Pre nie bezradné pokročilé snažilky II.

orsulka
31. mar 2009

....tak tu nájdme pokracovanie z temičky "Pre bezradéí pokročilé snažilky 🙂I.

vitam vsetky dievacatá v tejto nasej inovovanej temičke.... 😀 😀 😀

ivkaj
23. mar 2010

No v CARu je to tak, že vás objednají jak chtějí sestry. Pokud k někomu nechci nebo chci, tak si řeknu. A kontroly jsou právě jen sono, o kontrole krve jsem slyšela až od vás a taky to píšou v příbalových letácích k lékům.

Nelia, kdy jdeš vlastně na kontrolu?

orsulka
autor
23. mar 2010

Ivka...lebo ja som v Heliose chodila na krv každy treti den, aby ma stale sledovali a aby som nemala hyperstimulačny syndrom... a potom podla toho vedia aj korigovat davky hormonov...raz pridať raz ubrat - podla potreby..... 😉

orsulka
autor
23. mar 2010

ked som volala do Brna, tak sa ma pytala na recepcii, že ku komu...ale kedže tam nikoho nepoznam tak mi lekara pridelila ona.....ale tam ich je asi tak 8.....

sincerity
23. mar 2010

ahojte koceny 😀

no tak myslela som, ze budem mat viac casu na Vas ale jaxik mi to nevychadza... chcem toho vela postihat, nech je minister spokojny 😀

ivi... my ideme na kontrolny spg az v maji, injekcie zabrali... hladina testosteronu je s nimi v norme, tak uvidime v maji ci to malo vplyv aj na kvalitu a pocet spermii.... inac nic nove.... ale zacinam zase merat tu teplotu... tfuj 🙄

bubli.... myslime na Vas, snad to coskoro prejde a malinka bude zdrava

orsulka
autor
23. mar 2010

sincer....tak ty pracuješ už aj pre ministra*????????
a ktoreho ??????? vystavby?????? 😀 😀

nelia
23. mar 2010

Orsul, no zatiaľ som síce nepribrala ani deka, ale bruško mám také dosť guľaté a problém je, že si zapnem už len jedny nohavice 🤐
Ivi, na kontrolu idem zajtra, už sa neviem dočkať... som z toho už trocha nervózna... čo bude ešte zajtra... asi si poobhrýzam všetky nechty 😝 ... mala by so mnou ísť aj polovička, tak ma hádam ukľudní 😵

Inak čo sa týka výberu Dr. v CAR-e, mám jednu takú srandovnú príhodu ešte z Gynfivu... tam bolo tiež viac lekárov a keď som sa objednávala 1.x, tak sa ma tiež pýtali, ku komu chcem patriť... tak som nevedela... a ona mi hovorí, že Stenová.. ja odpovedám, že ano, som... a ona na to, že to je meno doktorky, že Dr.Stenová 😀 😀 😀

adulik76
23. mar 2010

to bolo dobré neli, najprv som nepochopila, ale potom mi to došlo 😀

nelia
23. mar 2010

Adulik, aj Teba tu vidieť??? Nebodaj od rána pracuješ??? 😨 😕

nelia
23. mar 2010

A keď Ťa tu už mám, tak sa rovno spýtam... nevieš náhodou, v 10tt robia ultrazvuk ešte zo spodu alebo už cez bruško?

adulik76
23. mar 2010

ale, mali sme také zamestnanie, Vyhodnotenie roka 2009, tak som celý deň počúvala samé drísty. Ale mala som pri sebe detektívku a stihla som prečítať asi 1/3 knihy

adulik76
23. mar 2010

myslím, že ešte zo spodu, hoci ten môj mi robil len cez bruško. No, tak si vyber, že?

nelia
23. mar 2010

Tak neva... zajtra bude múdrejšia 🙂 ... ešteže si mohla čítať, keď ste to mali také nudné... ja tu celé poobedie zívam, už by som šla domov 😝 .. ešte že tu zajtra nebudem 😅 😅

nelia
23. mar 2010

Tak na dnes končím... idem domenko... zajtra mi držte palce 😔

ivkaj
23. mar 2010

Nelia, tak na zítra držím palce 😉 A dej vědět jak jsi dopadla.

adulik76
24. mar 2010

dobré ránko, ako sme sa dneska vyspali????

neli, držím palčeky na dnešné sono 🙂

orsulka
autor
24. mar 2010

dobre ranko......

Nelinka...tesim sa na spravičky 🙂)))) klud a držkaj sa.....inak som rada že Laci ide s Tebou, asi budeš fakt kludnejsia....🙂))

tak sme vcera doma zistili že naša rezervovana plávajuca podlaha nie je na celom Slovensku a pride až po velkej noci...kua!!!!!!! a hned doma na to že podlaha je taka krivá pri dverach, že Ferko vytrhal korok co tam bol (dost pracne) a budeme musiet zobrat z tej betonovej podlahy nejakou zbyjackou !!!! takže rachot bude poriadny..... tak sa dnes radsej chystam do posilky,aby som to nemusela pocuvat 😀 😀 😀

Adulik...... 😀 😀 😀 s tou knižkou si ma pobavila........ a nebolo nejake ocenenie za vlanajsi rok???? akože najlepšia mzdárka....a podobne 😕 😀 😀 😀

adulik76
24. mar 2010

no, to určite. Akurát ma chcel jeden plukovník dodrbkať, že chcem zvyšovať triedy zamestnancom, keď je kríza a nie sú prachy. Tak som mu musela vysvetliť, že to zvyšovanie nebol môj nápad, ja to neschvaľujem a keby sme im ich zvýšili, tak o rovnakú sumu im znížim osobné, takže budú na 0.

orsulka
autor
24. mar 2010

adu....no a ako to dopadlo???? pochopil pan plukovnik???? alebo mu to ešte nedocvaklo ????? 😀 😀 😀

adulik76
24. mar 2010

a tak nechal ma na pokoji, moc nevrtal, mal pred nosom moje brucho, tak nechcel asi nič riskovať

orsulka
autor
24. mar 2010

adu.... 😀 😀 😀
a brusko už zas podrastlo ????????? tebe nebyva zle ??????

adulik76
24. mar 2010

no, už som nejaká okrúhla. A zle mi nebýva, akurát ma zasa včera rozbolela hlava, lebo v tej sále bol vydýchaný vzduch, a to mi nespravilo dobre. Tak som sa rozhodla, že na takéto zábavky už chodiť nebudem. Bolela ma hlava až do večera.

orsulka
autor
24. mar 2010

adu.....tak to určite, s tolkymi ludmi naraz.......
ale som rada, že možeš v pohode pracovat a vsetko je OK.......tak asi lepsie ako byt stale doma na PN......ci???

adulik76
24. mar 2010

no, určite je to lepšie, ale aj tak plánujem takú rekreačnú oddychovú PN-ku asi tak od 12.4 na týždeň. Aj tak mám v ten týždeň dva dni na vyšetrenia aj tak by som tam nebola.

orsulka
autor
24. mar 2010

adu....mne sa fajt paci tvoje planovanie... 😉 😉 ale máš recht dievča .-))))))

pojdem tak o polhodinku k Dr. si pre vysledky krvi, a vziat kartu na to interne.....

nelia
24. mar 2010

Dobré ránko dievčatká 🙂
Ja som sa práve vrátila od zubára, bol spokojný, všetko je v poriadku... objednal ma ešte na 3.trimester, tiež na preventívku..
Ku gyndošovi neviem kedy pôjdem... okolo 9-tej mám volať sestričke, či nemá dnes nejaké operácie a tak, že kedy mám dobehnúť...
Idem trocha vylihovať.. tak zatím pá 🙂

orsulka
autor
24. mar 2010

neli.......tak vidiš,ani bat si sa nemusela 🙂))) dokonca ani k zubarovi.......a ved ochvilku je 9,00 a už budeš vediet, kedy pojdes na kontrolu .-)))))))

adulik76
24. mar 2010

no, dnes len samé dobré správičky, aj ja už mám zubára za sebou, ešte ma čaká raz, a to medzi 7-8 mesiacom

orsulka
autor
24. mar 2010

a ja som sledovala vysledky krvi...mojim laickym okom........a moje su vždy medzi tymi napisanymi hranicami.....takže myslim OK 🙂

adulik76
24. mar 2010

tak to je fajn, orsul. A čo, ako pocestujete do toho Brna? Či Vám nevyjde čas na malú zastávočku v TN 😉

orsulka
autor
24. mar 2010

milacik.....to este neviem ako bude...no máme tam byt o 14,00 hod.......vy ste doobeda v praci, tak akurat tak poobede, ale este neviem ako sa zdržime a podobne.....ved ja (my) by sme sa ohlasili....vopred 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre