Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
15. júl 2009

ani nie, maskáče sa na mňa lepia tak či tak, ani nepotrebujem sprchu 😝

sincerity
15. júl 2009

no ja by som to nevydrzala.... a to znesem vela.... ja vzdy hovorim, ze mna aj do pece, taka som zimomriva... ale v maskacoch.... no neviem neviem....

labutienka
15. júl 2009

to ti teda nie je čo závidieť... jedine tá mesačná dovolenka 😉

adulik76
15. júl 2009

je toho málo čo sa mi môže závidieť

labutienka
15. júl 2009

čo ty vieš 😉 možno je toho viac, len my o ničom nevieme 😉 ale nič ma nenapadá 😕 áááááááá už viem, krásneho vojaka doma 😉 🙂 😀 😵

adulik76
15. júl 2009

veru, spoznali sme sa na škole, hneď prvý deň, čo som prišla na výšku 😵

labutienka
15. júl 2009

takže láska na prvý pohľad? fíha 😉

adulik76
15. júl 2009

ako sa to vezme 😵

labutienka
15. júl 2009

tak na druhý, to je jedno, hlavne že sa máte radi 😉

adulik76
15. júl 2009

máme a mooooooooooooooooooooooc

labutienka
15. júl 2009

to je kráááásneeee 🙂

už len deväť príspevkov 😀

adulik76
15. júl 2009

rátaš to? tuším tu máme súkromnú korešpondenciu 😵

sincerity
15. júl 2009

jaku sukromnu? ved doteraz som aj ja pisala

labutienka
15. júl 2009

no ono sa to objaví vždy pri téme, čiže tak. ja svojich 2000 príspevkov dnes nestihnem 😀

adulik76
15. júl 2009

sincer, fakt prepáč, že som ťa vynechala 😵

sincerity
15. júl 2009

adu 😉
o par minut odchadzam domov 🙂
adu ty dnes nemas volno od sefa?

adulik76
15. júl 2009

nooo, asi budem musieť zasa zdrhnúť, šéf má pracovnú dobu do 15,00, tak potom hlásim odchod aj ja. 😀

labutienka
15. júl 2009

aj jaaaa 😀

adulik76
15. júl 2009

tak toto je 1999-ty príspevok v našej témičke č. II.

labutienka
15. júl 2009

a ja mám dvetisíííííííííííc 😀

sincerity
15. júl 2009

tak ste ma predbehli!

adulik76
15. júl 2009

tak si sa konečne dočkala 😅

labutienka
15. júl 2009

tak už môžem ísť domov 😀

adulik76
15. júl 2009

no, vlastne si na tom 2000-com príspevku celý deň usilovne pracovala, tak teda choď, už máš na dnes zarobené 😀 😀 😀 😀

marmite
15. júl 2009

Ahojte baby... 🙂

Boli sme s malouu od rana vonku a som znicena jak jedno hoviadko... Ledva funim... A ten drobec nie a nie spat... Kde berie tolkej energie?!!!!

Ako sa mate? Vidim a citam, ze 2000 prispevkov... Dobre jubileum... Vcera ked mala zaspala, tak som vybehla do zahrady do zeliny, no vyrutil sa na mna roj komarov - hadam 100 na m2!!!! Tie nervy co som mala... Ja som velmi kludna osoba, ale toto ma vedelo riadne vytocit... Cez den hic a vecer ked sa uz da, tak sa neda kvoli tym hnusobam!!!

labutienka
15. júl 2009

ďakujem adulik. keby ma mali platiť za výkon za posledné 2 dni, tak by som ani na chlieb nezarobila 😀 ale zato mávam dni, keď robím aj za štyroch, takže sa to kompenzuje. a okrem toho sa predsa musím pripraviť psychicky na dovolenku 😉

marmite - o komároch mi ani nehovor. my sme v postihnutej oblasti v BA, DNV a ani na krok z domu. dnes ráno som sa pokúšala poliať trochu našu zeleninu a to už o 5,30 ráno slniečko vykúkalo, že reku na slnku nebudú a de! hnusy, okolo mňa hádam aj 50 a ja som typ, čo na mňa komáre nejdú. ale tak asi im to je teraz jedno, keď ich je toľko premnožených asi im nezostáva nič iné, len sať krv aj tým, ktorých nemajú radi 😀 😠

labutienka
15. júl 2009

ináč ahoj marmite 🙂 som sa aj pozdraviť zabudla 😕

labutienka
15. júl 2009

tak sa majte krásne, bambulky 🙂
pekný večer. papa. 🙂

orsulka
autor
15. júl 2009

adulik vyhrala 😀 😀 myslím tým, že som bola zahltená fakturami...no, mám z toho ešte chaos, od dnes som teda už sama, a tak robim pomaly, hlavne, nech su dobre urobene a zbytočne sa nám nevracaju naspať, lebosa bude len predlžovať doba splatnosti......aj tak je fura firiem, čo nám neplatia 😝 😝 a každy mesiac trpnem či budu premie alebo nie!!!!
adulik, aj vy to mate v tej statnej sprave takto na figu??????????? ako u sukromnika???????

a budete sa rehotať....ale ja ked idem takto nakupovať pre viac ludi, ja si fakt pisem zoznam, čo vsetko treba 😀 😀 no resp. ja si pišem aj ked idem do obchodu len na 4-5 veci, aby som na nič nezabudla.... 😀 😀 no jo...starnem 😀

gratulujem k 2000-cke!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀

my tu komare nemame....nemáme tu žiadnu rozvodnenu rieku 😀 😀

sincerity
16. júl 2009

prajem dobre ranko 😉
dnes som predbehla adu, snad nezaspala....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre