Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
5. jan 2011

@orsulka to je uplne parádne, že to s dvojkami takto dlho ťaháš, nie? Tak len pekne ležkaj, ako káže doktor, aj keď Ti to už určite lezie na nervy, však? 😒

@laxity my momentálne čakáme na zázrak 😝

@ivkaj no jediné, čo som si povedala, že sa budem snažiť troška spomaliť... lebo sa furt niekam ponáhľam a to mi lezie na nervy...
@bublinkaa2 sa mi na stránke objavili vaše fotky, keď som ju otvárala... nádhernééééé 😵 😵

bublinkaa2
5. jan 2011

Ahojte baby... 🙂

Noe - az ma zimomriavky obisli... Sranda s tebou... Nikdy si ma nevidela nazivo a dokazala si ma tam vidiet? Klobuk dole... Ano, lyzovali sme kazdy den na Spalenej... Uaaaaaaaaaaau.... Ja som tam aj videla kocikovat kocik po boku na parkovisku a normalne som si predstavovala, ze ake je to super, ze si to malinke krasne pospinka, lebo nasa v kociku spat je uz na to velka, tak to nehrozi... Teda neviem ci ste to boli vy, ale kocik som tam videla... 😵 A kde ste boli ubytovani?

Neli - lyze sme jej neskusali, hoci sme tam s tou myslienkou isli, ze jej poziciame, ale ked som videla aka je tvrdohlava len ohladne sadnutia na boby, tak si myslim, ze to by bolo uuuuuuplne zbytocne. Ona si este stavia hlavu, povie "doleeee" a skoncili sme... Ked bude mat 3-4r. tak mozno vyskusame, ale to zase len budem vidiet, aku ma povahu, ci sa uz meni a tak.. 🙂

Laxity - no pekne, tak uz aj vy nemocnicu mate za sebou? Paradna skusenost, co? Ale som rada, ze ste uz doma a zdravi...

Orsul - krasne sa drzite pokope, drzim palce, je to to najlepsie zotrvat co najdlhsie 3 v 1, aby ste aj domov z nemocnice normalne isli a aby ste boli zdravucki... No naaadhera... Drzim palceky... To opuchanie nezavidim, ja som nenormalne bola zapuchnuta, ale katastrofalne a kazdy den som musela chodit na prietoky a srdiecko, takze opuchom to velmi nepomohlo... 3 hod kazdy den...no na nervy... ale co chvila to ubehne...

Adulik - ako zubky? Este vas trapia? Nas zubky tiez nenormalne trapili a hlavne veeeeeeeeeelmi dlho... Teraz nam spodne trojky idu uz 3 mesiace, nenormalne napuchnute cervene dasna a vcera konecne jeden vykukol... Ale prvy zubok nas zacal jedovat v 3 mesiacoch a vysiel aaaaaaz v 10 mesiacoch, tak sme sa riadne nacakali... 🙂

Ivkaj - ako sa citis? Krasne pokracujete... Drzim palceky na krasny a rychly porod... Ja som bosorka, lebo zatial co som to vsetkym zelala, tak sa to splnilo... Este si nezelas aj nejaky datum... Aj ten pobosorujem... 🙂

Vsetky ostatne vas zdravim baby... A bambibam ozvi saaaa, tiez som zvedava... 🙂
A tento rok je plodny? Tak to sa nesmierne tesim... 🙂

adulik76
5. jan 2011

ahojte babulky, my sme práve prišli domkov po očkovaní a tentoraz sme sa držali statočnejšie ako minule. Už nás nebolo počuť na celú budovu, lokalizovali sme to len na ambulanciu a čakáreň

bublinkaa2
5. jan 2011

A este som zabudla dodat, ze som pridala dva albumiky... 🙂

noemarta
5. jan 2011

@bublinkaa2 nooo tak to som bola ja, mala som taky hnedooranzovy kociar, a mne sa zda ze ste sa jeden den motali vsetci traja okolo mna..... srandaaaa. ale to az teraz viem ze ste to boli vy.... a malu mate kraaasnu !!!!!!
pridavam foto nelinky v rifliach od sincer, kedze som ju vcera zabudla pripojit.

noemarta
5. jan 2011

@bublinkaa2 my sme byvali na private v zuberci, my uz tretiu sezonu chodime na spalenu.. 😉

ivkaj
5. jan 2011

Koukám, že naše malé slečny rostou do krásy a rády pözují fotografům 😵

@bublinkaa2 zatím je mi fajn, mrňous se vrtí tam, kde mě to nebolí,takže pohoda ;o)
S termínem je to docela sranda, říkala jsme si, že třeba 11.1.2011 by nebyl špatný datum nebo 20.1. (my jsme se brali 20.10. tak je to trošku podobné) a nebo mám od kamarádek objednávku na 2.2. (jedna má narozeniny a druhá svátek). Pak si má člověk vybrat. Hlavně aby bylo všechno v pohodě, pokud možno bezbolestné a nastávající tatínek měl chladnou hlavu 😀 Přijde mi, že je asi víc nervózní než já 😅 Tak a teď si s tím ty naše bosorko nějak poraď ;o)

adulik76
5. jan 2011

aj ja som prihodila zopár fotečiek 😉

orsulka
autor
5. jan 2011

@adulik76
@bublinkaa2 babule...tak vy máte doma krásne slniečka!!!!!!! 😵 😵 😵 dievčatká sú úplne nádherne....

Adu...to vyzera ako profi fotky Lenušky....ci sa mýlim??????

všetkým Vam dakujem za podporu, musím vam fakt napisať, že je to čím dalej tým ťažšie, chodím už ako korytnačka - myslím tak pomaličky 😀 😀 😀 otáčanie v posteli no coment, viac menej už fakt nič nerobím, je to vsetko len a len na Ferkovi a to je tiež pre mna dosť ťažke ležať cely den........potom len driemem a driemem a v noci buntoším.....
tak ale zas na druhej strane viem, že je to potrebne a viem prečo to robim a tak treba vydržať......tak ešte raz velka vdaka za podporu 😉 😉 😵 😵 ste moje poklady 😵 😵

adulik76
5. jan 2011

@orsulka bola u nás neterina spolužiačka, tak ju pofotila 🙂
Mám ti odkázať od maťa, že vám drží palce, aj tebe, aj ferinovi a aj malým drobcom. Už máš termín na pôrod?

orsulka
autor
5. jan 2011

@adulik76 dakujem pekne...pozdravim aj ferka.......nemame termin, vcera som sa k primárovi nedostala, bolo tam kopec žien.!!!!!!

adulik76
5. jan 2011

@orsulka tak sa opatruj, ozaj, zabudla som, boli sme okrem toho očkovania aj na poradni a vážime 6380 g 😀 😀 😀 a doktorka nám povedala, že Lenuška by mohla robiť aj reklamu na sušené mlieka pre deti

bublinkaa2
5. jan 2011

Ivkaj - no mne sa paci 2.2. ale aj 3.2.... 😵 😵 😵 Drzim palceky... 🙂

Orsul - drz sa... Vedies si skvele...

Adulik - malinka je skutocna kocka... veru do reklamy s nou... 😵

Noe - kocik si nepamatam akej bol farby, ale mari sa mi, ze mal vzadu velke kolesa a vpredu dve male kolieska... Trafila som? No veru mohli sme sa okolo tmolit vsetci traja, lebo kazde doobedie sme vyrazili s nasimi bobami k zjazdovke... 😉

bublinkaa2
5. jan 2011

Noe - No podla vasich fotiek som tusim netrafila... 😅 Ale boli sme tam a to je podstatne... 😀 Inak malinka je krasna slecna... Velmi ten cas leti... 😵

bambibam
5. jan 2011

Ďakujem baby za povzbudenie , ale babo nebude 😢 😢 😢 , no nič 😒 ale snaha sa cení - 2 dni sa na teste ukazovali dve čiarky a razom sa to zmenilo ked som dostala kašel a zvíšila sa mi teplota , dostala som mrchu a takú silnú ,že ležím a dávam obklady na brucho, sprchu ,lieky a dokola.
Naviac ešte aj Stella dostala odomna to prechladnutie a tak sme obe na nič. Soplíky do toho kašel - dúfam, že jej to prejde, lebo má byť očkovaná.
@orsulka @ivkaj no šup,šup, som zvedavá na malinké kuriatka.

dominika_sk
5. jan 2011

možem sa pridať? a som tiež (nie)bezradna snažilka už rok...

noemarta
5. jan 2011

@bublinkaa2 tak ja som vas registrovala urcite, anooo boby pri zjazdovkeee.

noemarta
5. jan 2011

@dominika_sk ahoj, mozes, ale tu su niektore ovela viaaaaaac nez rooooook... ☹ ☹

dominika_sk
5. jan 2011

ja si myslim, či čakaš rok alebo päť,citiš sa rovnako...aj keď postupne stracaš nadej, ale všetkym držim palec!

adulik76
6. jan 2011

@dominika_sk ahoj, tak vitaj medzi nami a niečo aj popíš o sebe 🙂

ivkaj
6. jan 2011

Ahojte ženy ;o)

@bublinkaa2 tak jsem zvědavá jak to vyjde ;o) A vám ze srdce přeju hooooooooodně štěstí 😵
@orsulka ještě to asi budeš muset teda aspoň týden vydržet😉 Ale stejně je to paráda, že jsi celé těhu tak perfektně zvládla a bez problémů jste to dotáhli takhel daloko 😵 A jen se nech pěkně obskakovat, kdy jindy na to máme nárok, když ne teď 😉 Po porodu už to budou mrňouskové kolem kterých se to bude všechno točit. Takže si bez výčitek svědomí pěkně užívej 🙂
@adulik76 malá je pěkná šibalka ;o)
@bambibam rok teprve začal a jestli byl hned na začátku roku náznak štěstí, tak to letos prostě klapnout musí.

Já se jdu natáhnout, protože mi je tak nějak divně a pobolívá mě hlava. Tak jsem si koupila kilo citrónů a nějaká homeopatika a jdu se kurýrovat.

orsulka
autor
6. jan 2011

@ivkaj mas ty pravdu dievča moje ....dnes sa cely den.....teda skoro...nechávam obskakovať...aj výborný obed mi bol naservírovaný...aj dezert...no paradička 😉 😉 😉
a inak mne sa paci 20.1.2011 😉 😉 😉 hmmmmmm??????

orsulka
autor
6. jan 2011

tak teraz sledujem, že zrusili tie opravy preklepov........ 😠 😠 😠 😠 skoda...takže zas budem pisať aj s nimi 😀 😀 😀

orsulka
autor
6. jan 2011

ale nie!!! šak mi to už zas nabehlo !!!!!! asi mi už šibe alebo čo....... 😠 😠 😀 😀 😀

nelia
6. jan 2011

Dobrý večer 😉
Si predstavte, že aj dnes som bola v robote 😠 .. ale nevadí mi to až tak... pohodička...

@ivkaj aj mňa dnes bolela hlava... ide nejaký teplý front, to sme podľa mňa cítili...

@orsulka super, že si sa tak nechala obskakovať.. tak to má byť 🙂... inak berie si Ferko dovolenku, keď sa malí narodia? Alebo Ti príde niekto pomôcť?? Predsa budeš mať dvojnásobné starosti 😝

@bambibam škoooooda, rok mohol začať krásne... ale nabudúce tam tie paličky aj ostanú, uvidíš... a tak isto aj mne, aj Sincer, aj všetkým ostatným snažilkám 😉

nelia
6. jan 2011

@adulik76 krááááásnu princeznú máte doma 😉 😵

adulik76
6. jan 2011

@nelia ďakujeme 🙂

sisidani
6. jan 2011

Bubli, opožděně Lucince k narozeninkám vše nejlepší hlavně hodně zdravíčka a ať je pořád taková veselá holčička. 🙂
Kukla jsem na albumíky a je moc šikovná, nějak to ale starašně rychle utíká. Ještě nedávno byly obě naše holčičky v peřince a teď je kumšt je dohonit jak rychle utíkají 😀 .

Ivkaj když je tu řeč o těch datumech tak 5.2. je taky hezké datum ( to jsem se narodila zase já) 😉 .
Ale co to je jedno který den se vám drobeček narodí, hlavně když bude zdravoučký a oba budete vpořádku.

Oršul, jenom si toho obskakování užívej, ani nemrkneš a budeš se starat o malé drobečky a to budeš ráda, že si na chvilku sedneš.

Adu malinká roste jako z vody 😉 .
Ještě bych chtěla popřát všem vše nej nej do tohoto roku ať vám dětičky hezky rostou, těhulkám snadný porod a snažilkám pevnou víru a naději, která umírá poslední.
Já se omlouvám, že jsem tady dávno nebyla, ale nějak jsem toho měla moc a i teď jsem jenom na chvilku zabrousila do témátka než půjdu na kutě.
Tak se mějte hezky.

orsulka
autor
7. jan 2011

ahojte, dobre ranko prajem 😉 dnesná noc prebehla celkom uspešne a až tak hodku a pol co som bola v noci hore som ju prespala 😉 😉
@sisidani som rada, že si nás prisla pozrieť, dikes za gratulácie......veru kočky už mate belikánske a rastu ako z vody....a to musím napísať, že všetky v tejto temičke 😵 😵 😵
@nelia tak sledujem, že s tým uvolnením tempa si to myslela celkom vážne, ked si aj včera bola v práci... 😀 😀 😀 ale tak hádam pomohlo, aby si zas dnes mala toho menej...inak ako dopadla lyžovačka??????? boli ste????

sincerity
7. jan 2011

ahojte babulky 😉

adu.... krasne fotecky!

orsul .... som rada, ze je vsetko ok, krasne to naozaj zvladas/zvladate!

nel.... no teda, ty si bola v praci vcera! to som nebola ani ja 😀 ... mas toho asi fakt vela....

bambi... to ma mrzi... prajem aby sa dalsie dve ciarocky objavili pokial mozno co najskor a vsetko aby dobre dopadlo!

noe.... sak chystam chystam..... ale nel je kocka v tych gatusach, ne? 😀

ivi.... je to jedno kedy to bude, hlavne nech to vsetko prebehne v poriadku!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre