Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

dracekmracek
25. nov 2010

@orsulka jééé to je kousek od nás🙂jaký to je kočárek? 😵

zdravíme všechny 😵

orsulka
autor
26. nov 2010

dobre ranko prajem 🙂)))))

@dracekmracek presne som si na teba spomenula...že pri najhorsom by ste nám ho mohli odtial zobrať...hihihihihih
@adulik76 pálka to teda veru je, ale z tých dvojičkovských je taký "najspolahlivejší!...aspon nám to tak príde.....a kedže máme podporu z prace a vlastne oni nám chcu prispiet na ten kociarik ako darček (lebo firma to robi vždy) tak nám to dosť pomože.... 😉
my máme fakt velke šťastie, že vela veci sme dostali...postielky, kolotoče, autosedačky, vela oblečenia, odsavačky, monitory dychu, klasicke perinky......takže toto vsetko sme nemuseli kupovať...

dracekmracek
26. nov 2010

@orsulka klidně moja🙂a co je to tedy za kočárek a za firmu?🙂

nelia
26. nov 2010

Dobré ránko 🙂

orsulka
autor
26. nov 2010

@dracekmracek kociar je easy walker duo....ta firma nviem ako sa vola....to musi pozriet drahy na maili.....možno kocarky.cz
@nelia dobre ranko mojko 🙂)) co dnes??? ma menej práce????? už je z teba workoholik , skoro ako sincer 😀 😀 😀 😀

laxity
26. nov 2010

Ahojte

ďakujem za priania 😵

sincerity
26. nov 2010

ahojte babulky....

ja som workoholik ??? 😕 😅 😀

tak ze dnes rano aka kosa!!! neznasam ... uz sa tesim na umyvanie tych 200 okienok malych ktore tam mam na dome 😀

adulik76
26. nov 2010

Niečo na zasmiatie 😀

Bola som objednana ku gynekologovi na prehliadku, ale jeden den mi necakane sestricka volala, ze som bola presunuta na vtedajsie rano na 9.30. Kazdeho som prave vychystala do prace, do skoly a uz bolo 8.45. Kedze cesta tam trva 35 minut,naozaj som nemala vela casu nazvys. Ako vacsina zien v tychto pripadoch,aj ja si velmi potrpim na hygienu pri takychto navstevach, ale bolo jasne, ze dnes rano nebudem mat sancu. Rychlo som vbehla do kupelne, strhla pyzamo zo seba, namocila uterak na tvar,co lezal vedla umyvadla, umyla som sa nim tam dolu, aby som bola ako-tak prezentovatelna; hodila uterak do spinaveho pradla, hodila nieco na seba a utekala k autu. V cakarni som bola iba par minut, ked ma zavolali dnu. Ako to uz byva,vyhupla som na stol, otocila tvar na druhu stranu miestnosti a predstierala, ze som niekde inde. Preto ma trochu prekvapilo, ked gynekolog zahlasil -
''aaaah, dnes sme si dali na sebe extra zalezat, vsak ano?''.
Neodpovedala som.Zvysok dna prebehol ako vzdy. Ked prisla moja 7-rocna dcera zo skoly,tak isla do kupelne a pyta sa -'' mami,kde je moj uterak na tvar?'' Hovorim jej -'' je v spinavom pradle, vezmi si zo suplika cisty''. Ona na to - ''nie, potrebujem ten, co tu bol dnes rano - schovala som si donho vsetky svoje trblietky.'' 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sincerity
26. nov 2010

@adulik76 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

laxity
26. nov 2010

@adulik76 vy ste z Trenčína? 😕 bo jedna holka sa pýta ohľadne obchodu 🙂

adulik76
26. nov 2010

@laxity hej

ivkaj
26. nov 2010

Adu, tak ten je fakt dobrý ;o)

Sincer, tak až budeš rozcvičená z oken, můžeš se stavit i u nás, máme jich podstatně míň 😉

Orsul, jakou barvu kočárku jste vlastně vybrali?

Nelia, jak se vlastně cítíš po těch sezeních u léčitelů?

adulik76
26. nov 2010

@ivkaj a vy máte akú farbu kočíka?

ivkaj
26. nov 2010
adulik76
26. nov 2010

@ivkaj celkom pekná farba

nelia
26. nov 2010

No tak dnes som sa akurát tak stihla pozdraviť 😝 😀 ... ale aspoň viete, že na vás myslím 😉
Krásny víkend prajem 😵 😵 😵

ivkaj
26. nov 2010

I já vím přeji pěkný víkend;o)
Zítra vyrážíme na focení (už se mooooooooooc těším, když mě teda neskutečně bolí třísla) a pak pokračujeme na moravu za kámoškou pro rady do života a vypůjčit pár kousků pro mrňouska;o)

orsulka
autor
26. nov 2010

ahoj ahoj.....
takže ten moutain buggy kociar, je dosť podobny tomu easy walker duo, ale konstrukcia nič moc.....takže obchodnik aj tak nakoniec ide vybavovat easy walker duo, aby ho doviezol do predajne a aby sme ho videli.....
farbu poradte...bud army alebo navy -modrá
http://www.kocarky.cz/kocarek-easywalker-duowal...

predbežne by sme asi chceli, hlboke vaničky ako army...a potom sportovu časť modrú.....ono sa to nasadzuje na konštrukciu samostatne, takže potom ked nahodim sportovu časť, bude ro vyzerať ako nový kočiar 😉 😉 😀 😀
lebo obe farby sa nám pacia......len este stale nevieme cenu od tohto násho obchodnika....

a inak som si v tom obchode pozerala tie podprdy na kojenie......akože to vsetky stoja tak okolo 25 evri???? lebo tam ich maju za tuto cenu...mne to pride dosť drahe......adulik, Ivkaj.....vy ste za kolko kupovali????
@ivkaj n takže nakoniec ste vybrali x-lander.....farba je pekna...presne tento kočiatik som dnes videla v tom obchode kde sme boli 😉 😉
@nelia aj vam krasny vikendik 😵

orsulka
autor
26. nov 2010

este nejake fotečky

adulik76
26. nov 2010

@orsulka krásne fotečky krásnej budúcej maminy
ja som si kupovala podprsenky odtiaľto: http://www.nika-intima.sk/?tehotensk%E1-bielize...
a v pohode mi to vymenili, keď som zistila, že som si objednala príliš veľké

noemarta
26. nov 2010

ahojte holky...
@orsulka kraassne foto, slusi ti tooooo 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Orsul, pekny kociarik, fakt sa mi paci, taky sikovny vyzera byt, a co sa tyka farby mne sa strasne paci ten bledozeleny, to je super, aj pre babu aj pre chlapca, ale z tych dvoch co si navrhla sa mi viac paci ten army.
😉
juuuj, uz sa na vas s ivkaj tesim,kedy budete ukazovat svoje ratolesti , plno fotecieeek. 🙂
Baby prajem vam kraaasny usnezeny vikend, ja sa veeelmo tesim ze bude snezit 🙂 🙂 🙂

noemarta
26. nov 2010

ja som si podprsenku kupovala normalne v obchode za 15 evri, tiez obycajnu bavlnenu, toz, lebo su drahe jak hovado..... a mam na striedacku dve, ale je to super vec, to doporucujem kupit si. 😉

sincerity
27. nov 2010

@orsulka krasne fotky a ta posledna je bohova 😀
kocik vyzera byt super, a z tych dvoch farieb asi modra.... ale keby som vyberala ja tak tiez ta zelenkava... ale to je len moj nazor....

@nelia ... dakujem slniecko a prajem krasny vikendik

@ivkaj.... tak nech vam to vyjde, velmi sa tesim na fotecky tiez ... co sa tyka okien... no neviem neviem po tej laparke neviem ako budem schopna...

u nas sa dnes rozsnezilo... no ale na cestach nic moc....

prajem krasny vikend.....

orsulka
autor
27. nov 2010

csafte...dakuje za názory dievčatka.......aj mne sa naviac paci ten kriklavy zeleny, ale bojim sa, aby v sportovom prevedeni nebol stlae špinavy...preto tá army alebo modra..... 😉

orsulka
autor
27. nov 2010

@adulik76 presne tuto strán ku som dnes pozerala......a...............už som aj dve objednala......tie podprdy v tom obchode boli fakt moc drahe......takto mám dve aj s poštovným este za menej penazí 😉 😉

adulik76
27. nov 2010

@orsulka tak super, som rada. Sme nejak rovnako naladené, takto sa trafiť 😉

bambibam
28. nov 2010

pôrod ...časom preboli ...len sa nan nezabúda,ale napriek tomu sme sa rozhodli zabojovať o 3tieho chrobáčika. Len dúfam, že sa ho nedožijem zas až v prechode o 12 rokov. 😀
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

adulik76
28. nov 2010

@bambibam to vážne? tak ťa mužíček predsa len presvedčil???

adulik76
28. nov 2010

@bambibam to vážne? tak ťa mužíček predsa len presvedčil???

nelia
28. nov 2010

@orsulka fakt krásne fotečky 😵 😵 😵 ... ja by som si z tých dvoch farieb vybrala tú army..

@bambibam gratulujem k rozhodnutiu a držím palce 😉

adulik76
28. nov 2010

@nelia aký bol víkendík?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre