Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

ivkaj
19. feb 2012

@adulik76 holčička by byla fajn a já bych si ji moc přála, ale halvně že to prtě bude zdravé. My druhé plánovali až za rok 😅

@sisidani @noemarta @laxity díky 😵 do zdárného konce mám ještě daleho, ale doufám, že už se nic nepokazí.

@sincerity šok to byl pořádný. Mě se tak před vánoci honilo hlavou, že mám týden zpoždění a že to je super ještě řešit nepravidelnou MS. Ani nevím proč, napadlo mě udělat test. Že bych mohla být těhu mě ani nenapadlo, za celý měsíc byl sexík totiž jenom jednou 😅 No a // jsem pořádně obrečela, přišlo mi, že je to hrozně brzy a že se to moc nehodí a tak. P. si dal na ten šok panáka. Prostě nevděčníci😅
U Dr. jsem byla až po novém roce, měli totiž dovolenou a člověku se pořád honí hlavou, co všechno se může stát. Trochu klidu jsme nabrali teď po testech, ale stejně je to pořád náročné, Kryštof totiž nechodí, tak ho musím přenášet a k tomu chodíme na plavčo a tak. Ale zase ho nechci na úkor mladšího sourozence ochuzovat. Takže P. prohlašuje, že to musí být hodlka, když tolik vydrží.
A nemysli si, jste první kdo to ví😉 Ikdyž o // jsem psala Monči, protože jsem byla v takovým šoku, že jsem nevěděla, co mám dělat 😕 Ještě to neví ani v rodinách ani kámošky. Tchánovcům to řekneme asi až po 3D UTZ a na ten deme 6.3. a u našich až tam někdy pojedeme.

Noo a stretko, nevím jestli se to bude hodit ostatním (když ne, nedalo by se nic dělat) ale troufla bych si ještě tak max na konci července (jula), pak už se budu raději držet v dosahu porodnice.

adulik76
19. feb 2012

@ivkaj mala by si si zmeniť pas... ešte nemáš 24 dní do pôrodu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sincerity
19. feb 2012

@ivkaj .... a tiez tych 100 cm.... no neviem neviem kolko budes mat ked pojdes rodit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

ivkaj
20. feb 2012

@sincerity jenže to bylo před rokem ;o) Musela bych pomazat snad všechno co jsem napsala do krátkých zpráv 😝

noemarta
20. feb 2012

@ivkaj tak napis novu aktualnu kratku spravu 😉 😉 😉

orsulka
autor
20. feb 2012

@sincerity ano myslím tie minuloročné....z Bojníc 😉 😉
@ivkaj veľmi krásne gratulujeme a to celá rodinka, fotečka je super.....tiež prajeme aby to bol párik ako u nás, a tešíme sa, že tu už koénečne začalo opäť tehotnieť!!!!!!!!! ono najskor jedna a potom to už pojde pekne rad radom!!!! ešte raz gratulujeme!!!!! cmuky 😉 😉

sincerity
20. feb 2012

@ivkaj aha uz rozumiem 😀 😀

orsulka
autor
20. feb 2012

davam zopar fotiek z oslavy...tej rodinnej 🙂)) z tej druhej ešte fotky nemáme 🙂)))

berucka
20. feb 2012

Ahoj dievčatá, priberajú sa ešte nové snažilky o 2. bábo do partie? Už pol roka sa nám nedarí. Začiatkom roka som prestala pre istotu aj kojiť (hoci MS som mala už pár týždňov po šestinedelí), ale včera som to zase dostala :( Prvý drobček bol na prvý pokus, ani mi nenapadlo, že u ďalšieho by mohol byť problém 😒

ivkaj
20. feb 2012

@berucka nechci ti brát iluze, ale tady není nikdo kdo by otěhotněl na první pokus 😔

ivkaj
20. feb 2012

@orsulka prckové jsou úžasní - elegantní mladý pán s sličná slečna;o)

berucka
20. feb 2012

No ja v tomto smere žiadne ilúzie nemám, naopak, práve preto, že nám sa teraz už tiež viac než pol roka nedarí, sa k vám chcem pridať. Tak snáď tu nie je uzavretá spoločnosť, či áno? 😉

berucka
20. feb 2012

Ivka, ako dlho trvalo druhé snaženie vám?

berucka
20. feb 2012

Aha, tak už dočítam... mali ste to bez snaženia 🙂 No lepšie to ani nemohlo byť, i keď to asi nebolo to, čo ste si mysleli, keď si našla // 😀

noemarta
20. feb 2012

@orsulka mate strasne krasne deticky 😵 😵

adulik76
20. feb 2012

@orsulka malí sú zlatí, a ako vyparádení 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

nelia
21. feb 2012

Čaute kočkyyyyyyyyy!!!! Chvíľku človek nenakukne a tu sa dejú veci.........
@ivkaj čo to tu číííííííííííítam???? som skoro spadla zo stoličky!!!! 😝 veľká gratulácia!!!!! Veľmi sa s vami tešíme a neboj, určite to nejako zvládnete. Verím, že si bola troška šokovaná, predsa nemáte ani rodičov blízko, aby vám pomohli (a ako si písala, aj keby boli blízko, moc nepomáhajú 😒 ), ale verím tomu, že to aj tak zvládnete. Hlavne, nech je všetko v poriadku!!

@orsulka detičky sú krásne 🙂 🙂

My sme boli na Kysuciach na lyžovačke (taký predĺžený víkend), bolo perfektne, sneh sme si brutálne užili, vyšantili sme sa ako malé deti 🙂

@berucka no nie je tu uzavretá spoločnosť... ale tak mimochodom my sa snažíme už pomaly 9 rokov o prvé bábätko!!! Tak vieš, asi ťažko pochopíme Tvoje problémy 😒

orsulka
autor
21. feb 2012

babule...dakujem vam za pochvaly 😉 😉 😉 😉 vyparádení teda boli....ale myslím, že tak akurát 😵 😵 😵

ivkaj
21. feb 2012

@nelia upřímně trošku šokovaná je slabé slovo 😉 Tchýně teď v pátek poprvé hlídala pár hodin a zvládli to všichni. Teď by měla hlídat skoro celé odpoledne 5.3. když půjdem na 3D UTZ, tak jsem zvědavá. A pak snad někdy taky zvládneme kino nebo večeři ;o)

nelia
21. feb 2012

@ivkaj tak dúfam, že vám svokra bude čím ďalej, tým viac pomáhať a potom to zvládnete... no skúšam sa vžiť do vašej situácie a asi to ozaj nie je také jednoduché... aj keď asi my snažilky si to na 100% nevieme predstaviť, kým sme si tie starosti s deťmi ešte "neužili" - to my vidíme na starostlivosti o bábätká iba tie pozitíva a negatíva vidieť nechceme 😝 😀

berucka
21. feb 2012

@nelia ja som si asi splietla tému, veľmi sa ospravedlňujem, že som sa vám sem priplietla 😉 Myslela som, že tá rímska dvojka znamená snaženie o druhé dieťa, to je ale asi myslené ako pokračovanie nejakej diskusie číslo I., však?! No to som ale trubka! Dlho som váhala, či vobec s niekým o tom diskutovať a potom sa vrhnem do prvej diskusie, čo mi pripadá "k téme". Dievčatá, veľa šťastia, lásky a zdaru vám prajem!

lada_dee
21. feb 2012

@ivkaj 😀 wooou fantastickéééé ... gratulácia veliká... 🙂
neboj.. myslíme na vás, všetko bude ako má byť.... 🙂 a ak to bude baba... že jaká paráda.

Ja som si dnes vzala akože deň regenerácie... chripajzňa ma prepadla... ☹

V sobotu sme s Monikou a Ferkom dali ten Cirkus... som pri dvoch vystúpeniach aj dýchať zabudla... famózne vidieť to naživo... 🙂

Takže kočky začína sa nám to tu zatehuľkovávať... tak sa pomaly popridávame... 🙂

ivkaj
21. feb 2012

@lada_dee tak slivovicu a medík, ať se tě bacily brzo pustí! Kulturu závidím, já už nebyla mezi lidma víc než rok😔
@nelia klidně si to můžete přijet na podzim vyzkoušet 😉

adulik76
21. feb 2012

baby, čo tak zladiť aj termíny???
my nemôžeme od 5 - 15.6.2012, to sme v Turecku, potom od 13.8 - 27.8.2012 to máme obaja preventívnu rehabilitáciu na našej milovanej Smrekovici 🙂 , inak predtým a medzitým môžeme kedykoľvek 😀 😀 😀 😀

ivkaj
21. feb 2012

@adulik76 já vám to moře tááááááááááák závidím 🙂

No temíny, TP mám 21.8., Kryštof se vyklubal o 2týdny dřív, tak v srpnu bych už se raději držela v dosahu porodnice. Takže ideláně někdy v červenci (júly).

nelia
22. feb 2012

@berucka to je v pohode... je pravda, že z názvu nevieš presne odhadnúť, o čom tá téma je.. veľa šťastia aj Tebe!! 😉

@ivkaj no aby som Ťa nechytila za slovo... 😝 Je pravda, že ak všetko pôjde hladko, chystáme sa tento rok do Prahy, L. by tam mal mať totiž promócie. Ale to ešte budeš guľatá 😵

Ohľadom termínu, no asi niekedy v júli by mali byť tie promócie, zatiaľ žiadny iný program nemáme...

@lada_dee tak sa rýchlo vylieč... a súhlasím, že sa môžeme pomaly popridávať k Ivke 😵

orsulka
autor
22. feb 2012

my by sme v juli chceli issť do Chorvátska, ale neviem vam napísať termín, lebo ho ešte sami nevieme.....všetko je to zatial v rozhodovaní...ale koniec koncov, keby bola chatovica v júli tak k moru možme aj v auguste.....

@ivkaj tak ja si pamatam, že ste boli s P. na dovči už ked si bola tehu s Kryštofom......aj ja som vam vtedy tak závidela (v dobrom samozrejme)......lebo ja som vedela, že sa už nikam nedostanem 😀 😀 😀

orsulka
autor
22. feb 2012

@laxity malej Naty prajeme k dnešným narodeninám všetko naj...naj..naj...naj...naj............. zdravičko, lásku......a všetko čo ku krásnemu detstvu patrí.......

posielame bošteky...všetci do jedného 🙂)))))) cmuky cmuk

adulik76
22. feb 2012

@laxity veru, aj my sa pripájame ku gratulke, posielame natulke velký sladký božtek a prianie všetkého naaaaaaaaj 🙂

noemarta
22. feb 2012

@laxity Natalke prajeme len to naj naj k druhemu rociku, strasne ten cas leti 😉 dnes vam idu same dvojky 😵 😵 😵

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre