Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
10. jan 2011

@minka051 jéééj, to bude mať lenuška presne 5 mesiačikov, určite sa ti zadarí 🙂

adulik76
10. jan 2011

@orsulka pridám nejaké srdiečka ????? 😉 ♥

orsulka
autor
10. jan 2011

@adulik76 jj k tomu jednemu este tri môžeš 😀 😀 😀 😀

minka051
10. jan 2011

@ivkaj Ďakujem moc.Tak ked už aj v horoskopoch je to písané tak to musí vyjsť 😵 😵

minka051
10. jan 2011

@adulik76 No ja tomu verím, ved už sa musí šťastie aj na mňa usmiať 😵 😵

nelia
10. jan 2011

@ivkaj dík, odovzdám.... no u vás to hádam nijaká "Italie" nebude... vraj tie prvé týždne po pôrode sú najhoršie, ženou burcujú hormóny o 100 6... ale hádam to prežijete bez ujmy na psychike 😀 😀

noemarta
10. jan 2011

@minka051 co to co to citam supeeeer, moooc drzime palce a posielam plnoooo dobrej pozitivnej energie od nas s nelinkou !!!
@nelia vies ako sa mi dobre cital ten tvoj prispevok plny energie, len tak dalej a uvidis ze to prinesie ovocie, tfuj tfuuuuj !!!!! maminkovsky pluvanec! 😉

noemarta
10. jan 2011

@orsulka booze uz sa neviem dockat, kedy nam oznamis ze ste sa stali prestastnymi rodicmi, chapes, mne uz sisi, dnes mi pipla sms ze "dnes sme sa stali prestastnymi rodicmi Klarky a Gretky..... a ja ze ved to uz asi Orsul porodila a a a potom mi doslo, ze je ta sms od byvaleho kolegu, ktoremu sa taktiez tesim, lebo cakali veeelmo dlho a este som si uvedomila ze ta vobec nemam v telefon,zozname, ale viiiidis, ako na vas myslim, hned si ma napadla ty. 😉

nelia
10. jan 2011

@noemarta dík za pľuvanec, určite padne na úrodnú pôdu 😵 😵 ... a trocha poľavujem tempo... o 10 minút vyrážam domoooooooov 😅 😅 😅 a idem na Zumbu...
Krásny večer prajem 😉

orsulka
autor
10. jan 2011

@noemarta 😀 😀 😀 si zlatá, fakt 😉 😉 😉
@nelia prajem super cvičenie na Zumbe......tesim sa , ked už aj ja nabehnem na nejake tie treningy...hoc ja si ešte hodnu chvilku počkám 😉 😀 😀 😀

Ivik...taliani netaliani....ked sa ti bude chcieť, tak sa veru aj pohadaj ak by ti to malo pomocť 😀 😀 😀 P. je zlaty, verim, že on to hravo zvladne vsetky tvoje nálady 😀 😀

adulik76
11. jan 2011

@orsulka moja drahá, o chvíľu budeš mať taký tréning, o akom sa ti ani nesnívalo 😀

nelia
11. jan 2011

Dobré ránko 🙂
Zumba bola super.. už len tá hudba človeku zlepší náladu.. síce som zlepšenie nálady nepotrebovala, lebo som ju mala (a stále mám) úžasnúúúúú 😵 😵

minka051
11. jan 2011

@noemarta Ahoj dakujem aj tebe aj nelinke a posielam jej božtek. Ešte dva dni a povedia mi kedy idem na to 😵 😵

sincerity
11. jan 2011

ahojte babulky 😉

nel... tak to som rada, ze to beries s optimizmom, to je zaklad! A verim, ze tento rok to uz vyjde.... ked uz je ten zajac 😀

a nase tehule... ako? este cele?

orsulka
autor
11. jan 2011

ahojte....
@nelia ja s apripájam...ani nevieš ako rada ťa vidím takúto super krásnu usmiatu 😀 😀 😀 😀 u nás je tej zumby neurekom, cvičí sa snád na každej skole, a už aj na každej priľahlej dedine 😉 😉 😉
@adulik76 😀 😀 😀 😀 trening bude, máš ty veru pravdu 😀 😀 😀

adulik76
11. jan 2011

@orsulka ja viem 😉

nelia
11. jan 2011

@sincerity pridaj sa ku mne čo sa pozitívneho myslenia týka a určite sa čoskoro staneme maminami aj my... som si tým istá!!! 😉 ... dnes si inak celý deň vsugerovávam, že ma bruško z mrchy vôbec nebolí 😝 😀 ... takže zajtra vás budem informovať, či som to zvládla bez tabletky... dúfam, že mozog mi uverí 😀

@orsulka aj ja chodím vlastne do dediny a nemáme cvičiteľku, ale premietame si na stenu DVD... také španielsko-anglické... a precvičuje to taký chutný španiel 😵 😵 😵 ... a súhlasím s vami, že ty budeš mať o pár týždňov iný tréning... a keďže si šikulka, určite to hravo zvládneš...

bambibam
11. jan 2011

@minka051 veľa šťastia ,myslím, že ked je plodný rok tak by to malo klapnúť.

U nás je zatial plodný len na humorné situácie Sedeli sme všetci cca 15ludí pri stole a neter sa pridala do debaty "- "krstná aj ty mávaš sviečkovú párty?" nie Emka , prečo? "No ,...lebo tatino a mamina, ked sa večer radovali povedali mi ,že to bola sviečková párty " 😀 😀 😀 "A prdstav si oni všade dali zapálené sviečky, 😀 😀 😀 😀 😀 . No a nebudem ani dalej rozpisovať čo 5ročná neter všetko prezradila. Tak verím tomu ,že mna moje dieťa do takejto situácie neprivedie. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivkaj
11. jan 2011

Ahojte;o)

tak já budu pokračovat na veselou notu ;o)

Máme za sebou první výjezd do porodnice. Podle paní Dr. šlo prasklou žilku a odchod hlenové zátky dohromady, jsem otevřená na 2prsty a k tomu mám od včerejška poslíčky. Tak jsem zvědavá kdy se tomu našemu mrňouskovy bude chtít na svět ;o)

nelia
11. jan 2011

@ivkaj žeby sa to už blížilo??? 😵 😵 ... ale čo presne znamenajú tie poslíčky?

sincerity
11. jan 2011

@ivkaj jeeeeeeeeeeeeeeeeee, ze by???????? Myslime na Vas!

@nelia ved ja sa snazim mysliet pozitivne.... teraz je vcelku dobre obdobie, doma klud, skola zatial nie je (az buduci tyzden), vysledky zatial ok, ivf sa blizi...

nelia
11. jan 2011

@sincerity ja som sa rozhodla, že si idem dať vyrátať plodné dni od pána Jonáša... za pokus to stojí, nie? A čo skúšky? Už ich máš hotové? či?

sincerity
11. jan 2011

@nelia ... moja! ved mne skuskove este ani nezacalo! buduci tyzden som cely na cviceniach v nitre a az potom zacinaju skusky. No urcite skus Jonasa, za pokus to stoji!

nelia
11. jan 2011

@sincerity jaaaaaaaaaj... som myslela, že už dávno máte skúškové... ale diaľkári to majú asi posunuté, však? A čaká Ťa veľa skúšok? 😒 .. už si dopisujem s dcérou pána Jonáša, tak ma to celkom navnadilo 😵 😵

adulik76
12. jan 2011

@nelia ja som to mala, a nič. Zbytočne vyhodené peniaze, ver mi.

sincerity
12. jan 2011

ahojte babulky

@nelia no u nas na skole je to nejake posunute, ini externisti uz maju skuskove takmer skoncene.... no ale co sa da robit...

nelia
12. jan 2011

Dobré ránko 🙂

@adulik76 tiež som o tom rozmýšľala rovnako, preto som si to zatiaľ nedávala... ale nejaký vnútorný hlas mi teraz hovorí, že by som to pred ďaľším pokusom IVF ešte mala skúsiť... hlavne, keď som mala tie potraty... chcem si dať vyrátať plodné dni na počatie životaschopného dieťatka..

@sincerity tak verím, že Ťa moc trápiť nebudú a zvládneš to ľavou zadnou... ako domček? už ste sa zabývali?

Inak ja som včera svoj mozog presvedčila o "nebolesti" a tabletku som nepotrebovala 😀

minka051
12. jan 2011

@ivkaj Ahoj tak sa držkaj a neboj už to čo skoro bude 🙂 🙂

orsulka
autor
12. jan 2011

ahojte 😉
@ivkaj no tak toto su jaké správy? mas ale krásne tt, tak keby aj zajtra pride maly na svet, tak pohoda 😵 😵 držím palec!!!!!!!!!!!!! 😵 😵
@nelia ja som tiež mala jonasa....a tiež nič z toho.....ale ked to citiš takto a tak či onak budete čakať do leta, tak skus 😉
kontrola včera dobre, steh drží, hrdlo je tak 1,5 cm.......ostatne ok, len tie moje nohy......takže zvysiť davku liekov a ležať s nohami hore....takže od včera som s nohami hore a musim uznať, že to pomaha 😉 😉
ak vsetko pojde dobre. co verim, že pojde. tak 19.1. nastupujem do nemocky 🙂 🙂 🙂 tak týžden este vydržať..... 😉 ale prosim nehovorte nikomu....

laxity
12. jan 2011

@ivkaj držte sa a nech nás P. informuje hneď 😵

@orsulka 😉 držkaj sa aj ty moja a nohy hore 😀 myslím na vás 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre