Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sbear
12. feb 2013

hrozna tragedia, ty lekari su niekedy ako na hlavu padnuty

ivkaj
12. feb 2013

@adulik76 normálně mi z toho běhá ráz po zádech :-/

Jo jo, P. je už od prosince v nové práci. Chtěl pohnout se svoji kariérou a u piva jaksi nebyla moc šance dostat se dál. Teď se vrhnul do tuňáka a je moc spokojený.

nelia
13. feb 2013

@ivkaj wou, tuniaka ľúbim... takže budú zásoby na chate?? 😉 😝 Keď je so zmenou spokojný, to je fajn 🙂.. pozdravuj ho od nás, nech sa tuniak dobre predáva 😀

orsulka
autor
13. feb 2013

čaves babule......ani u nás nič moc nového...makám a trenujem ako divá na náš celovečerný program, F. býva po večeroch pri deťoch a celkom je už zo mna hotový, ale ešte tam máme dosť práce a času čím dalej tým menej a tak sa musí makať...
detičky sú chvala bohu zdravučké, rodičia tiež 😉 😉

@ivkaj tak sa teším, že je P. spokojný, lebo ak to má v poráci chlap na hovby tak sa to chtiac nechtiac presúva aj na domáce prostredie.....toť to mám doma.....aj cez tie všetky pracovné problémy sa tento moj chlap celkom fajn drží, síce ešte tak pol hodku po príchode z práce nevníma, ale potom už pohodička 😀 😀 😀

adulik...tak k tomu príbehu vašho kolegu fakt niet čo dodať...určite mu pomožete

ivkaj
14. feb 2013

@nelia když budou přebytky tak něco vezmene;o) Ale zatím máme doma jen to co P. dostal v uvítacím balíčku. Je to menší firma, tak tam na rozdávání zaměstnancům moc nejsou.

@orsulka z tebe bude nějaká celovečerní hvězda?

orsulka
autor
15. feb 2013

@ivkaj tak to ešte uvidíme 😀 😀 😀 dúfam, že program sa bude páčiť všetkým, ktorí sa prídu pozrieť .-))))))

sincerity
15. feb 2013

ahojte babule.... hlasim sa po dlhsom case... som zahynuta v praci... ziskali sme dalsieho klienta, cim mi pribudla praca aspon na dalsie dve tri hodiny denne, casom to snad bude lepsie, ked sa zaucim.

@adulik.... je to fakt smutne, co sa stalo, aspon mu trosku ulahcite zivot v tazkej situacii teraz

@ivkaj tiez som nevedela, ze presiel od piva k tuniakom.... no snad sa mu paci.... a ak tie tuniaky predsa len nejake budu, kludne dones 😀

@orsulka no teda... by som si to rada pozrela.....

ivkaj
15. feb 2013

@sincerity teda co ty s tolika penězi za odvedenou práci budeš dělat? ;o)

Baby, co s tím stretkem?

sincerity
15. feb 2013

@ivkaj no moja to neviem 😀 😀 😀 ale uz su to take strasne velke peniaze, ze musime zalozit sro 😀 😀 😀 ale nie robim srandu, len sa to viacej oplati..... u nas zivnostnik sa rovna chudak, ktoreho stat tak osklbe ze az....

no stretko snad bude, len dohodnut chatu a termin.... ved nejake navrhy boli, nie?

adulik76
18. feb 2013

baby, no čo to stretko?

sincerity
18. feb 2013

no dievcata... ja neviem neviem.... sak snad len to stretko bude, a nejak sa uz len dohodneme.

mne je to jedno, co sa tyka ubytovania.... vyspime sa hocikde.... budeme mat zase Lilu... ale ak by to bolo problemom, alebo by sme boli s niekym na izbe, komu by to vadilo, tak ostane doma. Co sa tyka terminu tak v podstate tiez jedno, treba dat nejake navrhy... mozno kvoli @laxity by som uprednostnila ten august.

nelia
18. feb 2013

ahojte....
čo tak 23-25.8.??? ťažko plánovať takto dopredu, ale ten termín máme tuším zatiaľ voľný 🙂 a nám by kľudne vyhovovalo to isté miesto ako minule

ivkaj
18. feb 2013

Čaute, tak termín snad nějaký dohromady dáme, ne? Jen nevím, jestli nám někde přes prázdniny pronajmou chatu/chalupu jen na prodloužený víkend. Dívala jsem se na tu co jsme byli loni a tam pronajímají na celý týden už od května :-/

Za nás hlásím, že v druhé půlce srpna nemůžeme.

lada_dee
18. feb 2013

Ahoj kočky ...tak sa po dlhom čase hlásim,... zdraví sme a obaja makáme ako ďas... Ešteže máme víkendy, ale občas sa stane, že Vily musí do práce.
U nás novinky len u mňa v práci....dve kolegyne dali výpovede a dve tele 😀 ....sa to všetko zamotalo.... Normal nemá kto robiť 🙂 ....aj keď teda len jedna trhu maródi, tiež sa im po dlhoročnom snažení podarilo... 🙂 tak sa z nich teším 😉
Teraz sme si s Vily dopriali predĺžený víkend v Jasnej... Bolo super, ale kratko 😀

Čo sa týka stretka... No ak budem pracovať, tak bude problém s voľnom...ale inak sa prispôsobíme 🙂
@ivkaj ...tak Pavlovi nech sa v novej práci darí 🙂
@sincerity ...že vitaj v klube.. ☹ no nebudem to tu rozoberať, že teda 30% he podľa mňa dosť vysoké číslo aby sa s tým niekto začal zaoberať :-/ .... Hematolog jasné anopyrin...a Stelcl pridal aj injekcie...pravda je, že som to s hematologom konzultoval, ale na prvom stretnutí mi vravel, že ak sa to podarí mám sa ozvať a tá moja známa čo má naň odporučila, chodila na kontroly každý mesiac .... 🙂
@adulik76.... Tak to je smutný príbeh ... ☹ nemám slov... ☹ ...uff

lada_dee
18. feb 2013
lilli00
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
nelia
19. feb 2013

@lada_dee to je pohodičkaaaaaa 🙂 🙂 ... my ideme teraz na Roháče od štvrtka, sa tešíííím 🙂 🙂 ... vidíš, že aj v robote sa to vyvíja lepším smerom.. predpokladám, že v tejto situácii Ťa už nechcú prepustiť, síce roboty musíte mať vyše hlavy, ale radšej veľa ako žiadnu, nie? 😎

lada_dee
19. feb 2013

@nelia ....no lepší smer...nemyslím, ale je ako je... ☹ ...výpovede boli kvôli niekomu a...nie prvýkrát ☹ 5 ľudí za 2 roky ☹
Odchádzajú kolegyne, čo už vedia a sú samostatne... Takých starších pracovne sme tam už len 4...nové baby to sú 3 mesiace "mimo" .... ☹ Mne to zas berie čas, môj osobný....takže ani podstav nie je naj... Bojujem 😉
Uvidíme ...čo a ako ďalej ... 🙂
Nakoniec zo znižovania....chýbajú ľudia..... :-\

adulik76
20. feb 2013

@lada_dee vy to tam máte úplne hrozné, taká neistota, to fakt na psychike nepridá

orsulka
autor
20. feb 2013

čaves...baby nebolo by to stretko lepšie tak nejak v juni???? predsa len asi budu volnejšie termíny aj na predlžené vikendy ako cez letné prázdniny....my ešte nevieme kedy dovolenku naplánovať...
iank som za tu moravu ako minule, to bola pohodička

branislavn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adulik76
26. feb 2013

kde ste kto???? 😕

lada_dee
26. feb 2013

Tu... 🙂
Ide jar.... 🙂
Dnes som mala krásne prekvapenie, ...Adamko a Šarly má prišli pozrieť 🙂 ....ďakujem :-*

ivkaj
26. feb 2013

Já pořád tak nějak v poklusu ;o)

adulik76
27. feb 2013

čaute, toto som našla:
http://www.limba.com/sk/ubytovanie_cesko/byt/no...

vedeli by sme sa pomestiť?

orsulka
autor
27. feb 2013

@adulik76 no myslím, že ani nie...je tam 6 izieb a nás je sedem...okrem toho ta jedna dvojka a trojka su prepojené len závesom, takže tam by som dieťa moc nedávala

ja nejak nestíham teraz, boli ešte aj treningy, zajtra máme velku generálku a v sobotu premíeru celeho programu...srdce mám už teraz niekde až v krku, ale zároven sa aj tesím...nestála som na javisku pred publikom už pekne dávno!!!!!!! držte palce aby nám to vsetko vyslo🙂)))

detičky v pohodke, konečne bolo dva dni teraz nááádherne a boli sme 2x denne vonku, cestovali sme autobusom, no urobili sme si krásne dni.....
buduci týžden nám F. odchádza na lyžovačku do talianska, takže to bude pre mna doooosť náročný týžden a stále sama!!!!!! uff...uff...ta šak ale vytrimeme, ta ne?????????????

adulik76
2. mar 2013

@orsulka tak potom tá Rusava, však všetci môžeme byť tak, ako sme boli a voľné zostalo to podkrovie so 6 posteľami, tak sa tam Vilko s Laďkou nejak pomestia, nie? 😀

lada_dee
2. mar 2013

@adulik76 .....a nám bude 6 posteli málo 😀

adulik76
2. mar 2013

@lada_dee šak, keď si ich pospájate, budete mať letiskooooooo

ivkaj
2. mar 2013

@adulik76 @lada_dee do podkroví by na Rusavě museli jít i @nelia

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre