". 😝

ivkaj
6. feb 2012

@lada_dee tak se kočko hlavně drž!!!!!!

lada_dee
6. feb 2012

@ivkaj aj to sam i moze stat... ☹ to je fakt... a zvlast u tejto nasej sefovej... ☹

prve tyzdne po PNke som normal chodila z prace nacas.. ale posledne tyzdne to bolo fakt desne... ☹
snad sa to ukludni... a potom pride hypokampan a som v rici... 😀
hlavne musim hodit debat... ako je to pri KET, kolko dni sa beru lieky... a tak... aby som vedela kedy sa mam vybrat na dovcu ci PNku... ja som si to do planovaca zapisala, posledny aprilovy a prve dva majove... 🙂 dovca a basta

adulik76
6. feb 2012

@lada_dee pri KET-e berieš lieky až po vklade... to s tou prácou je mi ľúto, je to všade naprd. Ja mám zasa podriadenú, ktorá mi hádže polená pod nohy, kde len môže, tak nerobím nič iné, len ju riešim a vytýkam jej všetky nedostatky....nuž, musím si kryť chrbát, keď ona je strašný podrazák.

lada_dee
6. feb 2012

@adulik76
A kedy sa ide na KET? Mne sa momentálne zmenil cyklus na 28dňový z 35. Uvidím čo bude ďalej.

adulik76
7. feb 2012

@lada_dee cca na 14-ty deň po skončení cyklu.... tak nejak sa pamätám

noemarta
7. feb 2012

ahojte baby...
takze my sme postretkovali, baby sa vyhrali, vybozkavali, no zlate su, oplatilo sa cakat na kvalitu , ze @laxity ??? 😉
pekny den prajem.

laxity
7. feb 2012

Ahojte

@noemarta ďakujeme baby a inak Naty ešte nespí, ale už zaspáva, tato je s ňou a ja obedujem 🙂

noemarta
7. feb 2012

@laxity a nela este spi.... 😉

laxity
7. feb 2012

@noemarta už aj Naty spí takú pol hodinu 🙂 a zaspala hneď ako sme odišli?

noemarta
7. feb 2012

@laxity tak za 20 minut, este sa jasorila s tatinom...

orsulka
autor
7. feb 2012

@laxity
@noemarta no krásne babulky......sledujem, že sa pekne pohrali - kamošky 🙂))))

@lada_dee ja myslím, že sa lieky, beru asi od 2 dna cyklu do toho 14-15 dna a potom sa ide na vklad, sleduje sa maternica, aby bola pripravená......no a po vklade klasika...utroš 🙂 😉

adulik76
7. feb 2012

@orsulka veru, máš pravdu.... ja som už zabudla, predsa len 12/2009 je dááááávno a už som si nepamätala s tými liekmi 😀 😀 😀 😀 😀

sincerity
8. feb 2012

ahojte babulky!

moc moc sa vam ospravedlnujem, ze vas takto zanedbavam! Ale sak ma uz poznate, roboty na mraky, chodim na pol siedmu, siedmu a o piatej domov.... to stiham akurat navarit, okupat a uz ucim... v podstate od noveho roka. Este mi ostava urobit jednu skusku, na tu zatial nemame termin, predbezne by mal byt 17.2.... potom budem zase pisat diplomovku a potom sa zase ucit na statnice.... takze rozplanovane to mam pekne 😀

tesi ma, ze drobci pekne rastu.

orsulik, som zvedava na fotky z oslavy a aj ty ivi, nemate nejake, ci som ich prehliadla?

nel.... pozdrav laciho, mrzi ma ten dedko, musi to byt rana.... tiez sa z lax obavame toho dna. Nastastie ten nas bol dnes na kontrole u urologa a vyzera to ze je v poriadku (ma nador na prostate a hrozila rakovina....)

lax a noe tesim ze ste sa stretli, nelinka je kocka..... ja neviem kedy to mne vyjde, snad po tych nestastnych statniciach budem mat viac volna.....

lada a adu... v kazdej praci je asi nieco, adu ma aspon vyhodu ze je to podriadena ktora podraza, moze ju aspon pekne sfuknut 😀 .... a lada ... neboj o chvilu budeme pelesit na materskej 😉

co sa tyka stretka ... ja som za.... nech nikoho ani nenapadne ze by nebolo..... aj ked nepiseme (a hlavne ja) tak casto, myslim, ze stretko vzdy dopadlo super a vzdy sme mali o com rozpravat.... a ked nebudeme mat o com, tak budeme pit 😀

ja som s lax uz pozerala nejake chaty, ubytko a tak, najlepsie a najvyhodnejsie pre nas vyberieme a hodime to sem, mozno sa vam nieco zalubi.... pripadne ak ma niekto nejaky napad, sem s nim.... Konkretne pozerame to Zlinsko a okolie, pripadne inu oblast v cechach blizko slovenskych hranic....

zatial vsetko, ved ja sa zase ozvem 😀

lada_dee
8. feb 2012

@orsulka 😉 a že jak ďaleko bývaš 😀. Ďakujem :-*

nelia
9. feb 2012

Ahojte 🙂
Čo sa stretka týka, my by sme v auguste teoreticky tiež mohli, máme tam síce už jeden víkend obsadený, ale teraz neviem ktorý, no zistím to.. L.bude mať dúfam už po štátniciach a s bruškom môžem prísť 🙂... no neviem, aj minulý rok som plánovala prísť s bruškom, ale tentokrát by to už mohlo hádam vyjsť 😝

lucka2601
9. feb 2012

Ahojte babulky,
mám otázku už 3rok sa snažíme o mimi,beriem clostyl+utrogestan a v novembri som bola na laparke.1menštruácia prebehla normál no ta kt.mala byt tento mesiac je skoro žiadna len špinenie a tak 1deň krvacania.Špinenie trvá už 7den niekedy s krvou niekedy ružove.Test som si robila 2dni pred MS mala som na 2 pozitív,no robila som si dalsi pred 2dnami a nebolo tam nič,može byť že som málinko načúrala????Dr.mám na horách a špiním stále:(((Nemáte s tym niekto skusenost????

orsulka
autor
9. feb 2012

@nelia
@sincerity no kuuurňa baby...že sa aj ozvete!!!!!! aaaaaaaaaaaaaaale nie...srandujem, hlavne že ste živé a zdravé 😀 😀
zobudila sa mala,musím končiť....paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

sincerity
9. feb 2012

dievčatá! tak ak mi pošlete cez IP Vaše ctené e-mailové adresy, mám pripravenú úžasnú tabuľku so 7 možnosťami ubytovania! Pravdu povediac ani jedno z nich nie je vyhovujúce.... raz tam neni to, raz ono, raz neviemčo .... a čudné čudy. Úprimne povediac pri našej zostave sa ťažko nám bude hľadať niečo čo bude vyhovovať všetkým. Takže pošlite, ja vám pošlem. Možno z tých vôbec nevyberieme.... ak nájdete niečo iné, kľudne dajte vedieť. Ja už nepozerám, je mi z toho zle.... furt som tam niečo objavila, čo nebolo dobré.

sincerity
9. feb 2012

@lucka2601 no ťažko povedať, vychádza mi z toho, že si mohla byť tehotná a plod sa žiaľ neudržal. Prípadne skúsiť iný druh testu.... ale pravdupovediac by som tomu veľkú nádej nedávala... hlavne ked berieš utroš a clostil, to by babatko malo udržať....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre