Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
8. feb 2010

Lax, no oni to asi presne odhadnúť nevedia... a to je podľa mňa blbosť, aby sa pôrod vyvolával kvôli veľkosti, ak ešte žena neprenáša. Kedykoľvek to bude, každopádne Ti držím palce, aby si to zvládla čo najlepšie 😉

ivkaj
8. feb 2010

Čaute, zaháním poobědovou únavu :-/

Stíhám průběžně číst, ale už nějak nestíhám napsat.

Adu, držím palce a dej vědět ;o)

Orsul, ale taková svatba by nebyl špatný nápad. Zeptej se Ferka co on na to 😉

Lax, a co takhle porodit na valentýna;o) To by byla romantika 😉

Minka, držím palce, ať to zvládneš všchno v pohodě.

A ostatním přeji krásné dny ;o)

orsulka
autor
8. feb 2010

tak ja o chvilku balim domov....a Adky kde nič tu nič.......tak poobed ak stihnem nakuknem na dobre spravicky 😉 😉 😉

Lax.....no tak toto su tiež pekne informacie.....hlavne , že meraju a važia bambuliatka malicke, a potom im to nevyjde.....načo potom človeku vypravaju.....a tiež som este nepocula, aby kvoli vahe vyvolavali porod, ale možno sa zas pred nicečim iným chranili a tak to radsej urobili tak ako u tej kamošky.....ja verim, ale u Vas to pojde vsetko OK......a ci to bude o tyzden, alebo toho 24 -teho....sak si na piskotku pockame .-)))
kurnik...zabudla som...ake sa bude volat???????? 😨

adulik76
8. feb 2010

až teraz som dorazila domov, musela som sa staviť v robote, podpísať nejaké papiere a zaniesť PN-ku (ďalšiu 😀 ) a "trocha" som sa zakecala s kolegyňami. Nejak to nešlo zastaviť, už sme sa dlho nevideli a nepočuli, a tak sa reči len rinuli a rinuli - ako baby na trhu.

Náš chrústik sa má k svetu - z jedného pohľadu som videla aj ručičku, no inak ma skoro mrákoty oblievali, lebo mi povedal, že máme 36 mm, čo by nebolo až také strašné, ale v takej tabulke si pozrel, že je to 9tt+2, no zdalo sa mi to málo, lebo by som mala byť podľa cyklu 10tt+2, ale stať sa môže všeličo. Keď som bola pri ňom v ambulancii (lebo sono mi robil na oddelení), tak sa spýtal, že kedy bol vklad a zrazu začal nervózne krútiť tým svojím kolečkom a ja som si povedala, že je to v p...i . Potom zdvihol telefón a spýtal sa sestričky na oddelení, nech mu pozrie hodnotu, aká je pri 36 mm a ona, že 10tt+4. Taaaaaaaak mi odľahlo, že je všetko OK. Už mám aj knižku vypísanú, pobrali mi kooopec krvi a tak.

A ešte som dala fotéčku chrústika do albíčka 🙂

bublinkaa2
8. feb 2010

Adulik - tfuj tfuj tfuj kraaaaasny chrustik... 😵 😵 😵 Veeeeeelmi sa tesim s tebou a drzim silno palce... Som naozaj velmi rada... 😵

nelia
8. feb 2010

Adulik, to sú tie najkrajšie správy aké si sem mohla napísať 😅 😅 😅 😅 ... aj ja sa veľmi teším s Tebou!!!! No ale tie stresy si Dr. mohol odpustiť 😠 😠 ... no hlavne, že sa to nakoniec vysvetlilo 😉
Bublinkaa, ako sa máte???? Maličká už uteká? 😵

adulik76
8. feb 2010

neli, ani nevieš, aká som spokojná 🙂

noemarta
8. feb 2010

adulik, dobra spraaavicka, super. 🙂 🙂
prajem vam pekny zvysok dna.paa

minka051
8. feb 2010

orsulka no beriem vela ,ale to musia všetky ktoré majú darované vajíčka. Ja už budem brať hoc čo len nech sa to podarí.

adulik76
9. feb 2010

dobré ránko, tak čo nás čaká dnes?????

nelia
9. feb 2010

Dobré ránko 🙂
No dnes nás čaká utorok, čo je len o stupeň lepšie ako pondelok.. ale o deň sme sa zase priblížili k víkendu 😉
Ja som si myslela, že dnes príde mrcha, ale teplota sa drží vysoko 😕

adulik76
9. feb 2010

no, to by bol gól, keby si tehu 🙂 ale dobre by bolo, nie? 🙂

nelia
9. feb 2010

Nemyslím si, že by som bola... ale dobre by bolo 😵
Inak nevoľnosti Ťa už netrápia? A na akej PN si teraz? Už Ti ju vypísal gynekológ? Či? 😕 😀

Ozaj, naša Ivka mala ísť včera na ten pohovor, nie??? Ivi, ako si dopadla???

adulik76
9. feb 2010

teraz ma vypísal gynekológ a nevoľnosti, zdá sa, už prešli, jupí.

dúfam, že ivka bude mať teraz lepšie pracovné prostredie, ako doteraz

orsulka
autor
9. feb 2010

dobre ranko......🙂)))ň Adulka.....super super super super super......!!!!!! gratulujem, som prešťastná, že te OK.......... a je fajn, že ste v praci poklabosili, aspon vieš novinky a možeš sa tešiť, že sa ta to moc netyka...hihihihihihih........

a Ivik, no ktorvie, či ju hned z pohovoru nezobrali do novej prace, ked sa nehlasi 😀 😀 😀 😀

Nelinka.......žeby mrcha strajkovala po vysadeni antikoncepcie????????? alebbboooooooo....... 🙂 🙂 ale to by bol krásny goooooooooooooooooooool!!!!!!! 😅 😅

nelia
9. feb 2010

No možno mrcha predsa príde dnes... bolesti na to mám.. ale tá teplota sa mi nezdá.. pred mrchou mi zvykne klesnúť.. a také vysoké, že 37,1 som nezvykla nikdy mávať.. ak by niekoho zaujímal môj graf, tu je:
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/user...

Ja si myslím, že ovulka bola určite, keďže teploty sa zvýšili, ale určite nebola v tom termíne, kt. mi vyrátal ten graf. No povedala som si, že nad tým nebudem zbytočne rozmýšľať... keď mrcha príde, príde... ale hlavne kvôli tomu víkendovému plesu by ma mrzelo, keby prišla práve na víkend 😠

orsulka
autor
9. feb 2010

neli...no niekedy si fakt nevyberieme, a nozaj len čakať a čakať........psssssssssssssssst...možno nepride.....to by mohlo byt že po 3 mesaicoch na antikoncepccii si ich vysadila a možno sa podarilo.....aj keby hned mala sex len 1x.....kedže Laciho boleli zubky........ved ten 1x bol možno ten najspravnejší... 😉 😉 😉 😉
a ved vieš, že aj pri vklade byvaju bolesti ako na mrchu, ale nepríde..... 😉

orsulka
autor
9. feb 2010

Adulik...a ešte si sama? alebo Matko už dofrčal ?????

nelia
9. feb 2010

Uvidíme... aj slepý povedal 😀

noemarta
9. feb 2010

dobre ranko,
Nel, veru veru, aj ja som bola ukazkovy priklad, ze bolesti boli jak na kramy a a a a bola som tehu 😉 takzeeee.... uvidime 🙂 🙂 ale bodaj by.... vies nemyslite na to, nooo to by mohlo vyjst.
babule drzte sa dnes, ja idem makat na vyplatach a a urcite sem tam nazriem. pa

adulik76
9. feb 2010

orsul, ešte nedofrčal, celá paráda začne, tuším, okolo 11,00. Sú tam aj moji kolegovia z roboty, tí tam zasa predvádzajú nejaké nafukovacie stany, či čo. Ráno som s ním volala, tak riadne nachladol, tak mi nezostáva nič iné, len ho liečiť.

laxity
9. feb 2010

dobré ránko babule

nel, orsul...ďakujem vám pekne, ale tiež sama tomu nerozumiem. Ale určite to skresľuje a dúfam, že to bude okolo toho 20-teho, nerada by som fakt prenášala.

adu...no skvelé, držím palce, keď som to čítala už som sa aj ja bála, ale na koniec to dopadlo skvele 🙂. Už aj niečo nakupuješ? Už ťa to chytá? 😀. Budeš ťahať PN čo najdlhšie? Len pekne oddychuj, nehrň sa do práce, ak nemusíš. Vraj aj to pomáha dieťatku, keď je mamina pokojná a nemá veľa stresov, nervov, tak aj to bábätko je také kľudnučké 🙂. Len dúfam, že naše nebude vystrájať 😀

ivkaj...žeby už teraz v nedeľu...ufff to ešte asi nie, ešte si týždeň počkám 😀, ale darček by bol ten najkrajší 🙂. A vy ako pokračujete? Papáte čínske produkty? Pociťujete nejakú zmenu?

nel...inak to by bol ozaj riadny góóóóól 😀 , ale rozbiehalo by sa to ďalej, potrebujeme novú tehulku v tomto roku 🙂

Dnes je utorok, pre vás nič moc, ale pomaly sa to schyľuje ku piatku 😀 . Ja som nejaká nijaká, už to bude asi fakt tým, že sa to celé nejak vlečie. Strašne sa spomalil čas 😒 . Počasie na chuja, idem ja skladať puzzle 🙂 .

nelia
9. feb 2010

Noe, dík za podporu 😉
Adu a Maťo šiel na nejaké cvičenie? A kam?
Inak okolo mňa je zase nejako veľa chorých... tak dúfam, že to od nich zase nepochytám.. nedávno som prestala kašlať 😒

orsulka
autor
9. feb 2010

lax.....že skaldať puzzle........super, aky obrazok más ???????????? a nejaká 500-vka????? alebo aj viac??

aj tu sa choroby trochuviac širia momentálne, tak sa snažim strániť nachladnutých ludi.....uvidim, či sa mi to podari 🙂)))))

nelia
9. feb 2010

Lax, puzzle, to ja milujem.. nepotrebuješ pomoc???? 😀 😀
inak čo sa prenášania týka... mám jeden dobrý tip... keď som bola na reflexnej masáži chodidiel v Trnave, ten chlapík mi povedal, že tehulkám nemôže robiť reflexnú masáž, lebo stláčaním niektorých bodov by mohol vyvolať aj pôrod.. Tak som sa ho pýtala, prečo to lekári nevyužívajú pri mamičkách, ktoré prenášajú... na to mi odpovedal, že lekári sú v tomto fakt konzervatívny a oni väčšinou "alternatívnu" medicínu neuznávajú. A ja som si vtedy povedala, že keby som raz bola tehu a už by sa blížil termín pôrodu a ja by som sa neotvárala, tak by som určite zašla za nejakým odborníkom, aby mi postláčal tie reflexné body 😵 ..

orsulka
autor
9. feb 2010

neli........inak sn im suhlasim, lebo normal lekar naozaj neuznava inu alternativu, co je naozaj niekedy na škodu veci.......ja sa konenčne v stredu chystam na masaž chrbta...konečne!!!!! 😉 😉

adulik76
9. feb 2010

neli a taký sexík na vyvolanie by ti nestačil? veď keby si moc chcela, tak by ťa laci aj postláčal 😀

maťo šiel robiť nejakú prezentáciu, v rezorte sa nakúpili nejaké nové veci, tak sa teraz generalita a minister vytešujú, čo dokázali 😀 😀 😀

laxity
9. feb 2010

orsul... 1000-ka, ale polovica je už za mnou. To je také bábätko na tekvici 🙂 ....od sincer 🙂

nel...aj by trebalo pomôcť, ale ja mám toho času teraz dosť, tak dúfam, že čoskoro to doskladám, aj keď už to začína byť nudné, lebo je to už len jedna oranžová farba dokola 🙂 . To nie je zlý nápad s tou masážou. Doktori sú doktori, takže tých ja neriešim. Teraz je veľa chorým, je nejaká sviňa vo vzduchu črevná 🙂 , tak pozor dávať.

orsulka
autor
9. feb 2010

adu... 😀 😀 😀

adulik76
9. feb 2010

čomu sa rehníš, orsul?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre