Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

sincerity
15. mar 2010

no adu, neviem neviem ci bude 10 ks MASLA stacit.... vies predsa... ty zjes za dvoch teraz, nel takisto... ktovie kto este to stihne do leta 😀

ved s cim budeme jest tie buchty? 😝 😀

adulik76
15. mar 2010

nebojte sa, masla bude dosť 🙂

laxity
15. mar 2010

ahojte

ivkaj...tiež si myslím, treba to brať jedným uchom dnu a druhým von, inak by sme sa zbláznili...

adu... 🙂 🙂 🙂 , aj my používame Pampers New Baby a teraz som dostala Pampers Premium Care...tak uvidíme, aj vlhčené servítky Pampers...kokso ale míňa sa to sakra rýchlo 😀 😀 😀

my prosím pekne spíme v kočíku...máme doma krásnu postieľku a ona chce spinkať v kočíku...ale tak aspoň, že ju netreba čičíkať v perinke 🙂

ivkaj
15. mar 2010

Když ste tu zmínili vlhčené ubrousky. Klučík od známých je labužnicky olizuje a žužlá. Norlmálně se mi zvednul žaludek 😝

A díky za podporu 😅

Orsul, doufám, že ti F. dovezl větší dárek než sem dostala já. P. mi z cest přivezl Kinder vajíčko 😀 Ale zase bylo milé, že si na mě vzpomněl.

adulik76
15. mar 2010

tak mne minule maťo doniesol tiež darček len tak a bola to nákupná taška, ktorá sa dá zbaliť do malého puzdierka a môžem ju nosiť v kabelke. Tak romantika jak hovado 😀

nelia
15. mar 2010

Adu, ale je to aspoň praktické 😉
Lax, tak ste asi vybrali dobrý kočík, keď sa v ňom malej tak ľúbi.. hihi 😵
fuj, že olizovať vlhčené obrúsky... bleeeeeeeee 😖 ... že aký labužník 😀

orsulka
autor
15. mar 2010

tak som spat......Ferko už zarezáva ....moc sa mu nechcelo, a este bol celkom dost unaveny z tej cesty, aj ked spal do osmej.....no ale už si musi zvykať na pracovný režim 🙂)))) takže som dostala super cestoviny, original mozzarelu, dve flasky talianskeho vinka, a dve flasky bombardina....!!!!! mnam...jednu musim odložiť asi na stretko a potom Vam urobit to super bombardino, tak ako v Taliansku .-)))) no a samozrejme moj najoblubenejsi syr...parmezáááno !!!!!! 😀 😀 😀

Adu....masloooooooooooo !!!!!!!! 😀 😀 😀 tak zas čosi ušetrime na stretko...hihihihihihi 😉 😉

adulik76
15. mar 2010

a kedy a kde bude teda stretko????? 😕

nelia
15. mar 2010

Orsul, super darčeky 😉 ... ale bombardino nepoznám... čo to je? 😕
No veru, už by sme sa mohli pomaly o stretku dohadovať...

orsulka
autor
15. mar 2010

BOMBARDINO.....je nieco podobne ako vajecny liker......a pije sa priamo na svahoch v Taliansku......je to uplne zohriate, je na tom este aj šlahačka a posypane cokoládou, pije sa to pomaličky slamkou.....
ňje to uplne užasne.....
min. rok Ferko doniesol len jednu flasku....a rychlo z nej nic nebolo!!!! tento rok doniesol radsej dve!! 😀 😀

adulik76
15. mar 2010

no, tak to si z toho s neli asi moc nedáme 😢 , ale čítalo sa to dobre 😉

nelia
15. mar 2010

čítalo sa to veeeeeľmi dobre... namočíme aspoň prst a olížeme... hihihi 😉

orsulka
autor
15. mar 2010

adu..... 😀 😀 😀

určite maličký chlupoček si možte dat ...🙂)))) má to málo percent alkoholu 🙂))) urcite nie cele, ale kusok ano 😉

lilienka13
15. mar 2010

lax: malicka je naozaj naaaaaaaadhernaaaaaaaaa ... a aka je vlasacka 😉 😀 😀

orsulka: hmmm, tak z toho bombardina by som si dala hned ... mnaaaam

neli: dufam, ze brusko uz velmi neboli 😒 ...

adulik: a co ty? ako sa citis?

tak my sme boli na tej Ukrajine a ked sme odchadzali, tak sme fakt vyzerali ako tie Ukrajinky, co chodia s 10-timi taskami 🙂 😀 ... nakupili sme hlavne kozmetiku, drogeriu, vonavky, este nejake hracky pre bratovu malu ...
vo stvrtok sme cestovali na Moravu k tete, oslavovala narodeniny, a ostali sme tam az do nedele... vsetko bolo super, az na to, ze sme sa velmi nevyspali - tak som dnes doobeda dospavala svoj deficit spanku ... 🙂

zajtra idem na prax do skolky, ktoru sa mi nakoniec podarilo vybavit, tak dufam, ze vsetko dobre dopadne 😉

a vam vsetkym prajem pekny a bezstresovy den 😵

adulik76
16. mar 2010

dobré ránko, dnes som troška nevyspatá, maťo išiel o 2,00 na služobku do Michaloviec, tak som ho vystrojila, potom som síce zaliezla do postele, ale už to nebolo ono.

lili, prajem ti príjemnú prax s detičkami, to musí byť super 🙂

nelia
16. mar 2010

Dobré ránko 🙂
Lili, bruško ma už pobolieva našťastie menej... nejde o to, že by som to nevydržala, ale keď ma bolí, tak mám stále strach, či je maličké v poriadku. V noci som šla na záchod a narazila som do sušiča na prádlo, lebo bolo na inom mieste a buchla som si bruško... tááááááák som ho potom hladkala, aby sa nehnevalo, že ja som nechcela 😝
Ja som sa vysplala celkom fajne... aj som sa doma stihla napapať, takže dnes mi nie je ani zle 😵

orsulka
autor
16. mar 2010

dobre ranko prajem.....

lili..... že jaká prax ????? to musí byt zábavička a zvladneš určite lavou zadnou, ani ťa tie detičky nebudu chciet pustit.....

Adu......no to je presne to čo vravim, že už ked sa zobudim, potom ten spanok už nie je bohvie čo 😝 a tak hádam dobehneš poobede .-))))) ako v práci ?????

adulik76
16. mar 2010

v práci celkom v pohode, poobede idem na telesnú, tak si asi doma schrupnem

orsulka
autor
16. mar 2010

Neli....pánebože...a kto ti dal inam ten sušiak?????? 😀 😀 😀 😀 ved si davaj trošku pozor ...!! 😉 😉 😉 v praci už niečo vedia??????? ja si len nespominam, ci si to tu už pisala, alebo nie....

adulik76
16. mar 2010

neli to chce prezradiť v robote až po veľkej noci

orsulka
autor
16. mar 2010

adu....ahaaaaaaaaaaaaaaaa....dik za info .-)

adulik76
16. mar 2010

prišla k nám veľká kontrola na tri dni 😝 😝 😝 😝

nelia
16. mar 2010

No kto tam dal ten sušiak??? jasné, že moja polovička... tomu som to ešte ani nehovorila... zabudla som mu vynadať 😀 😀 😀
V práci to ešte asi nikto ani netuší... keďže bruško som mala furt guľaté, ani to nemusím až tak zakrývať... ale budem si musieť zaobstarať nejaké tehu nohavice, lebo už nemám čo nosiť... takmer nič nezapnem 😒
Adu, takú telesnú poobede by som brala aj ja 😉

adulik76
16. mar 2010

ja už mám po telesnej, máme trojdňový poplach 😠

nelia
16. mar 2010

aha... tak nič 😒 ... no hádam to nejako zvládnete..

orsulka
autor
16. mar 2010

že trojdnovy poplach........tak uplne by stacilo aj par hodin, nie to ešte ,3 dni!!!!!!! nezávidím Adulik.....

ivkaj
16. mar 2010

Čaute;o)

Adu, poplach na tři dny? Kdo to vymyslel?

Nelia, to taky musíš chodit s otevřenýma očima a ne spát za chůze 😉

Nemáte některá naši Primu? Všera začli dávat seriál z prostředí CAR. Tak jsem zvědavá jaký bude. Tchýně se prý bude dívat, tak snad to nebude moc vzdálené od reality.

nelia
16. mar 2010

Ja som zase hladná... mamina mi hovorí, že určite veľa priberiem, keď toľko jem... ale papám také polystyrénové chlebíky, pred chvíľkou som dotlačila jogurt a šalátovú uhorku... takže sa snažím jesť také zdravé jedlá... ale fakt som furt hladná 😝 ... no dúfam, že nebudem jak sud 😝
Adulik a čo to vlastne budú kontrolovať?
A kde sa zase túlajú všetky baby?? 😕

nelia
16. mar 2010

Ahoj Ivi 🙂... my chytáme Primu... kedy to dávajú?... no a vieš, ja chodím so zatvorenými očami, lebo pritom spím.. hihi... lebo teraz musím chodiť raz či 2x v noci na záchod...

ivkaj
16. mar 2010

Nelia, dávají to v pondělí od 20h. Včerejší díl - pár byl na pátém pokusu, po transferu silný OHSS a světě div se, otěhotněla 😅
Uvidíš, třeba ten hlad časem přejde a když bdueš jíst zdarvě, tak snad žádné velké přibírání nehrozí 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre