Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
8. mar 2013

@orsulka nám koniec júna nevyhovuje... skôr ten stred..

@sincerity my by sme IVF chceli riešiť až na jeseň... no centrum by sme mali už asi aj teraz navštíviť, podať žiadosť a tak... 😒 ... mám z toho asi podobné pocity ako ty 😖

nelia
8. mar 2013

ozaj, všetko naj k dnešnému sviatku ženyyy 😵 😵 😵

ivkaj
10. mar 2013

Čaute baby, asi vás moc nepotěším. Už nemusíme řešit, jestli nám tu chalupu z loňska pronajmou - je od půlky května až do konce července obsazená (teda až na dva termíny (28.-30.6. a 8.-14.7.).

adulik76
11. mar 2013

@ivkaj no, tak skúsme teda v júli. My sa prispôsobíme na termín 11 - 14.7.2013

nelia
11. mar 2013

my máme júl dosť nabitý 😒

orsulka
autor
11. mar 2013

baby...mna napadlo a zabudla som...my ten termín 11-14.6. nemožme ideme totižto na svadbu..... soory, ja som na to uplne zabudla....

adulik76
11. mar 2013

@orsulka ten termín už padol... nie je voľná chata. V júli zasa nemôže neli, mám pocit, že tento rok stretko nebude. 😒

ivkaj
11. mar 2013

Baby a co tak přelom května/června ?

ivkaj
11. mar 2013

@orsulka a to bude už konečně ta vaše svatba? 😎

adulik76
12. mar 2013

@ivkaj my sa prispôsobíme na každý termín okrem augusta

nelia
12. mar 2013

mne sa obe páčia... nemali by to pražáci ďaleko??
@ivkaj my môžeme v máji a júni okrem termínov 17-19.5. a 28-30.6.

ivkaj
12. mar 2013

@adulik76 ta druhá chata je super velká, ale pro nás už moc daleko min. 4,5h bez zastávky a to prckové nedají.
Ta druhá chata je blíž, ale nemá zase 7 ložnic.
Já se na to dívala včera, ale když už jsem našla něco pěkného, tak to bylo obsazené.

Baby co vy ostatní s termínem @laxity @sincerity @lada_dee @orsulka ?

adulik76
12. mar 2013

tak ja už neviem...

laxity
12. mar 2013

Ahojte

ja vás sledujem baby, len čakám či sa tu napíše nejaký konkrétny termín bo ako viete Kubo má malú každý parný víkend

všetky zdravím 🙂

sincerity
12. mar 2013

KOCURKOVO 😅 😅 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😅 😅 😅 😅 😅

adulik76
13. mar 2013

však do tej Polianky by sme sa pomestili:
- 1x3 - ja, maťo, lenka
- 3x4: orsulkovci, ivkajci, nelikovci a laďkovci spolu
- apartmán: katka a naty na manželskej, mirka a marek na tých ostatných troch lôžkach

Tak by sa to nedalo? Inak už som potom "bezradná"

😀

sincerity
13. mar 2013

http://www.ubytovani-jedovnice.wz.cz/3.htm
uz som to minuly rok navrhovala, vybrali sme rusavu, lebo toto ze bolo z prievidze daleko.... pozrite - v tomto pisu, ze ide o 4 apartmany, ale prenajimaju aj cely objekt..... mozno sa skusit opytat co by to stalo, a tak, je tam aj nejake to vybavenie pre deti, myslim, ze by sme sa popratali, je to dost velke.

lada_dee
16. mar 2013

Ahoj zienky ... No termín pre nás všetko stojí a padá na KET, rozhodnutie je, že po 1.5. keď príde mucha tak ostávam doma. Takže máj u nás asi nie. Skôr ten koniec júna....
A z tých nových čo dala @ivkaj sa mi páči to prvé v Lednici ...😉

orsulka
autor
17. mar 2013

mne sa páči aj tá Polianka a myslím, že podla rozpisu Adu by sme sa teda pomestili.....a páci sa mi aj tá Lednice od Ivky.. a tá možno ešte viac, takeže teraz termín.....znovu zopakujem okrem 14.6. kedy sme na svadbe.....inak sme v pohodke...v máji nemožem 25.5. máme reprízu nášho celovečerného programu

s tou svadbou neviem ako...momentálne som dosť naštvaná na svoju polovičku, trochu viac ma vytáča a sice sme sa bavili už aj o termíne, momentálne vobec nie som rozhodnutá vstupiť do stavu manželského...takže asi tolko k svadbe

a čo teda termín.... alebo........30.5.až 2.6.??????????

adulik76
17. mar 2013

mne sa tiež páčia tie lednice, tak to už konečne nejak dolaďme...

laxity
17. mar 2013

ahojte...termín od 30.5. až 2.6. má Kubo malú, neviem aká bude situácia či bude vhodné to s ním meniť 😖

ivkaj
18. mar 2013

Snad se pohneme nějak dál ;o)

víkendy v červnu, tak se dopiště kdo kdy nemůže a snad se to už rozlouskne.
6.6. - 9.6.
13.6.-16.6 nemůže @orsulka
20.6. - 23.6.
27.6.-.30.6. nemůže @nelia

adulik76
19. mar 2013

@ivkaj my sa prispôsobíme na každý víkend

orsulka
autor
19. mar 2013

my& môžme 6.6. aj 20.6. jediný problém by bol, ak by bolo vystupko, ale to zas viem povedať ja, keby v tomto nejaké bolo, že nemôžem a tam na to vystupko by sme dali iný termín...ked to viem takto dopredu tak sa to dá.....

nelia
19. mar 2013

6.6. a 20.6. môžeme aj my... a nám je jedno, kde to bude... dieťatko zatiaľ nemáme, čiže extra nároky tiež nie 😀

ivkaj
19. mar 2013

@nelia @orsulka @adulik76 tak to zatím vypadá, že 4 by mohli ten víkend 20.6. - 23.6. (Čt-Ne)

Uvidíme co na to zbytek @laxity @sincerity
@lada_dee ty se asi rozhodneš na poslední chvíli podle situace, co?

Ať můžem začít shánět to ubytko.

sincerity
19. mar 2013

no dievcata ... mne je to v podstate jedno, najlepsie cim neskor kvoli ivf.... z toho dovodu uprednostnujem ten neskorsi termin junovy teda. Snad nebude problem kvoli robote a dph

co sa tyka ubytovania mne je to uplne jedno, hlavne aby rodiny s detmi mali svoje izby ... najradsej by som do chaty, kde by sme mohli byt akoze pekne spolu vsetci, kde je nejaka spolocenska miestnost a tak, keby prsalo.... ked nebude taka moznost, trebars niektory z tych penzionov....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre