Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
20. júl 2009

čo je??? čo je??? kde ste šecky???????? ved len lax mala ist k DR. dneskaj 😀 😀 😀

ivkaj
20. júl 2009

Ahojte, vítám navrátilce z dovolené a všem co jsou v práci přeji úspěšný den;o)

Mě se táááááááááááááááák nechce 😝

adulik76
20. júl 2009

ani mne sa nechce a dnes prišla po OČR - ke moja kolegynka, tak si rozprávame, čo sa za ten týždeň všetko stalo... 😵

orsulka
autor
20. júl 2009

ivkaj...čaviko 🙂))
no mne sa dnes celkom dari......fakturky ubiehaju jedna radosť .... 😀 😀 😀 len ešte neprebehli kontrolou od ekonomky.... 😖 😖 ale najskor porobim vsetky a potom jej ich dam......

ja mam tento tyžden kratky...len do stvrtku...potom cestujeme do KE...🙂))))) len skoda, že lilienka je na dovci 😀 😀 ...ale aj tak neviem neviem ci by bol cas na stretko....ideme len do nedele a obehat to tam, aby rodinka bola spokojna.....už ked tam prideme, tak chcu aby sme sa im a oni nám venovali.... 😉

nelia
20. júl 2009

Ahojky 🙂
Ja si ešte doma dovolenkujem, preto sa nehlásim.. robíme s manželíkom veľké upratovanie 😖 😝 .. ale treba to urobiť.. a lepšie teraz, kým ešte nie je tak teplo..
Sincer, díky, si zlatá... aj mňa to už napadlo, ale potom som tú myšlienku zahnala.. veď keď sa nepodarilo skoro 6 rokov, prečo práve teraz 😕 .. dnes mi zase volali z CAR-u, že ministerstvo zdravotníctva si vymyslelo, že pred každou stimulkou na IVF sa musia urobiť 3 horm.profily a vyšetrenie na chlamýdie, tak vraj ich mám do augusta doložiť. Ale mne ich už robili, keďže Dôvera to tiež vyžadovala, ale asi to Dr. priložil k papierom do poisťovne a zabudol si to prefotiť. Našťastie ja mám doma kópie, tak im to zase zoberiem. Ale viete o tejto zmene niečo? Aj vám niečo také hovorili v CAR-e? Alebo si to vymysleli až teraz?

Lax, drž sa, určite bude všetko OK. Daj nám potom hneď vedieť, oki? 😉 🙂

nelia
20. júl 2009

Orsulka, to je fajn, že sa Ti s faktúrami darí.. som na Teba hrdá 😉 😀 😀 si proste šikulka 😉

orsulka
autor
20. júl 2009

nelia......ja som teda v dovere tiež a pri poslednej hradenej stimulke, to bolo minuly rok...vyžadovali lne vysetrenie na chlamydie....to bolo už minuly rok ako novinka, lebo v CAR-e mi to dodatočne robili, a to si pamatam...ale horm profil nerobili.....to asi až teraz vyžaduju.... je od boha štastie, že mas doma kopie, asi by ma siblo absolovat to vsetko znova...... 😠 😠 a potom samozrejme, že to zabera cas.....

marmite
20. júl 2009

Pekny den zelam baby... 🙂

Uf, dnes sme boli s malinkou plavat, tak sme uplne vystavene... Naobedovali sme sa, Lucka uz zalahla a ja tiez nemam daleko od toho. Skoro hodinku slapat tam a hodinku naspat, no dnes uz toho vela nenarobim.. 😅

Nelia - dakujem, si zlata... 😵 Ako si si uzila dovolenku? Zamiesene je ako sa patri, tak lepsie ani hadam nemohlo ani byt... 😉

adulik76
20. júl 2009

A takto náš štát podporuje rodinu - len samá byrokracia a komplikácie, ako by sme už toho nemali dosť, že sa nám nedarí mať bábo prirodzene 😠

laxity
20. júl 2009

ahojte pekný deň prajem

hlásim, že všetko je v poriadku, som v 9tt. Pekne bilo aj srdiecko, malo to 8,4cm. Zajtra idem na odbery a potom raz za mesiac do tehotenskej poradne. Tak som rada, že mi po tak dlhej dobe povedal, tak úžasnú správu 🙂

držte sa a pekný zvyšok dňa 😉

laxity
20. júl 2009

nie 8,4 cm ale mm.....bože som ja, ale sova 😀 😀 😀

orsulka
autor
20. júl 2009

lax..... 😀 😀 a ja citam a mne to ani nedošlo, že či mm alebo cm 🙂))))) hlavne, že je vsetko v poriadkuuuuu 😉 😉 😉 tak len pekne tehulkuj aj nadaleeeeej .-))))

laxity
20. júl 2009

orsul...šak mne to až potom došlo 😀

marmite
20. júl 2009

Laxity - gratulujem... 😵 😵 No nadhera... Ja som za to oci vyplestila, ze uaaaaaaaaau, to je uz riadny chlapisko...!!! Ja sa strachujem, ci uz aspon nejaky ten mm mame a vy uz cm... 😀 😀 😀

laxity
20. júl 2009

marmite...ďakujem pekne a ty si v koľkatom?
ja neviem čo ma to napadlo, keď dr. povedal, že už je dosť veľký, tak automaticky, že cm....ááááchjáááj ale tak v poho...aspoň, že som to pochopila 🙂

labutienka
20. júl 2009

tak vas pekne zdravim dievcata 🙂

...a oficialne vam oznamujem, ze.... SOM TEHOTNAAAAA!!!! 🙂 🙂 🙂
hcg mam 189
tak sa tak opatrne tesim. dnes doobeda som testla, lebo az dnes rano po ceste z krvicky, som si kupila test. vysledok mozete vidiet v mojom albume 😉

drzte sa koceny moje 🙂
papa a neprehanajte to s pracou 😉

sincerity
20. júl 2009

GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM 😀 😀 😀 😀 😀
TO JE SUPER SPRAVA! DRZ SA MOJA!

marmite
20. júl 2009

Labutienka - 😵 😵 😵 😵 😵 tesiiiiiiiiiiiiiim tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiim sa velmi... a potichucky gratulujem... 😵 😵 Moje slova sa naplnili... Ze budeme naraz tehu... 🙂))))))) 😀 Testik je ukazkovy... 😉

nelia
20. júl 2009

Labutienka, gratulujeeeeeeeeeeeeeem!!!!! 🙂 🙂 🙂 ... opatruj sa a veľa oddychuj 😉
Lax, aj Tebe gratulujem k srdiečku a k tej veľkosti 😉 😀
Marmite, dovolenka bola super, perfektne sme si oddýchli a pekne sme sa opálili 😅

sincerity
21. júl 2009

ahojte dievcence.... dnes Vas zdravim prva 😉
vcera si kolega zasadol na moj pc a ostal tam, az kym sme sli domov, vobec som Vam nemohla napisat 😅

baby! to nam budete prskat teraz vo velkom! a v septembri sa pridaju dalsie minimalne tri .... a potom mna poslednu tak oplujete ze nebude treba ani ziadne snazenie 😀

erca5
21. júl 2009

ahojte kočky,som tu nová,prave zaregistrovana,a hned sa aj chcem spytat,ci - mamatest mi ukazal jeden ostry prúzok a jeden slabsie zafarbený,mala z vas niektora taky isty alebo podobny stav? 🙂 dakujem

sincerity
21. júl 2009

moja.... treba skusit inu temu 😉 my tu velmi s pozitivnymi testami skusenosti nemame.... Ale ten ostry pruzok sa ti ukaze vzdy, ten slabsi ukazuje hodnotu hcg, co znamena, ze ak sa ti tam ukazala, co i len slabucka ciarka, je velmi pravdepodobne, ze si tehotna. Drzim palce, aby to bolo tak ako si prajes. 😉

erca5
21. júl 2009

dakujem pekne,tak ja sa premiestnim,sorry

adulik76
21. júl 2009

to bola hneď z rána provokácia, alebo čo??????????? 😀

orsulka
autor
21. júl 2009

cavko 🙂))))) tak stiham až teraz...ale tesiiiiiiiiiiiiim sa!!!!!!!!!

labutienka.........gratulujem velmi pekne........ tak je to super...že sa aj v tejto temičke rozbiehame!!!!!!!!
🙂 🙂 😉

adulik 😀 😀 😀

adulik76
21. júl 2009

len sa pekne rozbiehajme a hádam niekedy aj dobehneme 😵

ivkaj
21. júl 2009

Dobré ránko, tak já už hodinku úřaduju a vůbec se mi nechce 😝

Gratuluju k úspěšným výsledkům! 😵 Jsem zvědavá kdo bude pokračovat dál 😎

No nic, jdu zase makat dál.

adulik76
21. júl 2009

ivkaj, nemakaj, škodí to kráse 🙂

ja som vlastne už raz rozbehnutá bola, len som nejak cestou prišla o nohy..... 😅

nelia
21. júl 2009

Dobré "ránko" 🙂 .. ja som sa teraz zobudila 😝
Adulik 😀 😀 .. nič sa nebojte, už sa to tu fakt začína rozbiehať, takže všetky raz dobehneme úspešne do cieľa 😉 😅

orsulka
autor
21. júl 2009

nelia...tak dobre moja...sa zobudiť o 9,20.......
mne sa dens podarilo zobudit o 4,40 ...... a už sa nedalo zase zaspat..... nechápem ale prijimam...ved čo už 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre