Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

ivkaj
4. apr 2013

Baby, kolik za noc jste ochotní dát?

orsulka
autor
4. apr 2013
ivkaj
5. apr 2013

@orsulka nevypadá to špatně, ale vy by ste měli cestu min na 4h

adulik76
5. apr 2013

@orsulka ale počet izieb sa mi zdá malý

adulik76
5. apr 2013

http://www.limba.com/sk/ubytovanie_slovensko/pr...
tá polianka je cenovo tiež prístupná aj počet lôžok je ok. Len ten termín 20.6 - 23.6 je obsadený

ivkaj
5. apr 2013

Co ty Rajnochovice, cenově to vychází cca na 220Kč/os/noc
http://www.chatyachalupy.cz/nabidka-ubytovani/j...

Co ta cena za osobu - 350os/noc už je moc?

adulik76
5. apr 2013

@ivkaj máš tam len chatu v lese s jedným ohniskom. Čo je tam pre deti?

ivkaj
5. apr 2013

@adulik76 jenže líp vybavené chaty jsou už dražší :-/
Proto se ptám, kolik je strop za ubytko . . .

orsulka
autor
6. apr 2013

v tých Rajnochoviciach ani moc sedenie vonku nie je...

cena 350 je celkom dosť už......niekde niečo medzi tým......

ešte skusim niečo pozriet....

adulik76
6. apr 2013

@orsulka keď som vykalkulovala tú Polianku, tak mi to hodilo sumu cca 332€ - to by bolo veľa?

orsulka
autor
7. apr 2013

@adulik76 332 evri za čo????????

orsulka
autor
7. apr 2013

včera mala Ladka jeden nápad, boli u nas s Vilim.......je tu jeden penzion, fajne izbičky, kuchynka, vonku grilovačka je to v Bojniciach.....v pondelok by chlapci vyzistili, či tam je volný náš termín.....len otázka.....a to hlavne pre Ivku či by prišli aj sem pokial by to bolo volne..... 😕 😕 či to vobec vybavovať.....

adulik76
7. apr 2013

@orsulka za celý pobyt pre všetkých

ivkaj
7. apr 2013

@orsulka Bojnice jsou pro nás 420km, což je podle map cesta na 5,5h bez zastávky což s prcky nedáme :-/
Polianka je 350km a 4:15h :-/

Tak přinejhorším by to holt bylo bez nás 😔

sincerity
8. apr 2013

ahojte dievcence....

mne sa pacia tie Rajnochovice - nepotrebujeme predsa exkluzivny hotel... len tam je otazka, ci to daju na par dni.

inac co sa tyka vzdialenosti, na nas konkretne nepozerat.... dojdeme kamkolvek....Dolezite aby to nemali moc daleko Ivka s detmi.

sincerity
8. apr 2013

v tom gisco ... sa nejak neviem zorientovat 😅 😅 😅

orsulka
autor
8. apr 2013

mne sa páči aj tá perná pod pálavou
aj tie dunajovice---len tam nie je pocet spální, len to, že sú trojložkové

adulik76
9. apr 2013

@orsulka napísali tam, že je tam 10 izieb v tých dunajoviciach

orsulka
autor
11. apr 2013

@adulik76 no tak????? to by šlo.....

či?

adulik76
11. apr 2013

@orsulka však hej 😉

orsulka
autor
11. apr 2013

no tak fakt sa to nejak s tým stretkom nehýbe a musím Vám teda napísať, že mi sme dostali to pozvanie na svadbu 14.6. ale okrem toho sme sa rozhodli po 12 rokoch strávených spoločne to aj osvadbiť a planujeme to na 5 alebo 6.7. tak sme s F. zvažovali, či je teda pre nás dobré to stretko 20.6 . asi skor nie ako áno..... no a teda navrhujem nechať to teda na ten septeber alebo oktober....to je ale len môj náázor, vyjadrite sa
este aj sincer a ladka sa chystaju na stimulku a vklady.....možno všetko bude na jesen jasnejšie....... 😕 😕

či?

ivkaj
11. apr 2013

@orsulka Téééda, tak jste se konečně rozhoupali ;o) Gratulovat předem nebudu, nemá se to. Ale mám z vás radost!

A stretko???
Upřímně už celkem pochybuju, že se nám letos podaří potkat 😅 Myslím, že @nelia psala, že na podzim by chtěli zkusit IVF (teda pokud se jim do té doby nezadaří přirozeně)
Navíc pořád jaksi nemáme vybrané místo :-/

@adulik76 co ty, jak se vlastně máš? Doufám, že nejsou žádné komplikace a nezlobí tě ani žádné nevolnosti 😉

adulik76
12. apr 2013

@ivkaj nevoľnosti zatiaľ žiadne, momentálne nič neriešim, mám toho dosť v robote, venujem sa lenuške a popri tom si len tak priberám.

@orsulka tak september ešte OK, ale október už troška váham, predsa len už budem pupkaňa (aspoň dúfam)

orsulka
autor
12. apr 2013

@adulik76 jasné, chápem...🙂

@ivkaj ved do septembra určite nejaké to miesto vyberieme....ja stále neprestávam veriť, že Vás všetky tento rok uvidím...jednoducho si to nepripúšťam a ešte aj verím, že v tom septembri bude tých "pupkaní" trošku viac ako jedna 😉 😉 😉 do tej doby aj Lax niečo prišetrí a pojde s nami aj s Naty

ja dnes dalsí volný den, starkí si prídu pre drobcov skoro na celý den....a tak som sa rozhodla pre jarné upratovanie, a hlavne pretriediť veci detské a dať do poriadku skrine a to všetky!!!! ak sa podarí tak aj nejaké to okno umyjem 😀 😀 😀

nelia
17. apr 2013

@orsulka tak sa teším, že ste sa takto rozhodli... predsa len, nech je rodina rodinou aj na papieri, ta ne?? 😉
Čo tak termín 20-22.9.?
A mohli by sme do tej Rusavy, kde sme boli minule, keby to bolo vtedy voľné... hmm?

@adulik76 jasné, že budeš pupkaňa... a hádam sa k Tebe ešte pár z nás pridá 🙂 Ako sa inak cítiš? Chodíš do roboty?

orsulka
autor
17. apr 2013

tak mi tam zatial nič nemáme v tento termín, takže súhlasíme........a aj s tou Rusavou....fakt tam bolo fajne 🙂)))))

dnes mám obhliadku s kamoškami na dalsie svadobné salony ohladne siat.....
inak zmenili sme termín na 5.7.2013 a svadba bude v Helpe na hoteli u mojej tetušky 😵 😵

ivkaj
17. apr 2013

@orsulka @nelia @adulik76 @sincerity @lada_dee Rusava je zatím tou dobou volná. Ale nejsem si moc jistá počasím, přeci jen už je to konec září a jsou to skoro hory, takže tam může být jakkoliv a v případě hnusného počasí se tam toho moc dělat nedá.
Co tak o týden dřív, volno by ve vašich diářích nebylo? Na Rusavě ještě je 😉

@orsulka celkem ti ty předsvatební přípravy závidím 😵 Škoda, že jste tak daleko, hned bych jela uronit slzu.

@adulik76 na Rusavě ti může rezervovat pokoj v přízemí (tam kde jsme byli mi loni, ať se nemusíš honit do patra)

nelia
17. apr 2013

@ivkaj ja idem vtedy na svadbu... ale teoreticky 6-8.9., ale tam bude zase možno rozlúčka so slobodou...

@orsulka a plánujete veľkú svadbu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre