Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

laxity
15. aug 2011

Ahojte

@nelia my ZOO zvažujeme určite, možno aj hneď v piatok, uvidíme aký bude privítací večer 😀 a neviem či ešte niečo v okolí tam je, to nám určite povedia ostatní 🙂

ja poprosím adresu, kde budeme ubytovaní 🙂 . My vyrazíme, až keď sa Naty zobudí, čiže až asi okolo 16.30, alebo sa rozhodneme vyraziť tak, aby si pospala v aute 🙂

tak my zoberieme nejakú tú zeleninu, ovocie, alkohol a niečo pre Naty...ostatné dohodneme na mieste

len my povedzte či zoberiem aj ten malý bazénik 😕

laxity
15. aug 2011

@noemarta všetko najlepšie k meninám prajeme 🙂

noemarta
15. aug 2011

@laxity dakujeeem
a prajem vam prijemne stretnutie, nech vam vsetko dobre dopadne, nech si dobre pokecate a poobdivujete si deticky a snazilky nech si ich dobre vymojkaju 🙂 🙂

sincerity
15. aug 2011

@noemarta jeeeeeeeeeee ja som aj zabudla! Cela ja! Prajem krasne meninky!

ivkaj
15. aug 2011

Čaute;o)

Adresa na chatu: Rekreačná 1488, Bojnice, GPS: N 48° 47´ 16. 9446" E 18° 34´ 35. 7774"
Převzetí chaty jsem s pánem domluvila mezi 15 - 15.30. Počítáme, že tam tak dorazíme, takže když budete chtít dorazit dřív jste vítáni ;o)

My si bereme: nějaké to alko i nealko ;o), něco k večeři (když se bude seznam na nákup dělat až na místě), mrňousovi jídlo a asi i ten bazének (jestli se vleze do auta).

Do Zoo by sme mohli vyrazit, ale asi podle počasí.Když by bylo velké vedro, tak zůstaneme u bazénku ;o)
A co ty termální koupele?

nelia
16. aug 2011

@noemarta všetko naj, naj, naj!!! k včerajším meninám 😵 😵 A vy nás nedojdete ani na chvíľku mrknúť?

noemarta
16. aug 2011

@nelia dakujem 🙂
my sa svadbujeme, takze asi nie 😔 😕

nelia
16. aug 2011

@noemarta jaaaaaaaj... aj sa mi niečo marilo, že máte program... tak príjemnú zábavu!!! 😉

lada_dee
16. aug 2011

kočeny, teším sa na vas.... 🙂

sincerity
16. aug 2011

@lada_dee Ladiiiiiiiiiiiiiii?????? 😕 😵

sincerity
16. aug 2011

@lada_dee no pisala som to pred sekundou, a este si nemala foto 😀 vitam vitam!!!! Aj my sa tesime!

lada_dee
16. aug 2011

🙂
pocko bude zda sa super.... takze, nic tomu nebude chybat... teda bude trosku, Vily ten bude nocne vtaca, cez den treningy rano a vecer a cez vikend zapasy.... tak som ja cela vasa... 🙂 😉

adulik76
16. aug 2011

@lada_dee no teda, koho tu nevidím 😉

sincerity
16. aug 2011

@lada_dee tak to je skoda, ale hlavne je ze pride aspon sem tam nas pozriet.

lada_dee
16. aug 2011

no... prišla som kuk... čo tu nového a hlavne zháňam lieky... tak čítam, budem asi aj písať... a tak... 🙂 ale hlavne som chcela vedieť, kam to ideme a čo budeme... nech viem čo zabaliť.

lada_dee
16. aug 2011

@sincerity ešteže večery môže

sincerity
16. aug 2011

@lada_dee a ake lieky zhanas? Co planujete?

lada_dee
16. aug 2011

@sincerity ostala mi 450 Gonalu... a potrebujem, len neviem presne koľko ... doki vravel, že môže byť aj iný ... menopur... ale 1 ks 450 Gonalu by možno aj stačila
budem pichať 75 a to čo mam stačí na 6 dni, tak ... ďalšie by možno stačilo, alebo ak by bola aj 900 nevadilo by
Menopur tak to neviem, s tým nemám skúsenosti... koľko a ako
🙂

sincerity
16. aug 2011

@lada_dee aha.... no ja nejaky gonal doma mam, len je to vsetko otvorene a vobec neviem kolko jednotiek tam ostalo.... pripadne to mozem priniest a niekto sa na to pozrie, kto by vedel, ze kolko tam ostava este.

lada_dee
16. aug 2011

dones.. kukneme.... to by som potom tu cez net zhanala len tu 450....
ked som to pocitala, tak naj by bola 900 cela, lebo 450 to je tak ltt... alebo 450 a plus nieco z 900 ... take 3x75
🙂
clostyl a pregnyl si dam predpisat... 🙂

sincerity
16. aug 2011

ok, prinesiem, uvidime.

nelia
16. aug 2011

@lada_dee ahooooooooooooooooooj 🙂... no konečne si k nám zavítala... už sa na vás moc moc teším...
Ja mám doma v chladničke možno pregnyl, ale nie som si istá... a či je ešte v záruke... aj ten by si teoreticky potrebovala?

denousek
16. aug 2011

pardon snažilky,dovolím si vám ukázat muj inzerat v připade zajmu se ozvěte 🙂
https://www.modrykonik.cz/bazar/jine-pro-mamink...

lada_dee
17. aug 2011

@nelia čakuky... no zavítala.. 🙂
pregnyl nebudem potrebovať.... 🙂 ale ďakujem za ponuku.....
už len jeden deň..... a jedna noc.... a je tu štvrtok

ivkaj
17. aug 2011

Čaute, tak my už máme tak teřtinu cesty za sebou. Přespíme v Brně a zítra dopolko vyrazíme směr chata.
Už se mooooooooooc těšíme ;o)

sincerity
18. aug 2011

dievcata, dievcata, tak dnes je ten velky den! tak dufam, ze sa pekne v podvecer vsetci stretneme v Bojniciach 😀

sincerity
21. aug 2011

dievcata, dievcata, tak my stastlivo doma, dufam, ze sa ozvete a vsetci ste dobre dorazili.
Bolo supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😀 😀 😀 😀 😀

adulik76
21. aug 2011

@sincerity poslala som link na fotky od nás, teším sana foto od vás 🙂

laxity
21. aug 2011

Ahojte dievčatá

aj ja ďakujem za super predĺžený víkendík, som rada, že sme sa všetky stretli...bolo fakt skvele, teda ja som sa cítila...Jakubko mi pomohol v tom, že bol dosť času s Naty a ja som mohla posedieť s vami 🙂

teším sa na ďalšie stretko-stretká, verím, že sa budeme stretať aspoň dva krát do roka 🙂 🙂 🙂

Mne Naty pospala v aute iba pol hoďku, prišli sme domov a zaspala o 19.30, takže bola hotová 🙂 ...boli sme ešte na jednej návšteve, u svokrovcov a u našich 😅 takže verím, že guláš vydržal a nepokazil sa 😀

nelia
22. aug 2011

Dobré ránko 🙂
Aj my ďakujeme za skvelý víkend!!!!
Dobre, že sme si guláš nezobrali, lebo aj svokrovci v sobotu varili a nechali aj nám 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre