Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

adulik76
20. nov 2009

xi xi xi xi 😅 😅 😅 😅 😅 😅

orsulka
autor
20. nov 2009

o chvilku iem k Dr. na kontrolu....s tou nohou, nech možem zuzitkovat poistky .-)))))))))

a ta sincer...tu dnes zas vobec nebola, vsak??????? 😉

adulik76
20. nov 2009

asi jej treba natrepať na zadok 😀 😀 nech už začne poslúchať 🙂

ivkaj
20. nov 2009

Teda co vy tu všechno nerozeberete ;o)

Já sem si začla dopisovat se zdravotní pojišťovnou, jestli bych po tom všem měla nárok na lázně. Tak uvidím co mi odpoví 😨

ivkaj
20. nov 2009

Představte si, že se v pojišťovně ještě pracuje a tady mám odpověď:
ano, pokud Vám léčbu doporučuje Váš odborný ošetřující lékař, nechť Vám vypíše návrh na lázeňskou léčbu.
Léčba je možná ve Františkových Lázních nebo v lázních Klimkovice.
Vyplněný návrh odešlete nebo odevzdejte na zdravotní pojišťovně ke schválení.

Naběhnu tedy za obvodním Dr. že chci lázně ;o)

adulik76
20. nov 2009

ivkaj, to je celkom pozitívna správička, kiežby ti tie kúpele pomohli 🙂

orsulka
autor
20. nov 2009

ivi.......aj u nas je to tak, že más narok na kupele......a presne tak ako u vas....odborny lekar vypise žiadost a ide to......ja som bola na liečeni 5 tyždnov......to bol relax!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ale nepomohlo mi to .......

orsulka
autor
20. nov 2009

pocuvajte baby....keby sme si dali návrrh na kupele, a na rovnaky termin.....to by bola ina zabavicka na 3 týždne....coooo?????????? 😉 😉

orsulka
autor
20. nov 2009

pocitam, že adu sa už určite presuva domov!!! 😀 😀 😀 😀

ivkaj
20. nov 2009

Já bych to právě chtěla hlavně jako ten relax, protože jinak si fakt neodpočinu 😅

dracekmracek
20. nov 2009

ahoj holčičky moje 🙂

orsulka
autor
20. nov 2009

ahoj kuriatko......tak kočena!!!!! ty to už más ozaj zapar.......gratulujem Lukaskovi, že to vsetko zvladol!!!!!!!!
ako sa mas?????

orsulka
autor
20. nov 2009

ivkaj...samozrejme....vieš ako super by si si tam oddychla??? a ked este trafis dobru partiu.......jedna pohoda.....želam ti,aby ti to vyslo.....

orsulka
autor
20. nov 2009

dracek...krasne fotečky z tej svadby.... 😉 😉 😉

dracekmracek
20. nov 2009

orsulko dobře,příští týden bych měla být maminka tak jsem zvědavá 🙂 hrozně rychle to uteklo,a co vy co vás čeká?nestíhám dočítat,jsem tu párkrát do týdne

orsulka
autor
20. nov 2009

bože zlato...tak to ubehlo ako vody.....aspon mne...hrozne rychlo, a už budes mamca 😉 😉 😵 😵
budem držat palceky, aby to vsetko dobre dopadlo......a to bolo strachu, kvoli stehom...vsak????? hihihihihihih

tak ja idem teraz na IUI....zmena co????? ale tak jedenkrat skusime......a potom sa uvidi..... 😉

dracekmracek
20. nov 2009

tak to ti budu moc držet palečky,co ty víš třeba to pomůže 😵 😉

jizva je hnusná ale co,hlavně že vydržela,a po porodu nám ji spraví

orsulka
autor
20. nov 2009

kati...tak samozrejme, ale vydržala a to je to hlavne..... meno ostalo?????? Lukasek?????

dracekmracek
20. nov 2009

nakonec bude mít jména dvě 🙂 napíšu do Ip protože to neví nikdo 😀

orsulka
autor
20. nov 2009

hihihih........sak meno aj priezvisko....nie???? 😀 😀 😀 😀

dracekmracek
20. nov 2009

ne dvě křestní jména + příjmení 😀 😀 😀

orsulka
autor
20. nov 2009

ja som to pochopila, to som sa len tak robila 😀 😀 😀 😀

nelia
20. nov 2009

Dracek ahooooooooooooj 😅 😅 .. moc na Teba myslím a držím palčeky, nech ide všetko hladko... 😉

Krásny víkend všetkým 😅 😅 😅 😅 😅

orsulka
autor
20. nov 2009

nelinka...aj ebe...a zastavujte..zastavujte...zastavujte 😀 😀

ja som už po poslednej elektroliečbe, už vraj mám strečovatpomaličku tu nohu, ale na aktivne cvičenie to ešte nie...... 😝 😝 poviem vam, že už ma mrle žeruuu!!! 😀 😀 😀

adu, sincer, lax, dracek, lili, labu, ivkaj....pekny vikendik 😉

orsulka
autor
21. nov 2009

dobre ranko, pekný dniček všetky........trosku sa opakujem...ale dnes je nový den...🙂))))

orsulka
autor
21. nov 2009

kto bude chciet...pozrite.....užasna vec.....

rozmyslam to urobit v PD..........!!!!!!!! šialené....ale 😀 😀 😀

https://www.youtube.com/watch?v=VQ3d3KigPQM
ivkaj
21. nov 2009

Orsul,co jsi tak brzo vzhůru?!?

sincerity
21. nov 2009

ahojte kocky 😉

orsul.... bolo to super, ale to bolo urcite nacvicene... ci sa mylim?

adu.... co ta potvorska mrcha?

ivi.... a to ake lazne? kvoli comu akoze si im povedala? To aj ja chcem!

ivkaj
21. nov 2009

Sincer, no u nás jsou lázně i na neplodnost. Tak jsem se v CARu zeptala Dr. jestli po víc než dvou letech snažení a dvou nepovedených IVF bych třeba nemohla do lázní. Říkal mi, že on by byl jedině pro, napíše mi doporučení a s tím budu muset za obvodním gyndr.
No prostě jsem si usmyslela, že chci před třetím pokus vyzkoušet úplně všechno. Půjdeme do čínské medicíny (tak nějak si myslím, že tělo potřebuje srovnat), začátkem prosince si jdu domlouvat laparku+histeroskopii, znovu půjdeme na imunologii a tím by sme měli mít vyšetřeno všechno. Jediné co mě ještě napadlo byly ty lázně. Prostě chci mít pocit, že jsme udělali úplně všechno aby bylo tělo v pohodě a pak už to bude na přírodě.

Uff, trošku román

sincerity
21. nov 2009

ivi..... no to je teda super, ze existuje nieco take.... ale urcite sa najde strasne vela ludi, ktori to budu odsudzovat.... ale bolo by to uzasne keby to pomohlo...

a ivi... aky vy mate vlastne problem okrem spermiogramu, ked by si isla ty do lazni? nejak si fakt nespominam....

rozmyslam, ci by som neisla na tu laparku aj ja.... zatial sice ze nebolo treba, ale v podstate jeden nikdy nevie co tam mozu najst....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre