Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

bublinkaa2
3. mar 2010

Dobre ranko zela cerstva tridsiatnicka... 😀 😀 😀

Neli - z celeho srdca sa potichucky tesim a silno drzim drobcekovi palce... 😵

Lax - neboj, Natalka je este velmi malinka, na to aby si uz mohla v noci spavat... 😀 😀 Este to potrebuje par tyzdnov... Treba vydrzat... Aj my sme mali zaciatky tazke, tiez nam krpcek nepriberal cely mesiac, tak sme museli prejst na Nutrilon a vsetko sa razom zmenilo. Zrazu tu bolo spokojnucke vyskerene dietatko... 😵 No a tak som skoncila s odsavanim mliecka... Pracne, ale da sa to zvladnut...

nelia
3. mar 2010

Noe, to je tiež super správa... musí to byť úžasný pocit 😅 😅

ivkaj
3. mar 2010

Ahojte, tak dneska už mi net jede ;o)

Včera jsem se dostala na kulaté číslo - 20 rozeslaných životopisů 😅 Ale ani jedno pozvání na pohovot, za to už mám asi čtyři odmítnutí 😝 Ale co už, ono to nějak dopadne.

V pondělí jsem byla na první hodině čínského zdravotního cvičení. Je to takový príma pohyb pro lenochy ;o) Tak jsem zvědavá co na to bude moje tělo říkat.

Adu, počkej až si za pár měsíců budeš stěžovat, že ti břísko už překáží 😉 Kámoška neměla žádné skoro do 5měsíce a pak jí během týdne naskočilo. Takže klííííííííííííííííííííd ;o)

Orsul, co ty naše pilná včelko, už se nějak pohla dál ta vaše rekonstrukce?

Nelia, kdy máš v plánu oznámit tu šťastnou událost v práci?

Noe, tak to asi opravdu budete mít překvápko;o) Tak nakupuj výbavičku v neutrálních barvách a je to.

nelia
3. mar 2010

Bubli, gratulujeeeeeeeeeeeeeeeem 😵 😵 😵 ... bude aj žúrka?? 😉
Malá je už zdravučká? Už môžete chodiť von?

nelia
3. mar 2010

Ivka, ahoj 😉 ... je mi ľúto, že sa ti nedarí čo sa hľadania práce týka.. ale uvidíš, prídu aj lepšie časy a nájdeš si super prácičku.. zatiaľ pekne doma oddychuj a vychutnávaj si to 😵 ... no v práci to oznámim najskôr po veľkej noci, dúfam, že dovtedy to budem vedieť zakrývať.. keď ja mám také bruško furt ako tehula, tak to asi nebude také ťažké 😝 😀

adulik76
3. mar 2010

bubli, gratulujem k narodeninkám 🙂

ivik, neboj, tá pravá práca ešte len príde aj s dobrým šéfom 😉

bublinkaa2
3. mar 2010

Neli, Adu - dakujeeeeem tehulky... 😵 😵 😵 Zurka bude v sobotu.. 😉 Malinka uz je v pohode, ale musime dobrat atb, tak von este nesmieme... No v nedelu ideme oslavovat k svokrovcom, tak uz by mala byt v pohode...

orsulka
autor
3. mar 2010

tak asi preto, lebo sa musia budiť, aby malu kojila a aby priberala......ale verim, že to bude lepsie, ved už boli na kontrole a pisala, že Naty pribera...hoci pomaličky ale pribera......
tak LAX držkajte sa!!!!!! 😉 😵 😵

ivkaj
3. mar 2010

Noo, jestli je malá po mamince nebo po krstné (že by to byla v češtině kmotra?) tak nemá šanci být nějaký cvalda 😉

noemarta
3. mar 2010

Ivkaj, drzim moc moc palceky aby si si nasla pohodovu pracicku, viem ze je to v dnesnej dobe tazke, ale neboj, najdes si! 🙂
Bublinkaaa, vsetko naj naj, hodne zdraviiiicka, stasticka a laaasky, a nech sa vam mala co najskor uzdravie.

bublinkaa2
3. mar 2010

Noe - dakujem 😉 Tak tusim budete mat velke prekvapenie na porodnej sale... Bude to nadhera.. 😵

Ivkaj - drzim palce, aby si si nasla dobru robotu... 🙂

ivkaj
3. mar 2010

Bubli, tak tě pěkně vítám mezi dospělými 😎

adulik76
3. mar 2010

dnes ten čas ide stráááášne pomaly, už sa aj nudím 😝

noemarta
3. mar 2010

aduliiik, presne mas pravdu, aj mne to ide straaaaaaasne pomaly.... horsie ze ja aj mam roboty, ale sa mi nic nechceeeee. vcera som mala cely den frei, lebo som vybavovala tych lekarov,tak som si zobrala dovolenku a dneeess, sa mi nic nechce. pomooooc, nech uz su aspon tri hodiny..... 😔

nelia
3. mar 2010

ani mne sa nechce 😒 😒 ... dnes asi len Orsulka a Sincer makajú 😀

orsulka
autor
3. mar 2010

bublinka...Ivka....ahojte .....

Ivka.....možno to bude trosku stresujuce takto na začiatku byt doma a dostaat aj odmietave odpvoede...ale to asi hlavne preto, že si bola v pracovnom kolotoči a strese...a teraz ti to asi pride nejake divne.....ale ja na tvojom miesto by som si uživala klud, lebo aj tak o chvilku hytiš nejaky ten super flek !!! 😉 😉

Bublinka.....aj ja sa pripajam ku gratulantom 🙂)) hlavne to zdravičko a laska je stale s Tebou 🙂 😵

Ivi...aj u nas použiva kmotra - oslovenie...... moja krstna dcera ma vola krstná mama, ale jej mama som kmotra

😀 😀

orsulka
autor
3. mar 2010

nelik.....tak trosku sa snažim 😀

nelia
3. mar 2010

Orsul, tak aspoň niekto pracuje 😝 😅 ... ale aj ja sa trochu snažím, len sa strašne musím premáhať 😒

orsulka
autor
3. mar 2010

teda vam sa pekne nechce......tuším ani na kona pisať 😀 😀 😀 😀

bublinkaa2
3. mar 2010

Ivkaj, Orsul - dakujeeeeeeeem 😵

adulik76
3. mar 2010

orsul, ja som tu chvíľku nebola, bola som totiž na jednej "veľmi plodnej" porade 😝 , inak na koňa sa mi chce písať 😉

orsulka
autor
3. mar 2010

Adu...tak tebe zacina ten istý kolotoč dookola......ale ak chceš, tak sa vyrozpravaj a ulavi sa ti.... 😉
😀 😀 😀 😀

adulik76
3. mar 2010

no, za tie tri mesiace, čo som bola PN, sa veru nič nezmenilo .....

nelia
3. mar 2010

Ja som už po obede a po jednej zdravotnej prechádzke a teraz tu chrúmem kešu oriešky ... mňam mňam 😵
Inak ja stále rozmýšľam, že toľko mamičiek sa sťažuje na stereotyp počas materskej... no ale v robote máme taktiež stereotyp, nie? A tu nás ešte aj častejšie nasierajú. No povedzte....

laxity
3. mar 2010

ahojte

adu...no neviem či jej nechutí, len malá sa nevie prisať, tak sa s tým trošku trápime

nel...strašne sa s vami tešíííííím, držím silno palce 😉

bublinka...ja som na to pripravená, že jednoduché to nebude, len ma bolí a hrozne trápi, keď ju musím po troch hodinách zobudiť a snažiť sa ju priložiť k prsníku, aby papala. Ale tak robíme čo sa dá a verím, že začneme pomaly ale isto priberať. Už mám doma váhu, tak sem tam ju odvážim. Pre môj pokoj. Nechcem prejsť na Nutrilon, strašne by som chcela kojiť, ale tak keď to nepôjde tak nebude iná možnosť.

orsul...my čakáme na adresu 🙂

pozdravujem všetky ostatné, idem si k nej lažkať na chvíľku 🙂

orsulka
autor
3. mar 2010

Neli..tak ja vravim.....a suhlasim.....🙂))))

dnes som volala do Heliosu, tak ideme tam 18.3. za doktorom.....pokecat, rozlučit a tak..... 😉

lax!!!! 😀 😀 😀 ja som zabudla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! idem hned na to!!!!

nelia
3. mar 2010

Lax, som rada, že si sa ozvala.. uvidíš, malá začne poriadne papať a bude dobre... inak moje krsniatko sa tiež nevedelo prisať a moja segra si odsávala mlieko niečo vyše roka a kŕmila ho z fľašky materským mliekom.. doktori jej vraveli, že je ozaj obetavá mamička.. nemali to veru ľahké, ale zvládli to. Tak by si si mohla možno skúsiť aj odsávať, kým sa to malá nenaučí... alebo len trocha nutrilonom popri kojení dokrmovať. Ale to by Ti skôr poradil asi nejaký laktačný poradca ako ja, čo som v živote nekojila 😝 🙂 ... inak aj ja vám v týchto dňoch pošlem objednávku vitamínov na mail, oki?
Orsul, takže v Heliose končíš? A čo to Brno? Už ste sa rozhodli?

orsulka
autor
3. mar 2010

nel...tak ja som za ten Reprofit......prave som Ferkovi vysvetlovala ake vidim vyhody oproti UNICA Brno.....viac mi odporucali Reprofit aj tu baby na koniku v ich temicke....

a ked si lax bude mlieko odsavat a davat malej, tak sa nauci na ten cumlik a potom nebude chciet z prsu...ci nie??????? či žijem niekde inde??? v tomto sa nevyznam....

nelia
3. mar 2010

Orsul a kedy by ste tam chceli ísť na prvé konzultácie? Ozaj, čo Ferkova noha? Už chodí do roboty, však?

No čo sa toho kojenia týka... hovorím, že malý pil len z flašky, lebo sa nevedel prisať... a nenaučil sa to ani neskôr, segra to viac x skúšala.. no je pravda, že segra má velikánske prsia... chúďatko maličké malo menšiu hlavičku (aj sme si z nich srandu robili 😀 ), no ale možno to od veľkosti nezávisí... tiež netuším 😕

orsulka
autor
3. mar 2010

Neli...to este neviem...ved všetko tak nejak postupne..... Helios a potom Brno...uvidim ci mi daju nejaku dokumentáciu v Martine.....
Ferko pracuje, chodi na to plavanie....len dnes si dal pauzu jeden den, lebo už mal aj svalovku, ako sa rozbehol s tym cvicenim.....chodi aj na rehabilitacie 2x do tyždna k fyzioterapeutovi a ten s nim cviči... v sobotu ide skusit lyže asi do*Matrina na hole....no a v pondelok ide do toho Talianska na tyžden.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre