Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
13. sep 2013

@ivkaj podľa mňa stačí... my by sme prišli vo štvrtok večer... L. si síce sobotňajšiu službu stále nevymenil, ale hádam sa mu to budúci týždeň podarí...
A zajtra ideme na svadbuuuuuuu 😵 😵 😵

adulik76
13. sep 2013

@ivkaj hej, to je oficiálny názov choroby

sincerity
13. sep 2013

@ivkaj ja si myslim, ze bude stacit

@adulik76 tak o takej chorobe som v zivote nepocula.... prajem skore uzdravenie moja

adulik76
14. sep 2013

@sincerity ani ja, pre mňa to bola tiež novinka

orsulka
autor
14. sep 2013

a ja si myslím Ivik, že asi to bude stačiť...tá sekaná....

@adulik76 no tak to je fakt sila.....aj tak šťastie, že to nemáš v ústach!!!!

orsulka
autor
14. sep 2013

tak my vyrazíme asi tak na obedný spánok, takže dorazíme možno okolo 17-18,00 hod...bude tam už niekto????

sincerity
15. sep 2013

ahojte
tak nakoniec u nas M. bude musiet prist v piatok vecer, lebo maju vela roboty a musi ist este piatok do roboty. Ale z BA pojde rovno do Brna a tam ho bud pojdem vyzdvihnut, alebo sa nejak dostavi do tej dediny.

Takze @ivkaj ak Ta mozem poprosit napis tej pani, ze nas tu noc zo stvrtka na piatok bude o jedneho menej v tej stvorke. Aj ked asi noclah budeme musiet zaplatit... a este opytaj prosim kolko je poplatok za psa, aby sme si vedeli pripravit ceske korunky.

Ako sme to nakoniec zostavili s tym menu? je ochotny niekto nakupit podla zoznamu? U nas to vyzera s najvacsou pravdepodobnostou, ze pojdeme s lax a naty a este aj lili autom spolu, tak neviem. Pripadne si to mozeme nejak rozdelit a trvanlive potraviny mozem nakupit ja o den skor (kava, cukor, cestoviny...). Zeleninu mozeme doniest, to nebude problem.

adulik76
15. sep 2013

aj mi je ľúto, že sa tento rok nezúčastníme stretka, ale žiaľ, nie som v stave absolvovať túto akciu. No aspoň sa budem tešiť na budúci rok

ivkaj
15. sep 2013

@orsulka my budem vyrážet taky někdy po obědě, tak předpokládám, že by sme tam mohli mezi 16-17h být.
@sincerity co se týká nákupu, může se udělat i na místě. Jsou tam dvě Jednoty, takže nakoupit je kde.

@adulik76 co ty, marode? Doufám, že je ti už podstatně líp!

sincerity
16. sep 2013

nas prichod odhadujeme najskor o 19.00 zial - lax musi do 16.00 pracovat, potom kym pride domov, sadame do auta a vyrazame.

ked by sa nakupovalo v cechach treba vediet dopredu, aby sme si pripadne o to viac nachystali ceskych koruniek.

sincerity
16. sep 2013

@adulik76 to je velka skoda, tak sme sa na vas vsetkych tesili! dufam, ze sa ti to aspon polepsuje. A stretko dufam, bude aj buduci rok, tak sa vidime 😉

nelia
16. sep 2013

My by sme ten nákup vo štvrtok mohli urobiť... len by som ten zoznam navrhovala trocha okresať... si pamätám, že aj minulý rok toho dosť ostalo... radšej by sme mohli čo-to na mieste dokúpiť, keď bude treba.. čo vy na to?
S nami to inak vyzerá tak, že keď si L. nebude vedieť vymeniť službu, tak sa budeme musieť v sobotu na obed vrátiť...
Ja môžem doniesť aj polievkovú zeleninu a v piatok uvariť polievočku.

@adulik76 tiež je mi veľmi ľúto, že vás tento rok neuvidíme, ale teraz je hlavné, aby si sa vyliečila a do pôrodu bola fit 😉

sincerity
16. sep 2013

@nelia no skoda... ale aspon ze pridete... chapem to.... ved aj m bude musiet dojst zase neskor.... sa nam to nejak kazi.... 🙄

adulik76
16. sep 2013

situácia sa lepší, teraz sa to všetko šúpe dolu, tak mám zasa ruky a nohy citlivé, lebo nová kožička je jemná. Hádam do konca mesiaca budem fit....

nelia
16. sep 2013

@adulik76 budeš mať bábätkovksú pokožku... xixi

@sincerity ostááááávame do nedele!!! predsa sa našiel jeden ochotný človiečik 😵 😵 😵

sincerity
16. sep 2013

@nelia supeeeer 😵 😵 😵 podakuj ochotnemu cloviecikovi.

@adulik76 dufajme... ved uz ozaj aby si nevedeli s tym poradit... takto nemozes byt... ved pomaly ides rodit...a este s nejakym exzemom sa zapodievat...

lada_dee
16. sep 2013

Kočky .... Čo tak 20:45 na chate na FB?
Dohodnúť menu a nákup?

sincerity
16. sep 2013

no ja na FB nie som, uz som pisala s @orsulka . sak to nejak dohodnite, ja nemam problem s nicim. Ked sa nespojite, tak skusime zajtra tu.

orsulka
autor
16. sep 2013

NELINKA:::::: zoznam pre teba:

maslo, syrokrémy, kyslá smotana(dresing), cesnak (nátierka), olej, soľ, bryndza (nátierka) trvdý syr (viacej, na cesnakovu natierku, ranajky), jar, ak môžeš a mas zober palcinkáren, ja beriem jednu, tak nehc na tie palacinky máme aspon dve 🙂
šlahačku na palacinky,

orsulka
autor
16. sep 2013

@sincerity nejake tie džemiky donesiete???? lebo Adu mala priniesť...... ja niečo doma mám, len neviem kolko.....

ivkaj
16. sep 2013

@orsulka mám doma sklenici jablečných "povidel", tak to vezmu na ty palačinky.

nelia
16. sep 2013

@orsulka no nestihla som to, teraz som prišla domov... ani by som asi nevedela, ako chatovať na facebooku... chodím tam tak raz za svetelný rok 😀 😝 ... nejaké džemy alebo lekváre pozriem aj ja, donesiem, ak niečo nájdem .. palacinkáreň teda tiež zoberiem...
a mäso netreba kúpiť?

sincerity
16. sep 2013

@orsulka dzemy prinesieme, my mame dost.

sincerity
16. sep 2013

uz teraz dopredu pisem, ze ja to spisovat v nedelu nebudem 😅 😅 😅 hlavne nezabudnut kalkulacku 😀 😀 😀

ivkaj
16. sep 2013

@sincerity kalkulačka je v každém mobilu 😉

sincerity
17. sep 2013

@ivkaj skofa 😀 😀
tak som rada, ze sme sa vcera nejak dohodli.... uz len nic nezabudnut 😀
pozerala som pocasie.. no sak nic moc... tak 16 stupnov, mierne zamracene, riziko prsania 10% ... tak snad uz len verit, ze horsie to nebude.... ale pre istotu idem dnes kupit naty gumaciky....

sincerity
17. sep 2013

este ma napadlo... vy sa do ciech poistujete?

lada_dee
17. sep 2013

@sincerity ...ja som na celý rok poistena, takže to špeciálne neriešim ....

ivkaj
17. sep 2013

Ženy, kdo máte na seznamu rozpustné kafe? Mám jich doma víc, tak ho vezmu, ať se nemusí kupovat.

sincerity
17. sep 2013

@ivkaj ... ok odskrtavam si to.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre