Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

ivkaj
10. sep 2009

Hlásím, že odlet máme ve středu, kolem půl páté máme být na letišti. Já už se táááááááááááááák těším.
Jen mě mrzí, že přijdu o ty // zprávy, ale co, doču to později 😎

nelia
10. sep 2009

Ivka, si zlato 😉 🙂 🙂 ... baby, ja taaaaaaaaak straaaaaaaašne chcem tie 2 //, ale zdá sa mi to akési vzdialené.... tak dúfam, že sa prekvapím a bude to tu coby dup 😔

laxity
10. sep 2009

ahojte babule 🙂

ja vás všetky zdravím, ja som sa odmlčala, ale tak aspoň tak narýchlo.

Nel...hlavne tebe držím silno päste a verím, že 2 // tam budú coby dup 😉 . Ty to začneš a už to pôjde ako po masle 😉

Ivkaj..peknú dovolenku 🙂, hlavne si to užite

Orsulka...ahoj ahoj si bola na dovolenke, určite bolo super....ale ako si viem predstaviť teba, určite si si ju plne užila 😉

Sincer...sewa....vidíme sa zajtra 😀

Adu...čau čau

a ostatné zdravím tiež

Neviem čo ste popísali, dúfam, že nič zlého od labu príspevku , potom som vás už nečítala, nerobilo mi to dobre, som sa bála či aj ja mám všetko v poriadku. Ale všetko je ok. Dnes mi brali odbery, 8.10 idem na morfologické vyšetrenie, tak dúfam, že sa dozviem iba dobré spravy....Ešte nevieme čo to bude.

Babenky majte sa pekne a posielam nejaký ten riadny pľuvanec 🙂

nelia
10. sep 2009

Jeeeeeeeeej, ahoj Lax 🙂 🙂 .. je dobré Ťa tu zase vidieť 🙂 a som veľmi rada, že je všetko ako má byť... a na pohlaví fakt nezáleží, hlavne nech je zdravé, ale veď čo Ti budem rozprávať.... 😎
A dík za tie päste... ja som sa postavila hneď zoči-voči tomu Tvojmu pľuvancu, nech sa na mňa už niečo konečne nalepí 😀 😀 .. dojdi nás popľuvať častejšie, ak sa bude dať 😉

laxity
10. sep 2009

nel....ak sa tu nebudú pisať smutné, deprimujúce príspevky, tak určite rada prídem 😉

nelia
10. sep 2009

Lax, odteraz tu budú samé dobré správy 🙂 ... a keby náhodou bolo niečo zlé... tak na začiatok napíšeme "nevhodné pre Laxity" alebo "nevhodné pre tehuľky" ... čo ty na to? 😉 😀
A chodíš normálne do roboty keď je všetko v poriadku?

nelia
10. sep 2009

Ja si tu teraz inak bačujem sama ☹ .. nevieš, kde sa túla Tvoja segra?

laxity
10. sep 2009

nel...hej chodím do roboty, ale keď sa dá, tak si aj rada oddýchnem 🙂 . Sestra ma veľa roboty najskôr a chce za chvíľku odísť z práce, tak maká jak šrób 😀

ok...ale ja verím, že zlé príspevky už sú minulosťou 😉

orsulka
autor
10. sep 2009

som s5.....ale len na chvilku...a som vedela, že mam dojst.....!!!!! pre niečo.......a to kvoli LAX!!!!!! 🙂 🙂

no čavko kočena !!!! vidim a čitam, že sa dari dobre....a to je supúiš pupiš.... 🙂
dovcu som si užila, to mas pravdu...bolo krasne, slniečkovo, veselo aj alkoholovo 🙂)))) no ako na dovci 🙂)))

teraz sa tesim zasek na vinobranie do Pezinoku!!! hahahahahahahaha......no šak ked je PEZINOK...tak idem do PEZINOKU 😀 😀 😀

inak mi tak trochu asi sibe z roboty...ale pohodaaaaaaaaaaaaa

volala teta zo sociálky, v pondelok už budem mat aj zapisy z kontrolu...a tak nakoniec to vyjde na 140 Evri na preplatok......lebo nejaky ten nedoplatok a potom preplatok, plus minus, šktr, oprava....dá nazáver 140 Evri do plusu...!!!!!! juchuuuuuuuuuuuuuuu
ani neviete aky kamen mi padol ze srdce......

taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakyto 😀 😀 😀 a este kusok väčši.... 😉

laxity
10. sep 2009

orsul...super som rada, veď snáď aspoň na chvíľu sa vidíme na vinobraní, ja tam budem určite so segrou 🙂

nelia
10. sep 2009

Orsulka, to je super správa.. tak sa môžeš ukľudniť... paráda, teším sa s Tebou 🙂 🙂 🙂

orsulka
autor
10. sep 2009

lax...no tak super......tajne som dufala, že prides aj ty.....ale radšej som ťa netyrila...ale tesime sa už teraz 😉 🙂 🙂

kontrola teda ok....kamnec spadol, ale v druhej firme to tak ci onak nič neriesi.......to chce asi len a len čas...a bude hadam lepsie..... 😉

nelia
11. sep 2009

Dobré ránko 😔
V noci ma veľmi bolelo bruško... no povedala som si, že sa radšej nebudem zamýšľať, či je to dobre alebo zle, lebo by som sa zbláznila... tak len pre info 😝 🙂

orsulka
autor
11. sep 2009

dobre ranko......... Neli...to je aj ťažko povedat či je to tak alebo onak... mohlo to byt aj to, že sa drobčekovia uhniezduju a tak to trosku boli....po druhe po stimulke sa popri tom aj zmensuju vajecniky do svojich povodnych rozmerov, a aj to je citiť....
takže hoci bolelo, neznamená to nič, a na druhej strane vela 😉 😉 😉

orsulka
autor
11. sep 2009

ja som zas vcera zaspala o pol deviatej a tak som dnes už od 4,45 hore - vyspatá...hihihihihihi

akože nič moc, ked viem, že dnes budem na tej svadbe možno aj do rana hore 🙂 😉

nelia
11. sep 2009

Ja som šla tiež už o pol 10 spať... a to moja polovička "zachrápala" skôr ako ja.. ako keby on bol ten tehu 😉 😀
Inak včera poobede som mala otrasnú náladu, nad všetkým som chcela len plakať.. nejak ma to chytilo... ale potom došiel náš čertík (krstný syn) a hneď bolo lepšie... baby, on mi vie dodať toľko pozitívnej energie.. neuveriteľné...
Orsul, takže ideš na tú svadbu? Tak bude veselica, čo? My sme mali zajtra vystupovať, ale keďže ja nemôžem a ďaľšia baba povedala, že keď ja nebudem, tak ani ona (lebo odo mňa odkukáva 😀 ), tak budú vystupovať len 2, ale pôjdeme ich povzbudzovať 🙂

sincerity
11. sep 2009

ahojte babulky 😉

nejak vobec nemam casu vam sem pisat, ani citat velmi .... ale teraz rano som to nejak zvladla, neviem ako budem mat cas cez den....

nel.... nerozmyslaj nad bolestami skus sa zamerat na nieco ine... to sa mi radi co 😅 Neboj vsetko dobre dopadne.

orsul.... tak vidim, ze sa k nam pridala aj lax na vinobrani.... no neviem neviem, ci ja dojdem, ked si sa na nu tak tesila 😀

ivkaj... uz odisla na dovolenku? ci som to zmeskala? 😕

ja sa mam dobre inac..... vcera sme skoro vyhoreli.... pokazila sa klapka na kotli, takze vsetok dym siel dovnutra namiesto do komina..... v robote roboty moc jak na kostole.... na stavbe tiez .... zajtra zase velka brigada, treba varit, dnes teda nakupit.... no otras......

nelia
11. sep 2009

Sincer, ty naša strašne zaneprázdnená ženská 😉... a prečo ste v lete kúrili? Bola vám nebodaj zima? 😕 😕
Ivka odlieta tuším až budúcu stredu, ale už len tento týždeň je v robote... aspoň myslím, lebo ona má toho pred dovolenkou tiež veľa, tak sem tiež moc nechodí 😒

sincerity
11. sep 2009

no vcera bol u nas opravar na kotle, robil nieco s radiatormi a vodou, tak vravel, ze treba zakurit nech vie ci sa to opravilo dobre... a takto sme dopadli.... bolo nam dobre teplo a este sme aj pre dym nevideli....

inac tuto noc sa mi snivalo, ze som bola tehotna... 😕 a ze som si stale merala krajcirskym metrom brucho a stale mi nerastlo.... a potom som sla k dr a on mi povedal, ze som este len v tretom mesiaci ze to este nema byt brucho.... no uz mi dobre hrabe 😅

orsulka
autor
11. sep 2009

sincer.... 😀 😀 😀 pekne sničky .-))))) ty podla mna nebudeš mat velke vrusko ani v 8 mesaicu ...pri tvojej postave 😉 😉 😉
a stym ohnom teda žiadna sranda!!!!!!! dobre by mi zalepilo!!!!

na to vinobranie sa opováť neprisť!!!!!!§ prideme ti osobne dat po zadku!!!!!! 😉 😉

inak my mame brigadu na Chvojnici v nedelu...... budu sa kopať základy na oplotenie.....

dojde niekto?????? 😀 😀 😀 😀

sincerity
11. sep 2009

orsul ... no vies ten moj zadok by ste museli hladat dlho aby ste mi po nom dali 😀

no my mame v nedelu povinny obed u marekovej babky.... takze asi nie.... ale keby bolo dost hrusky, mozno by som sa dala prehovorit 😀 ale to by som moc asi nepomohla 😀

nelia
11. sep 2009

Orsul, to ja teraz nemôžem ani piť ani makať.... takže asi e-e 😝 ... ale díky za ponuku 😀
Sincer, no fakt super sen... s tým bruchom má Orsul pravdu... pred pôrodom budeš vyzerať ako pavúk.. chi chi

ivkaj
11. sep 2009

Ahojte,

tak u nás už vinobraní začlo;o) Včera jsem si dala pěkně pár decánků burčáku a spala sem jak mimino 😎

Sincer, to jsme měli dobré požární cvičení ;o)

Orsul, prepáč, ale v neděli se mi manža vrátí ze služebky, tak ho asi nikam hnát nebudu. Navíc budu ráda, když si nachystá věci na dovču.

Neli a a z bolestí si nic nedělej, zbytečně se budeš sresovat. Teď už je to jen a jen na přírodě 😵

Laxi, ty už máš 17tt? Ten čas tak strašně letí 😲

orsulka
autor
11. sep 2009

adulik????????????????????????????????? čo ty???? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

orsulka
autor
11. sep 2009

inak...pekne ste ma nechali v štichu 😀 😀 😀 sincer radsej bude jest...neli je tehotna, ivkaj bude mať asi sexik......pchhhhhhhhh......... 😀 😀 😀 😀 😀
a ja budem mať svalovicu.... 😀 😀 😀

sincerity
11. sep 2009

no mne je jedno aj pavuka znesiem 😀

adu asi susi tie hriby alebo co..... adu?

orsul... kedy sa stretneme na vinobrani? Aky mate vlastne program... dame spolu aj burcak /rozumej hrusku/ alebo len podas blesk /a obsuchnes sa o lax/? 😀

nelia
11. sep 2009

Orsul 😀 😀 😀 😀
Adu, kde si????? Dúfam, že sa len lieči a preto nezapína PC.. hádam je všetko OK 😕
Ivi, takže dnes si posledný deň v práci???? aj ja ccem!!!!!! 😒 😉

ivkaj
11. sep 2009

Nelia, nemusíš závidět, v práci bud ještě Po a Út 😝

Orsul, a co je to cizí slovo, že "sex" ? Já bych spíš potřebovala nějaké pilule proti únavě 😎

orsulka
autor
11. sep 2009

sincer....... 😀 😀 este , že si mi ten burčák objasnila.... 😀 😀 ja fakt burcak nepijem!!! hahahahaha

program zatial žiadny....my sa rano zobudime a vyrazime.....ked dojdeme, tak možno okolo11,00, hned sa ubytujeme a pojdeme do mesta...tam sme do vecera (rozumej do rana) 😀 😀 takže tak

pamatas, ako som sa na chate o nu suchala????? 😀 😀 😀 😀 chudatko moje, ale taaaak držalaaaa 😀 😀

ivkaj...to hádam nemysliš vážne!!! 😀 😀 😀 sex je: Stále - Ešte - X-krát 😀 😀 😀

nelia
11. sep 2009

Veru Ivkaj, tie skratky.... DPO, OPU, PK, ET, KET, SEX... kto tomu má rozumieť... 😕 😀 😀 ... ale Orsul nám to pekne vysvetlila... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre