Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
3. aug 2009

tak uvidíme, čo bude a či niečo vôbec bude 🙂

nelia
3. aug 2009

Ja by som si buchty určite dala a moja polovička tiež... Adulik a mám nápad.. ten Tvoj by mohol toho môjho naučiť robiť parené buchty... hmmm??? 😉 😀 😀 Môj vie urobiť perfektnú čínu.. mňamky 🙂

sincerity
3. aug 2009

no to moj nevie vobec varit..... este tak mi pomoze, osupe, umyje, pomiesa.... ale ze by navaril... to nie 😅

orsul... dostanes sa ty do albumu lax na facei?

adulik76
3. aug 2009

neli, môžme ich dať dokopy, nech si povymieňajú recepty 😀

orsulka
autor
3. aug 2009

adu....to neviem ci tam je, ale ved by to mohol kludne robit na linke.....ved pozametame potom, nie?????? voda bude so studnicky, fakt to nebude problem, chlapi donesu do velikeho sudu......🙂)) ja mam moc rada parene buchty, ale zas na druhej strane mi to nie je treba 😀 😀

kavu kupim, aj mlieko, chlieb a taketo tieto vecci na chatu, aj toaleták nejaky, jar.....sunku, parky syr , horčicu, kečepo....aj nealko, mineralky a tak.....vy tak doneste, co hcete, teda tu zeleninku, MASLO, matu a tak.....to ostatne rozratame potom medzi vsetkych.....ved si kupim aj mlieco, sacky na lad na Frapečko!!!!! .-))))))) biely rum mám este doma, nejaku sodu a limetky na mojito tiež kupim....... OKI??????

nelia
3. aug 2009

Adulik, OK, dohodnuté 😀
Sincer, nevieš sem šupnúť ešte nejaké tie fotky?

nelia
3. aug 2009

Orsul, OKI 🙂

orsulka
autor
3. aug 2009

sincer.....zatial nie...len nech si ma prida, bud ona alebo ty ako priatela...najde to normal : Monika Oršulová
potom to už budem vidieť...inak už mám ako priatelku aj Ivkaj .-))))))))

sincerity
3. aug 2009

orsul.... teda, a nebude ta to obtazovat, robit taky nakup... ved sme mohli ist viacere spolu a nemusela by si to vlacit...

nel... neviem, ja zial este ziadne nemam, len som ich videla... a par ich sestra dala na facebook...

sincerity
3. aug 2009

moja, ved ty ma mas medzi priatelmi uz! ty fakt nevies komu potvrdzujes priatelstvo? 😀

adulik76
3. aug 2009

orsul, ešteže si to MASLO tak zvýraznila 😀 😀 😀 ..... a nakoniec ho fakt zabudnem 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
3. aug 2009

?????????????????????????????????????????????????????????? pockaj pockaj.............. toto si idem pozriet........v sobotu??????????? som ti to potvrdila???????? 😕

sincerity
3. aug 2009

ano 😀

orsulka
autor
3. aug 2009

Mirka??????????????????? 😕 😀

sincerity
3. aug 2009

ano! bingo! 😀

orsulka
autor
3. aug 2009

hahahahahahahahahahahahahahaha.......................
hahahaha 😀 😀 😀 😀 😀 tak pcuvaj...ja som si myslela, že to je uuuplne ináááááá baba......moja spolužiačka zo strednej!!!!! hahahahahahahahaha.........
lebo inak ak mi aj niekto odporuci priatela a nepoznam, tak sa pytam, že kto to je.......tak a toto som si bola skoro ista.......ale nemala som cas pozerať a prezerat.....lebo keby som to bola urobila, tak zistim, že to nie je ona. ale ty.....

juuuuuuuj....tak atoto som ja potrebovala dnes po ranu...hned mi je lepsie....
no som ja ale trdlo !!!!!!!!! hihihihi

orsulka
autor
3. aug 2009

k tym fotkam......no idem si predat segru ako priatela, až potom budem vidiet jej albumy, alebo možno vtedy, ak ťa oznaci na tých fotkých.....potom si ich nájdem aj pri tebe...inak nie ...

sincerity
3. aug 2009

orsul! no teda! som sa aj ja zasmiala! A ja ze to snad kazdemu potvrdzujes priatelstvo 😀
ale som rada, ze ti je lepsie 😀

no ja oznacovat fotky velmi neviem... ale ona si Ta vecer prida, ak budes chciet, potom ich uvidis... my sme si tvoje uz pozerali v sobotu tusim 😉

orsulka
autor
3. aug 2009

sincer...tak to teda nie!!! 🙂))))))))))))

už som si ju pridala, len nech mi to potvrdi.... 😀 😀 už ste lašovali?????? hihihih...nevadi, ved na to tam tie fotky su, aby ich priatelia videli 🙂)))))

nelia
3. aug 2009

Orsul, je dobre vidieť, že sa Ti zlepšila nálada 🙂 🙂 .. inak ja som tiež registrovaná na tom Facebooku, len tam moc nechodím, lebo v robote máme zakázaný prístup a doma na to akosi nemyslím... 😝

adulik76
3. aug 2009

ja mám tiež v robote obmedzený net a doma nemám moc času

sincerity
3. aug 2009

orsul... no uz sme lasovali 😀

no mna na face naviedla sestra, teraz sa tam minimalne raz za den mrknem 🙂

orsulka
autor
3. aug 2009

ja som si zvykla už......som na koniku a na face .-)))))
musim do lasiej firmy, tak tu nepospite!!!!!!!!!!

pa zatial bambulky.......

sincerity
3. aug 2009

no dievcence, tak som pozerala to pocasie a ma naozaj prsat.... tak snad nam tam tu vodu vytlaci 😅

uz sa vidim pri tej studni s uterakom, ked nie 😀

nelia
3. aug 2009

No ja keď som to polovičke hovorila, jeho reakcia bola: takže bude humuspárty? 😝
Neboj Sincer, všetko sa dá nejako vyriešiť, aj to "kúpanie".. a hovorila si to Lax? Príde aj napriek tomu? A ako sa vlastne cíti? Mohla by sa nám sem-tam ozvať..

sincerity
3. aug 2009

no s lax som o tom hovorila.... ved uvidime.... pripadne jej tu vodu zohrejeme v hrnci 😀
citi sa dobre, dnes bola odniest moc, zajtra ma prvykrat poradnu....

nelia
3. aug 2009

Super, tak ju pozdravuj 🙂

nelia
3. aug 2009

Haloooooooooooo, kam ste všetky zmizli? 😕 😕
Ivkaj, nepracuj toľko!!! 😉 🙂
Lilienka sa ešte nevrátila z dovolenky? Tá sa ale má 😎 😀 😀

sincerity
3. aug 2009

nel.... ved ja som tu uvarena, ani rozmyslat sa mi nechce.....

uz len cakam kedy to sprchne...

a este som sa pred chvilou najedla.... a teraz by som isla spat 😅

adulik76
3. aug 2009

ja tu mám tiež teplo jak v pekle 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre