Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
11. aug 2009

aha.... tak na to som ja uplne zabudla 😅

nelia
11. aug 2009

Ivi, ak sa dožijeme, môj mužíček bude mať asi promócie v Prahe, tak to možno aj využijem 😉 🙂 .. ale to asi až za 3 roky, to už budeš mať iné starosti s detičkami 😝
Labu, super, že je všetko v poriadku.. a fakt máš pravdu, že matka sa vlastne celý život bojí o svoje dieťa.. ale o tom je život a stojí to za to 🙂

orsulka
autor
11. aug 2009

tak som s5...mám to za sebou...39 pohárov uhoriek, jeden praskol a na dva mi nezostal nálev 😀 😀 upratala som už aj kuchynu a dala si frapečko 🙂)))) mňáááám.....tušim pojdem zdriemnut....ale najskor prečitam, čo som zameškala 😀 😀

adulik76
11. aug 2009

tak čítaj, orsul, čítaj

ivkaj
11. aug 2009

Nelia, to zvládnem i za pár let ;o) Děti když tak odložím k babičkám 😎

orsulka
autor
11. aug 2009

labu......som velmi rada, že ste OK....možno to krvacanie bolo prave preto, že to jedno chcelo ist von, a aby to druhe malo viac miesta..🙂))))

dievčatka moje prenádherne.....keby ste neboli vsetky také aké ste, ten víkend by nestál za nič...takže nedakujte mne, ale sebe....oki??????

sincer...nemám pocit, že by si bola najviac opita....aj ja sa priznávam a dobrovolne, že som mala dost, ale hooodne mi pomohlo to tancovanie 😀 😀 😀 ale ešte vcera som bola užahaná jak kôn a Ferko tak isto 😀 😀 inak Ferko bol asi medzi prvými !chytenými"...po ceste domov mi povedal, že ho vpiatok, ked odisiel z chaty po ceste do PD, zastavili policajti a kontrolovali vsetko možne, takže ho pekne zdržali...spal vlastne len 1 hod a 20 min.....a potom ťahal s nami až do noci 🙂)))))) moj poklad, tak na toto vsetko sa držal statocne....

labu...tak popili sme toho dost, a sincer...nakonic sa aj dost rýchlo stiahla aj tá posledná 7 decka hrusky, co sme boli kupit... 😀 😀 😀

orsulka
autor
11. aug 2009

Ivi.....rybičky chudatka......je mi to luto, že to takto dopadlo.......takže si idete kupit teraz nove??????

orsulka
autor
11. aug 2009

ivlak... 😀 😀 tak si posedela na vsetkých lavičkách????? to na teba výprava musela aj čakať 😀 😀 😀

že: čo tam sedíte???????? Ivkaj: počkajte...plánujem si tehotenstvo.... 😀 😀 😀

adulik76
11. aug 2009

tak ja by som na tých lavičkách sedela, až kým by sa mi to nenarodilo - pre istotu 😅

nelia
11. aug 2009

Adu, to by si chcela akože rodiť v Bojnickom zámku??? 😕 😀 😀 😀 Vidíš, mali sme tam ísť všetky spolu a obsadiť všetky lavičky 😀 ... nič sa nedá robiť, musíme ešte raz na Chvojnicu 😉 😎 😎

nelia
11. aug 2009

A zabudla som Orsulku pochváliť za uhorky... šikulka, šikulka 🙂 🙂

orsulka
autor
11. aug 2009

nelia...cmuky cmuk...moja.....

tak napisať komentár k fotkám na face, dá celkom zabrať, ale k niektorým som sa jednoducho musela vyjadriť....

Adulik....ma Sincer fotkách ste s manželom velmi pekní......ide z vas taká pohodaaa, radosť...a láska...🙂))

Nelia...z teba zas neskutočná energia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀

tak to vyzerá z tých fotiek, že my sme bud tancovali, jedli, pili alebo sa rehotali 🙂))))) šak na chatovicu to stači 🙂)))))))

labutienka
11. aug 2009

orsul - možno máš pravdu 🙂 a možno som to trochu cez víkend prehnala s upratovaním a toto bola výstraha 😕 tak trochu som to tušila... 😕 takže odo dnes pracujem len na nejakých 10% 😀 fakt mi to nestojí za to 😉 bábätko je teraz na úúúúúplne prvučičkom mieste 🙂

babuľky, ja chcem ísť domov, a tu prší a hrrrrrmíííí.... bojim..bojim ☹

laxity
11. aug 2009

baby čaute

no ja ani nemám pocit, že som na stránke modrýkoník /snažilky/ , ale skôr téma o alkohole, pálenom, opici.... 😀 😀 😀

Orsulka...uhorky sú hotové no super, my našťastie máme na to mamu, ja by som to asi nevedela 😎 , ale asi je čas sa to učiť.

ja som bola dnes na ultrazvuku, všetko je v poriadku 🙂

som doma aj zajtra, čakajú ma ešte dvaja lekári 🙄

papapapapapapapa 😉

labutienka
11. aug 2009

orsulka, aj ja ťa musím pochváliť, si proste šikulka 🙂 ja na také veci nie som, ja kúpim radšej hotové 😅

nelia
11. aug 2009

Orsul, tak ja som si asi všetku energiu vyčerpala tam.. lebo už mi z nej moc neostalo 😒 .... 😀
Lax, vidím, že si si zmenila pas na 12tt... supeeeeeeeeeeeer 🙂))))))))))
Labu, tých 10% je tak akurát.. si myslím 😝 😀

laxity
11. aug 2009

nelia...hej hej zmenila, dnes som si to všimla na papieriku čo mi vytlačila doktorka malinké...že termím 🙂 ...nevedala som to ešte presne....šak ten môj doktor mi nič nepovie 😠

sincerity
11. aug 2009

lax! potiahnes 1 den a bude to ked ma moj muz narodky.... neviem neviem ako to budem potom oslavovat!

adu, veru na tych fotkach ste pekni 😉 len skoda, ty si ich asi nevidela...

laxity
11. aug 2009

sincer...to neni moc dobré...ani švagor ani malé nedostane veľa darčekov 😀

orsulka
autor
11. aug 2009

lax.....no super ten ultrazvuk...a 12 tt.......tak to už je pekne cislo 🙂)))))) som prešťastná, že je vsetko OK...a že krstná mama sa može vytešovať aj nadalej....mám pocit, že ona sa teši ešte viac ako ty 😀 😀 😀 samozrejme to myslím zo srandy......

zavaraťa uhorky nie je žiadna veda, lebo nálev robim presne podla návodu, a čas steruilizácie mi povedal moj svokor, s ktorým som pár rokov zavarala spoločne, a potom sme sa osamostatnili 🙂))))

lax.....neboj tieto veci postupne určite zvládneš 🙂))))

sincerity
11. aug 2009

no veru... clovek aby zacal setrit pomaly 😅

no dievcata... tak pocuvam ten hej radio.... a same hraju take co nam hrali na chate 😀 tak citim miernu nostalgiu..... 😝

nelia
11. aug 2009

Baby, neuveríte, ale moja polovička si dnes kúpila album U2, počúva ho a tiež nostalgicky spomína na víkend 😀 😀 .. no a ja spolu s ním 😝

adulik76
12. aug 2009

dobré ráno, dievčence 🙂

ja už len zajtra do práce a potom dovolenkáááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

nelia
12. aug 2009

Dobré ránko 🙂
Adu, vidím, že sa pomaly prestavuješ do dovolenkového režimu... prvý príspevok o 6,30 😕 🙂

adulik76
12. aug 2009

ráno sa mi nechcelo zapínať počítač, ledva som sa prinútila rozdrapiť oči a robiť brušáky 😝

nelia
12. aug 2009

Mňa by brušáky ráno asi zabili 😝

adulik76
12. aug 2009

no, len na to nejak nevyzerám, že by som ich robila 😖

sincerity
12. aug 2009

ahojte kocky, prajem krasne rano 😀

adu, ja ti taaaaak zavidim tu dovolenku.... a kam to vobec idete....? mam zmatok.... a to sem medzi nas neprides cely mesiac....? 😕

no ja by som si po brusakoch rano musela pisat PN..... si to predstavte.....

a kde mame nasu orsulku?

jeeeee nel ved ja mam tiez nejake cdcka U2, si to pojdem vyhrabat a budem pocuvat.... to bol tak paradny vikend 😀

adulik76
12. aug 2009

ideme na Smrekovicu, ale až 26.8 a notebook berieme so sebou, tak nejak to spojenie zvládnem - aspoň dúfam

sincerity
12. aug 2009

ano, uz si pamatam, ze ste to hovorili na chate tusim.....
tak to je dobre, ze sa nam budes ozyvat 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre