Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

orsulka
autor
8. júl 2013

baby dakujem za priania, svadba dopadla na výbornú, jednoducho tam bola skvelá partia......ked budu fotky určite dame.....máme okolo seba skvelých ludí, a na svadbe sme mali neskutočne vela prekrásnych prekvapení 🙂)))

ešte nas s ladkou napadlo, žqe je tu jeden super penzion, kde by sme mohli byť sami...len su to Bojnice.....

tak to jedine, že by Ivuška s Pavlom a detičkami sli zase cez brno a dali si tam prestavku....

ale aj toto len dávame do placu ako jednu z možnosti, samozrejme rešpektujem Ivkinu požiadavku na dlžku cesty!!!!! uplne ju chápem ked sa cestuje s detičkami...

ja len aby ste vedeli

ivkaj
8. júl 2013

@orsulka zatím máme v plánu na cestu vyrazit ráno. Přespání v Brně nám moc do plánů nejde, jet po P. práci je s D1 celkem risk (např. teď v pátek se na výjezdu z Prahy stala havárka a kolona byla na pár hodin a objet nebylo kudy). A do Bojnic je to skoro 6h cesta, takže fakt už hodně :-/

ivkaj
8. júl 2013

K tomu ubytování s vlastním vařením jsem poslala mejly, jestli mají volno případně s upřesněním kapacity.

orsulka
autor
9. júl 2013

drobci....

orsulka
autor
9. júl 2013

tie Rajnochovice (č.11) sú pekne, myslím, že bxy sme sa aj pomestili......

a č. 17 - Lednice...

ale aj tak uvidíme, čo Ivke odpíšu a tak sa rozhodneme....

ja som si Ivkaj myslelea, že to takto bude s tou cestou sem, lebo je to fakt dosť vela, ale nedalo mi, aby som nenapísalan túto možnosť 🙂

orsulka
autor
9. júl 2013

teda ja osobne som za to, aby sme si sami uvarili...

adulik76
9. júl 2013

ja som tiež za samostatné varenie

ivkaj
9. júl 2013

Ubytování s vlastním vařením:

6. http://penzionlibuse.redir.cz/ Málo pokojů, ale hodně postelí
Domeček v zahradě - na levé straně je pokoj - čtyři lůžka a sociální zařízení. Na pravé straně je apartmán, vybavená kuchyně a pokoj, koupelna WC. Jsou tam dvě postele a dva dvoulůžkové gauče. Jinak je také možné ubytování v patře rodinného domku, kde je celkem 7 lůžek ve třech pokojích a velká jídelna s vybavenou kuchyní, sociální zařízení a balkon . U nás můžete mít auta ve dvoře a kola v garáži . Cena na osobu a noc je 300,- Kč

8. http://www.e-chalupy.cz/jizni_morava/ubytovani-...
zatím bez odpovědi

9. http://www.penzion-vyminka.cz
zatím bez odpovědi

11. http://www.chatyachalupy.cz/nabidka-ubytovani/j...
zatím bez odpovědi

15. http://www.ubytovani-jedovnice.wz.cz/3.htm
volný termín

17. http://www.e-chalupy.cz/jizni_morava/penzion-le...
obsazeno

nelia
10. júl 2013

Ahojte 🙂
Nezoberieme hneď tú 15-ku, keď je to voľné? Pomestili by sme sa tam, môžeme si tam variť sami a je tam aj preliezka pre deti.
Ale ako som už vravela, pre ktorúkoľvek chatu sa rozhodnete, my sme za. Od budúceho pondelka máme 2 týždne dovolenku, doma pochybujem, že sa dostanem ku kompu, máme málo voľných dní a veľa plánov 😝

@orsulka prajeme vám veeeeeeeeľa veľa štastíčka v manželskom živote 😉 Takže rodinka je už kompletná a všetci sa voláte rovnako 😀 😀 no deti boli nádherné!!!! A čo nevesta? Foto nebude? 😉 Som rada, že svadba dopadla dobre... ale super ľudia môžu mať iba super svadbu, ta ne??? 😎

orsulka
autor
10. júl 2013

ja som tiež za tie Jedovnice...vyzerá to tam pekne a ked je volno, tak pohodka....cca 200 km od nás.....to sa dááááááááááááááááááááááááá

fotky budu, este neviem že kedy....... 😀 😔

adulik76
10. júl 2013

@orsulka šarlotka mi pripadá na fotkách ako taká vedúca osobnosť, že ona velí Adamkovi 🙂

orsulka
autor
10. júl 2013

@adulik76 tak teraz si trafila kliniec po hlavičke....ona nás diriguje všetkých 😀 😀 😀

ivkaj
11. júl 2013

Čaute, jsou ještě volné ty Rajnochovice http://www.chatyachalupy.cz/nabidka-ubytovani/j...

Jinak k těm Jedovnicím - jestli jsem to dobře pročítala, tak 3 "apartmány" mají jeden pokoj a v kuchyni dvě postele. Za nás navrhuju, že by sme si jeden zabrali asi pro sebe. Kryštof má totiž dny kdy vstává i v 5.30 :-/ a nějak si neumím představit, jak bych ho v to jednom pokoji udržela, než by se případní spolunocležníci vyspali.
Teda pokud by se bezdětní poskládali do toho největšího apartmánu, kde je jeden pokoj s 5postelema a druhý s 3 (to nevím jestli není zase v kuchyni).

orsulka
autor
11. júl 2013

tak potom berme tie rajnochovice, je tam tusím 6-7 spálni, je take super v lese, ved hračky budeme mať svoje....
pre nás je to ešte bližšie ako jedlovice.....

nelia
12. júl 2013

Tie Rajnochovice sú super 🙂 tam by nás nikto nerušil... založíme si ohník a uvaríme kotlíkový guláš... kotlík môžeme zobrať, ak tam nie je...
Ja mám už takú preddovolenkovú náladu... dnes som posledný deň v práci, ale musííííím ešte veľa makať...

lada_dee
12. júl 2013

...že 5 dní i bez mobilu... Dievčence my sa prispôsobíme rodinka s detičkami.... Takže vyberte to čo vám bude naj.

Svadba bola super ... Zábava do rána bieleho .... Adamko a Šarlotka boli pri obrade perfekt ...celý čas sedeli a počúvali ...no úžasné detičky a ako im to svedčalo 🙂
V sobotu večer wellnesik ...saunicka ...bazenik ...no perfect akcia 🙂

adulik76
12. júl 2013

tá chata sa mi páči, len sa obávam, že je to na samote v lese a keby ma niečo chytilo, tak kto sa podujme odrodiť nášho synátora????

ivkaj
12. júl 2013

@adulik76 z Jedovnic máš do 30min několik porodnic 😉
Takže synátor, jo? 😎

Pokud se někdo nabídne jako brzo ráno vstávající chůva, berem ho k nám a klidně i připlatíme 😎

nelia
12. júl 2013

@adulik76 takže to bude chlapec????? paráda 🙂

@ivkaj my s tým nemáme problém sa s bezdetnými "potlačiť" v jednom apartmáne... a myslím, že ani oni s tým nebudú mať problém...

adulik76
12. júl 2013

@nelia veru tak....bol to pre nás šok

ivkaj
13. júl 2013

@adulik76 takže to bude Lucián ? 😉
Hlavně že je to zdravé mimčo ;o)

@nelia tak uvidíme co na to ostatní "bez závazků" a snad už to nějak dotáhneme do konce. Užijte si dovču!

orsulka
autor
14. júl 2013

toto sú kočky z našej tanečnej skupiny, ktoré nám prišli zatancovať 🙂)))

brisalek
16. júl 2013

Ahoj, jdu se zeptat do téhle skupiny na radu. Snažíme se teprve 3 měsíce, ale je mi 38,5🙂 takže není moc čas to přehánět s čekáním. První těhu bylo na první pokus, druhé těhu nechtěné (1 sex v celém měsíci, kdy jsem s pocitem, že je neplodné období manželovi dovolila nedávat si pozor -9DC, kdy ovulaci mívám 14-16DC) to skončilo samovolným potratem v 9tt. Ale už skoro rok mám 4-5 dnů MS a pak 5-7 dnů špinění. Dr mi doporučila HA nebo mimi.Takže jsme se v dubnu po poslední návštěvě dr. rozhodli pro to mimi🙂. Teď jsem se dočetla, že právě dlouhé špinění po MS je příznakem "špatného fungování " hormonů luteální fáze a může být problém při snažení. LF mám 14-15 dní (BT měřím teprve 2 měsíc, ale mám od porodu silné ovulační bolesti a měla jsme i dost výrazný hlen, který ale teď ale poslední 3 měsíce je minimálně znatelný a bílkový prakticky žádný). Chci se zepta, jestli někdo tenhle problém měl a jestli to opravdu problém může být a jak jste to řešili. Chci jít teď k dr. , aby mi udělala hormonální profil (třeba si ho i zaplatím) ať vím jak na tom jsem. Vím, že naše snažení je krátké, ale budu ráda za rady, které by mohli předejít zbytečnému snažení xxxx měsíců.

sincerity
16. júl 2013

ahojte babule, tak my tiez po dovolenke.

@orsulka tesim sa ze vsetko dobre dopadlo a prajem do manzelskeho zivota vsetko len to najlepsie!
a bola si krasna nevesta! bude aj nejake profi foto?

co sa tyka nas tak nam je to jedno ci jedovnice alebo rajnochovice, nech naozaj rozhodnu rodiny s detmi. Mozno naozaj skor tie Rajnochovice, aby ako pisala @ivkaj nemuseli mat zly pocit z toho, ze niekto leze cez niekoho izbu.... mne osobne by to nevadilo 😀 😀 😀

@adulik76 o synatorovi som pocula uz na dovolenke, lax klebetila 😀 gratulujem budete mat parik, ved to je uzasne!
a kolky tt budes vlastne v termine na chate? aby sme to fakt neriskovali!

@lada_dee ty ako moja? pracujes? alebo tahas pn? rozmyslali ste co dalej, alebo nechavate to teraz tak?

adulik76
16. júl 2013

@sincerity no, už sme sa so synátorom zrovnali 😀, naozaj sme to nečakali. Z mojej strany to bude prvý a aj posledný chlap v rodine 🙂. A máme aj meno a Lucián to teda isto nebude...
Na chate by som mala byť cca okolo 30tt, nie je to až také strašné, ale človek nikdy nevie, čo sa zomelie.

sisidani
17. júl 2013

Ahojky Holky a nechcete nějaký penzionek tady u nás v našich končinách? Něco na tento styl http://podpralesem.cz/na-kopecku/.
Je toho tady víc okolo Velkých Karlovic, Karolinky.

@adulik76 gratuluji k chlapečkovi.
@orsulka byla jsi krásná nevěsta a dětičky jsou šikulky.

ivkaj
17. júl 2013

Ženy, tak ještě poslední pokus ;o)

Dostala jsem kontakt na tohle ubytko http://www.penzion-strachotin.cz/ubytovani
Není to v popisu, ale pánovi jsem volala, je tam 5ložnic (v každé tři postele+jedna vysouvací) a volno v září má (on s tím teprve začíná).

mortiiss
17. júl 2013

Ahojte, kočky. Obcas sem k vam nakuknem, ako sa vsetky mate, a pozeram, ze pribudlo aj babatenko na ceste
@adulik76 gratulujem.

@orsulka moja, veeeeelka gratulacia k sobasu, bola si prenadherna nevesta, a Tvoji mali huncuti, rozkosni. Samozrejme, aj pan manzel fesak 😉

My sa mame super, Vikus bude mat o 2 tyzdne pol roka, mame uz 2 mesiace po operacii, ktora dopadla vynikajuco. Stale kojime, na polrocne vyrocie zaciname slavnostne s prikrmami 🙂 . Mala je skvela, uplne bezproblemovy milacik celej rodiny. Je presne taka, aku sme si ju vysnivali 😵

adulik76
17. júl 2013

@ivkaj a to by sme sa zmestili do 5 tich izieb?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre