Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
15. jún 2009

dakujem kocky...
ked mi to pride cele take zbytocne... prepadla ma totalna depresia.....
snad nam adu prinesie dobre spravicky.
ivkaj ... ako pokracujes v stimulke?

nelia
15. jún 2009

Sincer, to je normálne, ale ono to prejde.. a keď tu s nami ostaneš, tak to prejde skôr.. tak si to rozmysli 😉 😀 😝
Orsul, víkend bol super, len krátky.. včera som si urobila radosť a pokúpila som si nejaké vecičky na seba a dala som si trocha upraviť účes 😅

orsulka
autor
15. jún 2009

nelia....takže nákupy vyšli......ja som v sobotu dostala " povolenie" o 🙂 d 🙂 mojho , že si možem čokolvek kupiť...no uznajte.....behala som po obchodoch a nič...vobec nič som si nevybrala!!! ako na truc!!!!!! možno nabuduce... 😉

sincer......takuto depku poznáme hádam každa......a chce to len čas, asi nič ine....a hladat momentálne zmysel života trošku niekde inde, aj ked to ide velmi ťažko.... ale zvládneme to spolu....!!!!! to určite 🙂)

ivkaj....zlatko, tak ako pokračuješ?????? ako pise Sincer......kedy bude OPU??????

nelia
15. jún 2009

Orsul, tak tomu sa hovorí smola.. ale aspoň Ti peniažky ostali 😉

ivkaj
15. jún 2009

Ahojte, přes víkend nebyl nějak čas - byli jsme si užít víkend s kupou známých a grilovaním. Vzpomněla jsme si na vás s tím stanováním, když ti co tam spali pod stanama říkali, že jim byla zima. Já vyhrála postel v chatě;o)
Takže víkned super pohoda.
Jinak mám dneska za sebou další UTZ. Mám dva folíky cca 20mm, další jsou v rozpětí 15-17mm podle Dr. se vyvíjí nerovnoměně a uvidí se po OPU (vím prd co tím myslel). Každopádně zítra poslední píchance, ve Čt OPU a pak se uvidí jestli z toho něco bude. Navíc mi teď manža psal, že se nějak necítí dobře, což je úžasné načasování 😝
V sobotu jsem si už nad injekcema pobrečela. Pero je v pohodě, ale píchám Orgalutran (nebo jak se ta potvora jmenuje) no a jak mě to zabolelo a manža na mě koukal, slzy byly venku.
Každopádně už jsem ve stádiu, že to chci mít za sebou, ať je výsledek jakýkoliv. Pochopitelně obrečím všechno. Takže začínám pomalu rozumět Sincer, že ji to psychicky vyčerpalo.

Ale něco více pozitivního - prý mám ukázkovou sliznici 😵

lilienka13
15. jún 2009

ivkaj: no vidis, ze to ide aj pozitivne ... 😉 😀

sincer: hlavu hore, nikdy nebolo tak zle, aby nemohlo byt este horsie ... 😀

ivkaj
15. jún 2009

Lili, pozitivní to bude až tak za tři týdny s //, ale hlavně ať už je to za mnou 😅

Sincer, jen pěkně choď mezi nás 🙂 Já tu tahle strašila skoro celý rok a možná ještě déle. Jen jsem se nějak stratila v těch svatbách u vás v rodině😉 Nevěsta budeš ty nebo ségra? 😎

dracekmracek
15. jún 2009

ahojte kočičky tak jsme zpátky doma 🙂

ivkaj
15. jún 2009

Katus, kdepak jsi se toulala?

dracekmracek
15. jún 2009

v nemocnici 😕

nelia
16. jún 2009

Dobré ránko..
Adulik, ako moja? Dúfam, že si v poriadku 😔
Dracek, dúfam, že aj ty si OK. Robili Ti ešte nejaké vyšetrenia, že si bola v tej nemocnici?
Ivkaj, to je celkom fajn výsledok a neboj, to, že sa manžel necíti dobre, neovplyvní kvalitu spermií.. bude to dobré, uvidíš 🙂

adulik76
16. jún 2009

ahojte, takže hcg 29000, plodový vak stráca tonus a zmenšuje sa. To sa dalo aj čakať. Vo štvrtok by som mala ísť na čistenie. Celý víkend som v teplotách, tak dúfam, že sa do štvrtka dám nejak dokopy, nech už to mám konečne za sebou.

nelia
16. jún 2009

Adulik, moja, je mi to naozaj ľúto, ty si si to ozaj nezaslúžila. Ale aspoň vieš, na čom si a v septembri môžeš ísť opäť na to. A to sa už musí podariť!!!! 🙂 A si v robote, alebo doma?

adulik76
16. jún 2009

dala som si na tieto dva dni dovolenku a od štvrtka budem PN - až do budúceho piatka. Musím sa z toho dostať, hlavne psychicky.

orsulka
autor
16. jún 2009

ahojte..............adulik.....tak škoda, a tak som verila...!!!! tak ale čo už....september a SPOLU!!!! 🙂 🙂 vyberieme mrazáčikov a sup ho do toho..... 😉 😉 len sa vylieč, aby neboli žiadne teplotky......

Ivkaj...tak super, oni tie foliky vždy dozrievaju ako chcu...jedno mensie druhe už na prasknutie 😀 😀 ide hlavne o kvalitu, tak verim, že bude výborna...to asi myslel ten Doktor ked vravel, že sa uvidi po OPU....lebo potom ich oplodnia a uvidi sa kolko sa ich chyti a krásne bude rásť...🙂))))
manžel nech sa dá dokopy čo najskor....lebo v tomto moc nesuhlasim s NELI.....choroba može ovplyvniť spermiogram, o to horsie by asi bolo, keby bral aj antibiorika....takže ho pekne prelieč.... 😉

Dracek....... dakujem za sms.... je to celkom pozitivne, že vas tak skoro pustili domkov nie?????? takže vsetko už v poriadku??? ležkáš????

nelia, lili...sincer.... ahojte kuriatka........ 🙂 🙂

adulik76
16. jún 2009

no, orsul, september to istí 😉

orsulka
autor
16. jún 2009

adu.....určite ma to neteši, že to takto dopadlo......ale zase sa tešim už teraz trošku via na ten september!!!! 🙂 ved vieš ako to myslim...... cmuuuuuuuuuuuuk!!

adulik76
16. jún 2009

ja viem, len teraz mi je dosť ťažko, našťastie mám skvelého muža, ktorý fakt stojí pri mne. Viem, že sa trápi aj on, ale stále je tu pre mňa

dracekmracek
16. jún 2009

Adulik to je mi moc líto,s tímhle jsem se ještě nesetkala 😖 přeju ať je to co nejdřív za tebou,drž se!

Já jsem přemluvila doktora ať mě pustí,nedělala mi nemocnice dobře,ležela jsem v té samé posteli jako v lednu.Nebylo to nic veselého,no hlavně že maličký je v pořádku i když teda doktor pindíka neviděl 😅 počkám za týden an velký ultrazvuk.Nakonec mám dislokovanou pánev 🙄

ivkaj
16. jún 2009

Dobré ránko;o)

tak s naší chorobou to nebude tak vážné. U manži je pár kolegů "nemocných" takže ani on se včera necítil dobře 😎 Ale koupila jsem mu vitamín C, nějaké multivitamíny na posílení energie v tělě, náležitě politovala a už je líp. Prostě chlapská nemoc 😀

Katus, prosím tě co to je zase za cizí názvy?

Adu, moc mě to mrzí. Drž se kočko! Nech se od manžela rozmazlovat, opečovávat a hýčkat. Že to má ode mě rozkazem 😉 I když on už to asi stejně dělá, ale jen pro jistotu.

Orsul, na tebe se vážně budu muset jednou jet podívat. Já prostě nechápu kde tu pozitivní energii bereš.

Nelia, co v práci? Už se to uklidňuje?

Orsul, co ty vlastně děláš za školu?

Lili, ty už se pomalu chystáš na volno, co?

dracekmracek
16. jún 2009

ivkaj prý se mi nějak moc roztahuje pánev tak ten kloub co jí drží dostává zabrat,a bolí to hrozně moc,začnu chodit na injekce a rehabilitace a pokud se to nezlepší tak berle 😝

ivkaj
16. jún 2009

Teda Katus, prosím tě a je něco co jsi ještě nevyzkoušela? Mě z tebe picne 😅 Tak hlavně cvič, cvič a dávej na vás dva pozor! A berle nejsou zase tak hrozný. Já je měla po úrazu kolene na čtvrt roku. Dá se na ně zvyknout a navíc teď už dělají i různé barvy. To tedy jen pro případ, že by byly opravdu potřeba 😕

dracekmracek
16. jún 2009

Já už si přijdu jako magor,asi si to musím vyžrat no.....já v té nemocnici ani nechtěla zůstat ale pan doktor se hádal 😅

sincerity
16. jún 2009

ahojte babulky.

dakujem velmi pekne za podporu.... mam asi nejake to blbe obdobie, vsetko sa na mna sype .....

adu.... babulka, prajem moc sil na prekonanie toho vsetkeho. V duchu na Teba velmi myslim. 😔

ivkaj.... tak to su dobre spravicky.... teraz do teba vkladame velke nadeje 😉
skolu studujem polnohospodarsku... teda ak si myslela mna a nie orsul 😉 a nevesta bude sestra... ja som si to uz zazila 😀

mracek... som velmi rada, ze je vsetko v poriadku aj napriek tvojim bolestiam je malicky v poriadku, to je velmi dolezite.

nel... ako je to s tvojou ziadostou?

orsul.... ty nasa optimistka..... fakt by sme sa mali stretnut.... a uvidime tuto energiu nazivo 😀

nelia
16. jún 2009

Orsul, no ja som to s tým spermiogramom myslela tak, že spermie sa predsa vytvárajú 72 dní či koľko, takže momentálna choroba by na ne nemala mať vplyv.. ale je pravda, že na psychiku choroba vplýva negatívne a keď človek nie je v psychickej pohode, to neveští nič dobré.. už som sa zamotala, ale hádam rozumiete o čom tu točím 😝
Ivkaj, už sa to v robote ukľudnilo, zrazu neviem, čo so sebou 😝 .. ale nie, ja sa nejako vynájdem 😅 no už som si tak zvykla na ten zhon, že mi trošku aj chýba 😀
Sincer, moja žiadosť ešte stále nič 😒 .. no idem asi volať do poisťovne, lebo to sa mi už nezdá 😠
Orsul, Adulik, pridávam sa k vám v septembri, alebo vás možno predbehnem a bude to ešte v auguste, ktovie, aký protokol mi Dr. naordinuje 😕

orsulka
autor
16. jún 2009

nelia..............SUPEEEEEEEEEEEEEEEEEEEER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! baby...to bude náááářez!!!!!!!!! jupii...všetky tri...to sa nám bude šlapať...jedna radosť 🙂)))))

ivkaj.....teba som si pridala na facebook...si to ty?????? 😀 😀 na teba ja budem stvrtok INTENTIVNE mysliet a posielat ti energiu.......

a inak kludne baby......tak ma pridite pozriet!!!! v lete...kamarat ma chatu...mohli by sme tam ist na nejaky vik...hmmmm?????? ja by som to skusila zariadit....myslím, že to nebude problem....tak čo vy na to???? Slovenky nemaju problem....a susedky z Česka...taka minidovča???? hmmmmmmmmm
vyjadrite sa, rada vas vsetky uvidim 🙂)))))
pojdeme pozriet Bojnický zámok...a tak....aelbo len sedieť na teraske a kvááákať a kvááákat......hihihihihih

orsulka
autor
16. jún 2009

sincer............. je to na hovby taketo obdobie....este k tomu dnes ráno aj pršalo ..resp...lialo ako z krhly...no ani to na nálade neprida.......ale..........je 10,00 hod...a svieti slniečko....čo ty na to???? 🙂 🙂 a život je tiež o tom..no nie????? rano prši a poobede aká krása....že slnkoooooooo 😀 😀 ja ti prajem, nech to čim skor vsetko pominie......ale možno más aj skuskove teraz, tak más toho tak viac.....

ivi...tak super, že manže je skoro OK...len pekne vitmínky do ci....y..............hihihihihihihihihih...sorry...ale to je take porekadlo 😀 😀 😀

katuška..............ty máš teda fakt neskutočnú cestičku za svojim babetkom!!!!!!! klobuk dole.....a veeeeeeeela sil.....pozvanie plati samoška aj pre teba...!!!!!! ked budeš mat aj barlicku, tak hore schodmi si ta vynesiem .-)))))

sincerity
16. jún 2009

no ja som za, nemam problem! 😀

orsulka
autor
16. jún 2009

ja a sincer.......to už sme dve!!!!!!!
inak skuste navrhnut aj nejaky termin, kedy by vam to vyhovovalo najlepsie...poradte sa so svojimi polovičkami alebo tak......
takže sincer...kedy??????

sincerity
16. jún 2009

no ja by som mohla viac menej cele leto, navrhovala by som august.... budete mat pred et, ket, nacerpate pozitivnej energie zo stretnutia vsetkych a potom to vyjde!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre