Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
10. jún 2009

Sincer, keď sa na to necítiš, tak tomu daj čas... netreba sa do niečoho na silu nútiť.. Ja zatiaľ rozmýšľam tak, že keď prvý pokus nevyjde, pôjdem asi hneď na ďaľší.. no ale ktovie ako to celé na mňa bude pôsobiť.. Hormóny, psychika, atď 😨
Inak ja do tej poisťovne nevyvolávam preto, lebo ma to teraz nesúri, ešte mám na to skoro 2 mesiace. Ale budúci týždeň tam už určite zavolám. Zatiaľ sa kvôli tomu nestresujem 😵 .

adulik76
10. jún 2009

sincer, už čakáme na bábo príliš dlho, viem, že by sa to nemalo uponáhľať, ale ak to bude možné, idem do toho hneď, veď ak sa naši mrazáčikovia rozmrazia a prežijú to, tak to nebude tak hormonálne náročné ako pri stimulke. Do prdele, prší a ja nemám dáždnik. 😝

sincerity
10. jún 2009

adu, kolko vlastne cakate a kolko mas rokov ak to nieje tajne? Myslim, ze som to aj vedela, ked sme robili tabulku, ale nepamatam....
Ani nehovor, ze prsi, ved my tahame dnes mury!!! 😕

adulik76
10. jún 2009

snažíme sa od 2004 a tento rok v novembri budem mať 33 rokov (presne o 5 mesiacov)

lilienka13
10. jún 2009

ahojte babulky, u vas prsi? 😨 ... u nas krasne svieti slniecko a vonku je fakt horuco...

adulik: uf, tak to je fakt dlho a preto ta uplne chapem 😅 ... my sa snazime od 2005 a v septembri budem mat 31 rokov 🙄 ... ale aspon vieme, ze vieme byt tehotneeeee, no nie? 😉 ... to je teraz najdolezitejsie zo vsetkeho, aj keby to teraz na prvykrat nevyslo 😵

... no ja som vcera dostala prvu mrchu po potrate - presne 7 tyzdnov po ... na jednej strane som aj rada, aspon viem, ze mi opat naskocil cyklus v podstate bez problemov, ale na druhej strane ... no ved viete, tajne som dufala, ze sa nam opat nieco podarilo 😔 ... ale asi to tak ma byt ... priroda a Boh vedia, co robia 😉

lilienka13
10. jún 2009

20.7. sa chystame na dovolenku do Bulharska, tak dufam, ze tam sa nam podari nieco poriesit 😉 😵

adulik76
10. jún 2009

Ozaj, skoro som zabudla, dnes máme 9. výročie svadby 🙂

lilienka13
10. jún 2009

adulik: tak gratulujeeeeeeeeeem ... pekne si to uzite a uvidis, nakoniec sa nam to vsetkym podari ... 😉

adulik76
10. jún 2009

no, ak by nám ten september vyšiel, tak by som mohla rodiť v júni a keby to tak vyšlo, tak by som si vybrala termín 10.6.2010 na 10. výročie svadby - pekné nie?

nelia
10. jún 2009

Adulik, gratulujeeeeeeeeeeeeeeem 🙂 🙂 .. aj sa to chystáte nejako osláviť?? Inak na 10-te výročie by to bol fakt nádherný darček - ten najkrajší 😔
Lili, tak Bulharsko? My sme sa včera s polovičkou bavili, že to bude asi to Chorvátsko, keďže by sme najradšej šli autom.. A to je dobré, že mrcha dorazila - takže môžete opäť začať so snažilkovaním 😉 😅

adulik76
10. jún 2009

idem mu dnes kúpiť väčšiu krhlu na polievanie - som milá však? 😀

sincerity
10. jún 2009

no adu, gratulujeme ... a manzelovi samozrejme tiez, tak si to pekne uzite!
no a krhla... tiez nie je zly darcek 😀

adulik76
10. jún 2009

iba on sa stará o našu "zeleň" v byte, ja mám len umelé slnečnice (a celý rok mi kvitnú 😀 😀 😀 ), minule sa sťažoval, že musí často chodiť naberať vodu do tej našej krhličky, tak som sa rozhodla potešiť ho väčšou. Človek nemusí dávať nákladné dary, aby toho druhého potešil

sincerity
10. jún 2009

veru tak je 😉
my budeme mat v juni este len druhe vyrocie, ale snazit sme sa zacali uz par mesiacov pred svadbou.... ved sme si povedali, ze aj tak sa nam hned nezadari, no neeee 😀 .....

lilienka13
10. jún 2009

adulik: mas pravdu ... najlepsie darceky su z lasky a vobec nezalezi na tom, kolko to stoji - hlavne, ze mu urobis radost 😉

neli: no my moj muzicek chcel uz ist do Bulharska minuly rok, ale nakoniec sme nasli dobry last minute do Tuniska, tak sme skoncili tam 🙂 ... ale toho roku idu nasi kamosi s autami do Bulharska a mali 2 volne miesta v aute, tak sme sa rozhodli, ze pojdeme s nimi. Sami by sme nesli, ale ked oni tam uz idu asi 4ty krat, tak sme sa rozhodli, ze pojdeme s nimi ... a uz sa na to fakt tesim... 😵 ... 2 tyzdne pri mori !!! waaaaaawwww 😀
ale aj chorvatsko je super, akurat su skoro vsade kamienkove plaze, ale ked vam to nevadi, tak je tu uplne v pohode... maju krasne ciste more 🙂

ivkaj
10. jún 2009

Teda teď jsem musela přemýšlet, co je "krhlička" podle popisu Adu to bude asi konev 😀

adulik76
10. jún 2009

no, zabudla som to napísať dvojjazyčne, nabudúce sa polepším 😵

nelia
10. jún 2009

Adu, originálny darček 😉 😀 .. súhlasím, že darčeky nemusia byť nákladné, aby potešili..
My budeme mať v októbri už 6-te výročie, tak by som ho už rada oslávila aj s bruškom (alebo aspoň s náznakom bruška) 😔 🙂
Lili, my sme s Chorvátskom spokojní, už sme tam pár x boli.. ale Bulharsko je vraj tiež pekné, len je to dosť ďaleko autom.

adulik76
10. jún 2009

ja som si bruško plánovala k toľkým významným dátumom, čo sme mali, ale nejak to nevychádza

sincerity
10. jún 2009

no adu presne! clovek si hovori, to by bolo k takemu datumu, potom k takemu.... a ja by som brala, keby to bolo k hocijakemu, nie? ani prvy april by mi nevadil 😀

ja som bola v chorvatsku len raz a velmi sa nam pacilo, urcite najblizsia dovolenka bude tam 😉 len kedy bude to nevieme 😀

ivkaj... ta jazykova bariera je niekedy strasna vec 😀

adulik76
10. jún 2009

tak ale celkom slušne sa dorozumievame, nie?

afrika
10. jún 2009

ahojte, chcem vás poprosiť o radu. v piatok idem na insemináciu, dnes o 21.00 hod mi bude pichnutý pregnyl. mohli by sme mať pre istotu ešte dnes po pichnutí pregnylu pohlavný styk-pre istotu? alebo je lepšie nechať spermie dozrieť do piatku. Moc ďakujem za každú odpoveď. bojím sa aby sme to nepremeškali ked mi bude pregnyl pichnutý dnes a inseminácia v piatok.

afrika
10. jún 2009

halo poradíte mi niekto?

orsulka
autor
10. jún 2009

afrika....pohlavny styk nie....!!!!!!!!!! treba nechat spermie dozriet......cca 3-4 dni.......

adulik76
10. jún 2009

minimálne tri dni pred IUI nesmiete mať styk, aspoň z toho dôvodu, aby bolo dosť spermií

nelia
10. jún 2009

Afrika, neboj sa, nepremeškáte to.. k ovulácii dochádza 36 hodín po pichnutí pregnylu - t.z. niekedy v piatok doobeda. A vajíčko je potom schopné oplodnenia ešte celých 24 hodín, takže sa nemáš čoho báť. Držím palce 😉 🙂

orsulka
autor
10. jún 2009

adulik..............gratulacia k vyrociu 🙂))))) aj tá KRHLA sa mi pači.... 😀 😀 😀

neli.....no v tej poistovni to bolo určite mesaic.......tak ako pišeš,daj im tyžden a volaj.....ved to oni nemusia vedieť, že más 2 mesiace cas 😉 😉

afrika
10. jún 2009

ďakujem moc za rady. som z toho nervózna. dnes som bola na UTZ, mám 3 folikuly a zatiaľ 7mm sliznicu,ale mám na ňu lieky. v decembri som mala missed abort v 10tt, tak ten strach je teraz asi o to väčší

orsulka
autor
10. jún 2009

afrika.,...tak sa drž dievčatko...nech je to tentokrát už uuuplne v poriadku!!!!!!!!!!!
a ak sa možem opytať aj povedali dovod?

afrika
10. jún 2009

dôvod nepovedali. najprv krásne rástlo, bývalo mi statočne zle a stále som si hovorila, že keď je mamine zle, tak malý je ok. potom som mala deň pred ďalším UTZ zvláštny pocit na duši, manželovi som povedala nech ide so mnou na UTZ, cítila som, že ho tam budem potrebovať a tam nám povedali, že už cca týžďeň nežije. horší okamih som nezažila. bolo moc vytúžené a vybojované.
ty máš aký problém keď sa ti nedarí?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre