Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

nelia
30. okt 2009

Adu a to je Maťo ešte stále taký chorý? ☹ 😒

adulik76
30. okt 2009

myslím, že dnes sa už cíti trocha lepšie, ale stále to nie je žiadna sláva

nelia
30. okt 2009

Tak ho odo mňa pozdravuj a že prajem skoré uzdravenie 🙂. Dnes zase zdrháš z práce skôr? 😉 Inak takto, keď je Maťo doma, aj chápem, že sa ponáhľaš domov 😎

adulik76
30. okt 2009

Dnes asi nie, ale teraz idem čosi vybaviť 😀

nelia
30. okt 2009

Ja mám dnes totálne fofry.. dobieham celý týždeň 😝 a ešte zastupujem aj kolegyňu... ale vidím, že to tu dnes ani nežije 😕

adulik76
30. okt 2009

všetko, čo som mala vybaviť, som vybavila a už som tu. Ako vidím, moc pohybu tu nie je. Asi nie je dôvod, však?

orsul, z heliku sa neozvali?

sincerity
30. okt 2009

no dnes je to tu fakt posmutne....

a to je piatok....

orsulik myslime na teba

adulik76
30. okt 2009

treba sa nám nejak vzchopiť - hlavy hore, baby 🙂

ivkaj, a čo testík? žiadna zmena?

ivkaj
30. okt 2009

Adu, je doma v koši a já jsem v práci.
Pokud by to mělo být prosperující těhu, ukázal by se aspoň náznak a ne sněhobílá pustina. Holt nám to nevyšlo ani na podruhé. V pondělí si to ještě nechám potvrdit z krve a pak budu týrat doktory aby mi vysvělili, proč se to tak děje.

Nějak mi tu uniklo, co je Maťovi?

adulik76
30. okt 2009

ivkaj, vyzerá to tak, že ho skolil nejaký hnusný vírus, už cez víkend som ho kurírovala, ale bez úspechu, tak skončil na PN. Momentálne sa ja začínam cítiť nejak "divne", určite som to od neho nachytala. Ale radšej teraz, ako pred KET-om, to mám ešte čas sa vyliečiť.

nelia
30. okt 2009

Správne Adu, dovtedy sa pekne stihneš preliečiť... a ty už musíš byť úspešná!!!!! 😎
Ivka, vám robili tie genetické vyšetrenia? Či to boli imunologické? Lebo keď sú prázdne folíky, tak to by mal asi genetik zisťovať príčinu, nie?

nelia
30. okt 2009

Orsulka sa nám radšej neozýva ☹ .. Orsulka, myslíme na TEBA a sme s TEBOU!!!!! 😔

adulik76
30. okt 2009

budem sa snažiť zo všetkých síl, aby to dopadlo čo najlepšie, ale žiaľ, nebudem môcť všetko ovplyvniť. No dám do toho maximum.
Včera som mala radosť obrovskú, kúpila som si cez internet vákuové obaly za dobrú cenu, tak som tam kadečo postrkala aj s maťom, skrine sa troška uvoľnili, môžeme "handry" nakupovať ďalej 😀

orsul, moja, sme s tebou a myslíme na teba - opakujem po neli, ale myslím to z celého srdiečka úprimne

nelia
30. okt 2009

Adu a kde si si tie obaly objednala? Aj ja také chcem, no nechce sa mi surfovať po nete... tak daj tip 🙂

orsulka
autor
30. okt 2009

ahojte dievčatka moje jediné!!!!!!!!!!!!!!!!

ja som dnes od rana makala ako vcielka.....od pol siedmej...vsetko som upratla co sa dalo, este stale tu bolo a asi aj prach, tak som umyvala, utierala a umyla aj dve okna, potom som sla kupit na hrobceky kyticky, a varila som.....no a potom som asi pol hodinku schrupla... 😉
z Heliosu sa nik neozval, presne tak ako predpovedala embryologicka........ale iank ...dobre...dobre.....dobre sa mam....
aj ja dnes pojdem po dvoch tyzdnoch dvicit ako Nelinka...a teiž sa už velmi tesim !!!!

Ivi....aj 10 den može byt skoro.....a pokial nemas menzes, tak si naozaj pockaj na krvicku...... 😵 😵

Lax......ty mrška jedna...a ja pisem nech ti to sincer nehovori, a ty si nas niekedy potichucky precitas!!!

😉 😉 ja viem, zlatko že ťa to mrzi......ved aj mna.....ale fakt, život ide dalej....

adulik76
30. okt 2009

orsul, a nevyskúšaš nejakú bylinkárku? čítala som niečo o tej Anne Kopáčovej, za pokus byto stálo, čo ty na to?

ivkaj
30. okt 2009

Orsul, no konečně jsi se nám zlato naše ozvala;o)
A kdyby ti přebývala ta uklízecí energie, tak nabízím náš domeček k úklidu 😎

Sincer, tak mě napadlo, co ten tvůj drahý užíval za tu přírodní medicínu?

orsulka
autor
30. okt 2009

adulik...sak citala som aj ja........a možno tuto, co mi namiesala tento cajik na udržanie, ktorý som mala pit od vkladu.....ale teraz ostal nedotknuty...tak za nou, že by som isla, nech mi niečo skusi namiesať, alebo čo...alebo niečo.....alebo ja neviem čo.....

ivkaj
30. okt 2009

Orsul, koukám, že jsi na tom stejně jako já. Holt zkusíme ledasco, jen aby to zabralo 😅

adulik76
30. okt 2009

a to si bola u tejto, či nie? nejak som nepochopila

noemarta
30. okt 2009

ahojte baby, ja som sa az teraz dostala k vam.
Dnes uz vykuklo slniecko,tak duuufam, ze aj na nas sa uz konecne s velkym usmevom usmeje 🙂 🙂
Orsul, je mi to tiez velmi luto. A myslim si, ze by si za tou p. Ankou mala skocit, skor ti pomoze, nez ublizi. uz som to spominala ze som u nej bola a chystam sa k nej teraz 20teho, a velmi sa tesim, lebo ona ti da dost energie, teda aspon ja som z nej mala dobry pocit, a citila som sa nabita optimizmom, tak skuuus. 🙂 🙂

nelia
30. okt 2009

Orsul, som rada, že sa máš dobre 🙂 ... vidím, že si sa celý deň činila.. práca je inak dobrý liek na žiaľ, takže si dobre urobila.. a ako píšeš, treba ísť ďalej a bojovať... raz hádam príde aj náš čas 😔

orsulka
autor
30. okt 2009

Ivkaj.......ja by som kludne prisla, ja som ti teraz taká rozbehnuta........a taky rodinný domcek, to by sa mi upratovalo jedna rodast!!!!!! 🙂

Adulik..ja som nebola u tej Kopacovej...toto je bylinkarka - bosorku z Oslian, to je u nas v okrese......takže za nou by som sla......
a neviem, možno aj za tou Kopačovou, a tam sa treba nejak objednavat???? alebo cakat v rade???? lebo zas jedna kočka pisala, že to tam je ako na Václavaku....
Noe...tak ako to tam chodi???????

Nelinka moja...presne tak...ja som sa potrebovat niekde vyburiť...a to upratovanie bol liek... 😉 😉 a až sa mi tak lespie dycha.... hahahahahaha

noemarta
30. okt 2009

Orsul, hm.... ked si taka rozbehnuta, mohla by si nas baracik dojst upratat, aspon by som mala volnu sobotu 🙂 😉
U p. Anky sa treba objednat, mam tel.c. dam ti, treba jej zavolat, objednat sa, dojdes tam, ona bude chciet o tebe co to vediet, povies aky mas problem, ona sa ta zacne nieco vypytovat a na zaklade toho ti ona da bylinky, povie ake zabaly si mas robit. No opytala som sa jej, ze co som dlzna a povedala ze nic, len za bylinky 4,-Eura. no a to je vsetko, mne to napr. namiesala na dva mesiace, potom sa znovu objednas a hotovka.
pozri za pokus to stoji, ja som sa tiez tomu nejak vyvarovala, ale je fakt zlata, a ublizit ti to nemoze. ja uz sa chytam kazdej slamky. Napr. som zacala brat teraz bio vitaminy, tie mi doporucila aj sincer, beriem ich teraz prvy mesiac, tak uvidim...

orsulka
autor
30. okt 2009

noe...dakujem...tak mi prosim ta posli to ciselko do IP.....ja sa porozpravam este aj s ferkom, co a ako...a uvidime...dik

no a to upratovanie...tak sa dohodnite...každu sobotu u jednej iba!!! 😀 😀 😀

noemarta
30. okt 2009

uz som ti to zaslala.
o.k. tak zajtra, dnes uz asi nestihas dojst do BA.... 🙂 🙂 ale nieee, ved uz si sa vyventilovala, teraz vecer si uzivaj s polovickou!!

sincerity
30. okt 2009

ahojte babulky

tak som sa k vam dostala az teraz...

orsul...veru pred lax nic neukryjeme... ona nas poctivo cita, len nevie velmi co pisat aby neprovokovala.... v dobrom.... ale mysli na vas stale, aj sa o vas rozpravame... ona nezabuda....

noe... no ahoj... nejak nam to stretko nevyslo, snad na buduci tyzden 😉

ivi... no moj manzel berie vitaminy od firmy tiens... su to cinske produkty.... zial v tejto chvili este nevieme povedat ci mali ucinok... na ten spg chceme ist asi tak o mesiac... bude to asi 4 mesiace od zacatia brania vitaminov... tak uvidime... snad to zaberie.

noemarta
30. okt 2009

ahoj sincer,
neboj ono nam to vyjde na dalsi tyyden, teda verim tomu..
ved ja som tiez zvedava ze ci zaberu tie vitaminy, u mna je velmi skoro hovorit o ucinku. beriem ich iba mesiac.
sincer, ale verim im, a verim ze aj vam pomozu a a a podari sa vam to aj priiirodnou cestou.
babenky za chvilu koncim, prajem vam pekny vikend, oddychnite si a a a v pondelok hor sa do praace. pa

ivkaj
30. okt 2009

Baby moje zlaté;o)

přeji vám všem krásný a pokud možno pohodový víkend.
My pojedeme navštívit dědu (mrknout na hrob babičce) a pak hurá za kámoškou. Její malou jsem viděla naposledy v únoru a to byl takový ten malý uzlíček. Teď už ta slečna žvatlá a skoro začíná chodit. Už se moc teším.

Tak se tu mějte krásně a halvně žádné dušičkové chmury 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre